User Tools

Site Tools


fest

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

fest [2020/05/30 11:22] (current)
Line 1: Line 1:
 +====== FEST WRESTLING ======
 +**FEST WRESTLING - 2016/09/04 - Gainesville,​ FL [2 DISC-SET]**\\
 +01. Chasyn Rance vs. Effy Gibbes\\
 +02. Craig Mitchell & Matt Knicks vs. Rob Matter & Stevie Fierce\\
 +03. Aaron Epic vs. Jason Cade\\
 +04. Los Ben Dejos (Jay Rios & Jon Cruz) vs. TECH (Mike Monroe & Trevor Read)\\
 +05. Lince Dorado vs. Angel Rose\\
 +06. Su Yung vs. Veda Scott\\
 +07. Matt Palmer vs. Edward Malken\\
 +08. Three Way Match: Balam vs. Serpentico vs. Oraculo\\
 +09. Four Way Match: Sonjay Dutt vs. Martin Stone vs. Teddy Stigma vs. Donovan Danhausen\\
 +10. Mr. 450 vs. Brian Cage\\
 +2 Discs - 150 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2016/10/30 - Gainesville,​ FL [2 DISC-SET]\\
 +**01. FEST Wrestling Title - One Night Tournament - Round # 1: Su Yung vs. Heidi Lovelace\\
 +02. FEST Wrestling Title - One Night Tournament - Round # 1: Angel Rose vs. AR Fox\\
 +03. FEST Wrestling Title - One Night Tournament - Round # 1: Arik Cannon vs. Martin Stone\\
 +04. FEST Wrestling Title - One Night Tournament - Round # 1: Colt Cabana vs. Chuck Taylor\\
 +05. Brett Gakiya & CJ Esparza vs. Jay Rios & Jon Cruz\\
 +06. FEST Wrestling Title - One Night Tournament - Semi-Final: Angel Rose vs. Heidi Lovelace\\
 +07. FEST Wrestling Title - One Night Tournament - Semi-Final: Arik Cannon vs. Chuck Taylor\\
 +08. Four Way Match: Mr. 450 vs. Serpentico vs. Oraculo vs. Lechuza (Su Yung)\\
 +09. Battle Royal (w/ Chasyn Rance vs. Michael Patrick vs. Marion Fontaine vs. Leon Scott vs. Teddy Stigma vs. Chico Adams vs. Beastly Brody vs. Rex Bacchus vs. Slade Porter vs. Leo Brien vs. CT Brown vs. Effy Gibbes vs. Blaine McAllister vs. Axx vs. Zicky Dice vs. Garrett Dale vs. Vic Concagh)\\
 +10. FEST Wrestling Title - One Night Tournament - Final: Arik Cannon vs. Heidi Lovelace\\
 +2 Discs - 150 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2016/12/04 - Gainesville,​ FL - “PICKLE IN THE TREE”\\
 +**01. Arik Cannon & Beastly Brody & Wolfe Taylor vs. AWAKEN (Donovan Danhausen & Jonny Vandal & Leon Scott)\\
 +02. Jay Rios & Mr. 450 vs. TECH (Mike Monroe & Trevor Read)\\
 +03. Raquel & Santana Garrett vs. Aria Blake & Lindsay Snow\\
 +04. Aaron Epic & Martin Stone vs. The World'​s Cutest Tag Team (Candice LeRae & Joey Ryan)\\
 +05. FEST Wrestling Title - No. 1 Contendership Seven Way Ladder Match: Matt Cross vs. Teddy Stigma vs. Angel Rose vs. Su Yung vs. Veda Scott vs. Jason Cade vs. Effy Gibbes\\
 +06. FEST Wrestling Title: Heidi Lovelace vs. Caleb Konley\\
 +07. FEST Wrestling Title: Heidi Lovelace vs. Su Yung\\
 +1 Disc - 120 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2017/02/12 - Gainesville,​ FL - “LOVE IS A BATTLEFIELD” [2 DISC-SET]\\
 +**01. Love Cup - Round # 1: Team Lucha (Jay Rios & Jon Cruz) vs. TECH (Mike Monroe & TC Read)\\
 +02. Love Cup - Round # 1: Effy Loves Beastly (Beastly Brody & Effy Gibbes) vs. Awaken (Donovan Danhausen & Jonny Vandal)\\
 +03. Love Cup - Round # 1: Revolt! (Caleb Konley & Zane Riley) vs. Pop Culture (Jason Cade & Veda Scott)\\
 +04. Love Cup - Round # 1: Aaron Epic & Martin Stone vs. Aria Blake & Lindsay Snow\\
 +05. Love Cup - Round # 1: Arik Cannon vs. Awaken (Leon Scott & Wolfe Taylor)\\
 +06. Love Cup - Round # 1: Angel Rose & Shane Strickland vs. Twins (Brian Cage & Sami Callihan)\\
 +07. Love Cup - Semi-Final: Team Lucha (Jay Rios & Jon Cruz) vs. Awaken (Leon Scott & Wolfe Taylor)\\
 +08. Love Cup - Semi-Final: Pop Culture (Jason Cade & Veda Scott) vs. Effy Loves Beastly (Beastly Brody & Effy Gibbes)\\
 +09. Love Cup - Semi-Final: Aaron Epic & Martin Stone vs. Twins (Brian Cage & Sami Callihan)\\
 +10. FEST Wrestling Title: Su Yung vs. Jessicka Havok\\
 +11. Love Cup - Final - Three Way Elimination Match: Team Lucha (Jay Rios & Jon Cruz) vs. Pop Culture (Jason Cade & Veda Scott) vs. Twins (Brian Cage & Sami Callihan)\\
 +2 Discs - 165 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2017/05/17 - Gainesville,​ FL - “BRING YOUR MOM” [2 DISC-SET]\\
 +**01. Three On One Handicap Match: Joey Ryan vs. Aria Blake & Priscilla Kelly & Trish Adora\\
 +02. Four Way Tag Team Match: Team Lucha (Jay Rios & Jon Cruz) vs. TECH (Mike Monroe & TC Read) vs. Roscoe Eat Lisa (Mikey McFinnegan & Zakk Sawyers) vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy)\\
 +03. Three Way Match: Drennan vs. Rhett Giddins vs. Timmy Lou Retton\\
 +04. Matt Cross vs. Lio Rush\\
 +05. Elimination Eight Man Tag Team Match: Arik Cannon & Effy Loves Beastly (Beastly Brody & Effy Gibbes) & Teddy Stigma vs. Awaken (Donovan Danhausen & Jonny Vandal & Leon Scott & Wolfe Taylor)\\
 +06. Lacey Lane & Shane Strickland vs. Pop Culture (Jason Cade & Veda Scott)\\
 +07. FEST Wrestling Title: Su Yung vs. Sami Callihan\\
 +2 Discs - 150 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2017/12/08 - St. Augustine, FL - “BRAWL BY THE BEACH”\\
 +**01. Pickle In A Three Qualifying Three Way Match: Joey Ryan vs. Jonny Vandal vs. Priscilla Kelly\\
 +02. Pickle In A Three Qualifying Three Way Match: Leon Scott vs. Effy Gibbes vs. Wolfe Taylor\\
 +03. Pickle In A Three Qualifying Three Way Match: Jason Cade vs. Dezmond Xavier vs. Karleena Gore\\
 +04. Pickle In A Three Qualifying Three Way Match: Serpentico vs. Shane Strickland vs. Darby Allin\\
 +05. TECH (Mike Monroe & TC Read) vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy)\\
 +06. FEST Wrestling Title: Su Yung vs. Beastly Brody\\
 +1 Disc - 105 minutes - Source: iDVD****
 +
 +**FEST WRESTLING - 2018/02/10 - Gainesville,​ FL - "LOVE IS A BATTLEFIELD 2 - ELECTRIC BOOGALOO"​**\\
 +01. Love Cup 2018 - Round 1:​ Karleena Gore & Saieve Al Sabah vs. Adrian Alanis & Shane Strickland\\
 +02. Love Cup 2018 - Round 1: The Gymnasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike) vs. Awaken (Leon Scott & Wolfe Taylor)\\
 +03. Love Cup 2018 - Round 1: The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy) vs. The TECH Squad (Mike Monroe & TC Read)\\
 +04. Serpentico vs. Matt Cross\\
 +05. FEST Wrestling Title - No. 1 Contenders Five Way Scramble Match: Leva Bates vs. Aerial Monroe vs. Beastly Brody vs. Jason Cade vs. Jonny Vandal\\
 +06. FEST Tag Team Title - Love Cup 2018 - Final: The Gymnasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike) vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy) vs. Karleena Gore & Saieve Al Sabah\\
 +07. FEST Wrestling Title: Su Yung vs. Effy Gibbes\\
 +1 Disc - 120 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2018/03/31 - Gainesville,​ FL - “THE HARDCORE HUNT” [2 DISC-SET]\\
 +**01. Matt Knicks & Stevie Fierce vs. Beastly Brody & Milo Beasley\\
 +02. Darby Allin & Priscilla Kelly vs. Karleena Gore & Saieve Al Sabah\\
 +03. Simon Grimm vs. Brody King\\
 +04. Three Way Tag Team Match: TECH (Mike Monroe & TC Read) vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy) vs. Awaken (Leon Scott & Wolfe Taylor)\\
 +05. FEST Wrestling Title: Effy Gibbes vs. Leva Bates\\
 +06. FEST Tag Team Titles: The Gym Nasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike) vs. The Carnies (Kerry Awful & Nick Iggy)\\
 +07. Eight Way Scramble Match: Jonny Vandal vs. CJ O'​Doyle vs. Angel Rose vs. Su Yung vs. Veda Scott vs. Jamie Senegal vs. Kiera Hogan vs. Jimmy Lloyd\\
 +2 Discs - 150 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2018/05/12 - Gainesville,​ FL - "BRING YOUR MOM TOO!!" [2 DISC-SET]\\
 +**01. Awaken (Jonny Vandal & Leon Scott & Wolfe Taylor) vs. Beastly Brody & Milo Beasley & Sugar Dunkerton\\
 +02. Darius Lockhart vs. Drennan\\
 +03. Holidead & Kiera Hogan vs. Aerial Monroe & Leva Bates\\
 +04. FEST Wrestling Title - No. 1 Contenders Match: Saieve Al Sabah vs. Serpentico\\
 +05. FEST Wrestling Tag Team Titles: The Gym Nasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike) vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy)\\
 +06. Angel Rose vs. Rachel Ellering\\
 +07. FEST Wrestling Title: Effy Gibbes vs. Joey Ryan\\
 +2 Discs - 165 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2018/07/21 - Gainesville,​ FL - "XMAS IN JULY 2"**\\
 +01. Tripp Cassidy vs. Kevin Ku\\
 +02. Handicap Match: CJ O'​Doyle vs. Aerial Monroe & Allie Kat\\
 +03. FEST Tag Team Titles - No.1 Contenders Four Way Ladder Match: Awaken (Jonny Vandal & Leon Scott) vs. The Carnies (Kerry Awful & Nick Iggy) vs. GRITS (Montana Black & TJ Boss) vs. TECH (Mike Monroe & TC Read)\\
 +04. Serpentico vs. Beastly Brody\\
 +05. FEST Tag Team Titles: The Gym Nasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike) vs. Awaken (Jonny Vandal & Leon Scott)\\
 +06. FEST Wrestling Title: Effy Gibbes vs. Saieve Al Sabah\\
 +1 Disc - 120 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2018/09/08 - Gainesville,​ FL - "2nd ANNIVERSARY BASH"​\\
 +**01. Darius Lockhart vs. Tripp Cassidy\\
 +02. Jamie Senegal & Shotzi Blackheart vs. CJ O'​Doyle & Drennan\\
 +03. Simon Grimm vs. Serpentico\\
 +04. FEST Wrestling Tag Team Titles - No. 1 Contenders Match: The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy) vs. The Gym Nasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike)\\
 +05. FEST Wrestling Tag Team Titles: Awaken (Jonny Vandell & Leon Scott) vs. Beastly Brody & Sugar Dunkerton\\
 +06. FEST Wrestling Title - Falls Count Anywhere Match: Effy Gibbes vs. Jason Cade\\
 +1 Disc - 135 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2018/10/28 - Gainesville,​ FL - “WE ARE FAMILY” [2 DISC-SET]\\
 +**01. PBR Wildman Cup Battle Royal\\
 +02. Four Way Tag Team Match: The Monster Squad (Billy Brash & Joshua Cutshall) vs. GRITS (Montana Black & TJ Boss) vs. TECH (Mike Monroe & TC Read) vs. The Gym Nasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike)\\
 +03. Fans Bring The Weapons Match: Aria Blake vs. CJ O'​Doyle\\
 +04. Johnny Axe & Ray Rumble & Trish Adora vs. The Clover Clan (Axx Clover & Freak Clover & Mama Clover)\\
 +05. Three Way Tag Team Match: Fabulous Fitness (Big Kahuna Khan & Kiki Roberts) vs. The Coda (Kayden Greene & Ronnie Rios) vs. The Metro Brothers (Chris Metro & JC Metro)\\
 +06. FEST Tag Team Titles: Awaken (Johnny Vandal & Leon Scott) vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy)\\
 +07. Edgrin Stone & Matt Lancie vs. Bu Ku Dao & J. Spade\\
 +08. Caleb Konley & Jake Manning & Veda Scott vs. Beastly & Milo Beasley & Space Monkey\\
 +09. FEST Wrestling Title - Four Way Match: Effy Gibbes vs. Jason Cade vs. Saieve Al Sabah vs. Serpentico\\
 +10. Aerial Monroe vs. Holidead\\
 +11. Five Way Scramble Match: Ethan Case vs. Jamie Senegal vs. Kevin Ku vs. Snoop Strikes vs. Sugar Dunkerton\\
 +12. Simon Grimm vs. Matt Cross\\
 +13. Darius Lockhart & Dezmond Xavier & Myron Reed vs. The Carnies (Kerry Awful & Nick Iggy & Tripp Cassidy)\\
 +2 Discs - 240 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2018/12/09 - Gainesville,​ FL - "​PICKLE IN THE TREE 3" [2 DISC-SET]\\
 +**01. Aria Blake vs. Savannah Evans\\
 +02. Wolf Taylor vs. Vandel\\
 +03. Simon Grimm vs. Peter Monix vs. Dave Turner\\
 +04. The Gym Nasty Boys vs. G.R.I.T.\\
 +05. FEST Wrestling Tag Team Titles: The Ugly Ducklings vs. The Monster Squad\\
 +06. FEST Wrestling Title: Effy vs. Jason Cade\\
 +07. FEST Wrestling Title - No. 1 Contenders The Pickle In The Three Ladder Match: CJ O'​Doyle vs. Jamie Senegal vs. Darius Lockhart vs. Diamante vs. Saieve Al Sabah vs. Serpentico vs. Beastly vs. Leva Bates\\
 +2 Disc - 165 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2019/02/17 - Gainesville,​ FL - “LOVE IS A BATTLEFIELD 3” [2 DISC-SET]**\\
 +01. Love Cup 2019 - Round 1: The Gym Nasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike) vs. High Profile (Shea Shea McGrady & Will Demented)\\
 +02. Love Cup 2019 - Round 1: Team Sea Stars (Ashley Vox & Delmi Exo) vs. Effy Loves Beastly (Beastly Brody & Effy Gibbes)\\
 +03. Love Cup 2019 - Round 1: Fabulous Fitness (Kahuna Khan & KiKi Roberts) vs. The Metro Brothers (Chris Metro & JC Metro)\\
 +04. Love Cup 2019 - Round 1: GRIT (Montana Black & TJ Boss) vs. Southside Flims (Bobby Ballantyne & Movie Myk)\\
 +05. Love Cup 2019 - Round 1: TECH (Mike Monroe & TC Read) vs. Pretty Hurts (Amy Rose & KiLynn King)\\
 +06. Love Cup 2019 - Round 1: The Carnies (Kerry Awful & Nick Iggy) vs. The Coda (Kayden Greene & Ronnie Rios)\\
 +07. Love Cup 2019 - Semi-Final: The Gym Nasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike) vs. Team Sea Stars (Ashley Vox & Delmi Exo)\\
 +08. Love Cup 2019 - Semi-Final: GRIT (Montana Black & TJ Boss) vs. Fabulous Fitness (Kahuna Khan & KiKi Roberts)\\
 +09. Love Cup 2019 - Semi-Final: The Carnies (Kerry Awful & Nick Iggy) vs. TECh (Mike Monroe & TC Read)\\
 +10. FEST Wrestling Title: Saieve Al Sabah vs. Diamante\\
 +11. Love Cup 2019 - Final - Three Way Match: GRIT (Montana Black & TJ Boss) vs. The Carnies (Kerry Awful & Nick Iggy) vs. The Gym Nasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike)\\
 +2 Disc - 150 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2019/05/04 - Gainesville,​ FL - “THE HARDCORE HUNT” [2 DISC-SET]\\
 +**01. Diamante & Serpentico vs. Aerial Monroe & Darius Lockhart\\
 +02. Leon Scott vs. Wolfe Taylor\\
 +03. Seven Way Scramble Match: Teddy Stigma vs. CJ O'​Doyle vs. CPA vs. KiLynn King vs. Leva Bates vs. Super Beetle vs. Treehouse Lee\\
 +04. Jamie Senegal & Johnny Vandal vs. The Metro Brothers (Chris Metro & JC Metro)\\
 +05. FEST Tag Team Titles: The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy) vs. GRIT (Montana Black & TJ Boss)\\
 +06. FEST Wrestling Title: Saieve Al Sabah vs. Effy\\
 +2 Discs - 150 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2019/07/28 - Gainesville,​ FL - “XMAS IN JULY 3”\\
 +**01. Johnny Vandal & KiLynn King & Treehouse Lee vs. The Carnies (Kerry Awful & Nick Iggy & Tripp Cassidy)\\
 +02. Darius Lockhart vs. Serpentico\\
 +03. No DQ Tag Team Match: Fabulous Fitness (Kahuna Khan & Kiki Roberts) vs. The Metro Brothers (Chris Metro & JC Metro)\\
 +04. Scramble Four Way Match: Aria Blake vs. Harlow O'Hara vs. Shotzi Blackheart vs. Ultra Violette\\
 +05. FEST Tag Team Titles: GRIT (Montana Black & TJ Boss) vs. The Mane Event (Jay Lyon & Midas Black)\\
 +06. Effy vs. Jordynne Grace\\
 +07. FEST Wrestling Title: Saieve Al Sabah vs. Simon Grimm\\
 +1 Disc - 105 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2019/09/08 - Gainesville,​ FL - “3rd ANNIVERSARY BASH”\\
 +**01. Scramble Five Way Match: CJ O'​Doyle vs. Ken Kerbis vs. Wolfe Taylor vs. Serpenetico vs. Treehouse Lee\\
 +02. The Metro Brothers (Chris Metro & JC Metro) vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy)\\
 +03. Simon Grimm vs. Effy\\
 +04. FEST Tag Team Titles: GRIT (Montana Black & TJ Boss) vs. The Gym Nasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike)\\
 +05. FEST Wrestling Title & PWX Heavyweight Title: Slim J vs. Saieve Al Sabah\\
 +1 Disc - 120 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2019/11/03 - Gainesville,​ FL - “WE ARE FAMILY 3” [2 DISC-SET]\\
 +**01. PBR Wildthang Cup Battle Royal (w/ Joey Ryan vs. Teddy Stigma vs. Drennan vs. Aria Blake vs. CPA vs. Chuckles The Clown vs. Movie Myk vs. Dale Springs vs. Bobby Orlando vs. Chris Benne vs. Alex Ocean vs. Bobby Ballantyne vs. Hunk Kasady vs. James Bandy vs. JB Hatcher vs. Nicky Savage vs. The Toxic Avenger)\\
 +02. FEST Wrestling Title Tournament - Round # 1 - Three Way Match: Matt Cross vs. Jonny Vandal vs. Treehouse Lee\\
 +03. FEST Wrestling Title Tournament - Round # 1 - Four Way Match: Arik Cannon vs. Tripp Cassidy vs. Craig Mitchell vs. Wolfe Taylor\\
 +04. FEST Wrestling Title Tournament - Round # 1 - Three Way Match: CJ O'​Doyle vs. Tracer X vs. KiLynn King\\
 +05. FEST Wrestling Title Tournament - Round # 1: Leon Scott vs. Dave Turner\\
 +06. FEST Wrestling Title Tournament - Round # 1 - Four Way Match: Barrington Hughes vs. Beastly vs. Effy vs. Ultra Violette\\
 +07. FEST Tag Team Titles - Gauntlet Match: The Maine State Posse (Aiden Aggro & The DangerKid) vs. TECH (Mike Monroe & Trevor Read) vs. The Carnies (Kerry Awful & Nick Iggy) vs. The Four Star Heroes (Chris Castro & Matt Knicks) vs. The Metro Brothers (Chris Metro & JC Metro) vs. The Gym Nasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike) vs. The Coda (Kayden Greene & Ronnie Rios) vs. Violence Is Forever (Dominic Garrini & Kevin Ku) vs. The Mane Event (Jay Lyon & Midas Black) vs. GRIT (Montana Black & TJ Boss) vs. Fabulous Fitness (Kahuna Khan & Kiki Roberts) vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy) vs. The Monster Squad (Billy Brash & Joshua Cutshall)\\
 +08. FEST Wrestling Title Tournament - Final - Ladder Four Way Match: Jonny Vandal vs. Leon Scott vs. Teddy Stigma vs. Effy vs. Wolfe Taylor vs. KiLynn King\\
 +2 Discs - 180 minutes - Source: iDVD
 +
 +**FEST WRESTLING - 2020/02/16 - Gainesville,​ FL - “LOVE IS A BATTLEFIELD 4” [2 DISC-SET]\\
 +**01. Savannah Evans & Sawyer Wreck & Trish Adora vs. The Gym Nasty Boyz (Timmy Lou Retton & White Mike) & Joey Ryan\\
 +02. Love Cup 2020 - Round 1: The Coda (Kayden Greene & Ronnie Rios) vs. Fabulous Fitness (Kahuna Khan & Kiki Roberts)\\
 +03. Love Cup 2020 - Round 1: Darius Lockhart & Saieve Al Sabah vs. The Metro Brothers (Chris Metro & JC Metro)\\
 +04. Love Cup 2020 - Round 1: GRIT (Montana Black & TJ Boss) vs. The Wasteland Warriors (Leon Scott & Max The Impaler)\\
 +05. Love Cup 2020 - Round 1: Beastly & KiLynn King vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy)\\
 +06. Love Cup 2020 - Semi-Final: The Metro Brothers (Chris Metro & JC Metro) vs. The Wasteland Warriors (Leon Scott & Max The Impaler)\\
 +07. Love Cup 2020 - Semi-Final: The Coda (Kayden Greene & Ronnie Rios) vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy)\\
 +08. FEST Wrestling Title: Effy vs. Wolfe Taylor\\
 +09. Love Cup 2020 - Final: The Metro Brothers (Chris Metro & JC Metro) vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy)\\
 +2 Discs - 150 minutes - Source: iDVD
  
fest.txt · Last modified: 2020/05/30 11:22 (external edit)