User Tools

Site Tools


aew_tv

AEW (TV Shows)

AEW - 2019/10/02 - DYNAMITE # 1
01. Cody vs. Sammy Guevara
02. MJF vs. Brandon Cutler
03. PAC vs. Hangman Page
04. AEW Women’s Title: Nyla Rose vs. Riho
05. Chris Jericho & Santana & Ortiz vs. Young Bucks & Kenny Omega
120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/10/08 - DARK # 1
01. Darby Allin vs. CIMA
02. Lucha Brothers (Pentagon jr. & Fenix) vs. The Hybrid 2 (Jack Evans & Angelico vs. Best Friends (Trent Barreta & Chuck Taylor) vs. Private Party (Marq Quen & Isiah Kassidy)
03. Dr. Britt Baker & Allie vs. Penelope Ford & Bea Priestley
04. SoCal Uncensored (Christopher Daniels & Frankie Kazarian & Scorpio Sky) vs. Jurassic Express (Luchasaurus & Jungle Boy & Marko Stunt)
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2019/10/09 - DYNAMITE # 2
01. AEW Tag Team Title Tournament - Round 1: Young Bucks vs. Private Party
02. Darby Allin vs. Jimmy Havoc
03. Riho & Dr. Britt Baker vs. Bea Priestley & Emi Sakura
04. Jon Moxley vs. Shawn Spears
05. Chris Jericho & Sammy Guevara vs. Hangman Page & Dustin Rhodes
120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/10/15 - DARK # 2
01. Triple Threat Match: Kip Sabian vs. Sonny Kiss vs. Peter Avalon
02. The Hybrid 2 (Angelico & Jack Evans) vs. The Dark Order (Evil Uno & Stu Grayson) vs. CIMA & Christopher Daniels vs. Frankie Kazarian & Scorpio Sky
03. Unsanctioned Lights Out Match: Kenny Omega vs. Joey Janela
75 minutes - Source: iTV

AEW - 2019/10/16 - DYNAMITE # 3
01. AEW World Tag Team Title Tournament - Round 1: SoCal Uncensored (Frankie Kazarian & Scorpio Sky) vs. Best Friends
02. Santana & Ortiz vs. John Silver & Alex Reynolds
03. AEW Women’s World Title: Riho vs. Dr. Britt Baker
04. AEW World Tag Team Title Tournament - Round 1: Lucha Bros vs. Jurassic Express (Marco Stunt & Jungle Boy)
05. Kenny Omega & Hangman Page vs. PAC & Jon Moxley
06. AEW World Title - Street Fight: Chris Jericho vs. Darby Allin
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/10/22 - DARK # 3
01. Joey Janela vs. Brandon Cutler
02. Nyla Rose vs. Leva Bates
03. Young Bucks & Cody & Dustin Rhodes vs. Private Party & CIMA & T-Hawk
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2019/10/23 - DYNAMITE # 4
01. AEW World Tag Team Title Tournament - Semi-Final: Lucha Brothers vs. Private Party
02. AEW World Tag Team Title Tournament - Semi-Final: SCU vs. Dark Order
03. Kenny Omega vs. Joey Janela
04. Young Bucks vs. Best Friends
05. Dr. Britt Baker vs. Jamie Hayter
06. Jon Moxley vs. PAC
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/10/29 - DARK # 4
01. Dustin Rhodes & Sonny Kiss vs. QT Marshall & Peter Avalon
02. Four Way Match: Emi Sakura vs. Allie vs. Penelope Ford vs. Sadie Gibbs
03. Triple Threat Falls Count Anywhere Match: Darby Allin vs. Jimmy Havoc vs. Jack Evans
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2019/10/30 - DYNAMITE # 5
01. Adam Page vs. Sammy Guevara
02. Hikaru Shida vs. Shanna
03. Best Friends & Orange Cassidy vs. John Silver & Alex Reynolds & Q.T. Marshall
04. Kenny Omega & Young Bucks vs. Kip Sabian & Jack Evans & Angelico
05. AEW Tag Team Titles Tournament - Final: Lucha Brothers vs. SCU (Frankie Kazarian & Scorpio Sky)
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/11/05 - DARK # 5
01. Shawn Spears vs. Michael Nakazawa
02. Allie & Sadie Gibbs vs. Mercedes Martinez & Big Swole
03. Joey Janela & Jimmy Havoc vs. Jurassic Express (Jungle Boy & Marko Stunt)
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2019/11/06 - DYNAMITE # 6
01. PAC vs. Trent
02. Private Party vs. Dark Order
03. Emi Sakura & Jamie Hayter vs. Shanna & Riho
04. Shawn Spears vs. Brandon Cutler
05. Chris Jericho & Sammy Guevara vs. Kenny Omega & Hangman Page
120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/11/08 - DARK # 6
01. Hikaru Shida vs. Big Swole
02. Nyla Rose & Leva Bates vs. Shazza McKenzie & Shalandra Royal
03. CIMA & Frankie Kazarian & Scorpio Sky vs. Kip Sabian & Jack Evans & Angelico
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2019/11/13 - DYNAMITE # 7
01. Jon Moxley vs. Michael Nakazawa
02. Dark Order vs. Jungle Boy & Marko Stunt
03. Darby Allin vs. Shawn Spears vs. Peter Avalon
04. Nyla Rose vs. Danni Jordan
05. PAC vs. Hangman Page
06. AEW World Tag Team Titles: SCU (Frankie Kazarian & Scorpio Sky) vs. Chris Jericho & Sammy Guevara
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/11/19 - DARK # 7
01. Best Friends vs. Private Party
02. Riho & Dr. Britt Baker vs. Kris Statlander & Big Swole
03. Young Bucks vs. Strong Hearts (T-Hawk & El Lindaman)
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2019/11/20 - DYNAMITE # 8
01. Rey Fenix vs. Nick Jackson
02. Hikaru Shida vs. Dr. Britt Baker
03. Dynamite Dozen Battle Royal (w/ Billy Gunn, Pentagon, Jimmy Havoc, Joey Janela, Kip Sabian, MJF, Sonny Kiss, Hangman Page, Chuck Taylor, Orange Cassidy, Jungle Boy, Marko Stunt)
04. Luchasaurus vs. Peter Avalon
05. Jon Moxley vs. Darby Allin
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/11/26 - DARK # 8
01. Trent vs. Pentagon jr.
02. Shanna vs. Big Swole
03. Awesome Kong vs. Leva Bates
04. AAA Mega Heavyweight Title: Kenny Omega vs. Jack Evans
75 minutes - Source: iTV

AEW - 2019/11/27 - DYNAMITE # 9
01. Best Friends vs. Lucha Brothers
02. Bea Priestley & Emi Sakura vs. Hikaru Shida & Kris Statlander
03. Cody vs. Matt Knicks
04. Kerry Omega vs. PAC
05. Dynamite Diamond Ring: MJF vs. Hangman Page
06. AEW World Heavyweight Title: Chris Jericho vs. Scorpio Sky
120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/12/03 - DARK # 9
01. Jimmy Havoc vs. Brandon Cutler
02. Shawn Spears vs. Sonny Kiss
03. Proud & Powerful (Santana & Ortiz) vs. Jurassic Express (Jungle Boy & Marko Stunt)
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2019/12/04 - DYNAMITE # 10
01. Dustin Rhodes & Young Bucks vs. Santana & Ortiz & Sammy Guevara
02. Rey Fenix vs. Trent
03. Nyla Rose vs. Leva Bates
04. Hikaru Shida vs. Kris Statlander
05. Pentagon jr. vs. Christopher Daniels
06. Jon Moxley vs. Joey Janela
120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/12/10 - DARK # 10
01. Scorpio Sky vs. Jimmy Havoc vs. Peter Avalon
02. Jurassic Express (Marko Stunt & Luchasaurus) vs. John Silver & Alex Reynolds
03. Kenny Omega vs. Kip Sabian
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2019/12/11 - DYNAMITE # 11
01. Jon Moxley vs. Alex Reynolds
02. The Butcher & The Blade vs. Cody & QT Marshall
03. Emi Sakura vs. Big Swole
04. Kenny Omega & Hangman Page vs. Kip Sabian & Shawn Spears
05. Luchasaurus vs. Sammy Guevara
06. AEW Tag Team Titles - No. 1 Contenders - Texas Street Fight: Young Bucks vs. Santana & Ortiz
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/12/17 - DARK # 11
01. SCU (Frankie Kazarian & Scorpio Sky) vs. Private Party (Isiah Kassidy & Marq Queen)
02. Dr. Britt Baker vs. Machiko
03. Kris Statlander vs. Bea Priestley
04. PAC & Jack Evans & Angelico vs. Orange Cassidy & Chuck Taylor & Trent
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2019/12/18 - DYNAMITE # 12
01. Lucha Brothers vs. Hangman Page & Kenny Omega
02. Cody & Darby Allin vs. The Butcher & The Blade
03. Awesome Kong vs. Miranda Alize
04. Chris Jericho vs. Jungle Boy
05. AEW Women’s Title - No. 1 Contenders Match: Kris Statlander vs. Dr. Britt Baker
06. AEW World Tag Team Titles: SCU (Frankie Kazarian & Scorpio Sky) vs. Young Bucks
120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/12/24 - DARK # 12
01. Sammy Guevara vs. Brandon Cutler
02. Proud & Powerful vs. Private Party vs. Best Friends vs. The Hybrid 2
03. Joey Janela vs. Shawn Spears
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2019/12/25 - DYNAMITE - BEST OF 2019 SPECIAL
01. Cody Rhodes vs. Sammy Guevara (2019/10/02)
02. PAC vs. Kenny Omega (2019/11/27)
03. AEW World Tag Team Titles Tournament - Quarterfinal: Young Bucks vs. Private Party (2019/10/09)
04. Cody adresses Chris Jericho (2019/10/23)
05. AEW Women’s Title: Riho vs. Nyla Rose (2019/10/02)
06. AEW World Tag Team Titles Tournament - Final: SCU vs. Lucha Brothers (2019/10/30)
07. Jon Moxley vs. Darby Allin (2019/11/20)
120 minutes - Source: TV

AEW - 2019/12/31 - DARK # 13
Year In Review
105 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/01/01 - DYNAMITE # 13
01. Cody vs. Darby Allin
02. AEW Women’s Title: Riho vs. Dr. Britt Baker vs. Hikaru Shida vs. Nyla Rose
03. Jon Moxley vs. Trent
04. Sammy Guevara vs. Dustin Rhodes
05. Kenny Omega & Young Bucks vs. PAC & Lucha Brothers
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/01/07 - DARK # 14
01. Awesome Kong vs. Skyler Moore
02. SoCal Uncensored vs. Kip Sabian & The Hybrid 2
45 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/01/08 - DYNAMITE # 14
01. Hangman Page & Kenny Omega vs. Private Party
02. AEW Women’s Heavyweight Title: Riho vs. Kris Statlander
03. Sammy Guevara vs. Christopher Daniels
04. Cody & Dustin Rhodes vs. Lucha Brothers
05. Jurassic Express vs. Best Friends & Orange Cassidy
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/01/14 - DARK # 15
01. Darby Allin vs. Brandon Cutler
02. Nyla Rose vs. Shanna
03. Billy Gunn & Austin Gunn vs. Shawn Spears & Peter Avalon
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/01/15 - DYNAMITE # 15
01. AEW Tag Team Titles - No. 1 Contenders Four Way Match: Hangman Page & Kenny Omega vs. Young Bucks vs. Best Friends vs. Proud & Powerful
02. Kris Statlander & Hikaru Shida vs. Brandi Rhodes & Mel
03. Jon Moxley vs. Sammy Guevara
04. MJF & The Butcher & The Blade vs. DDP & Dustin Rhodes & QT Marshall
05. PAC vs. Darby Allin
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/01/21 - DARK # 16
01. Big Swole vs. Diamante
02. Jurassic Express vs. CIMA & El Lindaman & T-Hawk
30 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/01/22 - DYNAMITE # 16
01. AEW Tag Team Titles: SoCal Uncensored (Scorpio Sky & Frankie Kazarian) vs. Kenny Omega & Hangman Page
02. Britt Baker vs. Priscilla Kelly
03. Chris Jericho & Santana & Ortiz vs. Jurassic Powers (Luchasaurus & Jungle Boy & Marko Stunt)
04. MJF vs. Joey Janela
05. AEW Heavyweight Title - No. 1 Contenders Match: Jon Moxley vs. PAC
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/01/28 - DARK # 17
01. Tables Match: Nyla Rose vs. Shanna
02. Kip Sabian vs. QT Marshall
03. The Dark Order (Evil Uno & Stu Grayson) vs. Sonny Kiss & Brandon Cutler
30 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/01/29 - DYNAMITE # 17
01. Young Bucks vs. The Butcher & The Blade
02. Nyla Rose vs. Big Swole
03. Cody vs. Kip Sabian
04. Scorpio Sky & Frankie Kazarian vs. Jack Evans & Angelico
05. Chris Jericho & Santana & Ortiz vs. Darby Allin & Private Party
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/02/04 - DARK # 18
01. Jungle Boy & Marko Stunt vs. Sonny Kiss & Brandon Cutler
02. Hikaru Shida vs. Mel
03. Kenny Omega & Riho vs. Kip Sabian & Penelope Ford
04. Best Friends vs. Shawn Spears & Colin Delaney
90 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/02/05 - DYNAMITE # 18
01. Jon Moxley vs. Ortiz
02. SCU vs. Best Friends
03. Yuka Sakazaki vs. Dr. Britt Baker
04. The Butcher & The Blade & Lucha Brothers vs. Young Bucks & Kenny Omega & Hangman Page
05. Kip Sabian vs. Joey Janela
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/02/11 - DARK # 19
01. Riho vs. Shoko Nakajima
02. Jimmy Havoc vs. Sonny Kiss
03. Hikari Shida vs. Cassandra Golden
04. The Dark Order (Stu Grayson & Evil Uno) vs. Jurassic Express (Marko Stunt & Jungle Boy)
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/02/12 - DYNAMITE # 19
01. AEW Tag Team Titles: Kenny Omega & Hangman Page vs. Scorpio Sky & Frankie Kazarian
02. Dustin Rhodes vs. Sammy Guevara
03. AEW Women’s Title: Riho vs. Nyla Rose
04. MJF vs. Jungle Boy
05. Jon Moxley vs. Santana
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/02/18 - DARK # 20
01. Kris Statlander vs. Diamante
02. Best Friends vs. The Hybrid 2
03. Big Swole vs. Christi Jaynes
04. Young Bucks vs. QT Marshall & Peter Avalon
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/02/19 - DYNAMITE # 20
01. AEW World Tag Team Titles - No. 1 Contenders Battle Royal (w/ Young Bucks, The Hybrid 2, Private Party, CIMA & T-Hawk, SCU, Butcher & The Blade, Alex Reynolds & John Silver, Luchasaurus & Jungle Boy, Santana & Ortiz)
02. Kris Statlander vs. Shanna
03. Jon Moxley vs. Jeff Cobb
04. AEW World Tag Team Titles: Kenny Omega & Hangman Page vs. Pentagon jr. & Rey Fenix
05. Steel Cage Match: Cody vs. Wardlow
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/02/25 - DARK # 21
01. Jimmy Havoc vs. Marko Stunt
02. The Dark Order (Evil Uno & Stu Grayson) vs. Strong Hearts (CIMA & T-Hawk)
03. Falls Count Anywhere Match: Joey Janela vs. Kip Sabian
04. Dustin Rhodes & QT Marshall vs. Shawn Spears & Peter Avalon
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/02/26 - DYNAMITE # 21
01. 30 Minute Iron Man Match: Kenny Omega vs. PAC
02. Jurassic Express (Luchasaurus & Jungle Boy & Marko Stunt) vs. Sammy Guevara & Sanchez & Ortiz
03. Best Friends vs. The Butcher & The Blade
04. Hikaru Shida vs. Shanna vs. Yuka Sakazaki vs. Big Swole
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/02/28 - DARK # 22
01. Luther vs. Sonny Kiss
02. The Dark Order (Evil Uno & Stu Grayson) vs. Michael Nakazawa & Peter Avalon
03. Dr. Britt Baker vs. Miranda Alize
04. Private Party (Marq Quen & Isiah Kassidy) vs. Shawn Spears & Brandon Cutler
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/03/03 - DARK # 23
01. Dr. Britt Baker & Penelope Ford vs. Riho & Yuka Sakazaki
20 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/03/04 - DYNAMITE # 22
01. Colt Cabana & Scorpio Sky & Christopher Daniels & Frankie Kazarian vs. Evil Uno & Stu Grayson & Alex Reynolds & John Silver
02. Big Swole vs. Leva Bates
03. PAC vs. Chuck Taylor
04. Jake Hager vs. QT Marshall
05. Chris Jericho & Sammy Guevara vs. Jon Moxley & Darby Allin
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/03/10 - DARK # 24
01. Luchasaurus & Jungle Boy vs. Kip Sabian & Peter Avalon
02. Jimmy Havoc vs. Severino Corrente
03. Hikaru Shida vs. Abadon
04. Private Party vs. Sonny Kiss & Brandon Cutler
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/03/11 - DYNAMITE # 23
01. Cody vs. Ortiz
02. Nyla Rose & Bea Priestley vs. Hikaru Shida & Kris Statlander
03. MJF & The Butcher & The Blade vs. Jurassic Express
04. PAC & Lucha Brothers vs. Joey Janela & Private Party
05. Hangman & Dustin Rhodes vs. Chris Jericho & Sammy Guevara
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/03/17 - DARK # 25
01. Colt Cabana vs. Peter Avalon
02. Angelico & Jack Evans vs. Brandon Cutler & Michael Nakazawa
03. Penelope Ford vs. Riho
04. Christopher Daniels vs. Stu Grayson
45 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/03/18 - DYNAMITE # 24
01. Lucha Brothers vs. Best Friends
02. Hikaru Shida vs. Riho vs. Kris Statlander vs. Penelope Ford
03. Luchasaurus & Jungle Boy vs. The Butcher & The Blade
04. Jake Hager & Ortiz & Santana vs. Cody & Hangman Page & Matt Jackson
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/03/24 - DARK # 26
01. Jake Hager vs. Joe Alonzo
02. Dustin Rhodes & QT Marshall vs. Matt Sells & Jon Cruz
03. Christopher Daniels & Frankie Kazarian vs. Robert Anthony & Shawn Spears
04. Kip Sabian vs. Suge D
05. Colt Cabana vs. Brandon Cutler
06. Sonny Kiss & Joey Janela vs. Corey Hollis & Mike Reed
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/03/25 - DYNAMITE # 25
01. Cody vs. Jimmy Havoc
02. Darby Allin vs. Kip Sabian
03. Jake Hager vs. Chico Adams
04. Brodie Lee vs. QT Marshall
05. AAA Mega Heavyweight Title: Kenny Omega vs. Sammy Guevara
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/03/31 - DARK # 27
01. Sammy Guevara vs. Matt Sells
02. Shawn Spears vs. Shawn Dean
03. Darby Allin vs. Preston Vance
04. Jon Moxley vs. Faboo Andre
30 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/04/01 - DYNAMITE # 26
01. Kenny Omega vs. Trent
02. Hikaru Shida vs. Anna Jayy
03. Lance Archer vs. Marko Stunt
04. Dustin Rhodes & QT Marshall vs. 8 + 9
05. Sammy Guevara & Shawn Spears vs. Darby Allin & Cody
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/04/07 - DARK # 28
01. QT Marshall vs. Lee Johnson
02. Wardlow vs. Ryan Pyles
03. Kip Sabian vs. Tony Donati
20 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/04/08 - DYNAMITE # 27
01. Lance Archer vs. Allen Angels
02. Hikaru Shida vs. Dr. Britt Baker
03. Best Friends vs. Kenny Omega & Michael Nakazawa
04. Brodie Lee vs. Lee Johnson
05. TNT Title Tournament - Quarterfinal: Cody vs. Shawn Spears
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/04/14 - DARK # 29
01. Shawn Spears vs. Billy Gunn
20 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/04/15 - DYNAMITE # 28
01. TNT Title Tournament - Quarterfinal: Lance Archer vs. Colt Cabana
02. Britt Baker vs. Cassandra Golden
03. Sammy Guevara vs. Suge D
04. Kip Sabian vs. Chuck Taylor
05. Shawn Spears vs. Justin Law
06. AEW World Title: Jon Moxley vs. Jake Hager
90 minutes - Source: TV

AEW - 2020/04/21 - DARK # 30
01. Penelope Ford vs. Anna Jay
02. Cody vs. Joe Alonzo
20 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/04/22 - DYNAMITE # 29
01. TNT Title Tournament - Quarterfinal: Darby Allin vs. Sammy Guevara
02. Kenny Omega vs. Alan Angels
03. Orange Cassidy vs. Jimmy Havoc
04. Wardlow vs. Lee Johnson
05. Brodie Lee vs. Justin Law
06. TNT Title Tournament - Quarterfinal: Dustin Rhodes vs. Kip Sabian
90 minutes - Source: TV

AEW - 2020/04/28 - DARK # 31
01. Jimmy Havoc vs. Shawn Dean
02. Best Friends vs. Lee Johnson & Musa
20 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/04/29 - DYNAMITE # 30
01. TNT Title Tournament - Semi-Final: Cody vs. Darby Allin
02. Wardlow vs. Musa
03. No DQ / No Countount: Best Friends vs. Jimmy Havoc & Kip Sabian
04. Shawn Spears vs. Baron Black
05. Mr. Brodie Lee va. Marko Stunt
06. TNT Title Tournament - Semi-Final: Lance Archer vs. Dustin Rhodes
90 minutes - Source: TV

AEW - 2020/05/05 - DARK # 32
01. Ryan Piles vs. 10
02. Sammy Guevara vs. Shawn Dean
03. Kip Sabian vs. Colt Cabana
30 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/05/06 - DYNAMITE # 31
01. Cody vs. Joey Janela
02. Nyla Rose vs. Kenzie Paige
03. Jon Moxley vs. Frankie Kazarian
04. Lance Archer vs. QT Marshall
05. Street Fight: Chris Jericho & Sammy Guevara vs. Matt Hardy & Kenny Omega
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/05/12 - DARK # 33
01. Colt Cabana vs. Shawn Dean
02. Jungle Boy & Luchasaurus vs. Mike Reed & Ryan Rembrandt
03. Private Party vs. Lee Johnson & Musa
04. 10 vs. Jon Cruz
05. Rey Fenix vs. Alan Angels
06. Kris Statlander vs. Dani Jordyn
07. Orange Cassidy vs. Jason Cade
08. Dr. Britt Baker vs. Skylar Moore
09. No DQ Match: Jimmy Havoc vs. Dr. Luther
75 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/05/13 - DYNAMITE # 32
01. Best Friends vs. Luchasaurus & Jungle Boy
02. Hikaru Shida vs. Penelope Ford vs. Dr. Britt Baker vs. Kris Statlander
03. Matt Hardy & Kenny Omega vs. Santana & Ortiz
04. MJF vs. Lee Johnson
05. Chris Jericho vs. Pineapple Pete
06. Mr. Brodie Lee vs. Christopher Daniels
105 minutes - Source: TV

AEW - 2020/05/19 - DARK # 34
01. Hikaru Shida vs. Dani Jordyn
02. QT Marshall vs. Clutch Adams
03. Marko Stunt vs. Jason Cade
04. Kip Sabian & Jimmy Havoc vs. Musa & Lee Johnson
05. Rey Fenix vs. Shawn Dean
06. Dr. Luther vs. Jon Cruz
07. Private Party vs. Ryan Rembrandt & Mike Reed
08. Sammy Guevara vs. Alan Angels
09. Darby Allin vs. Serpentico
90 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/05/20 - DYNAMITE # 33
01. Jon Moxley vs. 10
02. MJF vs. Marko Stunt
03. Rey Fenix vs. Orange Cassidy
04. Nyla Rose & Dr. Britt Baker vs. Hikaru Shida & Kris Statlander
05. Matt Hardy vs. Sammy Guevara
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/05/26 - DARK # 35
01. Dustin Rhodes & QT Marshall vs. Alex Reynolds & John Silver
02. Michael Nakagawa vs. Brandon Cutler
03. Jungle Boy vs. Peter Avalon
04. Christopher Daniels vs. Serpentico
05. Sonny Kiss & Joey Janela vs. John Skyler & Brady Pierce
06. Jimmy Havoc & Kip Sabian vs. Tony Donati & Faboo Andre
07. Wardlow vs. Grim
08. Colt Cabana vs. Lee Johnson
09. Penelope Ford vs. KiLynn King
10. Best Friends vs. Alan Angels & Shawn Dean
90 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/05/27 - DYNAMITE # 34
01. Young Bucks & Matt Hardy vs. Private Party & Joey Janela
02. Brian Cage vs. Lee Johnson
03. Hikari Shida vs. Christi Jaynes
04. Jimmy Havoc & Kip Sabian vs. Scorpio Sky & Frankie Kazarian
05. TNT Title - No. 1 Contenders Battle Royal
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/06/02 - DARK # 36
01. Billy Gunn vs. John Skyler
02. The Butcher & The Blade vs. Jon Cruz & Joe Alonzo
03. Christi Jaynes vs. KiLynn King
04. Santana & Ortiz vs. Big Game Leroy & EJ Lewis
05. Dustin Rhodes & QT Marshall vs. Brandon Cutler & Peter Avalon
45 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/06/03 - DYNAMITE # 35
01. AEW World Tag Team Titles: Kenny Omega & Hangman Page vs. Jimmy Havoc & Kip Sabian
02. Brian Cage vs. Shawn Dean
03. Chris Jericho vs. Colt Cabana
04. Nyla Rose vs. Big Swole
05. TNT Title: Cody vs. Jungle Boy
105 minutes - Source: TV

AEW - 2020/06/09 - DARK # 37
01. Scorpio Sky & Frankie Kazarian vs. Low Rida & Fuego del Sol
02. Lee Johnson vs. 5
03. Santana & Ortiz vs. Musa & Brady Pierce
04. The Butcher & The Blade vs. Anthony Catena & Pineapple Pete
05. QT Marshall vs. Zack Clayton
06. Christopher Daniels vs. Sonny Kiss
07. Marko Stunt & Luchasaurus vs. Peter Avalon & Brandon Cutler
08. Jon Moxley vs. Robert Anthony
90 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/06/10 - DYNAMITE # 36
01. FTR vs. The Butcher & The Blade
02. Penelope Ford & Nyla Rose vs. Hikaru Shida & Kris Statlander
03. Orange Cassidy & Trent & Chuck Taylor vs. Jake Hager & Santana & Ortiz
04. Sammy Guevara vs. Colt Cabana
05. AEW TNT Title: Cody vs. Marq Quen
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/06/16 - DARK # 38
01. Jurassic Express (Luchasaurus & Jungle Boy & Marko Stunt) vs. Jon Cruz & Capital Vices (Sin & Money)
02. SCU (Christopher Daniels & Frankie Kazarian) vs. Brandon Cutler & Peter Avalon
03. Big Swole vs. Dani Jordyn
04. Lance Archer vs. David Ali
05. Joey Janela & Sonny Kiss vs. Musa & Shawn Dean
06. Brandi Rhodes & Allie vs. Red Velvet & Kenzie Paige
07. Shawn Spears vs. Lee Johnson
08. The Dark Order (Stu Grayson & Evil Uno) vs. John Skyler & Brady Pierce
09. Jimmy Havoc vs. Griff Garrison
10. Penelope Ford vs. Skyler Moore
11. Scorpio Sky vs. Robert Anthony
105 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/06/17 - DYNAMITE # 37
01. AEW Tag Team Titles: Kenny Omega & Hangman Page vs. Dustin Rhodes & QT Marshall
02. Abadon vs. Anna Jay
03. MJF vs. Billy Gunn
04. AEW TNT Title: Cody vs. Ricky Starks
05. The Young Bucks vs. Superbad Squad (Jimmy Havoc & Kip Sabian)
06. Best Friends vs. Chris Jericho & Sammy Guevara
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/06/23 - DARK # 39
01. Brian Cage vs. Robert Anthony
02. SoCal Uncensored vs. David Ali & Musa
03. Shawn Spears vs. Pineapple Pete
04. Lance Archer vs. Griff Garrison
05. Sonny Kiss & Joey Janela vs. 3 & 4
06. Mel vs. Kilynn King
07. Scorpio Sky vs. Lee Johnson
08. Jurassic Express vs. Luther & Serpentico & Max Caster
09. Orange Cassidy vs. Peter Avalon
75 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/06/24 - DYNAMITE # 38
01. Lumberjack Match: Wardlow vs. Luchasaurus
02. Hikaru Shida vs. Red Velvet
03. Mr. Brodie Lee & Colt Cabana vs. Sonny Kiss & Joey Janela
04. FTR vs. SoCal Uncensored
05. Brian Cage vs. Jon Cruz
06. Matt Hardy vs. Santana
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/06/30 - DARK # 40
01. Shawn Spears vs. Max Caster
02. Lance Archer vs. Pineapple Pete
03. Ricky Starks vs. Griff Garrison
04. Scorpio Sky vs. Brady Pierce
05. Brandi Rhodes & Allie vs. KiLynn King & Skyler Moore
06. The Butcher & The Blade vs. Low Rida & Fuego del Sol
07. Young Bucks vs. Peter Avalon & Brandon Cutler
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/07/01 - DYNAMITE # 39 - FYTER FEST 2020 - NIGHT # 1
01. Jungle Boy & Luchasaurus vs. MJF & Wardlow
02. AEW Women’s Title: Hikaru Shida vs. Penelope Ford
03. TNT Title: Cody vs. Jake Hager
04. Private Party vs. Santana & Ortiz
05. AEW World Tag Team Titles: Kenny Omega & Hangman Page vs. Best Friends
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/07/07 - DARK # 41
01. Shawn Spears vs. Brian Pillman jr.
02. Big Swole vs. Rache Chanel
03. Frankie Kazarian vs. Luther
04. The Butcher & The Blade & Pentagon jr. & Rey Fenix vs. Brady Pierce & Faboo Andre & Joe Alonzo & Tony Donati
05. Orange Cassidy vs. Will Hobbs
06. Michael Nakazawa vs. Shawn Dean
07. Scorpio Sky vs. Serpentico
08. Evil Uno & Stu Grayson vs. Brandon Cutler & Peter Avalon
75 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/07/08 - DYNAMITE # 40 - FYTER FEST 2020 - NIGHT # 2
01. AEW World Tag Team Titles: Kenny Omega & Hangman Page vs. Private Party
02. Lance Archer vs. Joey Janela
03. The Butcher & The Blade & Pentagon jr. & Rey Fenix vs. Young Bucks & FTR
04. Nyla Rose vs. KiLynn King & Kenzie Page
05. Mr. Brodie Lee & Colt Cabana & Stu Grayson vs. SoCal Uncensored
06. Chris Jericho vs. Orange Cassidy
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/07/14 - DARK # 42
01. Brandi Rhodes & Allie vs. Rache Chanel & Diamante
02. Ricky Starks vs. Robert Anthony
03. Dark Order (John Silver & Alex Reynolds & Alan Angels) vs. Shawn Dean & Will Hobbs & Joe Alonzo
04. Marko Stunt vs. Michael Nakazawa
05. Dr. Luther & Serpentico vs. Brady Pierce & Pineapple Pete
06. Luchasaurus & Jungle Boy vs. Brandon Cutler & Peter Avalon
07. Brian Cage vs. Brian Pillman jr
75 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/07/15 - DYNAMITE # 41 - FIGHT FOR THE FALLEN 2020
01. TNT Title: Cody vs. Sonny Kiss
02. FTR vs. Lucha Brothers
03. Kenny Omega & Young Bucks vs. Jurassic Express
04. Brandi Rhodes & Allie vs. Kenzie Page & MJ Jenkins
05. AEW World Title: Jon Moxley vs. Brian Cage
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/07/21 - DARK # 43
01. Hikaru Shida vs. Rache Chanel
02. Kip Sabian vs. Corey Hollis
03. Best Friends vs. Brady Pierce & Sabby
04. Ricky Starks vs. Will Hobbs
05. Scorpio Sky vs. Aaron Solow
06. Diamante vs. Kilynn King
07. Darby Allin vs. Robert Anthony
08. The Butcher & The Blade vs. Peter Avalon & Brandon Cutler
75 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/07/22 - DYNAMITE # 42
01. TNT Title - No DQ Match: Cody vs. Eddie Kingston
02. MJF vs. Griff Garrison
03. Falls Count Anywhere: Young Bucks vs. The Butcher & The Blade
04. Diamante vs. Ivelisse
05. Hangman Page vs. Alan “5” Angels
06. Chris Jericho vs. Jake Hager vs. Luchasaurus & Jungle Boy
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/07/28 - DARK # 44
01. FTR vs. Peter Avalon & Brandon Cutler
02. Joey Janela & Sonny Kiss vs. Pineapple Pete & Michael Nakazawa
03. Abadon vs. Skyler Moore
04. Evil Uno & Stu Grayson vs. Shawn Dean & Will Hobbs
05. Scorpio Sky vs. Corey Hollis
06. Penelope Ford vs. Kenzie Paige
07. Wardlow vs. Aaron Solow
08. Best Friends vs. Alex Reynolds & John Silver
09. Lance Archer vs. Frankie Thomas
10. Orange Cassidy vs. Serpentico
11. Sammy Guevara vs. Fuego del Sol
12. Santana & Ortiz vs. SCU vs. Private Party
120 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/07/29 - DYNAMITE # 43
01. Best Friends & Orange Cassidy & Luchasaurus & Jungle Boy vs. Chris Jericho & Santana & Ortiz & Jake Hager & Sammy Guevara
02. TNT Title: Cody vs. Warhorse
03. AEW World Tag Team Titles: Kenny Omega & Hangman Page vs. Stu Grayson & Evil Uno
04. Hikaru Shida vs. Diamante
05. Texas Tornado Match: Jon Moxley & Darby Allin vs. Brian Cage & Ricky Starks
120 minutes - Source: TV

AEW – 2020/08/03 – WOMEN'S TAG TEAM CUP TOURNAMENT – EPISODE # 1
01. Round 1: Nightmare Sisters (Brandi Rhodes & Allie) vs. Penelope Ford & Mel
02. Round 1: Anna Jay & Tay Conti vs. Nyla Rose & Ariana Andrew
45 minutes – Source: iTV

AEW – 2020/08/04 – DARK # 45
01. Scorpio Sky vs. Will Hobbs
02. The Gunn Club (Billy & Austin) vs. Aaron Solow & Serpentico
03. Sonny Kiss & Joey Janela vs. Peter Avalon & Brandon Cutler
04. Abadon vs. KiLynn King
05. Jack Evans vs. QT Marshall
06. FTR vs. Brian Pillman jr. & Griff Garrison
07. Butcher & The Blade vs. Private Party
75 minutes – Source: iTV

AEW – 2020/08/05 – DYNAMITE # 44
01. Mr. Brodie Lee & Colt Cabana & Evil Uno & Stu Grayson & Five & Nine vs. Young Bucks & FTR & Hangman Page & Kenny Omega
02. Best Friends vs. Santana & Ortiz
03. Cody & Matt Cardona vs. Alex Reynolds & John Silver
04. Big Swole vs. Reba
05. AEW World Heavyweight Title: Jon Moxley vs. Darby Allin
120 minutes – Source: TV

AEW – 2020/08/10 – WOMEN'S TAG TEAM CUP TOURNAMENT – EPISODE # 2
01. Round 1: Big Swole & Lil Swole vs. Leva Bates & Rache Chanel
02. Round 1: Ivelisse & Diamante vs. Rachael Ellering & Dasha
45 minutes – Source: iTV

AEW – 2020/08/11 – DARK # 46
01. Rey Fenix vs. Lee Johnson
02. Shawn Spears vs. Alex Chamberlain
03. Gunn Club (Billy & Austin) vs. M'Badu & Shawn Dean
04. Kip Sabian vs. Michael Stevens
05. Private Party vs. Griff Garrison & Brian Pillman jr.
06. Jurassic Express vs. Corey Hollis & Pineapple Pete & Aaron Solow
07. Dustin Rhodes & QT Marshall vs. Jack Evans & Angelico
08. Penelope Ford vs. Rachael Ellering
09. The Butcher & The Blade vs. Frankie Kazarian & Christopher Daniels
90 minutes – Source: iTV

AEW – 2020/08/12 – DYNAMITE # 45
01. Young Bucks vs. Evil Uno & Stu Grayson
02. TNT Title: Cody vs. Scorpio Sky
03. AEW World Tag Team Titles: Kenny Omega & Hangman Page vs. Luchasaurus & Jungle Boy
04. Hikaru Shida vs. Heather Monroe
05. $ 7.000 Obligation Match: Orange Cassidy vs. Chris Jericho
120 minutes – Source: TV

AEW – 2020/08/17 – WOMEN'S TAG TEAM CUP TOURNAMENT – EPISODE # 3
01. Semi-Final: Nighmare Sisters (Brandi Rhodes & Allie) vs. Big Swole & Lil Swole
02. Semi-Final: Ivelisse & Diamante vs. Tay Conti & Anna Jay
30 minutes – Source: iTV

AEW – 2020/08/18 – DARK # 47
01. Kip Sabian vs. Michael Nakazawa
02. Joey Janela & Sonny Kiss vs. Shawn Dean & Frank Stone
03. Shawn Spears vs. Will Hobbs
04. Jack Evans & Angelico vs. Peter Avalon & Brandon Cutler
05. Abadon vs. Red Velvet
06. Colt Cabana & John Silver & Alex Reynolds vs. D3 & RYZIN & Faboo Andre
07. Ricky Starks vs. Lee Johnson
08. Santana & Ortiz vs. Baron Black & Tony Donati
09. Lance Archer vs. Jon Cruz & Jessy Sorensen
10. Billy Gunn vs. Alan „5“ Angels
11. Lucha Brothers & Butcher & The Blade vs. SCU & Private Party
105 minutes – Source: iTV

AEW – 2020/08/22 – DYNAMITE # 46
01. FTR vs. Private Party
02. Luchasaurus & Jungle Boy & Dustin Rhodes & QT Marshall vs. The Butcher & The Blade & Lucha Brothers
03. The Elite vs. The Dark Order
04. Darby Allin vs. Will Hobbs
05. Women's Tag Team Cup Tournament – Final: Ivelisse & Diamante vs. Nightmare Sisters (Brandi Rhodes & Allie)
06. TNT Title: Cody vs. Mr. Brodie Lee
120 minutes – Source: TV

AEW – 2020/08/25 – DARK # 48
01. Best Friends vs. Storm Thomas & Demetri Jackson
02. Shawn Spears vs. Jessy Sorensen
03. Mel vs. Red Velvet
04. Lance Archer vs. D3
05. Luther & Serpentico vs. Peter Avalon & Brandon Cutler
06. Nyla Rose vs. KiLynn King
07. Billy & Austin Gunn vs. Frank Stone & Baron Black
08. Penelope Ford vs. Heather Monroe
09. Santana & Ortiz vs. The Metro Brothers (Chris & JC)
10. Ricky Starks vs. Shawn Dean
11. Jake Hager vs. Marko Stunt
12. Frankie Kazarian vs. Kip Sabian
13. The Hybrid2 (Jack Evans & Angelico) vs. Joey Janela & Sonny Kiss
1 Disc – 120 minutes – Source: iTV

AEW – 2020/08/27 – DYNAMITE # 47
01. AEW Tag Team Titles – No. 1 Contenders Gauntlet Match: Young Bucks vs. Natural Nightmares vs. Best Friends vs. FTR
02. Lance Archer vs. Sean Maluta
03. The Butcher & The Blade & Lucha Brothers vs. Joey Janela & Sonny Kiss & Brian Pillman jr. & Griff Garrison
04. Handicap Match: Big Swole vs. Britt Baker & Penelope Ford & Reba
05. Tables Match: Sammy Guevara vs. Matt Hardy
120 minutes – Source: TV

AEW - 2020/09/01 - DARK # 49
01. Shawn Spears vs. Eddie Taurus
02. Santana & Ortiz vs. Faboo Andre & Ryzin
03. Allie vs. Cassandra Golden
04. Frankie Kazarian vs. Angelico
05. The Gunn Club (Billy & Austin) vs. Donnie Primetime & Ryan Rembrandt
06. Abadon vs. Dani Jordyn
07. Ricky Starks vs. Tony Donati
08. Luchasaurus & Jungle Boy vs. Jon Cruz & David Ali
09. Anna Jay vs. Red Velvet
10. Kip Sabian vs. Shawn Dean
11. Private Party vs. Brandon Cutler & Peter Avalon
90 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/09/02 - DYNAMITE # 48
01. Santana & Ortiz vs. Best Friends
02. Young Bucks & Jurassic Express vs. SCU & Private Party
03. Chris Jericho vs. Joey Janela
04. Thunder Rosa vs. Serena Deeb
05. Jon Moxley vs. Mark Sterling
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/09/04 - DARK # 50
01. The Butcher & The Blade vs. Faboo Andre & D3
02. Allie vs. Red Velvet
03. Colt Cabana vs. Zack Clayton
04. Lucha Brothers vs. Ryzin & Angel Perez
05. Ivelisse vs. KiLynn King
06. Alex “3” Reynolds & John “4” Silver vs. Shawn Dean & Brandon Bullock
07. Darby Allen vs. Luther
08. Dustin Rhodes & QT Marshall vs. Alan “5” Angels & Preston “10” Vance
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/09/08 - DARK # 51
01. Will Hobbs vs. Sean Legacy
02. Brian Cage vs. Tony Donati
03. Angelico vs. Griff Garrison
04. Anna Jay vs. Skyler Moore
05. Eddie Kingston vs. Lee Johnson
06. Sonny Kiss vs. Serpentico
07. Ricky Starks vs. Ben Carter
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/09/09 - DYNAMITE # 49
01. Jurassic Express vs. Lucha Brothers
02. Orange Cassidy vs. Angelico
03. No DQ Match: Chris Jericho & Jake Hager vs. Joey Janela & Sonny Kiss
04. Nyla Rose vs. Tay Conti
05. TNT Title: Mr. Brodie Lee vs. Dustin Rhodes
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/09/15 - DARK # 52
01. Brandi Rhodes vs. Red Velvet
02. The Butcher & The Blade vs. Daniel Garcia & Kevin Blackwood
03. Penelope Ford vs. Dani Jordyn
04. Brian Cage vs. Megabyte Ronnie
05. Santana & Ortiz vs. Brian Pillman jr. & Griff Garrison
06. Will Hobbs vs. Jessy Sorensen
07. Diamante & Ivelisse vs. Skyler Moore & Rache Chanel
08. Colt Cabana vs. QT Marshall
09. Brandon Cutler vs. Peter Avalon
10. Best Friends vs. Maxx Stardom & Dontae Smiley
11. Dark Order (Stu Grayson & Evil Uno & Alex Reynolds & John Silver) vs. Private Party & Gunn Club
90 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/09/16 - DYNAMITE # 50
01. FTR vs. Jurassic Express
02. Hangman Page vs. Frankie Kazarian
03. MJF vs. Shawn Dean
04. Chris Jericho & Jake Hager vs. Private Party
05. NWA World Women’s Title: Thunder Rosa vs. Ivelisse
06. Parking Lot Fight: Best Friends vs. Santana & Ortiz
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/09/22 - DARK # 53
01. Dark Order (Evil Uno & Stu Grayson) vs. Fuego del Sol & Rembrandt Lewis
02. Ricky Starks vs. Christopher Daniels
03. The Butcher & The Blade vs. Puf & Calvin Stewart
04. Will Hobbs vs. Sepentico
05. Lucha Bros vs. Dontae Smiley & Maxx Stardom
06. Alan “5” Angels & Preston “10” Vance
07. Joey Janela & Sonny Kiss vs. Kevin Blackwood & Daniel Garcia
08. Gunn Club (Billy & Austin) vs. M’Badu & Cruz
09. Serena Deeb vs. KiLynn King
10. Ben Carter vs. Lee Johnson
11. Eddie Kingston vs. Brian Pillman jr.
90 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/09/22 - LATE NIGHT DYNAMITE
01. Scorpio Sky vs. Ben Carter
02. Anna Jay vs. Brandi Rhodes
03. Shawn Spears vs. Matt Sydal
60 minutes - Source: TV

AEW - 2020/09/23 - DYNAMITE # 51
01. Miro & Kip Sabian vs. Joey Janela & Sonny Kiss
02. Hangman Page vs. Evil Uno
03. TNT Title: Mr. Brodie Lee vs. Orange Cassidy
04. Thunder Rosa & Hikaru Shida vs. Ivelisse & Diamante
05. AEW World Title: Jon Moxley vs. Eddie Kingston
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/09/29 - DARK # 54
01. SCU (Scorpio Sky & Frankie Kazarian) vs. Ray Rosas & RYZIN
02. Penelope Ford vs. Alex Gracia
03. Best Friends vs. M’Badu & BSHP King
04. Jurassic Express (Jungle Boy & Luchasaurus) vs. Dark Order (Alan “5” Angels & Preston “10” Vance)
05. Gunn Club (Billy & Austin) vs. Cezar Bononi & Shawn Dean
06. Tay Conti vs. Red Velvet
07. Chaos Project (Serpentico & Luther) vs. Brian Pillman jr. & Griff Garrison
08. Nyla Rose vs. Rache Chanel
09. Natural Nightmares (QT Marshall & Dustin Rhodes) vs. Colt Cabana & 4
90 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/09/30 - DYNAMITE # 52
01. Darby Allin vs. Ricky Starks
02. AEW World Tag Team Titles: FTR vs. SCU (Scorpio Sky & Frankie Kazarian)
03. Chris Jericho vs. Isiah Kennedy
04. Orange Cassidy vs. Preston “10” Vance
05. Dr. Britt Baker vs. Red Velvet
06. AEW World Title: Jon Moxley vs. The Butcher
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/10/06 - DARK # 55
01. Brandi Rhodes vs. Kenzie Page
02. Jurassic Express vs. Ray Rosas & Eric Watts
03. Serpentico & Luther vs. Lee Johnson & Anthony Bowens
04. Will Hobbs vs. RYZIN
05. John Silver vs. QT Marshall
06. Brian Pillman & Griff Garrison vs. Cesar Bononi & David Ali
07. Big Swole vs. Skyler Moore
08. Matt Sydal vs. Michael Nakazawa
09. Eddie Kingston vs. M’Badu
10. Angelico vs. Shawn Dean
11. Lucha Bros vs. Joey Janela & Sonny Kiss
90 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/10/07 - DYNAMITE # 53
01. Brian Cage vs. Will Hobbs
02. AEW World Tag Team Titles: FTR vs. TH2 (Jack Evans & Angelico)
03. TNT Title: Cody vs. Mr. Brodie Lee
04. Big Swole vs. Serena Deeb
05. Chris Jericho & Jack Hager vs. Luther & Serpentico
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/10/13 - DARK # 56
01. Jungle Boy vs. Frankie Kazarian vs. Evil Uno vs. The Blade
02. Lucha Bros vs. Cezar Bononi & Lee Johnson
03. Brandon Cutler vs. Peter Avalon
04. Matt Sydal vs. Sonny Kiss
05. Alex “3” Reynolds & John “4” Silver & Preston “10” Vance vs. Aaron Solow & Angel Fashion & Lee Johnson
06. Red Velvet vs. Elayna Black
07. Ricky Starks vs. Fuego del Sol
08. Gunn Club (Billy & Austin) vs. Ryzin & Maxx Stardom
09. Darby Allin vs. Nick Comoroto
10. Colt Cabana vs. Griff Garrison
11. Nyla Rose vs. KiLynn King
12. Joey Janela vs. D3
13. Wardlow vs. Elijah Dean
14. Eddie Kingston vs. Baron Black
120 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/10/14 - DYNAMITE # 54 - “ANNIVERSARY”
01. AEW World Tag Team Titles: FTR vs. Private Party
02. Miro & Kip Sabian vs. Lee Johnson & Sean Maluta
03. TNT Title: Cody vs. Orange Cassidy
04. AEW Women’s Title: Hikaru Shida vs. Big Swole
05. AEW World Title - No DQ Match: Jon Moxley vs. Lance Archer
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/10/20 - DARK # 57
01. Shawn Spears vs. Christopher Daniels
02. Brandi Rhodes vs. KiLynn King
03. Ricky Starks vs. Fuego del Sol
04. Luchasaurus vs. Aaron Solow
05. The Butcher & The Blade vs. Brian Pillman jr. & Griff Garrison
06. Penta El Zero M vs. QT Marshall
07. Jungle Boy vs. KTB
08. Ivelisse & Diamante vs. Kenzie Paige & Skyler Moore
09. Colt Cabana vs. BSHP King
10. Alan “5” Angels vs. Jack Evans
11. Alex “3” Reynolds & John “4” Silver & Preston “10” Vance vs. Louie Valle & Baron Black & D3
12. Wardlow vs. Vinny Pacifico
13. Matt Sydal vs. Shawn Dean
14. Rey Fenix vs. Sonny Kiss
135 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/10/21 - DYNAMITE # 55
01. World Title Eliminator Tournament - Round 1: Wardlow vs. Jungle Boy
02. World Title Eliminator Tournament - Round 1: Kenny Omega vs. Sonny Kiss
03. World Title Eliminator Tournament - Round 1: Rey Fenix vs. Penta El Zero M
04. World Title Eliminator Tournament - Round 1: Hangman Page vs. Colt Cabana
05. Dr. Britt Baker vs. KiLynn King
06. AEW Tag Team Titles - No. 1 Contenders Four Way Match: Young Bucks vs. Private Party vs. Butcher & The Blade vs. Alex Reynolds & John Silver
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/10/27 - DARK # 58 [2 DISC-SET]
01. Dark Order (Evil Uno & Stu Grayson) vs. Top Flight (Air Wolf & Angel Dorado)
02. Ricky Starks vs. VSK
03. Matt Sydal vs. Lee Johnson
04. Hikaru Shida vs. Leyla Hirsch
05. Jurassic Express (Jungle Boy & Luchasaurus & Marko Stunt) vs. Danny Limelight & Jersey Muscle (Steve Gibki & Tony Vincita)
06. SCU (Christopher Daniels & Frankie Kazarian) vs. The Hybrid2 (Jack Evans & Angelico)
07. Anna Jay vs. Katalina Perez
08. No DQ Match: Brandon Cutler vs. Peter Avalon
09. Best Friends (Chuck Taylor & Trent) vs. Anthony Bowens & Max Caster
10. Brian Cage vs. Fuego del Sol
11. Preston “10” Vance vs. Sean Maluta
12. Ivelisse & Diamante vs. KiLynn King & Savannah Evans
13. Sonny Kiss vs. Aaron Solow
14. Will Hobbs vs. Nick Comoroto
15. Darby Allin vs. Alex Chamberlain
2 Discs - 150 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/10/28 - DYNAMITE # 56
01. World Title Eliminator Tournament - Semi-Final: Hangman Page vs. Wardlow
02. Eddie Kingston vs. Matt Sydal
03. TNT Title - Lumberjack Match: Cody vs. Orange Cassidy
04. NWA World Women’s Title: Serena Deeb vs. Leyla Hirsch
05. Shawn Spears vs. VSK
06. World Title Eliminator Tournament - Semi-Final: Kenny Omega vs. Penta El Zero M
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/11/03 - DARK # 59
01. Darby Allin vs. BSHP King
02. Brandi Rhodes & Red Velvet vs. Leyla Hirsch & Elayna Black
03. Jurassic Express (Jungle Boy & Luchasaurus) vs. Danny Limelight & KC Navarro
04. Frankie Kazarian vs. RYZIN
05. Ricky Starks vs. Dave Dutra
06. Brian Pillman jr. & Griff Garrison vs. Sean Maluta & Alex Chamberlain
07. Anthony Bowens & Max Caster vs. Aaron Solow & Angel Fashion
08. Alan “5” Angels vs. VSK
09. The Butcher & The Blade vs. Steve Gibki & Tony Vincita
10. Will Hobbs vs. D3
11. Dark Order (Stu Grayson & Evil Uno) vs. Baron Black & Nick Comoroto
12. Colt Cabana & John “4” Silver & Preston “10” Vance vs. Cezar Bononi & Shawn Dean & Fuego del Sol
13. KiLynn King vs. Lei D’Tapa
14. Private Party vs. Chaos Project (Luther & Serpentico)
15. Sammy Guevara vs. Lee Johnson
1 Disc - 135 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/11/04 - DYNAMITE # 57
01. MJF & Wardlow vs. Sammy Guevara & Ortiz
02. Miro vs. Trent
03. Young Bucks vs. Private Party
04. Nyla Rose vs. Red Velvet
05. Cody & Billy Gunn & Austin Gunn vs. Colt Cabana & John “4” Silver & Preston “10” Vance
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/11/06 - DARK # 60
01. Big Swole vs. Tesha Price
02. Matt Sydal vs. Christopher Daniels
03. Brandon Cutler vs. Michael Nakazawa
04. Griff Garrison vs. Ariel Dominguez
05. Dark Order (Stu Grayson & Evil Uno) vs. Sean Maluta & RYZIN
06. Ricky Starks vs. Trevor Read
07. Chuck Taylor vs. Lee Johnson
60 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/11/10 - DARK # 61
01. Chaos Project (Luther & Serpentico) vs. TNT (Terrell Hughes & Terrence Hughes)
02. The Acclaimed (Anthony Bowens & Max Caster) vs. Louie Valle & Justin Blax
03. Top Flight (Dante Martin & Darius Martin) vs. Baron Black & Frankie Thomas
04. The Hybrid2 (Jack Evans & Angelico) vs. Shawn Dean & Adam Priest
05. Lucha Bros (Penta El Zero Miedo & Rey Fenix) vs. David Ali & Ashton Starr
06. Leva Bates vs. Dani Jordyn
07. Alan „5“ Angels vs. Fuego del Sol
08. Ivelisse & Diamante vs. Jennacide & Dreamgirl Ellie
09. Jurassic Express (Jungle Boy & Luchasaurus) vs. Joey Janela & Sonny Kiss
90 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/11/11 - DYNAMITE # 58
01. Brian Cage vs. Matt Sydal
02. Bunkhouse Match: Natural Nightmares (Dustin Rhodes & QT Marshall) vs. The Butcher & The Blade
03. Shawn Spears vs. Scorpio Sky
04. Tay Conti vs. Red Velvet
05. Penta El Ziero Miedo vs. Rey Fenix
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/11/17 - DARK # 62
01. Gunn Club (Billy & Austin & Colten) vs. Sean Maluta & BSHP King & Joey O’Riley
02. Ricky Starks vs. Travis Titan
03. Joey Janela vs. Marko Stunt
04. Frankie Kazarian vs. Griff Garrison
05. Penelope Ford vs. Rahne Victoria
06. Brandon Cutler vs. RYZIN
07. Leyla Hirsch vs. Tesha Price
08. Jurassic Express (Luchasaurus & Jungle Boy) vs. TNT ( Terrence Hughes & Terrell Hughes)
09. The Acclaimed (Anthony Bovens & Max Caster) vs. D3 & Angel Fashion
10. Ivelisse vs. Alex Gracia
11. Thunder Rosa vs. Lindsay Snow
12. Big Swole vs. KiLynn King
13. Jack Evans vs. Christopher Daniels
120 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/11/18 - DYNAMITE # 59
01. Young Bucks vs. Top Flight (Darius Martin & Daunte Martin)
02. Orange Cassidy vs. Kip Sabian
03. PAC vs. The Blade
04. NWA Women’s World Title: Serena Deeb vs. Thunder Rosa
05. Brian Cage & Ricky Starks vs. Cody Rhodes & Darby Allin
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/11/24 - DARK # 63 [2 DISC-SET]
01. Big Swole vs. Vipress
02. Alex „3“ Reynolds & John „4“ Silver vs. Lee Johnson & Aaron Solow
03. Trent vs. Michael Nakazawa
04. Red Velvet vs. Tesha Price
05. Private Party vs. VSK & Baron Black
06. KiLynn King vs. Rache Chanel
07. Sammy Guevara vs. Marko Stunt
08. Penelope Ford vs. Dreamgirl Ellie
09. Ivelisse & Diamante vs. Lady Frost & Jenna
10. Brandon Cutler vs. Adam Priest
11. Gunn Club (Billy & Austin & Colten) vs. Cezar Bononi & KTB & Seth Gargis
12. Luchasaurus & Jungle Boy vs. Super Panda & Ultimo Panda
13. The Hybrid2 (Jack Evans & Angelico) vs. Brian Pillman jr. & Griff Garrison
14. The Acclaimed (Anthony Bowens & Max Caster) vs. Alex Chamberlain & Damian Fenrir
15. Matt Sydal vs. Alan „5“ Angels
16. Peter Avalon vs. Fuego del Sol
17. Dark Order (Stu Grayson & Evil Uno) vs. Joey Janela & Sonny Kiss vs. Chaos Project (Luther & Serpentico)
2 Discs - 165 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/11/25 - DYNAMITE # 60
01. Hangman Page vs. John „4“ Silver
02. Powerhouse Hobbs vs. Lee Johnson
03. The Hybrid2 (Jack Evans & Angelico) vs. Top Flight (Darius & Daunte Martin)
04. Chris Jericho & Jake Hager vs. SoCal Uncensored (Christopher Daniels & Frankie Kazarian)
05. AEW Women’s Title: Hikaru Shida vs. Anna Jay
06. The Butcher & The Blade vs. PAC & Fenix
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/12/01 - DARK # 64
01. Shawn Spears vs. KTB
02. Ricky Starks vs. Damian Fenrir
03. Brandon Cutler vs. Danny Limelight
04. Peter Avalon vs. Jon Cruz
05. Shanna vs. Tesha Price
06. KiLynn King vs. Katalina Perez
07. Best Friends vs. Sean Maluta & Adam Priest
08. Leva Bates vs. Alex Gracia
09. Gunn Club (Billy & Austin & Colten) vs. Angel Fashion & VSK & Shawn Donovan
10. Matt Sydal vs. Aaron Solow
11. Evil Uno & Stu Grayson vs. Fuego del Sol & Baron Black
12. Brian Pillman jr. & Griff Garrison vs. Cezar Bononi & RYZIN
13. Ivelisse vs. Lindsay Snow
14. The Acclaimed (Anthony Bowens & Max Caster) vs. George South jr. & Bobby Wayward
15. Luther & Serpentico vs. Alex Chamberlain & Seth Gargis
16. Red Velvet vs. Lady Frost
17. Luchasaurus & Jungle Boy vs. Joey Janela & Sonny Kiss vs. Alan „5“ Angels & Preston „10“ Vance
1 Disc - 135 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/12/02 - DYNAMITE # 61 - „WINTER IS COMING“
01. Dynamite Diamond Battle Royal
02. Chris Jericho vs. Frankie Kazarian
03. Dr. Britt Baker vs. Layla Hirsch
04. Cody Rhodes & Darby Allin vs. Ricky Starks & Powerhouse Hobbs
05. AEW World Heavyweight Title: Jon Moxley vs. Kenny Omega
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/12/08 - DARK # 65
01. Sonny Kiss vs. Baron Black
02. Brian Cage vs. Danny Limelight
03. Nyla Rose vs. Alex Gracia
04. Preston „10“ Vance vs. Aaron Solow
05. Peter Avalon vs. Louie Valle
06. Gunn Club (Billy & Austin & Colten) vs. Shawn Dean & Sean Maluta & RYZIN
07. Red Velvet vs. Dani Jordyn
08. Jurassic Express (Luchasaurus & Marko Stunt) vs. Falco & Mike Magnum
09. Brandon Cutler vs. Fuego del Sol
10. Ivelisse vs. Skyler Moore
11. Big Swole vs. Lindsay Snow
12. TH2 (Jack Evans & Angelico) vs. VSK & Sotheara Chhun
13. Diamante vs. Tesha Price
14. Shanna vs. Freya States
15. The Acclaimed (Anthony Bowens & Max Caster) vs. Michael Nakazawa & Jon Cruz
16. Vasity Blondes (Griff Garrison & Brian Pillman jr.) vs. Dark Order (Colt Cabana & Alex Reynolds)
1 Disc - 135 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/12/09 - DYNAMITE # 62
01. Young Bucks vs. TH2 (Jack Evans & Angelico)
02. FTR vs. Varsity Blondes (Griff Garrison & Brian Pillman jr.)
03. Dustin Rhodes vs. Preston „10“ Vance
04. Eddie Kingston & The Butcher & The Blade vs. Lance Archer & Penta El Zero Miedo & Rey Fenix
05. Abadon vs. Tesha Price
06. Dynamite Diamond Ring: MJF vs. Orange Cassidy
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/12/15 - DARK # 66
01. Ricky Starks vs. Sotheara Chhun
02. Brandon Cutler vs. Baron Black
03. Hikaru Shida vs. KiLynn King
04. Jungle Boy & Luchasaurus vs. Fuego del Sol & Shawn Dean
05. Leva Bates vs. Skyler Moore
06. Brian Cage vs. ASK
07. The Acclaimed (Anthony Bowens & Max Caster) vs. Louie Valle & Mike Magnum
08. Anna Jay vs. Dani Jordyn
09. Evil Uno & Stu Grayson vs. Bear Country (Bear Bronson & Bear Boulder)
10. Joey Janela & Sonny Kiss vs. Sean Maluta & RYZIN
11. Tay Conti vs. Freya States
12. Matt Sydal vs. Danny Limelight
13. Ivelisse vs. Kaci Lennox
14. Best Friends vs. Luther & Serpentico
1 Disc - 120 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/12/16 - DYNAMITE # 63
01. Matt Hardy & Private Party vs. Hangman Page & John Silver & Alex Reynolds
02. Cody Rhodes vs. Angelico
03. Chris Jericho & MJF & Jake Hager & Sammy Guevara & Santana & Ortiz vs. Best Friends & Top Flight & Varsity Blondes
04. The Acclaimed (Anthony Bowens & Max Caster) vs. SCU
05. Big Swole & Serena Deeb vs. Ivelisse & Diamante
06. No DQ Match: Kenny Omega vs. Joey Janela
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/12/22 - DARK # 67
01. Jungle Boy & Luchasaurus vs. Bear Country (Bear Boulder & Bear Bronson)
02. Nyle Rose vs. Tesha Price
03. Miro vs. Sonny Kiss
04. Thunder Rosa vs. Jazmin Allure
05. Stu Grayson vs. Lee Johnson
06. Alex Gracia vs. KiLynn King
07. Peter Avalon vs. Mike Verna
08. Red Velvet vs. Vertvixen
09. Colt Cabana & Alan „5“ Angels & Preston „10“ Vance vs. Aaron Solow & Fuego del Sol & Ray Paz
10. Leyla Hirsch vs. Madi Wrenkowski
11. Gunn Club (Austin & Colten) vs. TNT (Terrence Hughes & Terrell Hughes)
12. Rey Fenix vs. Danny Limelight
13. Matt Sydal vs. Serpentico
120 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/12/23 - DYNAMITE # 64 - HOLIDAY BASH
01. Chris Jericho & MJF vs. Top Flight
02. Jungle Boy & Luchasaurus & Marko Stunt vs. Colt Cabana & Alan „5“ Angels & Preston „10“ Vance
03. PAC vs. The Butcher
04. Dustin Rhodes vs. Evil Uno
05. Hikaru Shida vs. Alex Gracia
06. AEW Tag Team Titles: Young Bucks vs. The Acclaimed
120 minutes - Source: TV

AEW - 2020/12/29 - DARK # 68
01. Rey Fenix vs. Vary Morales
02. Penelope Ford vs. Linsday Snow
03. Dark Order (John Silver & Alex Reynolds) vs. Shawn Dean & Tyson Maddux
04. Anna „99“ Jay vs. Jazmin Allure
05. Team TAZ (Brian Cage & Ricky Starks & Powerhouse Hobbs) vs. Nick Comoroto & Ryzin & James Tapia
06. Griff Garrison vs. Fuego del Sol
07. Santana & Ortiz vs. Terrence Hughes & Terrell Hughes
08. Sammy Guevara vs. Aaron Solow
09. Chaos Project vs. Ariel Levy & El Cuervo del Puerto Rico
10. Leva Bates vs. Madi Wrenkowski
11. Matt Sydal vs. Danny Limelight
12. Tay Conti vs. Vertvixen
13. Gunn Club vs. Royal Money & Baron Black & Mike Verna
14. SCU vs. The Hybrid2
1 Disc - 120 minutes - Source: iTV

AEW - 2020/12/30 - DYNAMITE # 65 - BRODIE LEE TRIBUTE SHOW
01. Colt Cabana & Young Bucks vs. Matt Hardy & Private Party
02. Stu Grayson & Evil Uno & Lance Archer vs. Eddie Kingston & The Butcher & The Blade
03. John Silver & Alex Reynolds & Hangman Page vs. MJF & Santana & Ortiz
04. Anna Jay & Tay Conti vs. Dr. Britt Baker & Penelope Ford
05. Preston „10“ Vance & Cody & Orange Cassidy vs. Brian Cage & Ricky Starks & Powerhouse Hobbs
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/01/05 - DARK # 69 [2 DISC-SET]
01. Jungle Boy vs. Nick Comoroto
02. Nyla Rose vs. Alex Gracia
03. Scorpio Sky vs. Ariel Levy
04. Rey Fenix vs. Aaron Solow
05. Brandon Cutler vs. Louie Valle
06. Peter Avalon vs. Angel Fashion
07. Ivelisse & Diamante vs. KiLynn King & Tesha Price
08. The Gunn Club vs. Mike Verna & Bear Country
09. Shanna vs. Vipress
10. Matt Sydal vs. Baron Black
11. Thunder Rosa vs. Ashley Vox
12. The Acclaimed vs. Lee Johnson & Shawn Dean
13. Danny Limelight vs. Fuego del Sol
14. Frankie Kazarian vs. Angelico vs. Griff Garrison vs. Darius Martin
15. Sammy Guevara vs. Michael Nakazawa
16. Alan „5“ Angels vs. Serpentico
2 Discs - 150 minutes - Source: iTV

AEW - 2021/01/06 - DYNAMITE # 66 - „NEW YEAR’S SMASH - NIGHT # 1“
01. The Young Bucks & SoCal Uncensored vs. The Acclaimed & The Hybrid2
02. Wardlow vs. Jake Hager
03. Cody Rhodes vs. Matt Sydal
04. AEW Women’s Title: Hikaru Shida vs. Abadon
05. AEW World Title: Kenny Omega vs. Rey Fenix
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/01/12 - DARK # 70
01. Ricky Starks vs. Mike Verna
02. Jurassic Express vs. Fuego del Sol & RYZIN
03. Tay Conti vs. Marti Daniels
04. Stu Grayson & Evil Uno & Alan „5“ Angels & Preston „10“ Vance & Colt Cabana vs. Shawn Dean & Zack Clayton & Adam Priest & Danny Limelight & Vary Morales
05. Powerhouse Hobbs vs. Louie Valle
06. Red Velvet vs. Leva Bates
07. Alex Reynolds & John Silver vs. KC Navarro & El Australiano
08. Varsity Blondes vs. Lee Johnson & Aaron Solow
09. Anna „99“ Jay vs. Alex Gracie
10. Serena Deeb vs. Tesha Price
11. Bear Country vs. Baron Black & Nick Comoroto
12. Top Flight vs. Chaos Project
1 Disc - 90 minutes - Source: iTV

AEW - 2021/01/13 - DYNAMITE # 67 - „NEW YEAR’S SMASH - NIGHT # 2“
01. PAC vs. Eddie Kingston
02. Miro vs. Chuck Taylor
03. Kenny Omega & Karl Anderson & Luke Gallows vs. Griff Garrison & Brian Pillman jr. & Danny Limelight
04. FTR vs. Jungle Boy & Marko Stunt
05. NWA Women’s World Title: Serena Deeb vs. Tay Conti
06. TNT Title: Darby Allin vs. Brian Cage
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/01/19 - DARK # 71
01. Luchasaurus vs. Brandon Cutler
02. Sammy Guevara vs. El Australiano
03. Scorpio Sky vs. Nick Comoroto
04. Shanna vs. Marti Daniels
05. The Butcher & The Blade vs. Mike Verna & Baron Black
06. Gunn Club vs. RYZIN & Adam Priest & Vary Morales
07. Santana & Ortiz vs. Danny Limelight & Jon Cruz
08. Private Party vs. Lee Johnson & Aaron Solow
09. Big Swole vs. Alex Gracie
10. Sonny Kiss vs. Zack Clayton
11. Top Flight vs. KC Navarro & AJ Kirsch
12. Ivelisse & Dimante vs. Tesha Price & Katalina Perez
13. The Acclaimed vs. Fuego del Sol & Shawn Dean
14. Lucha Brothers vs. Chaos Project
1 Disc - 120 minutes - Source: iTV

AEW - 2021/01/20 - DYNAMITE # 68
01. John SIlver & ALex Reynolds & Colt Cabana & Hangman Page vs. Jack Evans & Angelico & Luther & Serpentico
02. Cody Rhodes vs. Peter Avalon
03. Jon Moxley vs. Nick Comoroto
04. Matt Hardy & Private Party vs. Matt Sydal & Top Flight
05. Penelope Ford vs. Leyla Hirsch
06. Chris Jericho & MJF vs. Santana & Ortiz vs. Jake Hager & Sammy Guevara
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/01/26 - DARK # 72
01. Miro vs. Fuego del Sol
02. Jurassic Express vs. Lee Johnson & Aaron Solow
03. SCU vs. TNT (Terrence & Terrell Hughes)
04. The Butcher & The Blade vs. M’Badu & KC Navarro
05. Rey Fenix vs. Baron Black
06. Shanna vs. KiLynn King
07. Dr. Britt Baker vs. Brook Havoc
08. Abadon vs. Vertvixen
09. Walk Off: Lee Johnson vs. Peter Avalon
10. Santana & Ortiz vs. RYZIN & Mike Verna
11. Tay Conti vs. Davienne
12. Preston „10“ Vance vs. Ray Jaz
13. Red Velvet vs. Madi Wrenkowski
14. Danny Limelight vs. Sean Maluta
15. Ivelisse vs. Jazmin Allure
16. Powerhouse Hobbs vs. Jake St. Patrick
1 Disc - 120 minutes - Source: iTV

AEW - 2021/01/27 - DYNAMITE # 69
01. Eddie Kingston vs. Lance Archer
02. Chris Jericho & MJF vs. Varsity Blondes (Griff Garrison & Brian Pillman jr.)
03. Hangman Page vs. Ryan Nemeth
04. Jungle Boy vs. Dax Harwood
05. Dr. Britt Baker vs. Shanna
06. Young Bucks & The Good Brothers (Karl Anderson & Doc Gallows) vs. Dark Ordner (Evil Uno & Stu Grayson & Alex Reynolds & John Silver)
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/02/02 - DARK # 73
01. Nick Comoroto & QT Marshall & Dustin vs. Terrence Hughes & Terrell Hughes & M’Badu
02. Rey Fenix vs. KC Navarro
03. Tay Conti vs. Tesha Price
04. Thunder Rosa vs. Dani Jordyn
05. Santana & Ortiz vs. Fuego del Sol & Vary Morales
06. Leyla Hirsch vs. Katalina Perez
07. The Acclaimed vs. RYZIN & Danny Limelight
08. Beer Country & Sonny Kiss & Joey Janela vs. Shawn Dean & Baron Black & Aaron Solow & Mike Verna
09. Ivelisse & Diamante vs. Vertvixen & Jazmin Allure
10. Billy Gunn & Colten Gunn vs. John Skyler & Rey Jaz
11. Red Velvet vs. Alex Gracia
12. Prestron „10“ Vance vs. Jake St. Patrick
13. SCU vs. Chaos Project
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/02/03 - DYNAMITE # 70 - „BEACH BREAK - PART 1“
01. AEW World Tag Team Titles Challenger Battle Royale
02. Dr. Britt Baker vs. Thunder Rosa
03. Hangman Page & Matt Hardy vs. Chaos Project (Luther & Serpentico)
04. Kip Sabian & Penelope Ford’s Wedding
05. Lumberjack Match: Lance Archer vs. Eddie Kingston
06. Kenny Omega & The Good Brothers (Karl Anderson & Doc Gallows) vs. Jon Moxley & PAC & Rey Fenix
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/02/09 - DARK # 74
01. Nick Comoroto & QT Marshall & Dustin Rhodes vs. Vary Morales & Jersey Muscle Society
02. SCU vs. Lee Johnson & Aaron Solow
03. Brian Cage vs. Jake St. Patrick
04. Nyla Rose vs. Miranda Alize
05. PAC vs. VSK
06. Sonny Kiss vs. KC Navarro
07. Tay Conti vs. Alex Gracia
08. Ryan Nemeth vs. Marko Stunt
09. Peter Avalon & Cezar Bononi vs. Shawn Dean & Charlie Bravo
10. Alan „10“ Angels vs. Baron Black
11. Red Velvet vs. Diamante
12. Joey Janela vs. Jack Evans
120 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/02/10 - DYNAMITE # 71 - „BEACH BREAK - PART 2“
01. TNT Title: Darby Allin vs. Joey Janela
02. Cody Rhodes & Lee Johnson vs. Peter Avalon & Cezar Bononi
03. PAC vs. Ryan Nemeth
04. Chris Jericho & MJF vs. The Acclaimed (Max Caster & ANthony Bowens)
05. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - US Bracket - Round 1: Thunder Rosa vs. Leyla Hirsch
06. Unsanctioned Falls Count Anywhere Match: Kenny Omega & KENTA vs. Jon Moxley & Lance Archer
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/02/15 - WOMEN’S WORLD CHAMPIONSHIP ELIMINATOR TOURNAMENT # 1
01. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - Japan Bracket - Round 1: Yuka Sakazaki vs. Mei Suruga
02. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - Japan Bracket - Round 1: Emi Sakura vs. Veny
03. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - Japan Bracket - Round 1: Ryo Mizunami vs. Maki Itoh
04. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - Japan Bracket - Round 1: Aja Kong vs. Rin Kadokura
60 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/02/16 - DARK # 75
01. Jon Moxley vs. Joe Cruz
02. Bear Country vs. Chaos Project
03. The Butcher & The Blade vs. Jake St. Patrick & Sage Scott
04. Shanna vs. Renee Michelle
05. Alex Reynolds & John Silver vs. Eric James & VSK
06. Jurassic Express vs. Baron Black & John Skyler
07. Tay Conti vs. Vertvixen
08. Eddie Kingston vs. Aaron Solow
09. Ricky Starks vs. KC Navarro
10. Brandon Cutler vs. Misterioso
11. Powerhouse Hobbs vs. RYZIN
12. Nick Comoroto vs. Fuego del Sol
75 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/02/17 - DYNAMITE # 72
01. Hangman Page & Matt Hardy vs. TH2 (Angelico & Jack Evans)
02. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - Round 1: Riho vs. Serena Deeb
03. Orange Cassidy vs. Luther
04. AEW World Tag Team Titles: Young Bucks vs. Santana & Ortiz
05. FTR vs. Matt Sydal & Mike Sydal
06. Jon Moxley & Rey Fenix & Lance Archer vs. Eddie Kingston & The Butcher & The Blade
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/02/22 - WOMEN’S WORLD CHAMPIONSHIP ELIMINATOR TOURNAMENT # 2
01. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - US Bracket - Round 1: Nyla Rose vs. Tay Conti
02. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - Japan Bracket - Semi-Final: Yuka Sakazaki vs. Emi Sakura
03. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - Japan Bracket - Semi-Final: Ryo Mizunami vs. Aja Kong
04. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - US Bracket - Round 1: Dr. Britt Baker vs. Madi Wrenkowski
1 Disc - 60 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/02/28 - WOMEN’S WORLD CHAMPIONSHIP ELIMINATOR TOURNAMENT # 3
01. Hikaru Shida & Mei Suruga & Rin Kadokura vs. Emi Sakura & Maki Itoh & Veny
02. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - Japan Bracket - Final: Ryo Mizunami vs. Yuka Sakazaki
03. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - US Bracket - Semi-Final: Thunder Rosa vs. Riho
1 Disc - 75 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/02/23 - DARK # 76
01. Brian Cage vs. John Skyler
02. Lee Johnson vs. Serpentico
03. Eddie Kingston vs. JD Drake
04. Leyla Hirsch vs. Brooke Havok
05. Jungle Boy & Luchasaurus vs. Angel Fashion & VSK
06. QT Marshall vs. JJ Garrett
07. Max Caster vs. Marko Stunt
08. John Silver & Alex Reynolds vs. Louie Valle & Chris Peaks
09. Kip Sabian vs. Fuego del Sol
10. Vasity Blondes vs. Shawn Dean & Charlie Bravo
11. Ryan Nemeth vs. Aaron Solow
12. Ivelisse & Diamante vs. Miranda Alize & Renee Michelle
13. Top Flight vs. Tony Vega & Steven Stetson
14. Bear Country & Sonny Kiss & Joey Janela vs. M’Badu & Levi Shapiro & Daniel Joseph & Aaron Frye
15. Peter Avalon & Cezar Bononi vs. RYZIN & Baron Black
16. KiLynn King vs. Tesha Price
17. SCU vs. The Sydal Brothers vs. TH2
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/02/24 - DYNAMITE # 73
01. Jon Moxley vs. Ryan Nemeth
02. Ricky Starks & Brian Cage vs. Griff Garrison & Brian Pillman jr.
03. Jake Hager vs. Brandon Cutler
04. Hangman Page vs. Isaiah Kassidy
05. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - US Bracket - Semi-Final: Nyla Rose vs. Dr. Britt Baker
06. Lance Archer vs. Rey Fenix
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/03/01 - WOMEN’S WORLD CHAMPIONSHIP ELIMINATOR TOURNAMENT # 4
01. Madi Wrenkowski vs. Leva Bates
02. Leyla Hirsch vs. Miranda Alize
03. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - US Bracket - Final: Nyla Rose vs. Thunder Rosa
1 Disc - 30 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/03/02 - DARK # 77
01. Lee Johnson & Aaron Solow vs. Louie Valle & Chris Peaks
02. Red Velvet & KiLynn King vs. Ivelisse & Diamante
03. Top Flight vs. Fuego del Sol & Jon Cruz
04. Gunn Club vs. Tony Vega & Aaron Frye & Angel Fashion
05. Abadon vs. Renee Michelle
06. Stu Grayson vs. JD Drake
07. Bear Country vs. M’Badu & Baron Black
08. Evil Uno & Alan „5“ Angels & Colt Cabana vs. Levy Shapiro & John Skyler & RYZIN
09. Max Caster vs. JJ Garrett
10. TH2 vs. Shawn Dean & Charlie Bravo
11. Orange Cassidy vs. Steven Stetson
12. Chuck Taylor vs. VSK
13. Preston „10“ Vance vs. Daniel Joseph
14. SCU vs. The Sydal Brothers
1 Disc - 120 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/03/03 - DYNAMITE # 74
01. Shaquille O’Neal & Jade Cargill vs. Cody Rhodes & Red Velvet
02. PAC & Rey Fenix vs. John Skyler & D3
03. FTR & Tully Blanchard vs. Jurassic Express
04. AEW Women’s World Championship Eliminator Tournament - Final: Ryo Mizunami vs. Nyla Rose
05. Revolution Ladder Match Qualifyer: Preston „10“ Vance vs. Max Caster
06. Hangman Page & John Silver vs. Matt Hardy & Marq Queen
1 DIsc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/03/06 - DARK # 78
01. Dustin Rhodes & QT Marshall vs. Peter Avalon & Cezar Bononi
02. Chuck Taylor vs. JD Drake
03. Penta El Zero Miedo vs. Azriel
04. Lance Archer vs. John Skyler
05. Angel Fashion & Fuego del Sol vs. Brian Cage & Ricky Starks
06. Jack Evans vs. Jake St. Patrick
07. Gunn Club (Austin & Colten Gunn) vs. D3m & M’Badu
08. Thunder Rosa vs. Tesha Price
09. Bear Country vs. Cameron Stewart & RYZIN
10. Alan „5“ Angels & Preston „10“ Vance vs. Vary Morales & Labrone Kozome
11. Tay Conti vs. Leila Grey
12. Sydal Brothers vs. Chaos Project
1 Disc - 120 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/03/09 - DARK # 79
01. Powerhouse Hobbs vs. Angel Fashion
02. SCU vs. Azriel & Danny Limelight
03. Peter Avalon & Cezar Bononi & Ryan Nemeth vs. Aaron Solow & Brick Aldrige & Dean Alexander
04. Lee Johnson vs. Baron Black
05. Colt Cabana & Evil Uno & Stu Grayson & Alex Reynolds vs. Aaron Frye & D3 & Jon Cruz & Vary Morales
06. Varsity Blondes vs. Cameron Stewart & RYZIN
07. Diamante vs. Savannah Thorne
08. QT Marshall vs. Fuego del Sol
09. Kip Sabian vs. Charlie Bravo
10. Abadon vs. Katalina Perez
11. Santana & Ortiz vs. Sonny Kiss & Joey Janela
105 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/03/10 - DYNAMITE # 75
01. Rey Fenix vs. Matt Jackson
02. Cody Rhodes vs. Seth Gargis
03. Ethan Page vs. Lee Johnson
04. Hikaru Shida & Ryo Mizunami & Thunder Rosa vs. Nyla Rose & Dr. Britt Baker & Maki Itoh
05. TNT Title: Darby Allin vs. Scorpio Sky
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/03/15 - DARK ELEVATION # 1
01. Jungle Boy vs. Danny Limelight
02. Miro & Kip Sabian vs. Baron Black & Vary Morales
03. Big Swole vs. Skyler Moore
04. QT Marshall vs. Marko Stunt
05. Ty Conti vs. Ashley Voy
06. Matt & Mike Sydal vs. Joel Nelson & Royce Isaacs
07. Red Velvet vs. Dani Jordyn
08. Max Caster vs. Dante Martin
09. Abadon vs. Ray Lyn
10. Powerhouse Hobbs vs. Brandon Cutler
11. Diamante vs. Leila Grey
12. The Butcher & The Blade & Private Party vs. Dean Alexander & Carlie Bravo & Brick Aldrige & David Ali
13. Matt Sydal vs. Michael Nakazawa
14. Riho vs. Maki Itoh
120 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/03/16 - DARK # 80
01. Luchasaurus vs. Cezar Bononi
02. Leyla Hirsch vs. Savannah Evans
03. John SIlver vs. John Skyler
04. Penelope Ford vs. Tesha Price
05. Chaos Project vs. Fuego del Sol & Jake St. Patrick
06. KiLynn King vs. Jazmin Allure
07. Colt Cabana & Evil Uno & Stu Grayson & Alan Angels vs. Angel Fashion & Baron Black & Vany Morales & RYZIN
08. Gunn Club vs. David ali & Adam Priest & Seth Gargis
09. Bear Country vs. Dean Alexander & Brick Aldrige
10. Nick Comorota vs. D3
11. Varsity Blondes vs. Jared Nelson & Royce Isaacs
12. SCU vs. Carlie Bravo & Aaron Solow
14. Brian Cage & Ricky Starks vs. Sonny Kiss & Joey Janela
15. Preston „10“ Vance vs. Jack Evans
105 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/03/17 - DYNAMITE # 76 - „ST. PATRICK’S DAY SLAM“
01. Cody Rhodes vs. Penta El Zero Miedo
02. Jade Cargill vs. Dani Jordyn
03. Matt Hardy & Private Party & The Butcher & The Blade vs. Jurassic Express & Bear Country
04. Jon Moxley & Eddie Kingston vs. Good Brothers
04. Rey Fenix vs. Angelico
06. Unsanctioned Lights Out Match: Thunder Rosa vs. Dr. Britt Baker
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/03/22 - DARK ELEVATION # 2
01. Tay Conti vs. Ray Lyn
02. Lee Johnson vs. Adam Priest
03. The Varsity Blondes vs. Fuego del Sol & Jake St. Patrick
04. Max Caster vs. RYZIN
05. Big Swole & Red Velvet vs. Leva Bates & Madi Wrenkowski
06. Ricky Starks & Powerhouse Hobbs vs. Jared Nelson & Royce Isaacs
07. Danny Limelight vs. Baron Black
08. Orange Cassidy vs. Ryan Nemeth
09. Ethan Page vs. Alan „5“ Angels
10. Ryo Mizunami vs. Leyla Hirsch
90 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/03/23 - DARK # 81
01. John Silver & Alex Reynolds vs. Chaos Project
02. SCU vs. Royce Isaacs & Jared Nelson
03. Penelope Ford vs. Miranda Alize
04. Gunn Club vs. Baron Black & Jake St. Patrick & Adam Priest
05. Dante Martin vs. Jack Evans
06. FTW Title: Brian Cage vs. Brandon Cutler
07. Ashley Vox vs. Alex Gracia
08. Joey Janela & Sonny Kiss vs. Vary Morales & Seth Gargis
09. JD Drake vs. Fuego del Sol
10. QT Marshall vs. Shawn Dean
11. The Bunny vs. Jazmin Allure
12. Colt Cabana & Evil Uno & Stu Grayson vs. Carlie Bravo & Brick Aldridge & Dean Alexander
13. Nick Comoroto & Aaron Solow vs. Angel Fashion & D3
14. Cezar Bononi vs. John Skyler
105 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/03/24 - DYNAMITE # 77
01. Kenny Omega vs. Matt Sydal
02. Hangman Page vs. Cezar Bononi
03. FTR & Shawn Spears vs. Varsity Blondes & Dante Martin
04. Fenix & Penta El Zero Miedo & Laredo Kid vs. Young Bucks & Brandon Cutler
05. Tay Conti vs. Nyla Rose
06. TNT Title: Darby Allin vs. John Silver
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/03/29 - DARK ELEVATION # 3
01. Orange Cassidy & Chuck Taylor vs. Ryan Nemeth & JD Drake
02. Jon Moxley vs. Bill Collier
03. Penelope Ford vs. Leila Grey
04. Gunn Club vs. Rex Lawless & Milk Chocolate
05. Joey Janela vs. Chandler Hopkins
06. Thunder Rosa vs. Alex Gracia
07. Leyla Hirsch vs. Vipress
08. Frankie Kazarian vs. Danny Limelight
09. Ethan Page vs. Fuego del Sol
10. Hikaru Shida & Tay Conti vs. Jazmin Allure & Tesha Price
11. Jungle Boy vs. Jack Evans
12. Lee Johnson & QT Marshall vs. Adam Priest & Aaron Frye
13. Ryo Mizunami vs. KiLynn King
14. Alan „5“ Angels & Preston „10“ Vance vs. D3 & Vary Morales
15. Private Party vs. Bear Country
16. Scorpio Sky vs. Mike Sydal
2 Discs - 150 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/03/30 - DARK # 82
01. The Butcher & The Blade vs. Milk Chocolate (Brandon Watts & Randy Summers)
02. Madi Wrenkowski vs. Jazmin Allure
03. Chaos Project vs. Dean Alexander & Justin Law
04. Angelico vs. Sonny Kiss
05. Evil Uno & Stu Grayson & Colt Cabana vs. Vary Morales & Bill Collier & D3
06. Jurassic Express (Marko Stunt & Luchasaurus) vs. Adam Priest & KC Navarro
07. Diamante vs. Vipress
08. Brian Cage & Ricky Starks & Powerhouse Hobbs vs. Jake St. Patrick & Sage Scott & Chandler Hopkins
09. Big Swole & Red Velvet & KiLynn King vs. Ashley Vox & Delmi Exo & Vertvixen
10. Michael Nakazawa vs. Mike Magnum
11. Miro & Kip Sabian vs. Baron Black & John Skyler
12. Max Caster vs. Alex Reynolds
90 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/03/31 - DYNAMITE # 78
01. Christian Cage vs. Frankie Kazarian
02. Unsanctioned Exhibition Match: Cody Rhodes vs. QT Marshall
03. Jon Moxley vs. Cezar Bononi
04. Kenny Omega & Good Brothers vs. Lucha Bros & Laredo Kid
05. Nyla Rose & The Bunny vs. Hikaru Shida & Tay Conti
06. Arcade Anarchy: Chuck Taylor & Orange Cassidy vs. Miro & Kip Sabian
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/04/05 - DARK ELEVATION # 4
01. Hangman Page vs. Bill Collier
02. Griff Garrison & Brian Pillman jr. vs. Dean Alexander & Charlie Bravo
03. Dr. Britt Baker vs. Alex Gracia
04. Preston „10“ Vance vs. Danny Limelight
05. Big Swole vs. Jazmin Allure
06. Michael Nakazawa vs. Vary Morales
07. Lance Archer vs. Baron Black
08. Ryo Mizunami vs. Tesha Price
09. Max Caster vs. Colt Cabana
10. Private Party & The Butcher & The Blade vs. Adam Price & RYZIN & D3 & Fuego del Sol
11. Matt Hardy vs. Alan „5“ Angels
12. Scorpio Sky & Ethan Page vs. Matt Sydal & Mike Sydal
105 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/04/06 - DARK # 83
01. Stu Grayson & Evil Uno & Alex Reynolds vs. Jake St. Patrick & Sage Scott & Chandler Hopkins
02. Ricky Starks & Brian Cage & Powerhouse Hobbs vs. Brick Aldrige & Justin Law & Hayden Backlund
03. Luchasaurus & Jungle Boy vs. Rex Lawless & Dean Alexander
04. Ryan Nemeth vs. Fuego del Sol
05. The Butcher vs. Jon Cruz
06. Ashley Vox & Delmi Exo vs. Vertvixen & Jazmine Allure
07. Red Velvet & KiLynn King vs. Madi Wrenkowski & Vipress
08. JD Drake vs. Baron Black
09. Joey Janela & Sonny Kiss vs. KC Navarro & Aaron Frye
10. Matt Sydal vs. Mike Magnum
11. Matt Hardy vs. Vary Morales
12. Bear Country vs. The Hybrid2
1 Disc - 75 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/04/07 - DYNAMITE # 79
01. Hangman Page vs. Max Caster
02. Jurassic Express (Jungle Boy & Luchasaurus) vs. Bear Contry (Bear Bronson & Bear Boulder)
03. TNT Title: Darby Allin vs. JD Drake
04. Tay Conti vs. The Bunny
05. Kenny Omega & Good Brothers vs. Jon Moxley & Young Bucks
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/04/12 - DARK ELEVATION # 5 [2 DISC-SET]
01. Preston „10“ Vance vs. Zack Clayton
02. Miro vs. Hayden Backlund
03. Hikaru Shida & Tay Conti vs. Katalina Prez & Leila Grey
04. The Hybrid2 vs. Carlie Bravo & Dean Alexander
05. Orange Cassidy vs. John Skyler
06. Konosuke Takeshita vs. Danny Limelight
07. FTR vs. Midas Black & Jay Lyon
08. PAC & Fenix vs. Andre Montoya & Vary Morales
09. Dante Martin vs. Baron Black
10. Britt Baker vs. Skye Blue
11. QT Marshall & Nick Comoroto vs. Andrew Palace & Cole Karter
12. Mike Sydal vs. MT Nakazawa
13. Leyla Hirsch vs. Shanna
14. Penta El Zero M vs. Brandon Cutler
15. Thunder Rosa vs. Diamante
16. Scorpio Sky & Ethan Page vs. Sonny Kiss & Joey Janela
17. Best Friends vs. Ryan Nemeth & Cezar Bononi
2 Discs - 150 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/04/13 - DARK # 84
01. SCU vs. Jay Lyon & Midas Black
02. Matt Sydal vs. Luther
03. Alan „5“ Angels & Preston „10“ Vance vs. Kit Sackett & Hayden Backlund
04. Colt Cabana vs. Jake Manning
05. Red Velvet & Big Swole vs. Amber Nova & Queen Aminata
06. Aaron Solow vs. Fuego del Sol
07. Gunn Club vs. Andrew Palace & Steve Rockwell & Mike Magnum
08. KiLynn King vs. Madi Wrenkowski
09. Matt Hardy vs. Ken Broadway
10. Evil Uno & Stu Grayson vs. Vary Morales & Spencer Slade
11. Dr. Britt Baker vs. Shawna Reed
12. Brian Cage & Ricky Starks vs. Carlie Bravo & Dean Alexander
13. Nyla Rose vs. Leila Grey
14. Varsity Blondes vs. Prince Kai & Will Allday
15. Lance Archer vs. Cole Karter
16. Alex Reynolds vs. Ryan Nemeth
1 Disc - 105 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/04/14 - DYNAMITE # 80
01. AEW World Tag Team Titles: Young Bucks vs. PAC & Rey Fenix
02. Jade Cargill vs. Red Velvet
03. Anthony Ogogo vs. Cole Karter
04. Chris Jericho vs. Dax Harwood (Special Enforcer: Mike Tyson)
05. Kris Statlander vs. Amber Nova
06. AEW TNT Title - Falls Count Anywhere Match: Darby Allin vs. Matt Hardy
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/04/19 - DARK ELEVATION # 6
01. Hangman Page vs. Spencer Slade
02. Dr. Britt Baker vs. Tesha Price
03. Jurassic Express vs. Midas Black & Jay Lyon
04. The Hybrid2 vs. Vary Morales & Andre Montaya
05. Brian Cage & Ricky Starks vs. Mike Magnum & Stone Rockwell
06. Abadon vs. Skye Blue
07. Orange Cassidy vs. Prince Kai
08. Private Party vs. Alex Reynolds & Colt Cabana
09. Thunder Rosa vs. Shawna Reed
10. Best Friends vs. Hayden Backlund & Kit Sackett
11. Leyla Hirsch & Ryo Mizunami vs. Nyla Rose & Madi Wrenkowski
12. Austin Gunn vs. Aaron Solow
13. Scorpio Sky & Ethan Page vs. Dean Alexander & Carlie Bravo
14. Kenny Omega & Konosuke Takeshita & MT Nakazawa vs. Matt Sydal & Mike Sydal & Danny Limelight
1 Disc - 105 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/04/20 - DARK # 85
01. Joey Janela vs. Will Allday
02. SCU vs. RYZIN & John Skyler
03. Big Swole & KiLynn King vs. Ashley & Steff MK
04. The Butcher & Blade vs. Brick Aldridge & Cole Carter
05. Sonny Kiss vs. Jake Manning
06. Evil Uno & Stu Grayson & Preston „10“ Vance vs. Jay Lyon & Midas Black & Ken Broadway
07. Billy Gunn vs. Andrew Palace
08. Dante Martin vs. Fuego del Sol
09. Diamante vs. Queen Aminata
10. Varsity Blondes vs. Hayden Backlund & Kit Sackett
11. Max Caster vs. Alan „5“ Angels
12. Powerhouse Hobbs vs. Baron Black
13. PAC vs. Dean Alexander
1 Disc - 90 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/04/21 - DYNAMITE # 81
01. Hangman Page vs. Ricky Starks
02. Penta El Zero Miedo vs. Trent?
03. AEW Women’s Title: Hikaru Shida vs. Tay Conti
04. QT Marshall vs. Billy Gunn
05. Christian Cage vs. Powerhouse Hobbs
06. TNT Title: Darby Allin vs. Jungle Boy
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/04/26 - DARK ELEVATION # 7
01. Rey Fenix vs. Chuck Taylor
02. Ryan Nemeth vs. RYZIN
03. Orange Cassidy vs. Dean Alexander
04. The Acclaimed vs. Liam Gray & Adrian Alanis
05. Nick Comoroto vs. VSK
06. Leyla Hirsch & Ryo Mizunami vs. Amber Nova & Diamante
07. Kris Statlander vs. Tesha Price
08. Scorpio Sky & Ethan Page vs. Alex Reynolds & Alan „5“ Angels
09. Big Swole & Red Velvet vs. Nyla Rose & Madi Wrenkowski
10. Matt Sydal vs. Joey Janela
1 Disc - 90 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/04/27 - DARK # 86
01. The Acclaimed vs. D3 & Fuego del Sol
02. Mike Sydal & Matt Sydal vs. David Ali & Aaron Frye
03. Dante Martin vs. Andrew Palace
04. The Varsity Blonds vs. Duke Davis & Ganon Jones jr.
05. Brian Cage vs. Marty Casaus
06. Leyla Hirsch vs. Renee Michelle
07. Lance Archer vs. Jake St. Patrick
08. Diamante vs. Raychell Rose
09. Lee Johnson vs. Will Allday
10. Penelope Frd vs. Ashley D’Amboise
11. Colt Cabana vs. Kole Carter
12. KiLynn King vs. Dani Jordan
13. SCU vs. Liam Gray & Adrian Alanis
14. Stu Grayson & Evil Uno & Preston „10“ Vance vs. Private Party & The Blade
1 Disc - 90 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/04/28 - DYNAMITE # 82
01. Hangman Page vs. Brian Cage
02. AEW World Tag Team Titles Eliminator: Young Bucks vs. Matt Sydal & Mike Sydal
03. Orange Cassidy vs. Penta El Zero Miedo
04. Eddie Kingston vs. Michael Nakazawa
05. Kris Statlander vs. Penelope Ford
06. QT Marshall & Nick Comoroto & Aaron Solow vs. Dustin Rhodes & Billy Gunn & Lee Johnson
07. TNT Title: Darby Allin vs. Preston „10“ Vance
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/05/03 - DARK ELEVATION # 8
01. Miro vs. Will Allday
02. Abadon vs. Ryo Mizunami
03. Jon Moxley vs. Andrew Palace
04. Preston „10“ Vance vs. D3
05. Orange Cassidy vs. VSK
06. FTR vs. Terrence Hughes & Terrell Hughes
07. Nyla Rose vs. Madi Wrenkowski
08. Nick Comoroto vs. Baron Black
09. Red Velvet vs. Reka Tehaka
10. Private Party vs. Duke Davis & Ganon Jones
11. Thunder Rosa vs. Willow Nightingale
12. QT Marshall vs. Dillon McQueen
13. Austin Gunn & Colten Gunn vs. Chaos Project
14. Matt Hardy & The Blade vs. Colt Cabana & Alan „5“ Angels
1 Disc - 105 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/05/04 - DARK # 87
01. Powerhouse Hobbs & Ricky Starks vs. Rick Aldridge & Aaron Frye
02. Leyla Hirsch vs. Diamante
03. Varsity Blonds vs. Liam Gray & Adrian Alanis
04. SCU vs. Spencer Slade & Jake St. Patrick
05. Big Swole vs. Megan Bayne
06. Joey Janela & Sonny Kiss vs. Kit Sackett & Justin Law
07. KiLynn King vs. Julia Hart
08. PAC vs. Serpentico
09. The Bunny vs. Leila Grey
10. The Acclaimed vs. David Ali & Vary Morales
11. Ethan Page & Scorpio Sky vs. Terrence Hughes & Terrell Hughes
12. Evil Uno & Stu Grayson & Alex Reynolds vs. JD Drake & Nick Nemeth & Cezar Bononi
13. Dante Martin vs. Danny Limelight
14. Lance Archer vs. Luther
1 Disc - 90 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/05/05 - DYNAMITE # 83 - „BLOOD & GUTS“
01. Jon Moxley & Eddie Kingston vs. Kenny Omega & Michael Nakazawa
02. Cody Rhodes vs. QT Marshall
03. Dr. Britt Baker D.M.D. vs. Julia Hart
04. AEW World Tag Team Titles - No. 1 Contenders Four Way Match: SCU vs. Varsity Blonds vs. Jurassic Express vs. The Acclaimed
05. Blood & Guts Match: The Pinnacle (MJF & Cash Wheeler & Dax Harwood & Shawn Spears & Wardlow) vs. Inner Circle (Chris Jericho & Sammy Guevara & Santana & Ortiz & Jake Hager)
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/05/10 - DARK ELEVATION # 9
01. Lee Johnson vs. David Ali
02. Eddie Kingston vs. VSK
03. Scorpio Sky & Ethan Page vs. Fuego del Sol & Baron Black
04. Thunder Rosa vs. Renee Michelle
05. Chuck Taylor vs. Vary Morales
06. Leyla Hirsch vs. Dani Jordyn
07. Matt Sydal vs. Manny Smith
08. Jade Cargill vs. Reka Tehaka
09. Matt Hardy & Marq Quen vs. Dylan McQueen & Dean Alexander
10. Dr. Britt Baker D.M.D. vs. Raychelle Rose
11. Tay Conti vs. Madi Wrenkowski
12. Jurassic Express (Marko Stunt & Jungle Boy) vs. Chaos Project
13. Alex Reynolds vs. Isaiah Kassidy
14. Jon Moxley vs. Danny Limelight
1 Disc - 120 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/05/11 - DARK # 88
01. Jon Moxley & Eddie Kingston vs. Milk Chocolate
02. Evil Uno & Colt Cabana & Alan „5“ Angels vs. Spencer Slade & Cole Karter & Andrew Palace
03. Lance Archer vs. Angel Fashion
04. QT Marshall & Nick Comoroto & Aaron Solow vs. Jake Logan & Ryzin & Rick Recon
05. Varsity Blonds vs. Jaylen Brandyn & Treavon Jordan
06. Diamante vs. Willow Nightingale
07. Dante Martin vs. Aaron Frye
08. Nyla Rose vs. Ashley D’Amboise
09. Cezar Bononi & Ryan Nemeth vs. Liam Grey & Adrian Alanis
10. Kris Statlander vs. Julia Hart
11. Jungle Boy vs. Marty Casaus
12. Red Velvet & Big Swole vs. The MK Twins
13. Preston „10“ Vance vs. JD Drake
14. The Acclaimed vs. Sonny Kiss & Joey Janela
15. Brian Cage vs. Bear Bronson
16. Powerhouse Hobbs vs. Mike Sydal
1 Disc - 120 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/05/12 - DYNAMITE # 84
01. IWGP US Heavyweight Title: Jon Moxley vs. Yuji Nagata
02. AEW World Tag Team Titles: Young Bucks vs. SCU
03. AEW World Title Eliminator: Orange Cassidy vs. PAC
04. Thunder Rosa vs. Jazmin Allure
05. TNT Title: Darby Allin vs Miro
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/05/17 - DARK ELEVATION # 10 [2 DISC-SET]
01. Jungle Boy vs. Adrian Alanis
02. Dustin Rhodes vs. Aaron Solow
03. Jon Moxley & Kofi Kingston vs. Danny Limelight & Royce Isaacs
04. Lance Archer vs. Bear Bronson
05. Leyla Hirsch vs. Natalia Markova
06. Scorpio Sky & Ethan Page vs. Jaylen Brandyn & Traevon Jordan
07. The Bunny vs. KiLynn King
08. The Acclaimed vs. Kevin Bennett & Kevin Blackwood
09. QT Marshall vs. Baron Black
10. Joey Janela vs. Daniel Garcia
11. Private Party vs. Alex Reynolds & Alan „5“ Angels
12. Ryan Nemeth & JD Drake vs. Roman Rozell & Derek Pisaturo
13. Tay Conti vs. Kiah Dream
14. Penta El Zero Miedo vs. Robo
15. Thunder Rosa vs. Robyn Renegade
16. Brian Cage vs. Matt Sydal
2 Discs - 150 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/05/18 - DARK # 89
01. Powerhouse Hobbs vs. Dean Alexander
02. Dante Martin vs. Falco
03. Preston „10“ Vance vs. RYZIN
04. Chuck Taylor vs. Aaron Rourke
05. Lee Johnson vs. Fuego del Sol
06. Evil Uno & Colt Cabana vs. Tamilian Vineesh & Duncan Mitchell
07. Cezar Bononi vs. Marko Stunt
08. Nick Comoroto vs. Adrian Alanis
09. Serpentico vs. Sonny Kiss
10. Big Swole & Red Velvet vs. Vertvixen & Jazmin Allure
11. Griff Garrison vs. Deonn Rusman
12. Matt Sydal vs. Marty Casaus
13. Kris Statlander vs. Diamante
14. Nyla Rose vs. Reha Tenaka
15. Angelico vs. Vary Morales
16. Brian Pillman jr. vs. Luther
1 Disc - 120 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/05/19 - DYNAMITE # 85
01. Christian Cage vs. Matt Sydal
02. Jon Moxley & Eddie Kingston vs. The Acclaimed
03. Hikaru Shida vs. Rebel
04. NWA World Women’s Title: Srena Deeb vs. Red Velvet
05. Anthony Ogogo vs. Austin Gunn
06. AEW World Tag Team Titles: Young Bucks vs. Varsity Blonds
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/05/24 - DARK ELEVATION # 11
01. QT Marshall vs. Robo
02. Abadan vs. Leila Grey
03. Thunder Rosa vs. Ashley D’Amboise
04. Lee Johnson vs. Daniel Garcia
05. Nyla Rose vs. Robyn Renegade
06. Ethan Page vs. Alex Reynolds
07. Tay Conti vs. Queen Aminata
08. Penta El Zero Miedo vs. Mike Sydal
09. Scorpio Sky vs. Alan „5“ Angels
10. Matt Hardy vs. Fuego del Sol
11. Ren Narita vs. Royce Isaacs
12. Rocky Romero vs. JD Drake
1 Disc - 105 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/05/25 - DARK # 90
01. Nick Comoroto vs. Duke Davis
02. Aaron Solow vs. Ganon Jones
03. Preston „10“ Vance vs. Dillon McQueen
04. Evil Uno & Colt Cabana vs. Steven Andrews & Simon Lotto
05. Big Swole & KiLynn King vs. The Bunny & Madi Wrenkowski
06. Gunn Club (Billy & Colten) vs. Kal Herro & Liam Gray
07. Leyla Hirsch vs. Vertvixen
08. Dante Martin vs. Jason Hotch
09. Diamante vs. Reka Tehaka
10. Joey Janela vs. Bear Bronson
11. Angelico vs. RYZIN
12. Nia Hart vs. Tesha Price
13. Brian Cage vs. Sonny Kiss
1 Disc - 90 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/05/28 - DYNAMITE # 86 - „FRIDAY NIGHT DYNAMITE“
01. Darby Allin vs. Cesar Bononi
02. Hangman Page vs. Joey Janela
03. Jade Cargill vs. KiLynn King
04. TNT Title: Miro vs. Dante Martin
05. Scorpio Sky & Ethan Page vs. Evil Uno & Stu Grayson
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/05/31 - DARK ELEVATION # 12
01. The Acclaimed vs. The Tate Twins
02. Leyla Hirsch vs. Robyn Renegade
03. Thunder Rosa vs. Reka Tehaka
04. Varsity Blonds vs. Chaos Project
05. The Bunny & Nyla Rose vs. Big Swole & Red Velvet
06. Penta El Zero Miedo vs. Jack Evans
07. Tay Conti vs. Ashley D’Amboise
08. Jungle Boy vs. JD Drake
90 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/06/01 - DARK # 91
01. Gunn Club (Colten & Billy) vs. Cezar Bononi & Ryan Nemeth
02. Kris Statlander vs. Robyn Renegade
03. Dark Order (Stu Grayson & Alex Reynolds & Alan „5“ Angels) vs. TH2 & Serpentico
04. Red Velvet vs. Diamante
05. Jungle Boy vs. Bear Bronson
60 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/06/04 - DYNAMITE # 87 - „FRIDAY NIGHT DYNAMITE“
01. Young Bucks vs. PAC & Penta El Zero Miedo
02. QT Marshall & Amthony Ogogo vs. Cody Rhodes & Lee Johnson
03. Jungle Boy & Christian Cage vs. Private Party
04. Red Velvet vs. The Bunny
05. Bullrope Match: Dustin Rhodes vs. Nick Comoroto
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/06/07 - DARK ELEVATION # 13
01. Jade Cargill vs. Rache Chanel
02. Santana & Ortiz vs. Liam Grey & Adrian Alanis
03. Scorpio Sky vs. Trevor Reed
04. Brian Cage & Powerhouse Hobbs vs. Trevor Aeon & Kendall Blake
05. Evil Uno vs. Danny Limelight
06. Ethan Page vs. Mike Sydal
07. The Acclaimed vs. Alan „5“ Angels & Aley Reynolds
08. Kris Statlander vs. Queen Aminata
09. The Varsity Blonds vs. Ryan Nemeth & JD Drake
10. Hikaru Shida vs. Diamante
1 Disc - 75 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/06/08 - DARK # 92
01. Lance Archer vs. Zicky Dice
02. Abadon vs. Willow Nightingale
03. Cezar Bononi vs. Cyrus
04. Angelico vs. Matthew Justice
05. Tay Conti vs. Natalia Markova
06. Chaos Project vs. JP & Tommy Daily
07. Marko Stunt vs. Ariel Dominguez
08. Aaron Solow vs. Sonny Kiss
09. Nyla Rose vs. Missa Kate
10. QT Marshall vs. Bear Bronson
11. Thunder Rosa vs. Megan Bayne
12. Colt Cabana & Preston „10“ Vance & Stu Grayson vs. Dan Barry & Justin Law & Kit Sackett
13. Big Swole & KiLynn King vs. Delmi Exo & Ashley Vox
14. Matt Sydal vs. Dante Martin
1 Disc - 105 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/06/11 - DYNAMITE # 88 - „FRIDAY NIGHT DYNAMITE“
01. Christian Cage vs. Angelico
02. Eddie Kingston & PAC & Penta El Zero Miedo vs. Young Bucks & Brandon Cutler
03. TNT Title: Miro vs. Evil Uno
04. Lance Archer vs. Chandler Hopkins
05. Nyla Rose vs. Leyla Hirsch
06. Hangman Page & Preston „10“ Vance vs. Brian Cage & Powerhouse Hobbs
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/06/14 - DARK ELEVATION # 14
01. Wardlow vs. Jason Hotch
02. Lee Johnson & Dustin Rhodes vs. VSK & TRavis Titan
03. Angelico vs. Mike Sydal
04. Shawn Spears vs. Falco
05. Private Party vs. Dean Alexander & Charlie Bravo
06. Nyla Rose vs. Megan Bayne
07. Orange Cassidy vs. Cameron Cole
08. Penta El Zero Miedo & Kofi Kingston vs. Arik Cannon & Kevin Blackwood
09. Julia Hart vs. Dani Jordyn
10. Aaron Solow & QT Marshall vs. Deonn Rusman & Joe Keys
11. Scorpio Sky vs. Alex Reynolds
1 Disc - 75 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/06/15 - DARK # 93
01. Ethan Page vs. Danny Limelight
02. Dante Martin vs. Sonny Kiss
03. Nyla Rose vs. Charlotte Renegade
04. Evil Uno & Stu Grayson vs. Shane Mercer & KTB
05. Wardlow vs. Chandler Hopkins
06. Cezar Bononi vs. Dillon McQueen
07. Frankie Kazarian vs. Jake Tucker
08. KiLynn King vs. Valentina Rossi
09. Billy Gunn & Colten Gunn vs. Chaos Project
10. Tay Conti vs. Willow Nightingale
11. The Acclaimed vs. Colt Cabana & Alan „5“ Angels
1 Disc - 75 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/06/18 - DYNAMITE # 89 - „FRIDAY NIGHT DYNAMITE“
01. MMA Cage Fight: Jake Hager vs. Wardlow
02. Handicap Match: Darby Allin vs. Ethan Page & Scorpio Sky
03. Orange Cassidy vs. Cezar Bononi
04. Cody Rhodes & Brock Anderson vs. QT Marshall & Aaron Solow
05. Penelope Ford vs. Julia Hart
06. Matt Jackson & The Good Brothers vs. Eddie Kingston & Penta El Zero Miedo & Frankie Kazarian
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/06/21 - DARK ELEVATION # 15
01. FTR vs. Royce Isaacs & Jared Nelson
02. Nyla Rose vs. Delmi Exo
03. The Acclaimed vs. Baron Black & Tamilian Vineesh
04. Varsity Blonds vs. Bums R’Us
05. Kris Stadtlander vs. Renee Michelle
06. Matt Hardy vs. Jora Johl
07. Shawn Spears & Wardlow vs. Ryzin & Karl Herro
08. Powerhouse Hobbs vs. Darien Bengston
09. Jade Cargill vs. Robyn Renegade
10. Penta El Zero Miedo & Eddie Kingston vs. Vary Morales & Fuego del Sol
11. Jungle Boy vs. Cezar Bononi
12. Matt Sydal vs. Jack Evans
1 Disc - 105 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/06/22 - DARK # 94
01. Lance Archer vs. Rex Lawless
02. Brian Pillman jr. vs. Bear Bronson
03. Brian Cage vs. Chandler Hopkins
04. Diamante vs. Ashley D’Amboise
05. Colt Cabana vs. Kit Sackett
06. Chuck Taylor vs. Dan Barry
07. Abadon vs. Ashley Vox
08. Griff Garrison vs. Marko Stunt
09. The Bunny vs. Reka Tehaka
10. Stu Grayson vs. Serpentico
1 Disc - 90 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/06/26 - DYNAMITE # 90 - „SATURDAY NIGHT DYNAMITE“
01. Hangman Page vs. Powerhouse Hobbs
02. Matt Sydal vs. Dante Martin
03. Ethan Page vs. Bear Bronson
04. Kris Statlander vs. The Bunny
05. AEW World Title: Kenny Omega vs. Jungle Boy
120 minutes - Source: TV

AEW - 2021/06/28 - DARK ELEVATION # 16
01. Gunn Club (Billy & Colten) vs. Ryan Nemeth & JD Drake
02. Penelope Ford vs. Valentina Rossi
03. Brian Cage vs. Serpentico
04. Karl Anderson vs. Wheeler Yuta
05. Brock Anderson & Lee Johnson & Dustin Rhodes vs. Liam Grey & Adrian Alanis & Justin Corino
06. The Acclaimed vs. Matt Justice & PB Smooth
07. Riho vs. KiLynn King
08. Varsity Blonds vs. Jake Logan & Aaron Rourke
09. Thunder Rosa vs. Katalina Perez
10. The Blade vs. Chuck Taylor
11. Private Party & Matt Hardy vs. Alan „5“ Angels & Alex Reynolds & Colt Cabana
12. Hikaru Shida vs. Reka Tehaka
13. Penta El Zero Miedo & Eddie Kingston vs. TH2
1 Disc - 90 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/06/29 - DARK # 95
01. Wardlow vs. Baron Black
02. Lee Johnson vs. Vary Morales
03. Abadon vs. Hyan
04. Powerhouse Hobbs vs. Marko Stunt
05. Lance Archer vs. Kenny Bengal
06. Tay Conti vs. Charlotte Renegade
07. QT Marshall & Aaron Solow vs. Chad Lennex & Zachariah
08. Frankie Kazarian vs. JD Drake
09. Angelico vs. Arjun Singh
10. Nyla Rose vs. Holidead
11. The Blade vs. Sonny Kiss
12. Julia Hart vs. Ashley D’Amboise
13. Private Party & Jack Evans vs. Stu Grayson & Evil Uno & Colt Cabana
14. Shawn Dean vs. JDX
15. Ryan Nemeth & Cezar Bononi vs. Sage Scott & Jake St. Patrick
1 Disc - 90 minutes - Source: Webstream

AEW - 2021/06/30 - DYNAMITE # 91
01. Eddie Kingston & Penta El Ziero Miedo vs. Young Bucks
02. Jungle Boy vs. Jack Evans
03. TNT Title: Miro vs. Brian Pillman jr.
04. Dr. Britt Baker, D.M.D. & Rebel vs. Nyla Rose & Vickie Guerrero
05. MJF vs. Sammy Guevara
1 Disc - 120 minutes - Source: TV

aew_tv.txt · Last modified: 2021/07/03 15:54 (external edit)