User Tools

Site Tools


gcw

GCW

GCW – 2015/09/05 – Warren, NJ - „NICK GAGE INVITATIONAL ULTRAVIOLENT TOURNAMENT“
01. Round 1: Nate Hatred vs. Louie Ramos
02. Round 1: Jeff Cannonball vs. Kyle The Beast
03. Round 1: Danny Havoc vs. Matt Tremont
04. Round 1: MASADA vs. Corporal Robinson
05. Four Way Match: Joey Janela vs. Archadia vs. Drew Blood vs. Joe Gacy
06. Semi-Final: Danny Havoc vs. Jeff Cannonball
07. Semi-Final: MASADA vs. Nate Hatred
08. Final: MASADA vs. Danny Havoc
1 Disc – 150 minutes – Source: iDVD

GCW – 2016/06/05 – Howell, NJ - „ZANDIG'S TOURNAMENT OF SURVIVAL“ [2 DISC-SET]
01. Round 1 – No Ropes Barbed Wire Match: MASADA vs. Bryant Woods
02. Round 1 – 1000 Tacks Match: Scot Summers vs. Joker
03. Round 1 – Fans Bring The Weapons Match: Viking vs. John Wayne Murdoch
04. Round 1 – Light Tube Log Cabins Match: Danny Havoc vs. Markus Crane
05. Semi-Final – Panes Of Glass Match: John Zandig vs. MASADA
06. Semi-Final – Panes Of Glass Bed Of Nails Match: Danny Havoc vs. Viking
07. Death Match: John Zandig vs. Joey Janela
08. Final – 666 Light Tubes Four Way Match: Danny Havoc vs. Bryant Woods vs. John Wayne Murdoch vs. Markus Crane
2 Discs – 180 minutes – Source: iDVD

GCW - 2016/09/18 - Howell, MS - “BLOODLUST 2016”
01. GCW Heavyweight Title: Kyle The Beast vs. Keith Lee
02. Victory Or Valhalla Death Match: Danny Havoc vs. Viking
03. Devon Moore vs. Scotty Vortekz
04. 109 Degrees Below Death Match: Markus Crane vs. Reed Bentley
05. John Wayne Murdoch vs. MASADA
06. SEXXX Match: Joey Janela vs. Sexxxy Eddy
07. Homeless Jimmy vs. Matt Tremont
1 Disc - 150 minutes - Source: iDVD

GCW - 2016/12/17 - Howell, NJ - “DECK THE HALLS WITH ULTRAVIOLENCE”
01. No Ropes Barbed Wire Match: Jimmy Lloyd vs. Brandon Kirk
02. Joey Janela vs. Rhett Titus
03. Ladders And Chairs Three Way Match: Drew Blood vs. Archadia vs. Steve Scott
04. Lightube Log Cabins Match: Danny Havoc vs. G-Raver
05. Christmas In Hell Death Match: Nate Hatred vs. Bryant Woods
06. GCW Heavyweight Title: Kyle The Beast vs. Matt Tremont
07. Holy-Day Death Match: Markus Crane vs. The Viking
1 Disc - 135 minutes - Source: iDVD

GCW - 2017/02/25 - Howell, NJ - “THE NEW FACE OF WAR”
01. Pumpkin Patch Death Match: Sage Sin vs. Sexxxy Eddy
02. TLC Match: Joey Janela vs. Travis “Flip” Gordon
03. Fuckery Boards Death Match: Marcus Crane vs. SHLAK
04. Tattoo Nightmare Death Match: Voking vs. G-Raver
05. Bundles Of Joy Death Match: Conor Claxton vs. Jimmy Lloyd
06. Vikings & Vagrants Death Match: Danny Havoc vs. Homeless Jimmy
07. GCW Title - Last Man Standing Match: KTB vs. Matt Tremont
1 Disc - 120 minutes - Source: iDVD

GCW - 2017/03/30 - Fern Park, FL - “JOEY JANELA'S SPRING BREAK” [2 DISC-SET]
01. Sami Callihan vs. Kyle The Beast
02. Andy Williams & Penelope Ford vs. Allie & Braxton Sutter
03. GCW Heavyweight Title - Anything Goes Match: Matt Tremont vs. Eddie Kingston
04. 13 Man Clusterfuck Match: Jimmy Llyod vs. Arik Cannon vs. Crazy Boy vs. Dink vs. Earl Cooter vs. Ethan Page vs. Facade vs. Flip Gordon vs. Glacier vs. Jervis Cottonbelly vs. John Silver vs. The Invisible Man vs. Veda Scott
05. Lio Rush vs. Keith Lee
06. Joey Janela vs. Marty Jannetty
07. Matt Riddle vs. Dan Severn
2 Discs - 165 minutes - Source: iPPV

GCW - 2017/04/23 - Howell, NJ - “ROAD TO SURVIVAL 2017” [2 DISC-SET]
01. GCW Tag Team Titles - DLC Match: The Private Party (Isiah Kassidy & Marq Quen) vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy)
02. Kyle The Beast vs. Sami Callihan
03. GCW Extreme Title Match: Smiley vs. Juventud Guerrera
04. Barbed Wire Burial Death Match: Markus Crane vs. Jimmy Lloyd
05. Dead Man's Hand Death Match: Viking vs. SHLAK
06. Joey Janela vs. Penta el 0M
07. Ultraviolent Match: Violento Jack vs. Danny Havoc
08. House Of Horrors Death Match: Matt Tremont vs. Supreme
2 Discs - 165 minutes - Source: iDVD

GCW - 2017/06/03 - Howell, NJ - “TOURNAMENT OF SURVIVAL 2” [2 DISC-SET]
01. Tournament Of Survival 2 - Round 1 - Destruction Derby Death Match: Nick Gage vs. Jimmy Lloyd
02. Tournament Of Survival 2 - Round 1 - Fuckery Boards Match: Masashi Takeda vs. Markus Crane
03. Tournament Of Survival 2 - Round 1 - Weedwhacker Death Match: Matt Tremont vs. Zandig
04. Tournament Of Survival 2 - Round 1 - Panes Of Glass Match: Masada vs. Danny Havoc
05. Tournament Of Survival 2 - Semi-Final - Light Tube Death Match: Nick Gage vs. Masashi Takeda
06. Tournament Of Survival 2 - Semi-Final - Light Tube Bundles Barbedwire Boards Death Match: Matt Tremont vs. Masada
07. Joey Janela vs. Joker
08. Tournament Of Survival 2 - Final - No Ropes Barbed Wire Lighttube Bundles Death Match: Nick Gage vs. Matt Tremont
2 Discs - 165 minutes - Source: iDVD

GCW - 2017/06/24 - Allentown, PA - “THE ARRIVAL”
01. Kyle The Beast vs. Homicide
02. Evander James & Ken Broadway vs. Private Party
03. Aaron Epic vs. Eddie Kingston
04. Anthony Gangone vs. Brandon Kirk vs. Facade vs. Jilly Lloyd vs. Malek Avalon
05. Khieu vs. Matt Tremont
06. Angelina Love vs. Penelope Ford
07. Joey Janela vs. Scott Norton
08. Teddy Hart vs. Nick Gage
1 Disc - 150 minutes - Source: iDVD

GCW - 2017/07/29 - Howell, NJ - “THE ART OF WAR” [2 DISC-SET]
01. GCW Tag Team Titles - DLC Match: The Private Party (Isiah Kassidy & Marq Quen) vs. Murder By Kicks (Ken Broadway & Matt Travis)
02. Hardcore Match: SHLAK vs. Nate Hatred
03. Cinder Smash Death Match: Jimmy Lloyd vs. Reed Bentley
04. Gauntlet Death Match: G-Raver vs. Danny Havoc vs. Drew Blood vs. Louie Ramos
05. Home Improvement Death Match: Markus Crane vs. Conor Claxton
06. Grudge Match: Joey Janela vs. Teddy Hart
07. Ladders, Lighttubes & Lucha Match: G-Raver vs. Aeroboy
08. Nick Gage vs. Matt Riddle
2 Discs - 165 minutes - Source: iDVD

GCW - 2017/08/20 - Milwaukee, WI - “DANNY HAVOC'S WISCONSIN DEATH TRIP”
01. Kyle The Beast vs. Arik Cannon
02. Fans Bring The Weapons Match: Reed Bentley vs. Kody Rice
03. Doors Of Death Match: Jimmy Lloyd vs. Eric Ryan
04. Pits Of Punishment Match: SHLAK vs. G-Raver
05. Darin Corbin vs. Airwolf vs. Nate Wings
06. Light Tubes Match: Markus Crane vs. Alex Colon
07. Light Tubes & Razor Board Match: Conor Claxton vs. Danny Havoc
08. Barbed Wire Boards, Bed Of Nails & Light Tube Ropes Match: Nick Gage vs. Dysfunction
1 Disc - 90 minutes - Source: iDVD

GCW - 2017/09/16 - Howell, NJ - “NICK CAGE INVITATIONAL 2” [2 DISC-SET]
01. Round 1: Matt Tremont vs. Shlak
02. Round 1: G-Raver vs. Miedo Extremo
03. Round 1: Marcus Crane vs. Daisuke Masaoka
04. Round 1: Nick Cage vs. Ciclope
05. Teddy Hart vs. Joey Janela
06. Semi-Final: Matt Tremont vs. Miedo Extremo
07. Semi-Final: Daisuke Masaoka vs. Nick Cage
08. Jimmy Llyod vs. Brandon Kirk
09. Final: Nick Cage vs. Matt Tremont
2 Discs - 180 minutes - Source: iDVD

GCW - 2017/10/28 - Howell, NJ - “WORST BEHAVIOR” [2 DISC-SET]
01. Eddie Kingston vs. Kyle The Beast
02. GCW Extreme Title - Four Way Match: Smiley vs. Tony Deppen vs. Eli Everfly vs. Zenshi
03. GCW Tag Team Titles - Three Way Match: The Private Party (Isiah Kassidy & Marq Quen) vs. The Rejects (John Wayne Murdoch & Reed Bentley) vs. The Hooligans (Devin Cutter & Mason Cutter)
04. Ciclope vs. Eric Ryan
05. DTU Extreme Title: SHLAK vs. G-Raver
06. GCW Heavyweight Title: Matt Tremont vs. Markus Crane
07. Joey Janela vs. Darby Allin
08. Nick Gage vs. Miedo Extremo
2 Discs - 180 minutes - Source: iDVD

GCW - 2017/11/11 - Allentown, PA - “LINE IN THE SAND”
01. GCW Tag Team Titles: The Rejects (John Wayne Murdoch & Reed Bentley) vs. Jimmy Lloyd & Markus Crane
02. Evander James vs. Danny Demanto
03. Eli Everfly vs. Unbreakable Andy
04. DTU World Extreme Title: SHLAK vs. Eddie Kingston
05. Mance Warner vs. Ken Broadway
06. GCW Extreme Title: Tony Deppen vs. Kyle The Beast
07. GCW Heavyweight Title: Matt Tremont vs. Homicide
08. Nick Gage vs. Darby Allin
1 Disc - 135 minutes - Source: iDVD

GCW - 2017/12/16 - Howell, NJ - “READY TO DIE: THE 2nd ANNIVERSARY” [2 DISC-SET]
01. Kyle The Beast vs. Jeff Cannonball
02. GCW Extreme Title: Tony Deppen vs. Eli Everfly
03. GCW Tag Team Titles: The Rejects (John Wayne Murdoch & Reed Bentley) vs. The Viking War Party (Alexander Rudolph & Jake Parnell)
04. Matt Riddle vs. Homicide
05. DTU World Extreme Title - Xmas In Hell Death Match: SHLAK vs. Jimmy Lloyd
06. Alex Colon vs. G-Raver
07. Markus Crane vs. Eric Ryan
08. GCW Heavyweight Title - Three Layers Of Hell Match: Matt Tremont vs. Nick Gage
2 Discs - 195 minutes - Source: iDVD

GCW - 2017/12/30 - Blackwood, NJ - “THE COMPOUND FIGHT CLUB - CHAPTER 1”
01. OPW Heavyweight Title: Drew Blood vs. Pelle Primeau
02. JAPW Heavyweight Title: BLK Jeez vs. Ricky Reyes
03. Ezekiel Lewis vs. Jordan Oliver vs. Kit Osbourne vs. Matt Travis vs. Sasha Jenkins
04. Allie Kat vs. Faye Jackson
05. AJ Gray vs. Kyle the Beast
06. Jeff Cannonball vs. Jimmy Lloyd
07. Brandon Kirk vs. Danny Demanto
08. H8 Club (Nate Hatred & Nick Gage) vs. Storm of Entrails (Dan O'Hare & Shlak)
1 Disc - 120 minutes - Source: iDVD

GCW - 2018/01/20 - Howell, NJ - “HIT 'EM UP” [2 DISC-SET]
01. Homicide vs. Brandon Kirk
02. GCW Extreme Title: Tony Deppen vs. Jimmy Lloyd
03. Eli Everfly vs. Darby Allin
04. GCW Tag Team Titles: The Rejects (John Wayne Murdoch & Reed Bentley) vs. The Headhunters
05. Ciclope vs. G-Raver
06. SHLAK vs. Markus Crane
07. Miedo Extremo vs. Eric Ryan
08. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Violento Jack
2 Discs - 165 minutes - Source: iDVD

GCW - 2018/01/26 - Blackwood, NJ - “THE COMPUND FIGHT CLUB 2: AFTER HOURS”
01. Four Way Match: Teddy Hart vs. Jimmy Lloyd vs. Miedo Extremo vs. Pinkie Sanchez
02. Ciclope vs. Joey Janela
03. Conor Claxton vs. Dan O'Hare
04. Nick Gage vs. Joe Gacy
1 Disc - 90 minutes - Source: iDVD

GCW - 2018/02/16 - Blackwood, NJ - “JIMMY LLYOD'S BIRTHDAY PARTY” [2 DISC-SET]
01. B-Boy vs. Darby Allin
02. Unbreakable Andy vs. Colby Corino vs. Eli Everfly vs. Jason Kincaid vs. Matt Travis vs. Tony Deppen
03. Jack Evans vs. Jody Fleisch vs. Teddy Hart
04. Storm of Entrails (Dan O'Hare & Shlak) vs. Weapons of Mass Destruction (Jeff Cannonball & Matt Tremont)
05. Jimmy Lloyd vs. Markus Crane
06. Ciclope vs. Miedo Extremo
07. Jimmy Jacobs vs. Nick Gage
08. Bonus Death Match: Jimmy Lloyd vs. Kit Osborne
2 Discs - 150 minutes - Source: iDVD

GCW - 2018/02/17 - Allentown, PA - “GANG AFFILIATED”
01. Eric Ryan vs. Kyle The Beast
02. Los Mazisos (Ciclope & Miedo Extremo) vs. G-Raver & Jimmy Lloyd
03. Four Way Match: Eli Everfly vs. B-Boy vs. Jack Evans vs. Unbreakable Andy
04. Markus Crane vs. Brandon Kirk
05. Joey Janela vs. Jody Fleisch
06. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Homicide
1 Disc . 105 minutes - Source: iDVD

GCW - 2018/03/17 - Blackwood, NJ - “RED MEANS GREEN”
01. GCW Extreme Title: Tony Deppen vs. Joe Gacy
02. Kyle The Beast vs. Sanchez
03. Reed Bentley vs. Eddie Kingston
04. Markus Crane vs. Joey Janela
05. SHLAK vs. Jeff Cannonball
06. Alex Colon vs. Scotty Vortekz
07. GCW Heavyweight Title: Nick Cage vs. John Wayne Murdoch
1 Disc - 120 minutes - Source: iDVD

GCW - 2018/04/05 - Kenner, LA - “MATT RIDDLE'S BLOODSPORT”
01. Dominic Garrini vs. KTB
02. Eddie Kingston vs. Tracy Williams
03. MASADA vs. Martin Stone
04. WALTER vs. Tom Lawlor
05. Dan Severn vs. Chris Dickinson
06. Nick Gage vs. Timothy Thatcher
07. Minoru Suzuki vs. Matt Riddle
1 Disc - 120 minutes - Source: iPPV

GCW - 2018/04/06 - Kenner, LA - “JOEY JANELA'S SPRING BREAK 2” [2 DISC-SET]
01. Six Way Match: Eli Everfly vs. DJ Z vs. Gringo Loco vs. Kyle The Beast vs. Teddy Hart vs. Tony Deppen
02. Matt Riddle vs. James Ellsworth
03. PCO vs. WALTER
04. GCW Title: Nick Gage vs. Penta El Zero M
05. David Starr vs. Mike Quackenbush
06. Clusterfuck Battle Royal
07. Joey Janela vs. The Great Sasuke
2 Discs - 225 minutes - Source: iPPV

GCW - 2018/05/12 - Villa Park, IL - “THE UNTOUCHABLES”
01. Nate Webb vs. Jimmy Lloyd
02. Alex Colon vs. Miedo Extremo
03. GCW Extreme Title - Four Way Match: Tony Deppen vs. Eli Everfly vs. Gringo Loco vs. KTB
04. Ciclope vs. Joey Janela
05. SHLAK vs. Eric Ryan
06. Scotty Vortekz vs. G-Raver
07. GCW Tag Team Titles: The Rejects (John Wayne Murdoch & Reed Bentley) vs. Los Mazisos (Ciclope & Miedo Extremo)
08. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Markus Crane
1 Disc - 135 minutes - Source: iDVD

GCW - 2018/06/02 - Sayreville, NJ - “TOURNAMENT OF SURVIVAL 3” [2 DISC-SET]
01. Tournament Of Survival 3 - Round 1: Nick Gage vs. Takayuki Ueki
02. Tournament Of Survival 3 - Round 1: Miedo Extremo vs. Eric Ryan
03. Tournament Of Survival 3 - Round 1: Markus Crane vs. SHLAK
04. Tournament Of Survival 3 - Round 1: Ciclope vs. Alex Colon
05. Tournament Of Survival 3 - Semi-Final: Miedo Extremo vs. Markus Crane
06. Tournament Of Survival 3 - Semi-Final: Ciclope vs. Nick Gage
07. Joey Janela vs. PCO
08. Tournament Of Survival 3 - Final: Ciclope vs. Miedo Extremo
2 Discs - 195 minutes - Source: iPPV

GCW - 2018/08/17 - Long Island, NY - “JOEY JANELA'S LOST IN NEW YORK” [2 DISC-SET]
01. Maxwell Jacob Friedman vs. Nate Webb
02. KTB vs. Marko Stunt
03. Teddy Hart vs. Chris Dickinson
04. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Sabu
05. Brab The Brass Ring - Six Way Ladder Match: Jimmy Llyod vs. Eli Everfly vs. G-Raver vs. Gringo Loco vs. Orange Cassidy vs. Tony Deppen
06. Ethan Page vs. Penelope Ford
07. Jinsei Shinzaki vs. Joey Janela
08. PCO vs. Matt Riddle
2 Discs - 195 minutes - Source: iPPV

GCW - 2018/09/08 - Villa Park, IL - “NICK GAGE INVITATIONAL 3: THY KINGDOM COME” [2 DISC-SET]
01. Nick Gage Invitational 3 - Semi-Final: Jimmy Lloyd vs. SHLAK
02. Nick Gage Invitational 3 - Semi-Final: Nick Gage vs. Scotty Vortekz
03. Nick Gage Invitational 3 - Semi-Final: Isami Kodaka vs. G-Raver
04. Nick Gage Invitational 3 - Semi-Final: Markus Crane vs. Dysfunction
05. Nick Gage Invitational 3 - Semi-Final: Masashi Takeda vs. Alex Colon
06. KTB vs. Isaias Velazquez
07. GCW Extreme Title - Four Way Match: Tony Deppen vs. PCO vs. Nate Webb vs. Gringo Loco
08. Nick Gage Invitational 3 - Final - Four Way Match: Masashi Takeda vs. Isami Kodaka vs. Nick Gage vs. Markus Crane
2 Discs - 150 minutes - Source: iPPV

GCW - 2018/09/21 - Asbury Park, NJ - “LIVE FAST, DIE YOUNG” [2 DISC-SET]
01. GCW Extreme Title: PCO vs. Jimmy Lloyd
02. Nate Webb vs. Tony Deppen
03. Teddy Hart vs. Jack Evans
04. Fuckery Boards Match: Markus Crane vs. G-Raver
05. Four Way Match: Marko Stunt vs. Gringo Loco vs. KTB vs. Matt Travis
06. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Rich Swann
07. Joey Janela vs. Psicosis
08. No Rope Barbed Wire Match: SHLAK vs. Eric Ryan
2 Discs - 210 minutes - Source: iPPV

GCW - 2018/11/16 - Los Angeles, CA - “JOEY JANELA'S LA CONFIDENTIAL” [2 DISC-SET]
01. Great Sasuke vs. DJ Z
02. Tony Deppen vs. Jungle Boy
03. Brody King vs. Hardcore Holly
04. Penelope Ford vs. Human Tornado
05. Ethan Page vs. D-Lo Brown
06. Six Way Match: Jimmy Llyod vs. Chase Owens vs. Delilah Doom vs. Facade vs. Jake Atlas vs. KIkutaro vs. Takeshi Minamino
07. Jacob Fatu vs. KTB
08. Eli Everfly vs. Marko Stunt
09. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. David Arquette
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2018/11/16 - Los Angeles, CA - “GCW vs. SUBURBAN FIGHT PRO”
01. Four Way Match: Jimmy Llyod vs. Koto Hiro vs. KTB vs. Tony Deppen
02. Facade vs. DJ Z
03. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Brody King
1 Disc - 60 minutes - Source: iPPV

GCW - 2018/11/24 - Asbury Park, NJ - “THA G-CODE”
01. Facade vs. Saieve Al Sabah
02. Homicide vs. Alex Colon
03. Jimmy Lloyd vs. Rich Swann
04. Tag Team Death Match: Hate Trash Disaster (Markus Crane & SHLAK) vs. The Rejects (John Wayne Murdoch & Reed Bentley)
05. Death Match: Eric Ryan vs. Brandon Kirk
06. Four Way Match: Teddy Hart vs. Grim Reefer vs. Gringo Loco vs. Puma King
07. Death Match: G-Raver vs. Jeff Cannonball
08. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Jack Evans
1 Disc - 135 minutes - Source: iPPV

GCW - 2018/12/29 - Asbury Park, NJ - “THE DYNASTY” [2 DISC-SET]
01. Jimmy Lloyd vs. Sanchez
02. Jungle Boy vs. KTB
03. Orange Cassidy vs. Kikutaro
04. GCW Heavyweight Title - No. 1 Contendership Match: Eric Ryan vs. Matt Tremont
05. Tony Deppen vs. Tracy Williams
06. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Chris Dickinson
07. Hate Trash Disaster (Markus Crane & SHLAK) vs. G-Raver & Jeff Cannonball
08. GCW Extreme Title: PCO vs. Masato Tanaka
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/01/12 - Summit, IL - “400 DEGREEZ” [2 DISC-SET]
01. Maxwell Jacob Friedman vs. Jimmy Lloyd
02. DJ Z vs. Jungle Boy
03. Death Match: Matt Tremont vs. Reed Bentley
04. Death Match: G-Raver vs. Orin Veidt
05. Seven Way Scramble Match: Shane Mercer vs. Aeroboy vs. Bandolero vs. Gringo Loco vs. Isaias Velazquez vs. KTB vs. Tony Deppen
06. Death Match: Daisuke Masaoka vs. Alex Colon
07. ICW Alternative Title - Fuckery Boards Death Match: Marcus Crane vs. Nate Webb
08. GCW Heavyweight Title - Death Match: Nick Gage vs. Eric Ryan
2 Discs - 225 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/02/16 - Atlantic City, NJ - “THEY SAID IT COULDN'T BE DONE” [2 DISC-SET]
01. KTB vs. Nate Webb
02. Shane Mercer vs. Eli Everfly
03. Chris Dickinson vs. Tony Deppen
04. Three Way Death Match: Jimmy Lloyd vs. Eric Ryan vs. Markus Crane
05. Six Way Scramble Match: Teddy Hart vs. AJ Gray vs. Facade vs. Grim Reefer vs. Jungle Boy vs. Orange Cassidy
06. Death Match: G-Raver vs. Matt Tremont
07. GCW Heavyweight Title - Death Match: Nick Gage vs. SHLAK
08. Death Match: Jun Kasai vs. Alex Colon
2 Discs - 210 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/03/02 - Los Angeles, CA - “TO LIVE AND DIE IN LA” [2 DISC-SET]
01. Tony Deppen vs. Jake Atlas
02. KTB vs. Matt Vandagriff
03. Jimmy Lloyd vs. Eli Everfly
04. Jungle Boy vs. Rich Swann
05. Death Match: G-Raver vs. Drew Parker
06. Six Way Scramble Match: B-Boy vs. Delilah Doom vs. Douglas James vs. Human Tornado vs. Lucas Riley vs. Tyler Bateman
07. Orange Cassidy vs. Joey Ryan
08. Death Match: SHLAK vs. Markus Crane
09. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Alex Colon
2 Discs - 225 minutes - Source: iPPV

GCW & SUBURBAN FIGHT PRO - 2019/03/03 - Los Angeles, CA - “SUBURBAN FIGHT vs. GCW II”
01. Royce Isaacs vs. KTB
02. Cryme Tyme (JTG & Shad Gaspard) vs. Jimmy Lloyd & Tony Deppen
03. Rich Swann vs. Orange Cassidy
04. Nick Gage vs. Andy Williams
1 Disc - 60 minutes - Source: iDVD

GCW - 2019/03/08 - Philadelphia, PA - “CODE OF THE STREETS” [2 DISC-SET]
01. Orange Cassidy vs. Chuck Taylor
02. Alex Colon vs. Joe Gacy
03. Tony Deppen vs. Tye Hyll
04. Jonathan Gresham vs. Colby Corino
05. Ophidian vs. Lucky 13
06. G-Raver & Orin Veidt vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy)
07. Six Man Tag Team Death Match: Dan O'Hare & Markus Crane & SHLAK vs. Conor Claxton & Dysfunction & Kody Rice
08. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. KTB
09. Death Match: Jimmy Lloyd vs. Drew Parker
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/04/04 - Jersey City, NJ - “JOSH BARNETT'S BLOODSPORT”
01. Dominic Garrini vs. Phil Baroni
02. JR Kratos vs. Simon Grimm
03. Davey Boy Smith Jr. vs. Killer Kross
04. Masashi Takeda vs. Jonathan Gresham
05. Chris Dickinson vs. Andy Williams
06. Frank Mir vs. Dan Severn
07. Hideki Suzuki vs. Timothy Thatcher
08. Josh Barnett vs. Minoru Suzuki
1 Disc - 135 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/04/05 - Jersey City, NJ - “JOEY JANELA'S SPRING BREAK 3 - PART 1”
01. Marko Stunt vs. Joey Janela
02. Tony Deppen vs. Dustin Thomas
03. Scramble Match: Jungle Boy vs. A-Kid vs. Australian Suicide vs. Jake Atlas vs. Shane Mercer vs. Slim J
04. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Shinjiro Otani
05. The Invisible Man vs. Invisible Stan
06. TAKA Michinoku vs. Orange Cassidy
07. Starman (aka. Virgil) vs. Ethan Page
08. Anything Goes Death Match: Masashi Takeda vs. Jimmy Lloyd
1 Disc - 135 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/04/06 - Jersey City, NJ - “ORANGE CASSIDY IS DOING SOMETHING OR WHATEVER WHO KNOWS???” [2 DISC-SET]
01. Lumberjack Swamp Monster Elimination Match: Allie Kat vs. Kris Stadtlander vs. Saraya Knight vs. Shotzi Blackheart
02. 7/13 Falls Match: Chris Brookes vs. Logan Easton LaRoux
03. Scramble Match: Jigsaw vs. Air Wolf vs. Dan Champion vs. Jake Atlas vs. Lucky 13 vs. Sonny Defarge vs. Tony Deppen
04. Five O'Clock Somewhere Last Person Standing Match: Session Moth Martina vs. Nate Webb
05. Ten Man Tag Team Match: Team Blue (Arik Royal & Faye Jackson & Red Eagle & Terra Calaway & Wheeler YUTA) vs. Team Red (Daniel Makabe & Jeff Cannonball & Sage Philips & Shazza McKenzie & Veda Scott)
06. Shinjiro Otani vs. Jonathan Gresham
07. One Minute Time Limit Match: Chuck Taylor vs. Trent
08. Yuletide Death Match: Nick Gage vs. UltraMantis Black
2 Discs - 165 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/04/06 - Jersey City, NY - “JOEY JANELA'S SPRING BREAK 3 - PART 2” [2 DISC-SET]
01. Jungle Boy vs. Joey Janela
02. Latin American Exchange (Ortiz & Santana) vs. The Rock 'n' Roll Express (Ricky Morton & Robert Gibson)
03. LA Park vs. Masato Tanaka
04. Clusterfuck Battle Royal (A-Kid, AJ Gray, Arik Cannon, Australian Suicide, Brendan Brown, Brian Pillman Jr., Carlos Romo, Caveman Ugg, Cecil Nyx, Chris Dickinson, Colby Corino, Crowbar, Drennan, Dustin Thomas, Effy, Egotistico Fantastico, Essa Rios, Ethan Page, Facade, G-Raver, George Gatton, Grim Reefer, Gringo Loco, Grizzly Redwood, Homicide, Jake Atlas, Jeff Cannonball, Jimmy Lloyd, Joe Gacy, Joey Ryan, JTG, Kikutaro, Kit Osbourne, Kobe Durst, Kyle The Beast, Lance Lude, Logan Stunt, Lucas Riley, Mantaur, Marko Stunt, Markus Crane, Masashi Takeda, Matt Knicks, Matt Tremont, Maxwell Jacob Friedman, Michael Blais, Mick Moretti, Nate Webb, Necro Butcher, Nick Gage, nWo Sting, Odinson, Ophidian, Parrow, Rich Swann, Rob Killjoy, Sexxxy Eddy, Shad Gaspard, Shane Mercer, SHLAK, Slim J, Swoggle, Teddy Hart, Tony Deppen, Tracy Smothers)
2 Discs - 150 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/04/25 - Philadelphia, PA - “CRIME WAVE” [2 DISC-SET]
01. Fuck Fest Match: Facade vs. Brandon Kirk vs. Kit Osbourne vs. Sanchez vs. Grim Reafer vs. Wheeler YUTA
02. Ophidian vs. Gringo Loco
03. Jimmy Lloyd vs. Marko Stunt
04. Mance Warner vs. SHLAK
05. Homicide vs. Colby Corino
06. Dustin Thomas vs. KTB
07. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Conor Claxton
08. Joey Janela vs. Tony Deppen
2 Discs - 180 minutes - Source: iDVD

GCW - 2019/05/03 - Asbury Park, NJ - “THE BLOCK IS HOT” [2 DISC-SET]
01. Marko Stunt vs. Maxwell Jacob Friedman
02. Orange Cassidy vs. Lucky 13
03. Mance Warner vs. Homicide
04. Six Way Match: KTB vs. Facade vs. Grim Reefer vs. Joe Gacy vs. Pinkie Sanchez vs. Teddy Hart
05. Tony Deppen vs. Jonathan Gresham
06. Tournament Of Survival 4 - Qualifying Match: G-Raver vs. SHLAK
07. Dan Maff vs. Chris Dickinson
08. Jimmy Lloyd vs. Colby Corino
09. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Joey Janela
2 Discs - 210 minutes - Source: iDVD

GCW - 2019/05/04 - Summit, IL - “THE LAST ONES LEFT” [2 DISC-SET]
01. Fuck Fest Match: KTB vs. AJ Gray vs. Egotistico Fantastico vs. Isaias Velazquez vs. JJ Garrett vs. Nate Webb vs. Reed Bentley
02. Marko Stunt vs. Tony Deppen
03. Shane Mercer vs. Jake Atlas
04. Orin Veidt vs. Eric Ryan
05. Alex Colon vs. Jimmy Lloyd
06. Markus Crane vs. John Wayne Murdoch
07. Joey Janela vs. Orange Cassidy
08. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Mance Warner
2 Discs - 210 minutes - Source: iDVD

SUBURBAN FIGHT PRO - 2019/05/26 - Las Vegas, NV - “LET IT RIDE”
01. One Percent (Jorel Nelson & Royce Isaacs) vs. Chris Ross & Jimmy Lloyd
02. Chris Bey vs. Matt Cross
03. Three Way Match: Priscilla Kelly vs. Marko Stunt vs. Orange Cassidy
04. Nick Gage vs. Darby Allin
1 Disc - 60 minutes - Source: iDVD

GCW - 2019/05/31 - Atlantic City, NJ - “THE DEATHMATCH HALL OF FAME CEREMONY”
Inductees: Danny Havoc, Mad Man Pondo & Nate Hatred
1 Disc - 60 minutes - Source: iDVD

GCW - 2019/06/01 - Atlantic City, NJ - “TOURNAMENT OF SURVIVAL 4” [2 DISC-SET]
01. Tournament Of Survival 4 - Round 1: G-Raver vs. Nick Gage
02. Tournament Of Survival 4 - Round 1: Isami Kodaka vs. Orin Veidt
03. Tournament Of Survival 4 - Round 1: Jimmy Lloyd vs. Great Sasuke
04. Tournament Of Survival 4 - Round 1: Alex Colon vs. Toshiyuki Sakuda
05. Scramble Six Way Match: KTB vs. Grim Reefer vs. Joshua Bishop vs. Kikutaro vs. Matthew Justice vs. Pinkie Sanchez
06. Tournament Of Survival 4 - Semi-Final: G-Raver vs. Jimmy Lloyd
07. Tournament Of Survival 4 - Semi-Final: Alex Colon vs. Isami Kodaka
08. Tournament Of Survival 4 - Final - Three Way Match: Alex Colon vs. Jimmy Lloyd vs. SHLAK
2 Discs - 210 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/06/20 - Philadelphia, PA - “CRUSHED UP” [2 DISC-SET]
01. G-Raver vs. Brandon Kirk vs. Facade vs. JXT vs. Wheeler YUTA vs. Clay Drasher
02. Allie Kat vs. Sanchez
03. Shlak vs. KTB
04. Grim Reefer vs. Jordan Oliver
05. Matt Tremont vs. Conor Claxton
06. Ophidian vs. Jimmy Lloyd
07. Dan Maff vs. Mathew Justice
08. Colby Corino vs. Ruckus
09. GCW World Title:: Nick Gage vs. Tony Deppen
2 Discs - 150 minutes - Source: iPPV

GLORY PRO - 2019/06/02 - Collinsville, IL - “SPECIAL CHAMPIONS EDITION” [2 DISC-SET]
01. Camaro Jackson & Corey Roberts & Elayna Black vs. Chase Holliday & Davey O'Doyle & Victor Analog
02. Glory Tag Team Titles / A1 Tag Team Titles: The Besties In The World (Davey Vega & Mat Fitchett) vs. The Space Pirates (Shane Sabre & Space Monkey)
03. Heart Of SHIMMER Title: Samantha Heights vs. Shazza McKenzie
04. FW Title: Ethan Page vs. Hakim Zane
05. Three Way Match: AJ Gray vs. Jake Parnell vs. Kobe Durst
06. Paco Gonzalez vs. Joey Ryan
07. Six Way Match: Seishin vs. Matt Kenway vs. Nick King vs. Reilly MaGuire vs. Tommy Vendetta vs. Tyler Matrix
08. Jake Something vs. Barackus
09. ZERO1 USA Heavyweight Title: Jake Lander vs. Dave Crist
10. Three Way Tag Team Match: The Four Star Heroes (Chris Castro & Matt Knicks) vs. No New Friends (Danny Adams & Mike Outlaw) vs. Myron Reed & Stephen Wolf
11. Shaun Moore vs. Anthony Gutierrez
12. Crown Of Glory Title: Curt Stallion vs. Eddie Kingston
2 Discs - 180 minutes - Source: iDVD

GCW - 2019/07/04 - “BACKYARD WRESTLING” [2 DISC-SET]
01. Lucky Pierre (Ophidian) vs. Psycho Joe (Joe Gacy)
02. Kid Suicide (Joey Janela) vs. Claude Marrow Jr. (Ruckus)
03. Luke Hadley vs. El Shlako (SHLAK)
04. Alex Zayne vs. Tony Deppen
05. Diablo vs. Jordan Oliver
06. Marko Stunt vs. Logan Stunt
07. The Chad (Tye Hyll) vs. Matt Demorest
08. Hardass Nick (Nick Gage) vs. The Lord Of The Yard (Dale Patricks)
09. Three Way Match: Colby Corino vs. Alex Ohlson vs. Kyle Smiley
10. Emanon (Jimmy Lloyd) vs. G-Raver
2 Discs - 210 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/07/14 - New York City, NY - “5150 - A TRIBUTE TO HOMICIDE” [2 DISC-SET]
01. Brooklyn Street Fight: Jimmy Lloyd vs. Matt Travis
02. Philly's Most Wanted (BLK Jeez & Joker) vs. The Beast Squad (KTB & Steve Mack)
03. Eddie Kingston vs. Matthew Justice
04. Four Way Match: Teddy Hart vs. Grim Reefer vs. Nate Webb vs. Sanchez
05. Seven Way Match: Deranged vs. Azrieal vs. Black Zemis vs. Ghost Shadow vs. Gringo Loco vs. Laredo Kid vs. Ophidian
06. Battle Royal
07. Low Ki vs. Joey Janela
08. The OGz (Hernandez & Homicide) vs. The Latin American Exchange (Ortiz & Santana)
09. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Louie Ramos
10. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Jimmy Lloyd
2 Discs - 195 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/07/20 - Tullahoma, TN - “INVISIBLE MAN PRESENTS W.O.M.B.A.T.” [2 DISC-SET]
01. Jimmy Lloyd vs. Chase Newman
02. Nick Gage vs. Cabana Man Dan
03. Mississippi River Title: DJ Arp vs. Austin Wright
04. Tullahoma Two-Step Street Fight: Doug Gilbert vs. Mance Warner
05. The Carnies (Kerry Awful & Nick Iggy) vs. Smokin Budz (Dave Morton & Cody Morton)
06. W.O.M.B.A.T. TV Title: Tony Deppen vs. John Poe
07. The Rejects (John Wayne Murdoch & Reed Bentley) vs. EFFY & Juicy Jimmy
08. W.O.M.B.A.T. Hardcore Title: GQ vs. Grease Lightning
09. Marko Stunt & Logan Stunt vs. Thug Life (Psycho Medic & AJ Gray)
10. Bob Wire Match: Nick Gage vs. Uncle Byf
11. JJ Garrett vs. Jimmy Lloyd
12. W.O.M.B.A.T. TV Title: Tony Deppen vs. Bill Dundee
2 Discs - 165 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/07/21 - Nashville, TN - “LIGHTS OUT” [2 DISC-SET]
01. Blake Christian vs. KTB
02. Three Way Tag Team Match: The Rejects (John Wayne Murdoch & Reed Bentley) vs. The Carnies (Kerry Awful & Nick Iggy) vs. Violence Is Forever (Dominic Garrini & Kevin Ku)
03. Effy vs. Orange Cassidy
04. Tony Deppen vs. Rich Swann
05. Three Way Match: Mance Warner vs. Brett Ison vs. Matthew Justice
06. Seven Way Match: Shane Mercer vs. AJ Gray vs. Alex Zayne vs. Allie Kat vs. JJ Garrett vs. Logan Stunt vs. Steve Manders
07. Jimmy Lloyd vs. Markus Crane
08. Nate Webb vs. Tracy Smothers
09. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Marko Stunt
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/07/26 - Asbury Park, NJ - “BEG FOR MERCY” [2 DISC-SET]
01. Jake Atlas vs. Jimmy Lloyd
02. Chris Dickinson vs. Marko Stunt
03. KTB vs. Timothy Thatcher
04. Four Way Match: Nate Webb vs. Dustin Thomas vs. Kikutaro vs. Sanchez
05. Four Way Fuckery Fest Match: SHLAK vs. Eric Ryan vs. G-Raver vs. Matt Tremont
06. Five Way Match: Alex Zayne vs. Colby Corino vs. Grim Reefer vs. Jordan Oliver vs. Teddy Hart
07. Daisuke Sekimoto vs. Shane Mercer
08. Blake Christian vs. Tony Deppen
09. GCW Heavyweight Title: Nick Gage vs. Orange Cassidy
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/08/09 - Los Angeles, CA - “JOEY JANELA’S ESCAPE FROM L.A.” [2 DISC-SET]
01. Jungle Boy vs. Jimmy Lloyd
02. Chris Dickinson vs. Kris Statlander
03. Mance Warner vs. Kikutaro
04. Alex Zayne vs. Blake Christian
05. Six Way Scramble Match: Shane Mercer vs. Egotistico Fantastico vs. Lucas Riley vs. Matt Vandagriff vs. Nate Webb vs. Tyler Bateman
06. Masato Tanaka vs. Tony Deppen
07. Dustin Thomas vs. Joey Janela
08. GCW Heavyweight Title - Death Match: Nick Gage vs. Jimmy Havoc
2 Discs - 210 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/08/22 - Tokyo, Shin-kiba, 1st Ring - “WORST BEHAVIOR 2019”
01. The Great Sasuke vs. Tony Deppen
02. Death Match: Drew Parker & G-Raver & Jimmy Lloyd vs. Los Mazisos (Ciclope & Miedo Extremo) & Violento Jack
03. Daisuke Sekimoto vs. KTB
04. Death Match: Jun Kasai & Takashi Sasaki & Toshiyuki Sakuda vs. Eric Ryan & Hate Trash Disaster (Markus Crane & SHLAK)
05. Invisible Man & Joey Janela vs. Invisible Stan & Kikutaro
06. Death Match: Alex Colon vs. Masashi Takeda
1 Disc - 105 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/08/23 - Tokyo, Shin-kiba, 1st Ring - “THE NEW FACE OF WAR 2019”
01. KTB & Tony Deppen vs. Kikutaro & Shigehiro Irie
02. Death Match: Isami Kodaka & Takashi Sasaki & Violento Jack vs. Alex Colon & Eric Ryan & Masashi Takeda
03. Three Way Death Match: Jimmy Lloyd vs. Drew Parker vs. Toshiyuki Sakuda
04. GCW Tag Team Titles: Los Mazisos (Ciclope & Miedo Extremo) vs. Hate Trash Disaster (Markus Crane & SHLAK)
05. The Great Sasuke vs. Joey Janela
06. Death Match: Jun Kasai vs. G-Raver
1 Disc - 105 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/08/30 - Hoffman Estates, IL - “2 CUPS STUFFED” [2 DISC-SET]
01. The Filthy Fucks (Erick Stevens & Tom Lawlor) vs. Violence Is Forever (Dominic Garrini & Kevin Ku)
02. Ethan Page vs. Homicide
03. Los Beasts (Black Taurus & Gringo Loco & KTB) vs. Los Serpientes (Arez & Laredo Kid & Ophidian)
04. Jerry Lawler vs. Mance Warner
05. Doors Ladders And Chairs Match: Alex Zayne vs. Blake Christian vs. G-Raver vs. Jimmy Lloyd vs. Kobe Durst vs. Logan Stunt vs. Matthew Justice vs. Shane Mercer vs. Tony Deppen
06. Gary Jay vs. Warhorse
07. Gangrel vs. Orange Cassidy
08. GCW World Title: Nick Gage vs. Effy
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/09/14 - Atlantic City, NJ - “JOSH BARNETT’S BLOODSPORT 2” [2 DISC-SET]
Pre-Show
01. Andy Williams vs. Chris Dickinson (2019/04/04 - Josh Barnett’s Bloodsport 1)
02. Matt Makowski vs. Rory Gulak
03. Lindsay Snow vs. Sumie Sakai
PPV
04. Anthony Henry vs. Zachary Wentz
05. Erik Hammer vs. JR Kratos
06. Allysin Kay vs. Nicole Savoy
07. Anthony Carelli vs. Simon Grimm
08. Ikuhisa Minowa vs. Timothy Thatcher
09. Davey Boy Smith Jr. vs. Filthy Tom Lawlor
10. Killer Kross vs. Nick Gage
11. Chris Dickinson vs. Josh Barnett
2 Discs - 210 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/09/21 - Summit, IL - “NICK GAGE INVITATIONAL 4” [2 DISC-SET]
01. GCW World Title & Nick Gage Invitational 4 - Semi Final - Three Way Death: Nick Gage vs. Kody Rice vs. Matthew Justice
02. Nick Gage Invitational 4 - Semi Final - Three Way Death Match: Yuko Miyamoto vs. Jimmy Lloyd vs. Orin Veidt
03. Nick Gage Invitational 4 - Semi Final - Three Way Death Match: Mance Warner vs. Matt Tremont vs. SHLAK
04. Nick Gage Invitational 4 - Semi Final - Three Way Death Match: Alex Colon vs. Eric Ryan vs. Marcus Crane
05. Four Way Match: Alex Zayne vs. Blake Christian vs. Gringo Loco vs. Jake Lander
06. Marko Stunt vs. Tracy Smothers
07. GCW World Title & Nick Gage Invitational 4 - Final - Four Way Death Match: Nick Gage vs. Yuko Miyamoto vs. Mance Warner vs. Alex Colon
2 Discs - 195 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/09/30 - Asbury Park, NJ - “CURTAIN CALL - FAREWELL TO JOEY JANELA” [2 DISC-SET]
01. Jake Atlas vs. Jungle Boy
02. KTB vs. Marko Stunt
03. David Starr vs. Tony Deppen
04. GCW World Title - Four Way Death Match: Nick Gage vs. Matt Tremont vs. Orin Veidt vs. SHLAK
05. Seven Way Scramble Match: Alex Zayne vs. Blake Christian vs. Chris Bey vs. Jordan Oliver vs. Mick Moretti vs. Shane Mercer vs. Teddy Hart
06. Chris Dickinson vs. Matthew Justice
07. Ethan Page vs. Orange Cassidy
08. Jimmy Lloyd vs. Joey Janela
2 Discs - 210 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/10/12 - Asbury Park, NJ - “NO SLEEP” [2 DISC-SET]
01. Six Way Scramble Match: Blake Christian vs. Jimmy Lloyd vs. John Silver vs. Jordan Oliver vs. KTB vs. Shane Mercer
02. SHLAK vs. Tony Deppen
03. Jake Atlas vs. Ophidian
04. Chris Dickinson vs. Effy
05. Alex Colon vs. Rich Swann
06. Alex Zayne vs. Zachary Wentz
07. Matt Tremont vs. Orange Cassidy
08. GCW World Title: Nick Gage vs. Matthew Justice
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/10/28 - Philadelphia, PA - “JIMMY LLYOD’S HALLOWEEN FRIGHTFEST” [2 DISC-SET]
01. Blake Christian vs. Lucky 13
02. Chris Dickinson vs. Jordan Oliver
03. Atticus Cogar vs. Matt Tremont
04. SHLAK vs. EFFY
05. KTB vs. Ophidian vs. Colby Corino vs. Tye Hyll vs. Pinkie Sanchez vs. Matt Demorest
06. GCW World Title: Nick Gage vs. Ruckus
07. Alex Zayne vs. Rich Swann
08. Jimmy Llyod vs. Shotzi Blackheart
2 Discs - 150 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/11/08 - Los Angeles, CA - “SLIME LANGUAGE” [2 DISC-SET]
01. Six Way Match: Alex Zayne vs. Arez vs. Blake Christian vs. Eli Everfly vs. Jimmy Lloyd vs. Jordan Oliver
02. Mance Warner vs. Matthew Justice
03. Chris Bey vs. Tony Deppen
04. Death Match: Orin Veidt vs. Toshiyuki Sakuda
05. Eddie Kingston vs. Effy
06. B-Boy vs. Chris Dickinson
07. Human Tornado vs. Kikutaro
08. GCW World Title: Nick Gage vs. Jake Atlas
2 Discs - 195 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/11/27 - Philadelphia, PA - “CHOPPER CITY IN THE GHETTO” [2 DISC-SET]
01. Matt Vandagriff vs. Tony Deppen
02. 1 Called Manders vs. Matt Tremont
03. Blake Christian vs. Ophidian
04. Nate Webb & SHLAK vs. Young Dumb N Broke (Ellis Taylor & Jordan Oliver)
05. Six Man Scramble Match: Cole Radrick vs. Frankie Pickard vs. JJ Garrett vs. Lucky 13 vs. Pinkie Sanchez vs. Steve Sanders
06. Dan Maff vs. KTB
07. Jimmy Lloyd vs. Ruckus
08. GCW World Title: Nick Gage vs. Atticus Cogar
2 Discs - 165 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/12/07 - Tullahoma. TN - “THE INVISIBLE MAN PRESENTS WOMBAT 2” [2 DISC-SET]
01. Elimination Eight Man Tag Team Match: Team GCW (AJ Gray & Brett Ison & KTB & Nick Gage) vs. Team WOMBAT (Gian Carlos & Jaden Newman & Kyle Francis & Spank Michaels)
02. Blake Christian & Cabana Man Dan vs. The Smokin' Budz (Cody Morton & David Morton)
03. Donnie Janela vs. Jimmy Lloyd
04. Levi Everett vs. Tony Deppen
05. WOMBAT Tag Team Titles: 1 Called Manders & Mance Warner vs. Mike Jackson & Tommy Rich
06. Waffle House Death Match: Juicy Jimmy vs. Logan Stunt
07. Dollar General Gift Card Ladder Match: Effy vs. GQ
08. Bob Wire Match: SHLAK vs. Tank
09. Loser Leaves WOMBAT Elimination Eight Man Tag Team Match: Team GCW (AJ Gray & Brett Ison & KTB & Nick Gage) vs. Team WOMBAT (DJ Arp & Larry Cooter & Nick Iggy & Uncle Byff)
2 Discs - 150 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/12/08 - Nashville, TN - “LONG. LIVE. GCW.” [2 DISC-SET]
01. Six Way Scramble Match: 1 Called Manders vs. Gringo Loco vs. Jake Lander vs. JJ Garrett vs. Jordan Oliver vs. KTB
02. The Smokin' Budz (Cody Morton & David Morton) vs. Violence Is Forever (Dominic Garrini & Kevin Ku)
03. Three Way Match: Arik Cannon vs. Orange Cassidy vs. Tony Deppen
04. Four Way Match: Alex Colon vs. Jimmy Lloyd vs. Matthew Justice vs. SHLAK
05. Logan Stunt vs. Shane Mercer
06. Brett Ison vs. Chris Dickinson
07. Blake Christian vs. Jake Atlas
08. WCW Big Gold Title: Effy vs. Mance Warner
09. GCW World Title: Nick Gage vs. AJ Gray
10. GCW World Title: AJ Gray vs. Rickey Shane Page
2 Discs - 165 minutes - Source: iPPV

GCW - 2019/12/26 - Philadelphia, PA - “JIMMY ALL THE WAY” [2 DISC-SET]
01. Jason Cade vs. Lucky 13
02. 1 Called Manders vs. Homicide
03. Ophidian vs. Tony Deppen
04. Six Way Match: Dougie Mosa vs. Grim Reefer vs. Johnathan Wolf vs. KTB vs. Steve Sanders vs. Treehouse Lee
05. Allie Kat vs. Matthew Justice
06. Blake Christian vs. Jordan Oliver
07. Dan Maff vs. Jimmy Lloyd
08. Jeff King & SHLAK vs. The H8 Club (Matt Tremont & Nick Gage)
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/01/11 - Asbury Park, NJ - “I CAN’T FEEL MY FACE” [2 DISC-SET]
01.Six Man Scramble Match: Ophidian vs. Cole Radrick vs. AJ Gray vs. Blake Christian vs. Oswald Project vs. Treehouse Lee
02. Gregory Iron vs. SHLAK
03. Chris Dickinson vs. Alex Zayne
04. Matthew Justice vs. Alex Colon
05. Shane Mercer vs. KTB
06. Effy vs. Jimmy Lloyd
07. Tony Deppen vs. Jake Atlas
08. Nate Webb vs. Rickey Shane Page
09. Nick Gage vs. Killer Kross
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/01/18 - Austin, TX - “TAKE A PICTURE” [2 DISC-SET]
01. Gino Medina vs. Blake Christian
02. Chris Dickinson vs. Andy Dalton
03. Chris Bey vs. Alex Zayne
04. Masada vs. SHLAK
05. Matthew Justice vs. Jimmy Lloyd
06. Nate Webb vs. Ricky Starks
07. Rickey Shane Page vs. Mance Warner
08. Texas Death Match: Nick Gage vs. Allie Kat
2 Discs - 165 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/01/24 - Los Angeles, CA - “JUST BEING HONEST” [2 DISC-SET]
01. AJ Gray vs. Chris Bey
02. Joey Ryan vs. Jimmy Lloyd
03. Arez vs. Blake Christian
04. Chris Dickinson vs. David Starr
05. Six Man Scramble Match: Gringo Loco vs. Eli Everfly vs. Adrian Quest vs. Matt Vandagriff vs. Slice Boogie vs. Starboy Charlie
06. Tony Deppen vs. Mance Warner
07. Rickey Shane Page vs. Effy
08. Nick Gage vs. Matthew Justice
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/02/03 - Tokyo, Shin-kiba, 1st Ring - “LIVE FAST, DIE YOUNG 2020”
01. Kikutaro & KTB vs. Takashi Sasaki & Toru Sugiura
02. Matthew Justice vs. SHLAK
03. Death Match: Alex Colon vs. Violento Jack
04. Chris Dickinson vs. Yuji Okabayashi
05. Death Match: Danny Havoc & Isami Kodaka & Matt Tremont vs. Drew Parker & Jimmy Lloyd & Toshiyuki Sakuda
06. Death Match: Masashi Takeda vs. Orin Veidt
1 Disc - 90 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/02/05 - Tokyo, Shin-kiba, 1st Ring - “THE ART OF WAR 2020”
01. Kikutaro & Shigehiro Irie vs. GENTARO & Tomoya Hirata
02. Toru Sugiura vs. KTB
03. Daisuke Sekimoto vs. Chris Dickinson
04. Death Match: Drew Parker & Ryuji Ito & Toshiyuki Sakuda vs. Jimmy Lloyd & Matthew Justice & Orin Veidt
05. Death Match: Abdullah Kobayashi vs. SHLAK
06. Death Match: Isami Kodaka & Kenji Fukimoto & Takashi Sasaki vs. Alex Colon & Danny Havoc & Matt Tremont
1 Disc - 90 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/02/15 - Atlantic City, NJ - “RUN RICKEY RUN” [2 DISC-SET]
01. Six Way Scramble Match: JJ Garrett vs. KTB vs. Cole Radrick vs. Johnathan Wolf vs. Blake Christian vs. Treehouse Lee
02. Chris Dickinson vs. Jimmy Lloyd
03. Tony Deppen vs. Effy
04. Joey Janela vs. Jordan Oliver
05. Death Match: Takashi Sasaki vs. Alex Colon
06. Matthew Justice vs. Matt Tremont
07. Death Match: Danny Havoc vs. SHLAK
08. Mance Warner vs. Allie Kat
09. GCW World Title - Death Match: Rickey Shane Page vs. Nick Gage
2 Discs - 240 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/03/12 - Philadelphia, PA - “THE WRLD ON GCW” [2 DISC-SET]
01. Ruckus vs. Rickey Shane Page
02. Tony Deppen vs. Adrian Quest
03. Matthew Justice vs. Effy
04. Six Way Match: Pinkie Sanchez vs. KTB vs. Jimmy Lloyd vs. AJ Gray vs. Saieve Al Sabah vs. Steve Sanders
05. 44OH! (Atticus Cogar & Eddy Only & Gregory Iron) vs. Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor & Griffin McCoy)
06. Nick Gage vs. Ophidian
07. Jeff King vs. SHLAK
08. Joey Janela vs. Blake Christian
2 Discs - 165 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/03/19 - Philadelphia, PA - “THE ACID CUP 2 - DAY # 1” [2 DISC-SET]
01. The Acid Cup 2 - Round 1: KTB vs. Cole Radrick
02. The Acid Cup 2 - Round 1: Lucky 13 vs. Shane Mercer
03. The Acid Cup 2 - Round 1: Atticus Cogar vs. Allie Kat
04. The Acid Cup 2 - Round 1: Jordan Oliver vs. Ellis Taylor
05. The Acid Cup 2 - Round 1: Matthew Justice vs. Jimmy Lloyd
06. The Acid Cup 2 - Round 1: Blake Christian vs. Benjamin Carter
07. The Acid Cup 2 - Round 1: Sanchez vs. Chris Dickinson
08. The Acid Cup 2 - Round 1: Nick Gage vs. 1 Called Manders
2 Discs - 150 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/03/20 - Philadelphia, PA - “THE ACID CUP 2 - DAY # 2” [2 DISC-SET]
01. The Acid Cup 2 - Quarterfinal: Shane Mercer vs. KTB
02. The Acid Cup 2 - Quarterfinal: Matthew Justice vs. Blake Christian
03. The Acid Cup 2 - Quarterfinal: Chris Dickinson vs. Allie Kat
04. The Acid Cup 2 - Quarterfinal: Nick Gage vs. Jordan Oliver
05. Social Distance Rules Match: Joey Janela vs. Jimmy Lloyd
06. The Acid Cup 2 - Semi-Final: Chris Dickinson vs. Shane Mercer
07. The Acid Cup 2 - Semi-Final: Jordan Oliver vs. Blake Christian
08. Clusterfuck Battle Royal (w/ Nick Gage vs. Lucky 13 vs. Sanchez vs. Atticus Cogar vs. Cole Radrick vs. Jimmy Lloyd vs. 1 Called Manders vs. Ellis Taylor vs. Benjamin Carter vs. Dilf Boi Dalton vs. John Cena vs. Pitbull's Corpse vs. Stauffer)
09. The Acid Cup 2 - Final: Chris Dickinson vs. Blake Christian
2 Discs - 165 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/06/20 - Indianapolis, IN - “THE WRLD ON GCW PART 2” [2 DISC-SET]
01. Jimmy Lloyd vs. Alex Zayne
02. Shane Mercer vs. Tony Deppen
03. KTB vs. AJ Gray
04. Lee Moriarty vs. Tre Lamar
05. Second Gear Crew (Mance Warner & Matthew Justice) vs. 44OH! (Atticus Cogar & Rickey Shane Page)
06. Six Way Scramble Match: Gringo Loco vs. JJ Garrett vs. Zachary Wentz vs. Cole Radrick vs. Calvin Tankman vs. Benjamin Carter
07. Chris Dickinson vs. 1 Called Manders
08. Myron Reed vs. Blake Christian
09. Effy vs. Allie Kat
10. Nate Webb vs. Nick Gage
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/07/04 - “BACKYARD WRESTLING 2” [2 DISC-SET]
01. Rickey Shane Page vs. Alex Zayne
02. Paco Loco (Chris Dickinson) vs. KC Kwik (Kit Osbourne)
03. Nasty Leroy vs. Diffboi Daltano
04. Allie Kat vs. Denver Colorado
05. Tony Deppen vs. Kombat Kid (Chase Burnett)
06. Kyle Smiley (KTB) vs. Logan Stunt
07. Dexter White (Atticus Cogar) vs. Vampyro (Facade)
08. Elimination Match: Nick Gage & Joe Gacy & Matt Demorest & Lucky 13 vs. Jordan Oliver & Blake Christian & Jimmy Lloyd & Cole Radrick
09. El Shlako (SHLAK) vs. JJ Escobar (JJ Allin)
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/07/25 - Atlantic City, NJ - “HOMECOMING WEEKEND - DAY # 1” [2 DISC-SET]
01. Six Way Scramble Match: Matthew Justice vs. Jimmy Lloyd vs. Allie Kat vs. Lee Moriarty vs. Calvin Tankman vs. Benjamin Carter
02. ACH vs. Tre Lamar
03. Chris Dickinson vs. Mance Warner
04. Blake Christian vs. Alex Zayn
05. Death Match: Alex Colon vs. AJ Gray
06. Nate Webb vs. Effy
07. Nick Gage vs. SHLAK
08. DDT Iron Man Heavy Metal Title: Yoshihiko vs. Joey Janela
09. GCW World Title: Rickey Shane Page vs. Homicide
2 Discs - 195 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/07/26 - Atlantic City, NJ - “HOMECOMING WEEKEND - DAY # 2” [2 DISC-SET]
01. Tony Deppen vs. Lee Moriarty
02. The Second Gear Crew (1 Called Manders & Effy & Mance Warner & Matthew Justice) vs. Benjamin Carter & Facade & Logan Stunt & Sanchez
03. ACH vs. KTB
04. Death Match: Alex Colon vs. Zachary Wentz
05. Six Way Scramble Match: Myron Reed vs. Jimmy Lloyd vs. Jordan Oliver vs. Tre Lamar vs. Blake Christian vs. Alex Zayne
06. Chris Dickinson vs. Calvin Tankman
07. Joey Janela vs. Lio Rush
08. Five On Four Handicap Match: AJ Gray & Alex Colon & Nick Gage & SHLAK vs. The 44OH! (Atticus Cogar & Eddy Only & Eric Ryan & Gregory Iron & Rickey Shane Page)
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW – 2020/08/02 – Indianapolis, IN - „KEEP IN TOUCH“ [2 DISC-SET]
01. Tony Deppen vs. Benjamin Carter
02. Cole Radrick vs. Kylie Rae
03. KTB vs. Calvin Tankman
04. Tre Lamar vs. Blake Christian
05. Atticus Cogar & Rickey Shane Page vs. Allie Kat & Effy
06. Nate Webb vs. Mance Warner
07. Six Way Scramble Match: Shane Mercer vs. Isaias Velazquez vs. Ace Austin vs. Jimmy Lloyd vs. Jordan Oliver vs. Alex Zayne
08. Chris Dickinson vs. AJ Gray
09. DDT Iron Man Heavy Metal Title: Joey Janela vs. ACH
2 Discs – 195 minutes – Source: iDVD

GCW – 2020/08/22 – Atlantic City, NJ - „TOURNAMENT OF SURVIVAL 5“ [2 DISC-SET]
01. Tournament Of Survival 5 – Round # 1: Rickey Shane Page vs. Jimmy Lloyd
02. Tournament Of Survival 5 – Round # 1: Eric Ryan vs. Shane Mercer
03. Tournament Of Survival 5 – Round # 1: Atticus Cogar vs. Allie Kat
04. Tournament Of Survival 5 – Round # 1: Alex Colon vs. SHLAK
05. Six Way Scramble Match: Lucky 13 vs. AR Fox vs. Andrew Everett vs. KTB vs. Myron Reed vs. Jordan Oliver
06. Tournament Of Survival 5 – Semi-Final: Rickey Shane Page vs. Eric Ryan
07. Tournament Of Survival 5 – Semi-Final: Alex Colon vs. Atticus Cogar
08. Chris Dickinson vs. Eddy Only
09. Tournament Of Survival 5 – Final: Rickey Shane Page vs. Alex Colon
2 Discs – 180 minutes – Source: iPPV

GCW – 2020/08/23 – Atlantic City, NJ - „JIMMY LLOYD'S JERSEY SHORE“ [2 DISC-SET]
01. AR Fox vs. Cole Radrick
02. Chris Dickinson vs. Lee Moriarty
03. Andrew Everett vs. Blake Christian
04. Death Match: Lucky 13 vs. AJ Gray
05. KTB & Shane Mercer vs. Injustice (Jordan Oliver & Myron Reed)
06. Death Match: Jimmy Lloyd vs. Elayna Black
07. Sanchez vs. Effy
08. Joey Janela vs. Alex Zayne
2 Discs – 210 minutes – Source: iPPV

GCW - 2020/09/06 - Indianapolis, IN - “BRING EM OUT” [2 DISC-SET]
01. Jordan Oliver vs. Benjamin Carter
02. Alex Colon vs. Chris Dickinson
03. Tony Deppen vs. Calvin Tankman
04. Lee Moriarty & Tre Lamar vs. Ironbeast (KTB & Shane Mercer)
05. Ethan Page vs. Allie Kat
06. Mance Warner vs. AJ Gray
07. Six Way Scramble Match: Nate Webb vs. Ace Austin vs. Atticus Cogar vs. Cole Radrick vs. Jimmy Lloyd vs. Dyln McKay
08. Joey Janela vs. Effy
09. Rickey Shane Page vs. Matthew Justice
10. ACH vs. Blake Christian
2 Discs - 165 minutes - Source: Fite TV

GCW - 2020/09/30 - Timberville, VA - “P.O.R. WRESTLING - HARDCORE GRAND PRIX 2” [2 DISC-SET]
01. Round 1: JJ Escobar vs. Craig vs. Vincent Cade vs. Khyler Vick
02. Round 1: Sinister vs. Pool Kardashian vs. Renegade Rebel vs. Lex Shadows
03. Round 1: Mike Fatality vs. Mike Anarchy vs. The Dishwasher Dark Falo & Browns
04. Round 1: John Wayne Murdoch vs. AKIRA vs. Reed Bentley vs. Satu Djinn vs. Casanova Valentine
05. Semi-Final: JJ Escobar vs. Sinister
06. Semi-Final: John Wayne Murdoch vs. Mike Fatality
07. POR World Title: Chew The Mangler vs. JC Extreme
08. Dominic Truex vs. Tony Chini vs. Blackstrom vs. Mike Swanson vs. Leo Zukko vs. Charlie Bonnifer vs. POR Mystery Man
09. Final: JJ Escobar vs. John Wayne Murdoch
2 Discs - 180 minutes - Source: iDVD

GCW - 2020/10/09 - Indianapolis, IN - “JIMMY LLOYD’S D-GENERATION F” [2 DISC-SET]
01. Seven Man Scramble Match: Kung Fu Janela vs. Sonico vs. Eli Isom vs. Brayden Lee vs. Elayna Black vs. Alex Ocean vs. Griffin McCoy
02. Four Way Tag Team Match: Top Flight (Air Wolf & Angel Dorado) vs. Smokin' Budz (Cody Morton & David Morton) vs. Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor) vs. Workin' On Dyin' (Dyln McKay & Steve Sanders)
03. 1 Called Manders vs. Logan Stunt
04. JJ Garrett vs. Tre Lamar
05. Cole Radrick vs. Calvin Tankman
06. Ace Austin vs. Jordan Oliver
07. Jimmy Lloyd vs. AJ Gray
08. Blake Christian vs. Starboy Charlie
09. Death Match: Colby Corino vs. Atticus Cogar
2 Discs - 150 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2020/10/09 - Indianapolis, IN - “FOR THE CULTURE” [2 DISC-SET]
01. Five Way Scramble Match: Timmy Lou Retton vs. Mike Outlaw vs. AC Mack vs. Mo Atlas vs. Zay Washington
02. JTG vs. Trey Miguel
03. Three Way Tag Team Match: Top Flight (Air Wolf & Angel Dorado) vs. 40 Acres (PB Smooth & Tre Lamar) vs. Culture SZN (Christian Casanova & Tasha Steelz)
04. Pan-Afrikan World Diaspora Wrestling Title: Trish Adora vs. Suge D
05. Calvin Tankman vs. O'Shay Edwards
06. Four Way Match: Marti Belle vs. Willow Nightingale vs. Faye Jackson vs. Devon Monroe
07. Dezmond Xavier vs. AJ Gray
08. ACH vs. Lee Moriarty
09. 2 Cold Scorpio vs. AR Fox
2 Discs - 150 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2020/10/10 - Indianapolis, IN - “EFFY’S BIG GAY BRUNCH” [2 DISC-SET]
01. AC Mack & Ashton Starr vs. Team Sea Stars (Ashley Vox & Delmi Exo)
02. Dark Sheik vs. Still Life With Apricots And Pears
03. The Second Gear Crew (1 Called Manders & Mance Warner & Matthew Justice) & Levi Everett vs. Billy Dixon & Joshua Wavra & MV Young & O'Shay Edwards
04. Jamie Senegal vs. Allie Kat
05. Twink Gauntlet Match: Juicy Jimmy vs. Kit Osbourne vs. Tony Deppen vs. Parrow vs. Jimmy Lloyd vs. Calvin Couture vs. Devon Monroe vs. Molly McCoy vs. Tyler Klein vs. Austin Luke vs. Boom Harden vs. Dyln McKay vs. Jared Evans vs. Kody Manhorn vs. Logan Stunt vs. Marcus Mathers vs. Sean Henderson
06. Effy vs. Marko Stunt
07. Cassandro El Exotico vs. Sonny Kiss
2 Discs - 165 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2020/10/10 - Indianapolis, IN - “JOEY JANELA’S SPRING BREAK 4” [3 DISC-SET]
01. Orange Cassidy vs. Rickey Shane Page
02. The Rascalz (Dezmond Xavier & Zachary Wentz) vs. Ironbeast (KTB & Shane Mercer)
03. Jonathan Gresham vs. Lee Moriarty
04. Team Pazuzu (Chris Dickinson & Ortiz & Santana) vs. Next Gen (Alex Zayne & Blake Christian & Jordan Oliver)
05. Alex Shelley vs. Tony Deppen
06. ACH vs. Lio Rush
07. Ricky Morton vs. Joey Janela
08. Clusterfuck Battle Royal (Shark Boy vs. Nate Webb vs. Flash Flanagan vs. JTG vs. Cabana Man Dan vs. Robert Anthony vs. John Thorne vs. Sugar Dunkerton vs. Gregory Iron vs. Matthew Justice vs. Cassandro El Exotico vs. Eric Ryan vs. Thunderkitty vs. Nick Iggy vs. Solo Darling vs. Kerry Awful vs. Kung Fu Janela vs. Willow Nightingale vs. Effy vs. Atticus Cogar vs. Mance Warner vs. Cole Radrick vs. Parrow vs. Jimmy Lloyd vs. AJ Gray vs. Allie Kat vs. Dominic Garrini vs. Kody Lane vs. Marko Stunt vs. Calvin Tankman vs. Eddy Only vs. Jody Threat vs. Kevin Ku vs. 1 Called Manders vs. Billie Starkz vs. Charlie Tiger vs. Ellis Taylor vs. Elayna Black vs. Levi Everett vs. Dustin Thomas vs. Dyln McKay vs. Frank The Clown vs. Griffin McCoy vs. Juicy Finau vs. Kerry Morton vs. L0rd Adrean vs. Logan Stunt vs. Nasty Leroy vs. Starboy Charlie vs. Steve Sanders vs. Tahir2x vs. The Invisible Man vs. Yoshihiko)
09. Death Match: Alex Colon vs. Matt Tremont
3 Discs - 300 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2020/10/11 - Indianapolis, IN - “JOSH BARNETT’S BLOODSPORT 3”
01. Simon Grimm vs. Matt Makowski
02. Women's Tournament - Semi-Final: Allysin Kay vs. Killer Kelly
03. Women's Tournament - Semi-Final: Lindsay Snow vs. Leyla Hirsch
04. Alexander James vs. Calvin Tankman
05. Erik Hammer vs. Cal Jak
06. Homicide vs. Filthy Tom Lawlor
07. Davey Boy Smith Jr. vs. Josh Alexander
08. Women's Tournament - Final: Allysin Kay vs. Lindsay Snow
09. Jon Moxley vs. Chris Dickinson
1 Disc - 135 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2020/10/17 - Silverado, CA - “THE LAST RESORT”
01. Joey Janela vs. AJ Gray
02. Three Way Match: Chris Dickinson vs. Danny Limelight vs. Adrian Quest
03. Sabu vs. Matthew Justice
04. Allie Kat vs. Elayna Black
05. KTB vs. Juicy Finau
06. Eli Everfly vs. Jimmy Lloyd
07. Atticus Cogar vs. SHLAK
08. Rickey Shane Page vs. Blake Christian
1 Disc - 135 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2020/11/06 - „THE WORLD OF DEATHMATCH & MDK LIVE“
SpecialLive Airing of „The World Of Deathmatch“ podcast hosted by Alex Colon. AND the „MDK LIVE“ Podcast hosted by Nick Gage. With appearances from AJ Gray, Mance Warner, Jimmy Lloyd, SHLAK and more.
1 Disc - 120 minutes - Source: iDVD

GCW - 2020/11/07 - Atlantic City, NJ - “NICK GAGE INVITATIONAL 5” [2 DISC-SET]
01. Nick Gage Invitational 5 - Round 1 - Swing For The Fences Death Match: Lowlife Louie vs. Mance Warner
02. Nick Gage Invitational 5 - Round 1 - Bundles Of Barbwire Death Match: Lucky 13 vs. Shane Mercer
03. Nick Gage Invitational 5 - Round 1 - Ladders And Light Tubes Death Match: Alex Colon vs. Aero Boy
04. Nick Gage Invitational 5 - Round 1 - Panes Of Glass Death Match: MASADA vs. AJ Gray
05. Six Way Scramble Match: Cole Radrick vs. Jimmy Lloyd vs. Jordan Oliver vs. Blake Christian vs. Levi Everett vs. Juicy Finau
06. Nick Gage Invitational 5 - Semi-Final - Boards Of Fuckery Death Match: Alex Colon vs. Mance Warner
07. Nick Gage Invitational 5 - Semi-Final - Light Tube Death Match: MASADA vs. Shane Mercer
08. Nick Gage Invitational 5 - Final - Taipei Death Match: MASADA vs. Mance Warner
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2020/11/08 - Atlantic City, NJ - „SO MUCH FUN“ [2 DISC-SET]
01. Jordan Oliver vs. Juicy Finau
02. Six Way Scramble Match: Aero Boy vs. Ace Austin vs. Joe Keys vs. Holidead vs. AJ Gray vs. Levi Everett
03. Atticus Cogar vs. Cole Radrick
04. Lio Rush vs. Blake Christian
05. Ironbeast (KTB & Shane Mercer) vs. The Ugly Ducklings (Lance Lude & Rob Killjoy)
06. Eric Ryan vs. Chris Dickinson
07. Tony Deppen vs. Alex Zayne
08. GCW World Title: Rickey Shane Page vs. Mance Warner
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/12/05 - Las Vegas, NV - „SLIME SEASON“ [2 DISC-SET]
01. Chris Bey vs. Jordan Oliver
02. Facade vs. Sefa Fatu
03. Matthew Justice vs. Jacob Fatu
04. Six Way Match: Nate Webb vs. Eli Everfly vs. Damian Drake vs. KTB vs. Jimmy Lloyd vs. Matt Vandagriff
05. Atticus Cogar vs. Mance Warner
06. Kikutaro vs. Allie Kat
07. Rickey Shane Page vs. Juicy Finau
08. Lio Rush vs. Blake Christian
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2020/12/31 - Atlantic City, NJ - „GOOD RIDDANCE“ [2 DISC-SET]
* Pre-Show
01. Tre Lamar vs. Levi Everett
02. 1 Called Manders vs. Ellis Taylor
03. Relaxed Rules Match: Willow Nightingale vs. Holidead
* Main Card
04. Ironbeast (KTB & Shane Mercer) vs. Crazy Tough Enemies (Joshua Bishop & Matthew Justice)
05. Saieve Al Sabah vs. Treehouse Lee
06. Atticus Cogar vs. Elayna Black
07. Lee Moriarty vs. Calvin Tankman
08. Death Match: SHLAK vs. 1 Called Manders
09. ACH vs. Jordan Oliver
10. Six Way Match: Chris Dickinson vs. Effy vs. Mance Warner vs. Cole Radrick vs. Allie Kat vs. Blake Christian
11. I Quit Match: G-Raver vs. Jimmy Lloyd
2 Discs - 255 minutes - Source: iPPV

GCW - 2021/01/01 - Atlantic City, NJ - „56 NIGHTS“ [2 DISC-SET]
01. Jordan Oliver vs. Tre Lamar
02. ACH vs. Ken Broadway
03. Chris Dickinson vs. Cole Radrick
04. Crazy Tough Enemies (Joshua Bishop & Matthew Justice) vs. Team Bussy (Allie Kat & Effy)
05. Eight Way Match: Steve Scott vs. Shane Mercer vs. KTB vs. 1 Called Manders vs. Charlie Tiger vs. Ellis Taylor vs. Elayna Black vs. Levi Everett
06. Mance Warner vs. Calvin Tankman
07. Lee Moriarty vs. Blake Christian
08. Death Match: Alex Colon vs. Atticus Cogar
2 Discs - 180 minutes - Source: iPPV

GCW - 2021/01/29 + 2021/01/30 - Philadelphia, PA - „FIGHT FOREVER“ [19 DISC-SET]
* The Wind Of God *
01. Black Pool - 2/3 Falls Match: BlackHeart (Lio Rush) vs. Blake Christian
02. 1 Called Manders vs. Nate Webb
03. Myron Reed vs. Brayden Lee
04. Matthew Justice vs. KTB
05. Joey Janela vs. Treehouse Lee
* For The Culture *
01. The Kings Of District (Eel O’Neal & Jordan Blade) vs. Cameron Jackson & Mike Outlaw
02. Calvin Tankman vs. PB Smooth
03. The REP (Dave McCall & Nate Carter) vs. Thick And Juicy (Faye Jackson & Willow Nightingale)
04. AJ Gray vs. Mo Atlas
05. Pan-African World Diaspora Wrestling Title - No. 1 Contendership: Saieve Al Sabah vs. Ken Broadway vs. Lee Moriarty
* UV60: The Death Hour *
01. Death Match: Homicide vs. Effy
02. Death Match: Mad Man Pondo vs. Jeff Cannonball
03. Death Match: SHLAK vs. Orin Veidt
* Jimmy Lloyd’s Up All Night *
01. Scramble Match: Brayden Lee vs. Eli Everfly vs. JJ Garrett vs. Lucas Riley vs. Lucky 13 vs. Matt Vandagriff
02. Nolan Edward vs. Wheeler YUTA
03. Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor & Jordan Oliver) vs. The Ugly Ducklings (Colby Corino & Lance Lude & Rob Killjoy)
04. Ken Broadway vs. Charles Mason
05. Jimmy Lloyd vs. Yoya
* No Peace Underground presents: Odium *
01. The End (Parrow & Odinson) vs. Ironbeast (KTB & Shane Mercer)
02. Death Match: Matthew Justice vs. Orin Veidt
03. Atticus Cogar vs. Bam Sullivan
* After Dark *
01. Solo Darling vs. Billie Starkz
02. Kerry Awful vs. Mike Swanson
03. Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor) vs. Milk Chocolate (Brandon Watts & Randy Summers)
04. Catalyst Championship - Three Way Match: Colby Corino vs. Cheeseburger vs. Lucky 13
* After Hours *
01. Facade vs. Dani Mo
02. Steve Scott vs. Kung Fu Janela
03. Conan Lycan & Diego Hill & Frankie Pickard vs. Alpha Zo & Jeffrey John & Solomon Tupu
* Freelance Wrestling / Freelance Undergroud *
01. Three Way Match: August Matthews vs. Angel Escalera vs. Koda Hernandez
02. Storm Grayson vs. Darius Latrell
03. Three Way Match: Davey Bang vs. Jacob Dean vs. Trevor Outlaw
* Glory Pro Wrestling *
01. Karam vs. Juicy Finau
02. MidwestTerritory.com Title: Hakim Zane vs. 1 Called Manders
03. Crown Of Glory Title: AJ Gray vs. Mike Outlaw
* Black Label Pro *
01. Calvin Tankman vs. D-Rogue
02. Boomer Hatfield vs. Rob Killjoy
03. Levi Everett vs. 1 Called Manders
04. A Very Good Professional Wrestler vs. Rohit Raju
* Camp Leapfrog *
01. Torneo Cibernetico 18 Man Elimination Match: Best Campers Ever (ABBS & Abby Jane & Boomer Hatfield & Erica Leigh & Jay Lyon & Midas Black & Molly McCoy & Still Life With Apricots And Pears & The Boar) vs. A Very Good Professional Wrestling Team (A Very Good Professional Wrestler & BLANK & CC Boost & Dan Champion & Killian McMurphy & Masha Slamovich & Matt Demorest & Matt Makowski & Travis Huckabee)
* Effy’s Big Gay Block *
01. Jared Evans vs. Chris Valentine
02. Ashton Starr vs. Dillon McQueen
03. Dark Sheiuk vs. Devon Monroe
04. The End (Odinson & Parrow) vs. Oreo Speedwagon (Joshua Wavra & Xavier Faraday)
05. Three Way Match: MV Young vs. Ace Perry vs. Still Life With Apricots And Pears
06. Billy Dixon vs. Effy
* Allie Kat’s Real Hot Girl Shit *
01. Ziggy Haim vs. Brooke Valentine
02. Holidead vs. Kaia McKenna
03. Lady Frost vs. Molly McCoy
04. Faye Jackson vs. Erica Leigh
05. Willow Nightingale vs. Allie Kat
* The Ironman Challege [2 Disc-Set] *
01. Five Way Match: Eli Knight vs. Chris Blades vs. Midas Kreed vs. Riley Rhodes vs. Robert Martyr
02. Synergy Title - 120 Minute Iron Man Match: Jordan Oliver vs. Tony Deppen
* 44OH!’s What We Want *
01. El Drunko vs. Eddy Only
02. RSP Title: Gregory Iron vs. Mance Warner
03. 44OH! (Atticus Cogar & Rickey Shane Page) vs. The Mortons (Ricky Morton & Kerry Morton)
* Violence x Suffering: Rockstar Knights *
01. Ken Broadway vs. Gabriel Skye
02. Pure Wrestling Rules Match: Daniel Garcia vs. Atticus Cogar
03. Erick Redbeard vs. Homicide
* The Wrld on GCW Part 3 [2 DISC-SET] *
01. Eli Everfly vs. JJ Garrett
02. Chris Dickinson vs. Juicy Finau
03. Shane Mercer vs. Brayden Lee
04. G-Raver vs. Cole Radrick
05. Everett Connors vs. Joey Janela
06. GCW World Title: Rickey Shane Page vs. Blake Christian
19 Discs - Source: FiteTV

GCW - 2021/02/13 - Los Angeles, CA - „JOSH BARNETT’S BLOODSPORT 4“
01. Diego Perez vs. Gil Guardado
02. Calder McColl vs. Royce Isaacs
03. Bad Dude Tito vs. Super Beast
04. JR Kratos vs. Alex Coughlin
05. Kal Jak vs. Nolan Edward
06. Simon Grimm vs. Filthy Tom Lawlor
07. Davey Boy Smith jr. vs. Calvin Tankman
08. Chris Dickinson vs. Jeff Cobb
1 Disc - 105 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/02/20 - Los Angeles, CA - „JOSH BARNETT’S BLOODSPORT 5“
01. Calder McColl vs. Bad Dude Tito
02. Calvin Tankman vs. Nolan Edward
03. Kal Jak vs. The Super Beast
04. Royce Isaacs vs. Alex Coughlin
05. Simon Grimm vs. Rocky Romero
06. Chris Dickinson vs. JR Kratos
07. Jeff Cobb vs. Filthy Tom Lawlor
08. Davey Boy Smith jr. vs. Jon Moxley
1 Disc - 105 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/03/06 - Atlantic City, NJ - „TAKE KARE“ [2 DISC-SET]
01. No Rope Barbed Wire Match: G-Raver vs. Jimmy Lloyd
02. Mance Warner vs. Charles Mason
03. Calvin Tankman vs. Brayden Lee
04. Effy vs. Atticus Cogar
05. Alex Colon vs. Nolan Edward
06. Tony Deppen vs. Ken Broadway
07. AJ Gray vs. Jordan Oliver
08. Allie Kat vs. Levi Everett
09. GCW World Title vs. Spring Break Show Match: Rickey Shane Page vs. Joey Janela
2 Discs - 225 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/04/08 - Ybor City, FL - „ACID CUP 3 - DAY # 1“
01. Acid Cup 3 - Round 1: Colby Corino vs. Calvin Tankman
02. Acid Cup 3 - Round 1: Laredo Kid vs. Brayden Lee
03. Acid Cup 3 - Round 1: KTB vs. Dragon Bane
04. Acid Cup 3 - Round 1: Edith Surreal vs. Jordan Oliver
05. Acid Cup 3 - Round 1: JJ Garrett vs. Lee Moriarty
06. Acid Cup 3 - Round 1: Arez vs. Aramis
07. Acid Cup 3 - Round 1 - Three Way Match: Cole Radrick vs. Jimmy Lloyd vs. Ellis Taylor
08. Acid Cup 3 - Round 1: Nate Webb vs. AJ Gray
1 Disc - 135 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/04/08 - Ybor City, FL - „FOR THE CULTURE 2021“ [2 DISC-SET]
01. Six Man Scramble Match: Mysterious Q vs. Troy Hollywood vs. AC Mack vs. D-Rogue vs. Alpha Zo vs. Robert Martyr
02. Impact Knockouts Tag Team Titles: Fire ’N Flava (Kiera Hogan & Tasha Steelz) vs. Thick And Juicy 2.0 (Brooke Valentine & Willow Nightingale)
03. Jon Davis vs. PB Smooth
04. Four Way Match: Andy Brown vs. Myron Reed vs. Calvin Tankman vs. Frontman Jah
05. Bryan Keith vs. Darius Lockhart
06. Tre Lamar vs. Eli Knight
07. JTG vs. AJ Gray
08. Lio Rush vs. Lee Moriarty
09. 2 Cold Scorpio vs. Rich Swann
2 Discs - 165 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/04/08 - Ybor City, FL - „JIMMY LLOYD’S D-GENERATION F 2021“ [2 DISC-SET]
01. Six Man Scramble Match: Levi Everett vs. Gabriel Skye vs. American Beetle vs. Conan Lycan vs. Hunter Drake vs. Ninja Mack
02. Three Way Match: Billie Starkz vs. Rok-C vs. Skye Blue
03. FSW Tag Team Titles: The Unguided (Damian Drake & Matt Vandagriff) vs. Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor)
04. JJ Garrett vs. Marcus Mathers
05. El Hijo de Canis Lupus vs. Gino Medina
06. Atticus Cogar vs. Tre Lamar
07. Everett Connors vs. Jordan Oliver
08. 1 Called Manders vs. Juicy Finau
09. Myron Reed vs. Dante Leon
10. Daniel Garcia vs. Nolan Edward
11. Jimmy Lloyd vs. Starboy Charlie
2 Discs - 165 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/04/08 - Ybor City, FL - „JOSH BARNETT’S BLOODSPORT 6“ [2 DISC-SET]
01. Janai Kai vs. Karen Tran
02. Heddi Karaoui vs. Matt Makowski
03. Bad Dude Tito vs. Victor Benjamin
04. Simon Grimm vs. Alexander James
05. Royce Isaacs vs. Alex Coughlin
06. SHLAK vs. The Super Beast
07. Allysin Kay vs. Masha Slamovich
08. Lio Rush vs. Yoya
09. Davey Boy Smith jr. vs. KTB
10. Rocky Romero vs. Chavo Guerrero jr.
11. Chris Dickinson vs. Shane Mercer
12. Josh Barnett vs. Jon Moxley
2 Discs - 165 minutes - Source: Fite TV

GCW - 2021/04/09 - Ybor City, FL - „ACID CUP 3 - DAY # 2“
01. Acid Cup 3 - Round 2: Dragon Bane vs. Calvin Tankman
02. Acid Cup 3 - Round 2: AJ Gray vs. Lee Moriarty
03. Acid Cup 3 - Round 2: Arez vs. Cole Radrick
04. Acid Cup 3 - Round 2: Jordan Oliver vs. Brayden Lee
05. Gabriel Skye vs. El Hijo de Canis Lupus
06. Acid Cup 3 - Semi-Final: Lee Moriarty vs. Calvin Tankman
07. Acid Cup 3 - Semi-Final: Cole Radrick vs. Jordan Oliver
08. Six Way Scramble Match: Facade vs. Damian Drake vs. Ken Broadway vs. Lucas Riley vs. Matt Vandagriff vs. Marcus Mathers
09. Acid Cup 3 - Final: Lee Moriarty vs. Jordan Oliver
1 Disc - 135 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/04/09 - Ybor City, FL - „ALLIE KAT’S REAL HOT GIRL SHIT“ [2 DISC-SET]
01. Allysin Kay vs. Jordynne Grace
02. Davienne vs. Erica Leigh
03. Willow Nightingale vs. Brooke Valentine
04. Dark Sheik vs. Holidead
05. Edith Surreal vs. Lady Frost
06. Tasha Steelz vs. Trish Adora
07. Allie Kat vs. Billie Starkz
08. Faye Jackson Grey Sweatpants Battle Royal (w/ Jazz, JTG, Rickey Shane Page, Suge D, Mysterious Q, Funny Bone, Darius Carter, Lee Moriarty, KC Navarro, PB Smooth, D-Rogue, Daniel Gracia, Kenny Bengal, Montana Black, Devon Monroe, Ice Williams, Eel O’Neal, Keith Mack, Mo Atlas)
2 Discs - 165 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/04/09 - Ybor City, FL - „rSPRING BREAK PRESENTED BY 44OH!“ [2 DISC-SET]
01. Billie Starkz vs. Starboy Charlie
02. Ironbeast (KTB & Shane Mercer) vs. 44OH! (Bobby Beverly & Eric Ryan)
03. Arez & Black Taurus & Gringo Loco vs. Aramis & Dragon Bane & Laredo Kid
04. Lio Rush vs. Jordan Oliver
05. Death Match: Masada vs. Atticus Cogar
06. Rich Swann vs. Lee Moriarty
07. Chris Dickinson vs. Joey Janela
08. Gregory Iron vs. Effy
09. GCW World Title: Rickey Shane Page vs. Nick Gage
2 Discs - 240 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/04/10 - Ybor City, FL - „ALEX COLON’S PLANET DEATH“
01. Markus Crane vs. Kit Osbourne
02. SHLAK vs. Nolan Edward
03. Orin Veidt vs. Damon Spriggle vs. Ricky Noren
04. Mad Man Pondo vs. Matthew Justice
05. Four Corners Of Pain: Gory & Jimmy Lloyd vs. Brandon Kirk & G-Raver
06. MASADA vs. Eric Ryan
07. Effy & Mance Warner & Nate Webb vs. Atticus Cogar & Bobby Beverly & Gregory Iron
08. AJ Gray vs. Conor Claxton
09. GCW Ultraviolent Title: Alex Colon vs. Lucky 13
1 Disc - 135 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/04/10 - Ybor City, FL - „EFFY’S BIG GAY BRUNCH 2021“ [2 DISC-SET]
01. Boy Butter Slippery Scramble Match: Killian McMurphy vs. Ashton Starr vs. Allie Kat vs. The Whisper vs. Frontman Jah vs. Jared Evans
02. Edith Surreal vs. Devon Monroe
03. MV Young vs. JD Drake
04. Soul On A Pole Match: Ace Perry vs. Effy
05. Parrow’s Twink Hunter Tag Team Gauntlet Match: Gregory Iron & Shane Black vs. Petty In Pink (Dillon McQueen & Kenzie Paige) vs. The Bitcoin Boyz (Eric Taylor & Mikey Montgomery) vs. The Runway (Calvin Couture & Tyler Klein) vs. The Bad Bitchez (Jai Vidal & Parada) vs. The End (Odinson & Parrow)
06. Dark Sheik vs. AC Mack
07. Pup Collar Match: AJ Gray vs. Billy Dixon
2 Discs - 150 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/05/01 - Atlantic City, NJ - „JCW OPENING DAY“ [2 DISC-SET]
01. Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor) vs. Dyln McKay & Marcus Mathers
02. Steve Scott vs. Charles Mason
03. Billie Starkz vs. Janai Kai
04. JJ Garrett vs. Frontman Jah
05. Everett Connors vs. Edith Surreal
06. 1 Called Manders vs. Conan Lycan
07. Joey Janela vs. Slayer
08. Dante Leon vs. Ninja Mack
2 Discs - 150 minutes - Source: Webstream

GCW - 2021/05/01 - Atlantic City, NJ - „ASHES TO ASHES“ [2 DISC-SET]
01. Tony Deppen vs. Atticus Cogar
02. Cole Radrick vs. Brayden Lee
03. Ironbeast (KTB & Shane Mercer) vs. BUSSY (Allie Kat & Effy)
04. Joey Janela vs. Lee Moriarty
05. Mance Warner vs. Nolan Edward
06. Six Way Scramble Match: Ken Broadway vs. AJ Gray vs. Frontman Jah vs. Dante Leon vs. Ninja Mack vs. Yoya
07. GCW World Title: Nick Gage vs. Jordan Oliver
08. Glass Ceiling Death Match: G-Raver vs. Jimmy Lloyd
2 Discs - 240 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/05/15 - Las Vegas, NV - „DRAFT DAY“ [2 DISC-SET]
01. Jack Cartwheel vs. Jimmy Lloyd
02. Chris Dickinson vs. Bad Dude Tito
03. Ricky Marvin vs. Jordan Oliver
04. Lio Rush vs. Starboy Charlie
05. Eli Everfly & The Unguided (Damian Drake & Matt Vandagriff) vs. The Second Gear Crew (1 Called Manders & Mance Warner & Matthew Justice)
06. SHLAK vs. Juicy Finau
07. Dark Sheik vs. Effy
08. Joey Janela vs. Allie Katch
09. GCW World Title - Death Match: Nick Gage vs. AJ Gray
2 Discs - 195 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/06/05 - DEATH MATCH HALL OF FAME 2021
1 Disc - 60 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/06/05 - Atlantic City, NJ - „JCW AFTER HOURS“
01. Everett Connors vs. Frontman Jah
02. Ellis Taylor vs. Yoya
03. Dante Leon & Ninja Mack vs. Dyln McKay & Marcus Mathers
04. JJ Garrett vs. Devon Monroe
05. Grim Reefer vs. Jimmy Lloyd
06. Billie Starkz vs. Charles Mason
07. Steve Scott vs. Levi Everett
08. Death Match: Crowbar vs. Rickey Shane Page
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

GCW - 2021/06/05 - Atlantic City, NJ - „TOURNAMENT OF SURVIVAL 666“ [2 DISC-SET]
01. Tournament Of Survival 666 - Round # 1 - Fuckery Boards Death Match: G-Raver vs. Effy
02. Tournament Of Survival 666 - Round # 1 - Bunkhouse Death Match: Atticus Cogar vs. 1 Called Manders
03. Tournament Of Survival 666 - Round # 1 - Towers Of Terror Death Match: Orin Veidt vs. Nolan Edward
04. Tournament Of Survival 666 - Round # 1 - Bundles Of Hate Death Match: Alex Colon vs. Bam Sullivan
05. Six Way Scramble Match: Calvin Tankman vs. Dante Leon vs. Starboy Charlie vs. Dyln McKay vs. Jack Cartwheel vs. Ninja Mack
06. Tournament Of Survival 666 - Semi-Final - Gusset Plates Light Tubes Death Match: G-Raver vs. Atticus Cogar
07. Tournament Of Survival 666 - Semi-Final - Taipei Panes Of Glass Death Match: Alex Colon vs. Nolan Edward
08. Death Match: Kit Osbourne vs. AJ Gray
09. Tournament Of Survival 666 - Final - No Canvas 200 Light Tubes Death Match: Alex Colon vs. Atticus Cogar
2 Discs - 210 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/06/06 - Atlantic City, NJ - „ZOMBIE WALK“ [2 DISC-SET]
01. Tony Deppen vs. Jack Cartwheel
02. AJ Gray vs. Calvin Tankman
03. Lucky 13 vs. Ninja Mack
04. BUSSY (Allie Kat & Effy) & Everett Connors vs. The Second Gear Crew (1 Called Manders & Mance Warner) & Levi Everett
05. Six Way Scramble Match: Grim Reefer vs. Kevin Giza vs. Devon Monroe vs. Action Andretti vs. Dyln McKay vs. Marcus Mathers
06. Chris Dickinson vs. Starboy Charlie
07. Jordan Oliver vs. Dante Leon
08. GCW World Title - Death Match: Nick Gage vs. Jimmy Lloyd
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/06/19 - Laramie, WY - „OUTLAW MUDSHOW“ [2 DISC-SET]
01. Gringo Loco vs. Jordan Oliver
02. 2 Cold Scorpio vs. Chris Dickinson
03. Jimmy Lloyd vs. Allie Katch
04. Bullrope Match: Matthew Justice vs. 1 Called Manders
05. Warhorse vs. Effy
06. AJ Gray vs. Orin Veidt
07. Ricky Morton vs. Atticus Cogar
08. GCW World Title - Bunkhouse Brawl: Nick Gage vs. Mance Warner
2 Discs - 210 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/07/03 - Ridgefield Park, NJ - „JCW: THE GREAT AMERICAN SMASH“
01. Tre Lamar vs. Steve Scott
02. Cole Radrick vs. Yoya
03. KTB vs. Hoodfoot
04. Young Bumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor & Griffin McCoy) vs. Billie Starkz & Janai Kai & Jody Threat
05. Joshua Bishop vs. Pat Marchese
06. The Legion Of Rot (Frightmare & Hallowicked) vs. Dylan McKay & Marcus Mathers
07. Charles Mason vs. Everett Conners
08. Rickey Shane Page vs. Slayer
09. Grim Reefer vs. Dante Leon
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

GCW - 2021/07/04 - Pennsylvania - „BACKYARD WRESTLING 3“ [2 DISC-SET]
01. Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor & Jordan Oliver) vs. Big Vin Squad (Big Vin & Jay Malachi & Mike Swanson)
02. Colby Corino vs. Mayday Jack
03. Backyard Pro Hardcore Title: Natas vs. Rickey Crash
04. Diablo vs. Aerial Crow (Dyln McKay)
05. Buried Alive Match: Paco Loco vs. KC Kwik
06. World Famous CB vs. Nasty Leroy
07. Eight Man Series Of Survival Match: Fourth Of July Blunt Guy (Steve Sanders) & Ayden Alexander & C-Spot & Nolan Edward vs. The Chad (Tye Hyll) & Claude Marrow Jr. & Tony Deppen & Vampyro
08. Otis White vs. Dexter White
09. Pizza Cat Jr. vs. Darc Angel (Marcus Mathers)
10. Emanon vs. JJ Escobar
2 Discs - 180 minutes - Source: iDVD

GCW - 2021/07/09 - Houston, TX - „LOKO FIGHT CLUB: HOUSTON“ [2 DISC-SET]
01. Joey Janela vs. Dante Leon
02. Matthew Justice vs. Mysterious Q
03. Six Way Scramble Match: Gringo Loco vs. Low Rider vs. Arez vs. Aramis vs. Golden Dragon vs. ASF
04. Bryan Keith vs. AJ Gray
05. Jimmy Lloyd vs. Chris Carter
06. Three Way Match: Facade vs. Sam Stackhouse vs. Aron Sykes
07. Jack Cartwheel vs. Ninja Mack
08. Effy vs. Gino Medina
09. GCW World Title: Nick Gage vs. Sadika
2 Discs - 195 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/07/10 - Dallas, TX - „YOU ONLY DIE ONCE“ [2 DISC-SET]
01. Joey Janela vs. Ninja Mack
02. Tony Deppen vs. Starboy Charlie
03. Chris Dickinson vs. Bryan Keith
04. Dante Leon vs. Jack Cartwheel
05. Four Way Match: Matthew Justice vs. Mance Warner vs. AJ Gray vs. 1 Called Manders
06. Facade vs. Jimmy Lloyd
07. Sadika vs. SHLAK
08. Effy vs. Allie Katch
09. GCW Ultraviolent Title: Alex Colon vs. AJ Gray
2 Discs - 195 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/07/18 - Cuautitlan, Mexico - „GCW vs. ZONA 23 - 8. ANIVERSARIO DESHUESADERO“
01. Terremoto vs. Dement Extreme vs. Predicador
02. Alex Colon vs. Miedo Extremo (2018/05/13 - The Untouchables)
03. GCW Ultraviolent Title - Four Way Match: Alex Colon vs. Crazy King vs. Drako vs. Lunatik Extreme
04. Zona 23 Extreme Title: Aeroboy vs. Eric Ryan
05. Joey Janela vs. Ciclope (2018/05/13 - The Untouchables)
06. GCW Tag Team Titles - Death Match: Los Marisos (Ciclope & Miedo Extreme) vs. G-Raver & Jimmy Lloyd
1 Disc - 135 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/07/24 - Atlantic City, NJ - „JCW: DEAR SUMMER“
01. Six Way Scramble Match: Frightmare vs. Steve Scott vs. Kung Fu Janela vs. Tre Lamar vs. Devon Monroe vs. Yoya
02. Cole Radrick vs. Matt Makowski
03. Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor & Griffin McCoy) vs. Dyln McKay & Marcus Mathers & Steve Sanders
04. Ken Broadway vs. Frontman Jah
05. JJ Garrett vs. Brayden Lee
06. Archadia vs. Jordan Oliver
07. Handicap Match: Joshua Bishop vs. Jobbers (Billy Danvers & Hunter Drake)
08. Billie Starkz & Everett Connors & Rickey Shane Page vs. Charles Mason & Goons (Bam Sullivan & Slade)
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

GCW - 2021/07/24 - Atlantic City, NJ - „HOMECOMING WEEKEND 2021 - DAY # 1“ [2 DISC-SET]
01. Marko Stunt vs. Starboy Charlie
02. Tony Deppen vs. Ninja Mack
03. AJ Gray vs. Nolan Edward
04. Grim Reefer vs. 2 Cold Scorpio
05. GCW Ultraviolent Title / BJW Death Match Heavyweight Title: Alex Colon vs. Drew Parker
06. Six Way Scramble Match: Shane Mercer vs. Atticus Cogar vs. Jordan Oliver vs. Brayden Lee vs. Dante Leon vs. Jack Cartwheel
07. GCW Tag Team Titles: G-Raver & Jimmy Lloyd vs. The Second Gear Crew (Mance Warner & Matthew Justice)
08. Effy vs. Frontman Jah
09. GCW World Title - Death Match: Nick Gage vs. Matt Cardona
2 Discs - 210 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/07/25 - Atlantic City, NJ - „HOMECOMING WEEKEND 2021 - DAY # 2“ [2 DISC-SET]
01. Jordan Oliver vs. Jack Cartwheel
02. Jonathan Gresham vs. Starboy Charlie
03. GCW Tag Team Titles: The Second Gear Crew (Mance Warner & Matthew Justice) vs. Dante Leon & Ninja Mack
04. Chris Dickinson vs. Cezar Bononi
05. Death Match: Joey Janela vs. Atticus Cogar
06. Brayden Lee & Cole Radrick vs. Ironbeast (KTB & Shane Mercer)
07. Ruckus vs. Calvin Tankman
08. Penelope Ford vs. Allie Katch
09. Death Match: Drew Parker vs. Jimmy Lloyd
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/08/07 - Los Angeles, CA - „NO SIGNAL IN THE HILLS“ [2 DISC-SET]
01. AJ Gray vs. Lee Moriarty
02. Jimmy Lloyd vs. ASF
03. Chris Dickinson vs. Starboy Charlie
04. Dante Leon vs. Ninja Mack
05. GCW Tag Team Titles: The Second Gear Crew (Mance Warner & Matthew Justice) vs. BUSSY (Allie Katch & Effy)
06. Six Way Scramble Match: Lil Cholo vs. Grim Reefer vs. Eli Everfly vs. Nick Wayne vs. Jack Cartwheel vs. Midas Creed
07. Jordan Oliver vs. Treehouse Lee
08. Joey Janela & Marko Stunt vs. 44OH! (Atticus Cogar & Rickey Shane Page)
09. Death Match: Nick Gage vs. Dark Sheik
2 Discs - 210 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/08/15 - Ridgefield Park, NJ - „JCW BATTLEBOWL: THE LETHAL LOTTERY“
01. KTB & Steve Scott vs. Jordan Oliver & Marcus Mathers
02. Donovan & Ellis Taylor vs. Big Vin & Janai Kai
03. Cole Radrick & Dyln McKay vs. Jimmy Lloyd & Steve Sanders
04. Grim Reefer & Hallowicked vs. Frightmare & Ken Broadway
05. Everett Connors & Kit Osbourne vs. Billie Starkz & Charles Mason
06. Bam Sullivan & Slade vs. Matt Makowski & Yoya
07. Joshua Bishop & Pat Marchese vs. Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Griffin McCoy)
08. Azrieal vs. Archadia
09. BattleBowl Battle Royal: Grim Reefer vs. Hallowicked vs. Bam Sullivan vs. Cole Radrick vs. Jordan Oliver vs. Billie Starkz vs. Joshua Bishop vs. Janai Kai vs. Big Vin vs. Charles Mason vs. Dyln McKay vs. Marcus Mathers vs. Pat Marchese vs. Slade
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

GCW - 2021/08/20 - Las Vegas, NV - „OFF THE RAILS“ [2 DISC-SET]
01. Six Way Scramble Match: Juventud Guerrera vs. Eli Everfly vs. Lucas Riley vs. Matt Vandagriff vs. Tre Lamar vs. Ninja Mack
02. GCW World Title: Matt Cardona vs. Sam Stackhouse
03. Dark Sheik vs. Jimmy Lloyd
04. Dante Leon vs. Nick Wayne
05. Ricky Morton vs. Effy
06. Jordan Oliver vs. Starboy Charlie
07. AJ Gray vs. Allie Katch
08. 2 Cold Scorpio vs. Chris Bey
09. Six Man Tag Team Death Match: 44OH! (Atticus Cogar & Eric Ryan & Rickey Shane Page) vs. MDK Gang (Mance Warner & Matthew Justice & Nick Gage)
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/08/21 - Las Vegas, NV - „GCW vs. FSW - THE BATTLE FOR LAS VEGAS“
01. 5 Way Scramble Match: Jai Vidal vs. Eli Everfly vs. Nick Wayne vs. Jordan Oliver vs. Tre Lamar
02. No DQ Match: Remy Marcel vs. Atticus Cogar
03. Effy vs. Disco Inferno
04. Team GCW (Jimmy Lloyd & Juicy Finau & Mance Warner & Matthew Justice) vs. Teaam FSW (Graves & Gregory Sharpe & Jakob Austin Young & Toa Liona)
05. Allie Katch vs. Sandra Moone
06. Chris Bey vs. Starboy Charlie
07. AJ Gray & Nick Gage vs. Cut Throat Cody & Funny Bone
1 Disc - 135 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/09/01 - Detroit, MI - „GCW vs. HORROR SLAM“ [2 DISC-SET]
01. AJ Gray vs. Jason Hotch
02. Sam Beale vs. Kyler Coleman vs. Ric Caurdiea vs. Solo
03. Josh Raymond vs. Gregory Iron
04. Horror Slam Undeniable Title - Six Way Scramble Match: Atlas Hytower vs. Ace Austin vs. Satu Jinn vs. Sean Lawhorn vs. Justin Dream vs. Kyle Barrett
05. GCW Tag Team Titles & Horror Slam Tag Team Titles - Four Way Detroit Street Fight: The Death Threat Army (Aaron Orion & Jack Price) vs. The Second Gear Crew (Mance Warner & Matthew Justice) vs. Nate Bock & Rhino vs. oVe (Jake Crist & Madman Fulton)
06. Horror Slam Heavyweight Title: Trey Miguel vs. Tony Deppen
07. Hardcore Match: Brutus Atwell vs. Hollywood Ocho
08. Detroit Death Match: Breyer Wellington vs. Jimmy Lloyd
09. Death Match: Ron McDonald vs. Jimmy Lloyd
10. Alex Weir & Jody Threat & Malcolm Monroe III vs. Allie Katch & Effy & Nick Cage
11. Horror Slam Deathmatch Title - No. 1 Contendership Match: Jeff King vs. Chuck Stein
12. Horror Slam Deathmatch Title - Three Way Match: Tommy Vendetta vs. Eric Ryan vs. John Wayne Murdoch
2 Discs - 225 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/09/02 - Detroit, MI - „GUILTY CONSCIENCE“ [2 DISC-SET]
01. Six Way Scramble Match: Rhyno vs. Gringo Loco vs. Tony Deppen vs. Jordan Oliver vs. Starboy Charlie vs. ASF
02. Cole Radrick vs. Allie Katch
03. Jimmy Lloyd vs. Nick Wayne
04. Death Match: Rickey Shane Page vs. Alex Colon
05. Bobby Beverly vs. AJ Gray
06. GCW Tag Team Titles: The Second Gear Crew (Mance Warner & Matthew Justice) vs. 44OH! (Atticus Cogar & Eric Ryan)
07. Effy vs. Eddy Only
08. Death Match: Nick Gage vs. Gregory Iron
2 Discs - 165 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/09/03 - Hoffman Estates, IL - „GCW vs. BLACK LABEL PRO: 3 CUPS STUFFED“ [2 DISC-SET]
01. Six Way Scramble: Mike Jackson vs. Jordan Oliver vs. Billie Starkz vs. Starboy Charlie vs. Nick Wayne vs. Marcus Mathers
02. BLP Midwest Title: Alex Shelley vs. Filthy Tom Lawlor
03. Four Way Lucha Tag Team Match: Juventud Guerrera & Kamikaze vs. Arez & Gringo Loco vs. Dragon Bane & El Hijo de Canis Lupus vs. ASF & Laredo Kid
04. 2 Cold Scorpio vs. Stallion Rogers
05. BLP Heavyweight Title: Jake Something vs. Effy
06. Nick Gage & AJ Gray & Mance Warner & Matthew Justice vs. Powers Of Pain (The Warlord & The Barbarian) & Warhausen (Danhausen & Warhorse)
07. Death Match: G-Raver vs. Jimmy Lloyd
2 Discs - 195 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/09/04 - Hoffman Estates, IL - „THE ART OF WAR GAMES“ [2 DISC-SET]
01. Billie Starkz vs. Janai Kai
02. Tony Deppen vs. Allie Katch
03. Two Ring Ladder Scramble Fuckfest Match: Shane Mercer vs. Jake Lander vs. Jordan Oliver vs. Dante Leon vs. Nick Wayne vs. Ninja Mack vs. Yoya
04. War Games Match: 44OH! (Atticus Cogar & Bobby Beverly & Eddy Only & Eric Ryan & Gregory Iron & Rickey Shane Page) vs. Team MDK (AJ Gray & Alex Colon & Effy & Mance Warner & Matthew Justice & Nick Gage)
05. GCW World Title: Matt Cardona vs. Frank The Clown
06. GCW World Title: Matt Cardona vs. Jon Moxley
2 Discs - 165 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/09/05 - Hoffman Estates, IL - „EFFY’S BIG GAY BRUNCH CHICAGO“ [2 DISC-SET]
01. Veda Scott vs. Edith Surreal
02. Bare Knuckle Brawl Match: Parrow vs. Jordan Blade
03. Ace Perry vs. Frontman Jah
04. Six Way Scramble Match: Dillon McQueen vs. Kung Fu Janela vs. Keita Murray vs. Brooke Valentine vs. Jai Vidal vs. Jared Evans
05. Ashton Starr vs. Devon Monroe
06. The Second Gear Crew (Mance Warner & Matthew Justice) vs. Billy Dixon & MV Young
07. Dark Sheik vs. Allie Katch
08. Effy vs. Jake Atlas
2 Discs - 195 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/09/17 - Los Angeles, CA - „HIGHEST IN THE ROOM“ [2 DISC-SET]
01. Six Way Scramble Match: Gringo Loco vs. Arez vs. Eli Everly vs. Everett Connors vs. Jimmy Lloyd vs. ASF
02. 2 Cold Scorpio vs. Effy
03. Jordan Oliver vs. Alex Zayne
04. Atticus Cogar vs. Ninja Mack
05. Lucas Riley & Nick Wayne & Starboy Charlie vs. AJ Gray & Mance Warner & Matthew Justice
06. Death Match: Alex Colon vs. G-Raver
07. Chris Dickinson vs. Jacob Fatu
08. Tony Deppen vs. Ron Funches
09. Minoru Suzuki vs. Jonathan Gresham
2 Discs - 225 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/09/18 - San Diego, CA - „GCW vs. FIST“
01. Eight Way Scramble Match: Motros Jungle vs. Atticus Cogar vs. AJ Gray vs. Ellis Taylor vs. Veinom vs. Cameron Gates vs. Richie Coy vs. Wicked Wicked
02. Brandon Gatson vs. Jordan Oliver
03. Delilah Doom & Eli Everfly vs. Mance Warner & Matthew Justice
04. Get Fist’d Title: Honest John vs. Effy
05. Death Match: Nick Gage vs. Ron McDonald
1 Disc - 120 minutes - Source: Webstream

GCW - 2021/09/23 - New York City, NY - „EMO FIGHT“
01. Six Way Scramble Match: Lucky 13 vs. Colby Corino vs. Matt Vandagriff vs. Dante Leon vs. Steve Sanders vs. Chris Carter
02. Gabby Ortiz vs. Allie Way
03. Everett Connors vs. Dyln McKay
04. Effy vs. Jimmy Lloyd
05. Six Way Scramble Match: Tony Deppen vs. Cole Radrick vs. AJ Gray vs. Jordan Oliver vs. Treehouse Lee vs. Yoya
06. Jimmy Jacobs vs. Atticus Cogar
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

GCW - 2021/09/24 - New York City, NY - „GET LOST ALOT“ [2 DISC-SET]
01. AR Fox vs. Alex Zayne
02. Internet Title: Matt Cardona vs. Effy
03. Atticus Cogar vs. Jordan Oliver
04. GCW Tag Team Titles: Mance Warner & Matthew Justice vs. Chris Dickinson & Starboy Charlie
05. Taiji Ishimori vs. Tony Deppen
06. Six Way Scramble Match: Deranged vs. Cole Radrick vs. Jimmy Lloyd vs. Dante Leon vs. Nick Wayne vs. Ninja Mack
07. AJ Gray vs. Yoya
08. Grim Reefer vs. Nick Gage
09. Homicide vs. Minoru Suzuki
2 Discs - 165 minutes - Source: iDVD

GCW - 2021/10/09 - Atlantic City, NJ - „JCW: LOCKED UP“
01. Six Way Scramble Match: Steve Scott vs. Frontman Jah vs. Janai Kai vs. Steve Sanders vs. Dyln McKay vs. Marcus Mathers
02. JJ Garrett vs. Matt Makowski
03. Six Man Tag Team Lucha Rules Match: Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor & Griffin McCoy) vs. The Darkest Of All (Edith Surreal & Frightmare & Hallowicked)
04. Handicap Match: Joshua Bishop vs. Jeffrey John & Levi Everett & Zach Thomas
05. Billie Starkz & John Wayne Murdoch vs. The Goons (Bam Sullivan & Slade)
06. Grim Reefer vs. Nick Wayne
07. Steel Cage Match: Everett Connors vs. Charles Mason
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

GCW - 2021/10/09 - Atlantic City, NJ - „FIGHT CLUB: MOX vs. GAGE“ [2 DISC-SET]
01. Three Way Match: Lio Rush vs. Alex Zayne vs. Ninja Mack
02. Chris Dickinson & Starboy Charlie vs. Joey Janela & Marko Stunt
03. Atticus Cogar vs. Jordan Oliver
04. Internet Title vs. GCW Career Match: Effy vs. Matt Cardona
05. Seven Way Scramble Match: Gringo Loco vs. Thunder Rosa vs. Jimmy Lloyd vs. Calvin Tankman vs. Brayden Lee vs. Dante Leon vs. ASF
06. AKIRA & Alex Colon & G-Raver vs. The Second Gear Crew (AJ Gray & Mance Warner & Matthew Justice)
07. Shane Mercer vs. Yoya
08. GCW World Title - Death Match: Jon Moxley vs. Nick Gage
2 Discs - 210 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/10/10 - Atlantic City, NJ - „THE AFTERMATH“ [2 DISC-SET]
01. Six Way Scramble Match: Nate Webb vs. Gringo Loco vs. Everett Connors vs. Frontman Jah vs. Marcus Mathers vs. Ninja Mack
02. Colby Corino vs. AJ Gray
03. Tony Deppen vs. Dante Leon
04. Alex Zayne vs. Starboy Charlie
05. Calvin Tankman vs. ASF
06. Mercedes Martinez vs. Allie Katch
07. Minoru Suzuki vs. Joey Janela
08. Death Match: Alex Colon vs. Jimmy Lloyd
2 Discs - 165 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/10/22 - Los Angeles, CA - „JOSH BARNETT’S BLOODSPORT 7“ [2 DISC-SET]
01. Starboy Charlie vs. Yoya
02. Zeda Zhang vs. KZT
03. Royce Isaacs vs. Clark Connors
04. Erik Hammer vs. Bad Dude Tito
05. Marina Shafir vs. Masha Slamovich
06. JR Kratos vs. Calvin Tankman
07. Filthy Tom Lawlor vs. Alex Coughlin
08. Davey Richards vs. Yuya Uemura
09. Josh Barnett vs. Tiger Ruas
10. Minoru Suzuki vs. Chris Dickinson
2 Discs - 150 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/10/23 - Los Angeles, CA - „WAR READY“ [2 DISC-SET]
01. Eight Way Scramble Match: JTG vs. Brandon Gatson vs. Gringo Loco vs. Eli Everfly vs. Lucas Riley vs. Allie Katch vs. Matt Vandagriff vs. ASF
02. Jonathan Gresham vs. Alex Zayne
03. Dark Sheik vs. AJ Gray
04. Arez vs. Ninja Mack
05. Chris Dickinson & Starboy Charlie vs. Jacob Fatu & Juicy Finau
06. Jordan Oliver vs. Nick Wayne
07. GCW Tag Team Titles: The Second Gear Crew (Mance Warner & Matthew Justice) vs. The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe)
08. Psycho Clown vs. Effy
09. Nick Gage vs. Minoru Suzuki
2 Discs - 195 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/11/07 - Ridgefield Park, NJ - „JCW: SERIES OF SURVIVALS“ [2 DISC-SET]
01. Elimination Match: Lloyd's Legends (Dyln McKay & Jimmy Lloyd & Marcus Mathers & Steve Sanders) vs. Tristate Icons (Archadia & Azrieal & Grim Reefer & Slayer)
02. Elimination Match: The Hoosiers (Ace Perry & Brayden Lee & Cole Radrick & Hoodfoot) vs. The Shooters (Janai Kai & Robert Martyr & Tracy Williams & Yoya)
03. Elimination Match: Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor & Griffin McCoy & Jordan Oliver) vs. Incoherence And Friends (Crowbar & Delirious & Edith Surreal & Erica Leigh)
04. Elimination Match: The Big Vin Squad (Big Vin & Bradley Prescott IV & Steve Scott & Veda Scott) vs. The Nasty Team (Billy Dixon & Dilfboi Daltono & Joshua Bishop & Nasty Leroy)
05. Elimination Match: Connors' Cuties (Billie Starkz & Charli Evans & Everett Connors & Joey Janela) vs. Mason's Mercenaries (Bam Sullivan & Cezar Bononi & Charles Mason & Slade)
2 Discs - 165 minutes - Source: Webstream

GCW - 2021/11/12 - Detroit, MI - „EVIL DEEDS“ [2 DISC-SET]
01. Alex Zayne & Tony Deppen vs. The Second Gear Crew (Effy & Matthew Justice)
02. Gringo Loco vs. ASF
03. Atticus Cogar & Eddy Only vs. Jordan Oliver & Nick Wayne
04. Chelsea Green vs. Allie Katch
05. Six Way Scramble Match: Nate Webb vs. Chase Burnett vs. Cole Radrick vs. Brayden Lee vs. Leon Ruff vs. Yoya
06. Alex Shelley vs. Matt Cardona
07. Death Match: Rina Yamashita vs. Charli Evans
08. Alex Colon & Masashi Takeda vs. G-Raver & Jimmy Lloyd
2 Discs - 165 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/11/13 - Summit, IL - „NICK GAGE INVITATIONAL 6“ [2 DISC-SET]
01. Nick Gage Invitational 6 - Round 1 - Death Match: Rina Yamashita vs. Atticus Cogar
02. Nick Gage Invitational 6 - Round 1 - Three Way Death Match: Kit Osbourne vs. Charli Evans vs. SHLAK
03. Nick Gage Invitational 6 - Round 1 - Death Match: Alex Colon vs. AKIRA
04. GCW Ultraviolent Title & Nick Gage Invitational 6 - Round 1 - Death Match: Masashi Takeda vs. Eric Ryan
05. Seven Way Scramble Match: Nate Webb vs. Gringo Loco vs. Cole Radrick vs. Brayden Lee vs. ASF vs. Ninja Mack vs. Yoya
06. Nick Gage Invitational 6 - Semi-Final - Death Match: Alex Colon vs. Charli Evans
07. GCW Ultraviolent Title & Nick Gage Invitational 6 - Semi-Final - Death Match: Masashi Takeda vs. Atticus Cogar
08. GCW Ultraviolent Title & Nick Gage Invitational 6 - Semi-Final - Death Match: Masashi Takeda vs. Alex Colon
09. GCW Ultraviolent Title & Nick Gage Invitational 6 - Semi-Final - Death Match: Masashi Takeda vs. Alex Colon
2 Discs - 150 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/11/28 - Los Angeles, CA - „LA FIGHTS: VOLUME 1“ [2 DISC-SET]
01. Adrian Quest vs. Lucas Riley
02. Titus Alexander vs. Midas Kreed
03. Damian Drake vs. Matt Vandagriff
04. Bad Dude Tito vs. Juicy Finau
05. Six Way Scramble Match: Lil Cholo vs. Ray Rosas vs. Ju Dizz vs. Hunter Freeman vs. D-Rogue vs. Jai Vidas
06. Delilah Doom vs. Mazzerati
07. Brandon Gatson vs. Jack Cartwheel
08. Dark Sheik vs. Sandra Moone
2 Discs - 165 minutes - Source: Webstream

GCW - 2021/12/03 - Houston, TX - „SO HIGH“ [2 DISC-SET]
01. Loko Title: Dante Leon vs. Jack Cartwheel
02. Allie Katch vs. Gino Medina
03. Jimmy Lloyd vs. Ninja Mack
04. Bryan Keith & Mysterious Q vs. The Second Gear Crew (AJ Gray & Matthew Justice)
05. Demonic Flamita & Gringo Loco & Low Rider vs. ASF & Chris Carter & Drago Kid
06. Atticus Cogar vs. Nick Wayne
07. Tony Deppen vs. Bandido
08. Sadika vs. Effy
2 Discs - 150 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/12/04 - Dallas, TX - „SO ALIVE“ [2 DISC-SET]
01. Joey Janela vs. ASF
02. Demonic Flamita vs. Tony Deppen
03. Atticus Cogar vs. Jordan Oliver
04. Blake Christian vs. Jack Cartwheel
05. Alex Colon & Sadika vs. The Second Gear Crew (AJ Gray & Matthew Justice)
06. Six Way Scramble Match: Deranged vs. Gringo Loco vs. Sam Stackhouse vs. Fuego Del Sol vs. Drago Kid vs. Nick Wayne
07. GCW Tag Team Titles: The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) vs. Dante Leon & Ninja Mack
08. Thunder Rosa vs. Allie Katch
09. Death Match: John Wayne Murdoch vs. Jimmy Lloyd
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/12/17 - Los Angeles, CA - „BLOOD ON THE HILLS“ [2 DISC-SET]
01. Six Way Scramble Match: Gringo Loco vs. Arez vs. Jimmy Lloyd vs. Matt Vandagriff vs. Jack Cartwheel vs. Ninja Mack
02. GCW Tag Team Titles: The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) vs. Brody King & PCO
03. Tony Deppen vs. Nick Wayne
04. Chelsea Green & Matt Cardona vs. BUSSY (Allie Katch & Effy)
05. ROH World Title - Pure Rules Match: Jonathan Gresham vs. AJ Gray
06. Blake Christian vs. Alex Zayne
07. Matthew Justice vs. Jacob Fatu
08. No Ropes Barbed Wire Death Match: Atticus Cogar vs. Jordan Oliver
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2021/12/19 - Ridgefield, NJ - „JCW: THE FIGHT BEFORE XMAS“ [2 DISC-SET]
01. Billie Starkz vs. Alec Price
02. Grim Reefer vs. Brayden Lee
03. Bam Sullivan & Slade vs. Wasted Youth (Dyln McKay & Marcus Mathers)
04. Brandon Kirk vs. Hoodfoot
05. Charli Evans & Everett Connors vs. Joshua Bishop & Masha Slamovich
06. Archadia vs. Steve Scott
07. Cole Radrick vs. Matt Makowski
08. Secret Santa Clusterfuck Rules Gauntlet Match: Veda Scott vs. Charlie Tiger vs. Ellis Taylor vs. Wes Barkley vs. Action Andretti vs. Deklan Grant vs. Jeffrey John vs. Santa Claus (Big Vin)
09. 2 Cold Scorpio vs. Joey Janela
2 Discs - 165 minutes - Source: Webstream

GCW - 2021/12/31 - Atlantic City, NJ - „TIL INFINITY“ [2 DISC-SET]
01. GCW Extreme Title: PCO vs. Matt Tremont
02. Tony Deppen vs. Cole Radrick
03. Ho Ho Lun vs. Jimmy Lloyd
04. Nick Wayne vs. Jack Cartwheel
05. Everett Connors vs. Atticus Cogar
06. Alex Zayne & Blake Christian vs. Dante Leon & Ninja Mack
07. Dark Sheik vs. Colby Corino
08. Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor & Jordan Oliver) vs. The Second Gear Crew (AJ Gray & Effy & Matthew Justice)
09. Six Way Scramble Match: Shane Mercer vs. JJ Garrett vs. Calvin Tankman vs. 1 Called Manders vs. Marcus Mathers vs. Yoya
10. Charli Evans vs. Allie Katch
11. Death Match: G-Raver vs. AKIRA
2 Discs - 270 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/01/01 - Atlantic City, NJ - „JCW: DEAD END“
01. Edith Surreal vs. Frontman Jah
02. JJ Garrett vs. Dyln McKay
03. 1 Called Manders vs. Big Vin
04. Azrieal & Steve Scott vs. YoKai (Janai Kai & Yoya)
05. Grim Reefer vs. Steve Sanders
06. Billie Starkz vs. Matt Makowski
07. Joey Janela vs. Cezar Bononi
08. Loser Leaves Town Match: Charli Evans vs. Everett Connors
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

GCW - 2022/01/01 - Atlantic City, NJ - „DIE 4 THIS“ [2 DISC-SET]
01. GCW Tag Team Titles: The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) vs. Alex Zayne & Blake Christian
02. Calvin Tankman vs. Yoya
03. Scotty 2 Hotty vs. Joey Janela
04. GCW World Title - No. 1 Contendership Rumble Match: PCO vs. Grim Reefer vs. Homicide vs. Homicide vs. Matthew Justice vs. Dark Sheik vs. Colby Corino vs. G-Raver vs. Shane Mercer vs. Effy vs. Atticus Cogar vs. Cole Radrick vs. Jimmy Lloyd vs. AJ Gray vs. Allie Katch vs. Jordan Oliver vs. Billie Starkz vs. Dante Leon vs. Nick Wayne vs. Jack Cartwheel vs. Ninja Mack
05. GCW Ultraviolent Title - Death Match: Alex Colon vs. John Wayne Murdoch
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/01/09 - Los Angeles, CA - „LA FIGHTS: VOLUME 2“ [2 DISC-SET]
01. Brandon Gatson vs. Jack Cartwheel
02. Lucas Riley vs. Matt Vandagriff
03. Keita Murray vs. Jai Vidal
04. Damian Drake vs. Adrian Quest
05. Tyler Bateman vs. Juicy Finau
06. Nick Wayne vs. Titus Alexander
07. Bad Dude Tito vs. Sandra Moone
08. Four Way Match: Lil Cholo vs. Gregory Sharpe vs. Ju Dizz vs. D-Rogue
09. Dark Sheik vs. Kevin Blackwood
2 Discs - 165 minutes - Source: Webstream

GCW - 2022/01/14 - Detroit, MI - „MOST NOTORIOUS“ [2 DISC-SET]
01. Seven Way Scramble Match: Nate Webb vs. Gringo Loco vs. JJ Garrett vs. Jimmy Lloyd vs. Alex Zayne vs. Dante Leon vs. Ninja Mack
02. Jordan Oliver vs. Leon Ruff
03. Alex Shelley vs. Jimmy Jacobs
04. ECW World Television Title: Rhino vs. Matt Cardona
05. Dark Sheik vs. Tony Deppen
06. Matthew Justice vs. Atticus Cogar
07. 2 Cold Scorpio & Ricky Morton vs. BUSSY (Allie Katch & Effy)
08. GCW Ultraviolent Title: Alex Colon vs. Hoodfoot
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/01/15 - Hoffman Estates, IL - „SAY YOU WILL“ [2 DISC-SET]
01. Six Way Scramble Match: Dark Sheik vs. Gringo Loco vs. Alex Zayne vs. Dante Leon vs. Nick Wayne vs. Ninja Mack
02. Mike Bailey vs. Tony Deppen
03. Bandido vs. Blake Christian
04. ROH World Title: Jonathan Gresham vs. 2 Cold Scorpio
05. GCW Extreme Title: PCO vs. AJ Gray
06. Ricky Morton vs. Matt Cardona
07. Allie Katch vs. Kylie Rae
08. GCW Tag Team Titles: The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) vs. The Rejects (John Wayne Murdoch & Reed Bentley)
09. 666 Death Match: Nate Webb vs. Alex Colon vs. Jimmy Lloyd
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/01/22 - New York, NY - „THE INDIE WRESTLING HALL OF FAME - INAUGURAL CLASS OF 2022“
Ruckus (inducted by Sonjay Dutt), LuFisto (inducted by Lenny Leonard), Homicide (inducted by Chris Dickinson), Tracy Smothers (inducted by Nate Webb, accepted by Chris Hero), Dave Prazak (inducted by CM Punk), Jerry Lynn (inducted by Sean Waltman)
1 Disc - 120 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/01/23 - New York City, NY - „THE WRLD ON GCW 2022“ [2 DISC-SET]
Kickoff Show
01. 20 Man Battle Royal (Ruckus vs. B-Boy vs. Nate Webb vs. LuFisto vs. Psycho Clown vs. Dark Sheik vs. Steve Scott vs. Brandon Kirk vs. Thunder Rosa vs. KTB vs. Cole Radrick vs. Parrow vs. Janai Kai vs. Hoodfoot vs. Marcus Mathers vs. Juicy Finau vs. Charles Mason vs. Big Vin vs. Dustin Thomas vs. Yoya)
02. Six Way Scramble Match: Grim Reefer vs. Shane Mercer vs. Alex Zayne vs. Dante Leon vs. Jack Cartwheel vs. Ninja Mack
PPV
03. Grab The Brass Ring Ladder Match: PCO vs. Alex Colon vs. G-Raver vs. Tony Deppen vs. Jimmy Lloyd vs. AJ Gray vs. Jordan Oliver
04. Team Bandido (ASF & Bandido & Laredo Kid) vs. Team Gringo (Arez & Demonic Flamita & Gringo Loco)
05. Lio Rush vs. Blake Christian
06. Matt Cardona vs. Joey Janela
07. Ruby Soho vs. Allie Katch
08. Jeff Jarrett vs. Effy
09. GCW World Title: Jon Moxley vs. Homicide
10. GCW Tag Team Titles: The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) vs. The H8 Club (Matt Tremont & Nick Gage)
2 Discs - 240 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/02/04 - Houston, TX - „LOKO FIGHT CLUB 2: HOUSTON“
01. Four Way Match: Grim Reefer vs. Low Rider vs. Jordan Oliver vs. Chris Carter
02. Mysterious Q vs. Allie Katch
03. Nick Wayne vs. Ninja Mack
04. Loko Title: Dante Leon vs. Sam Stackhouse
05. Atticus Cogar vs. Gino Medina
06. Bryan Keith vs. Effy
07. Four Way Match: Mascara Dorada vs. Gringo Loco vs. Blake Christian vs. ASF
08. Four Way Steel Cage Death Match: Sadika vs. Atticus Cogar vs. Jimmy Lloyd vs. Chris Carter
1 Disc - 135 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/02/05 - Dallas, TX - „IF I DIE FIRST“ [2 DISC-SET]
01. Jordan Oliver & Nick Wayne vs. Dante Leon & Ninja Mack
02. John Wayne Murdoch vs. ASF
03. GCW Extreme Title: AJ Gray vs. Allie Katch
04. Mike Bailey vs. Jimmy Lloyd
05. Falls Count Anywhere Match: Psycho Clown vs. Gringo Loco
06. Five Way Scramble Match: Deranged vs. Grim Reefer vs. Dark Sheik vs. Atticus Cogar vs. Alex Zayne
07. Laredo Kid vs. Blake Christian
08. Dr. Wagner Jr. vs. Joey Janela
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/02/19 - Atlantic City, NJ - „BELIEVE ME“ [2 DISC-SET]
01. The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) vs. The SAT (Joel Maximo & Jose Maximo)
02. Jimmy Lloyd vs. Blake Christian
03. Jordan Oliver vs. Nick Wayne
04. The Second Gear Crew (1 Called Manders & AJ Gray & Effy & Matthew Justice) vs. ASF & Gringo Loco & Jack Cartwheel & Ninja Mack
05. Tag Team Death Match: G-Raver & Orin Veidt vs. The Rejects (John Wayne Murdoch & Reed Bentley)
06. Cole Radrick vs. Billie Starkz
07. Mascara Dorada vs. Joey Janela
08. Death Match: Matt Tremont vs. Hoodfoot
2 Disc - 165 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/02/19 - Atlantic City, NJ - „JCW: GLADIATOR DAYS“
01. Six Way Scramble Match: Archadia vs. Steve Scott vs. Brandon Kirk vs. Charlie Tiger vs. Ellis Taylor vs. Dyln McKay
02. Grim Reefer vs. Marcus Mathers
03. JJ Garrett vs. Alec Price
04. Bryan Keith vs. Cole Radrick
05. Azrieal vs. Drago Kid
06. Charles Mason vs. Big Vin
07. Edith Surreal & Incoherence (Delirious & Frightmare) vs. Billie Starkz & YoKai (Janai Kai & Yoya)
08. Joey Janela vs. Slade
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

GCW - 2022/02/20 - Atlantic City, NJ - „DON’T TELL ME WHAT TO DO“ [2 DISC-SET]
01. Jordan Oliver vs. Alec Price
02. Drago Kid vs. ASF
03. Blake Christian vs. Ninja Mack
04. Death Match: Cole Radrick vs. Orin Veidt
05. Six Way Scramble Match: Colby Corino vs. Bryan Keith vs. Jimmy Lloyd vs. Billie Starkz vs. Marcus Mathers vs. Jack Cartwheel
06. Joey Janela & Marko Stunt vs. The Second Gear Crew (AJ Gray & Matthew Justice)
07. 2 Cold Scorpio vs. Gringo Loco
08. GCW Tag Team Titles - Death Match: The H8 Club (Matt Tremont & Nick Gage) vs. The Rejects (John Wayne Murdoch & Reed Bentley)
2 Discs - 150 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/02/25 - Los Angeles, CA - „WELCOME TO HEARTBREAK“ [2 DISC-SET]
01. Jacob Fatu & Juicy Finau vs. The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe)
02. Blake Christian vs. Nick Wayne
03. Tony Deppen vs. Kevin Blackwood
04. Mike Bailey vs. Ninja Mack
05. GCW Extreme Title: AJ Gray vs. ACH
06. Dr. Wagner Jr. vs. Homicide
07. Second Gear Crew And Friends (Allie Katch & Dark Sheik & Gringo Loco & Matt Justice) vs. Team Reefer (Grim Reefer & Jack Cartwheel & Jimmy Lloyd & Jordan Oliver)
08. Joey Janela & X-Pac vs. The Major Players (Brian Myers & Matt Cardona)
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/02/26 - Los Angeles, CA - „LA FIGHTS: VOLUME 3“
01. Six Way Scramble Match: Keita Murray vs. Hunter Freeman vs. Lucas Riley vs. Jordan Cruz vs. Juicy Finau vs. Midas Kreed
02. Ju Dizz vs. D-Rogue
03. Brandon Gatson vs. Jack Cartwheel
04. Kevin Blackwood vs. Jai Vidal
05. Tyler Bateman vs. Bad Dude Tito
06. B-Boy & Lil Cholo vs. The Unguided (Damian Drake & Matt Vandagriff)
07. Peter Avalon vs. Dark Sheik
08. Allie Katch vs. Sandra Moone
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

GCW - 2022/02/26 - Los Angeles, CA - „THE COLDEST WINTER“ [2 DISC-SET]
01. Jack Cartwheel vs. Ninja Mack
02. Dark Sheik vs. Jordan Oliver
03. Tony Deppen vs. Thunder Rosa
04. Do Or Die Death Match: Jimmy Lloyd vs. Alex Zayne
05. The Second Gear Crew (AJ Gray & Matthew Justice) & BUSSY (Allie Katch & Effy) vs. Team LA Fights (Hunter Freeman & Jai Vidal & Jordan Cruz & Sandra Moone)
06. Grim Reefer vs. Kevin Blackwood
07. Mascara Dorada vs. Gringo Loco
08. Mike Bailey vs. Blake Christian
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/03/12 - Atlanta, GA - „ASTRONAUT“ [2 DISC-SET]
01. AR Fox vs. Nick Wayne
02. Gringo Loco vs. Ninja Mack
03. Matt Cardona vs. Mike Jackson
04. ACH vs. Tony Deppen
05. Six Way Scramble Match: Alex Colon vs. Zenshi vs. Cole Radrick vs. Jimmy Lloyd vs. Jordan Oliver vs. 1 Called Manders
06. Bobby Flaco & Kavron Kanyon vs. Ash Bennett & Rico Gonzalez
07. Jordynne Grace vs. Allie Katch
08. GCW Extreme Title: AJ Gray vs. Effy
09. Jonathan Gresham vs. Blake Christian
10. GCW Tag Team Titles - Death Match: The H8 Club (Matt Tremont & Nick Gage) vs. The Second Gear Crew (Mance Warner & Matthew Justice)
2 Discs - 195 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/03/20 - Ridgefield Park, NJ - „JCW: MARCH MADNEZZ“
01. Archadia & Steve Scott vs. Charlie Tiger & Ellis Taylor
02. Shazza McKenzie vs. Edith Surreal
03. Steve Maclin vs. Cole Radrick
04. Alec Price vs. Yoya
05. Bam Sullivan vs. SLADE
06. Scramble Match: Azrieal vs. Brandon Kirk vs. Dyln McKay vs. Marcus Mathers vs. Big Vin vs. Deklan Grant
07. Grim Reefer vs. Charles Mason
08. Deonna Purrazzo vs. Billie Starkz
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

GCW - 2022/03/24 - West Hollywood, CA - „ONE NIGHT ONLY“ [2 DISC-SET]
01. Mike Bailey vs. Kevin Blackwood
02. Nick Wayne vs. Jack Cartwheel
03. Jimmy Lloyd vs. Sandra Moone
04. Matthew Justice vs. Dark Sheik
05. BUSSY (Allie Katch & Effy) vs. Gangsta Party (B-Boy & Lil Cholo)
06. Blake Christian vs. Jai Vidal
07. Eli Everfly vs. Juicy Finau
08. Joey Janela vs. Ninja Mack
2 Discs - 150 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/03/31 - Dallas, TX - „JOSH BARNETT’S BLOODSPORT 8“ [2 DISC-SET]
01. Masha Slamovich vs. Janai Kai
02. Ninja Mack vs. Yoya
03. Bad Dude Tito vs. Royce Isaacs
04. Alex Coughlin vs. SLADE
05. Simon Gotch vs. John Hennigan
06. Zeda Zhang vs. Marina Shafir
07. Timothy Thatcher vs. JR Kratos
08. Mike Bailey vs. Yuya Uemura
09. Josh Barnett vs. JONAH
10. Jon Moxley vs. Biff Busick
11. Minoru Suzuki vs. Chris Dickinson
2 Discs - 150 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/03/31 - Dallas, TX - „JOEY JANELA’S SPRING BREAK 6 - PART 1“ [2 DISC-SET]
01. GCW Tag Team Titles - Three Way Match: Nick Gage & SLADE vs. The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) vs. The Second Gear Crew (Mance Warner & Matthew Justice)
02. AR Fox vs. Blake Christian
03. Mickie James vs. Allie Katch
04. Seven Way Scramble Match: Gringo Loco vs. Jimmy Lloyd vs. Jordan Oliver vs. Alec Price vs. Nick Wayne vs. Jack Cartwheel vs. Ninja Mack
05. X-Pac vs. Joey Janela
06. GCW World Title: Jon Moxley vs. AJ Gray
07. GCW Ultraviolent Title: Alex Colon vs. John Wayne Murdoch
2 Discs - 165 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/03/31 - Dallas, TX - „PLANET DEATH“
01. Taipei Death Match: Bam Sullivan vs. SLADE
02. Thumbtack Kickpad & Light Tubes Death Match: Cole Radrick vs. AKIRA
03. Boards Of Fuckery Death Match: Brandon Kirk vs. Sawyer Wreck
04. Light Tube Bundles Death Match: Neil Diamond Cutter vs. Shane Mercer
05. Light Tubes Death Match: Mad Man Pondo vs. Hoodfoot
06. Barbed Wire Doors Death Match: Sadika vs. Jimmy Lloyd
1 Disc - 120 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/04/01 - Dallas, TX - „LA FIGHTS vs. JCW“
01. Super Series Of Survivals Elimination Match: Team JCW (Bam Sullivan & Brandon Kirk & Charlie Tiger & Ellis Taylor & Janai Kai & Jordan Oliver & SLADE & Yoya) vs. Team LA Fights (Bad Dude Tito & Damian Drake & Hunter Freeman & Jordan Cruz & Ju Dizz & Lucas Riley & Matt Vandagriff & Titus Alexander)
02. Cole Radrick vs. Kevin Blackwood
03. Alec Price vs. Jack Cartwheel
04. Juicy Finau vs. Big Vin
05. Nick Wayne vs. Marcus Mathers
06. Billie Starkz vs. Sandra Moone
07. B-Boy vs. Grim Reefer
08. Dark Sheik vs. Charles Mason
1 Disc - 135 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/04/01 - Dallas, TX - „FOR THE CULTURE 2022“
01. Impact Knockouts Title Match: Tasha Steelz vs. Big Swole
02. Seven Way Scramble Match: Keita vs. Ju Dizz vs. PB Smooth vs. Michael Oku vs. Carlie Bravo vs. Andino vs. Trey Shaw
03. Shane Taylor Promotions (O'Shay Edwards & Shane Taylor) vs. HitMakerZ (AJ Francis & Tehuti Miles)
04. Trish Adora vs. MJ Jenkins
05. Darius Lockhart vs. AJ Gray
06. Fatal Four Way Match: JTG vs. Mysterious Q vs. Zenshi vs. Bryan Keith
07. Death Match: Hoodfoot vs. Billy Dixon
1 Disc - 135 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/04/01 - Dallas, TX - „GRINGO LOCO’S THE WRLD ON LUCHA“ [2 DISC-SET]
01. Johnny Caballero vs. Jack Cartwheel
02. Psicosis vs. Tony Deppen
03. Six Way Scramble Match: Aeroboy vs. Octagon Jr. vs. Shane Mercer vs. Golden Dragon vs. Drago Kid vs. Chris Carter
04. Lucha Extrema Match: Sadika vs. Pagano
05. Team Gringo (Abismo Negro Jr. & Demonic Flamita & Gringo Loco) vs. Team Laredo (ASF & Laredo Kid & Rey Horus)
06. AR Fox vs. Ninja Mack
07. Dr. Wagner Jr. vs. Psycho Clown
2 Discs - 150 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/04/01 - Dallas, TX - „JOEY JANELA’S SPRING BREAK 6 - PART 2 - THE GREATEST CLUSTERFUCK“ [2 DISC-SET]
01. Matt Cardona vs. Chris Dickinson
02. Biff Busick vs. Tony Deppen
03. Mike Bailey vs. Jordan Oliver
04. Minoru Suzuki vs. Effy
05. Clusterfuck Battle Royal (Deranged vs. Maven vs. Nate Webb vs. Jimmy Wang Yang vs. Buff Bagwell vs. Grim Reefer vs. Josh Barnett vs. Kevin Matthews vs. LuFisto vs. Rhett Titus vs. Dark Sheik vs. Joey Janela vs. Shazza McKenzie vs. Sam Stackhouse vs. Brandon Kirk vs. George Gatton vs. Damian Drake vs. Ju Dizz vs. Cole Radrick vs. Hunter Freeman vs. Parrow vs. Jimmy Lloyd vs. Edith Surreal vs. Matt Vandagriff vs. Kevin Blackwood vs. 1 Called Manders vs. Billie Starkz vs. Charlie Tiger vs. Ellis Taylor vs. Blake Christian vs. Levi Everett vs. Dante Leon vs. Alec Price vs. Janai Kai vs. Hoodfoot vs. Nick Wayne vs. Sandra Moone vs. Jazzy Yang vs. Juicy Finau vs. Jai Vidal vs. Jack Cartwheel vs. SLADE vs. Kamikaze vs. AJ Gray vs. Mance Warner vs. Matthew Justice vs. Big Vin vs. Guy Steel vs. Invisible Man vs. Judas Judd Cassidy vs. Lord Adrean vs. Nasty Leroy vs. Sean Ross Sapp vs. Yoya
2 Discs - 165 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/04/02 - Dallas, TX - „EFFY’S BIG GAY BRUNCH“ [2 DISC-SET]
01. Carlos Romo vs. Jai Vidal
02. Edith Surreal vs. Max The Impaler
03. Seven Way Scramble Match: Killian McMurphy vs. The Whisper vs. Shay Purser vs. Jordan Blade vs. Kidd Bandit vs. Rico Gonzalez vs. Sylvio Milano
04. Keita Murray vs. Billy Dixon
05. Four Way Tag Team Match: AC Mack & Ashton Starr vs. Brooke Valentine & Devon Monroe vs. Aiden Aggro & The DangerKid vs. Dillon McQueen & Kenzie Paige
06. Dark Sheik vs. Parrow
07. Dango vs. Allie Katch
08. Pimpinela Escarlata vs. Effy
2 Discs - 150 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/04/09 - Los Angeles, CA - „PARANOID“ [2 DISC-SET]
01. Gringo Loco vs. Joey Janela
02. GCW Extreme Title: AJ Gray vs. Kevin Blackwood
03. Chris Bey vs. Jack Cartwheel
04. Six Way Scramble Match: B-Boy vs. Dark Sheik vs. Damian Drake vs. Jimmy Lloyd vs. Lucas Riley vs. Jordan Oliver
05. GCW Tag Team Titles: The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) vs. BUSSY (Allie Katch & Effy)
06. Chris Dickinson vs. Masha Slamovich
07. ACH vs. Nick Wayne
08. Minoru Suzuki vs. Blake Christian
2 Discs - 150 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/04/10 - San Francisco, CA - „DEVIL IN A NEW DRESS“ [2 DISC-SET]
01. Effy vs. Nick Wayne
02. Jordan Oliver vs. Jack Cartwheel
03. Allie Katch vs. Kidd Bandit
04. Jimmy Lloyd vs. Masha Slamovich
05. Titus Alexander vs. Midas Kreed
06. The Second Gear Crew (AJ Gray & Mance Warner & Matthew Justice) vs. The South Pacific Savages (Journey Fatu & Juicy Finau) & D-Rogue
07. Dark Sheik vs. Joey Janela
08. Minoru Suzuki vs. Mike Bailey
2 Discs - 165 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/04/22 - Columbus, OH - „FIND YOU AGAIN“ [2 DISC-SET]
01. Blake Christian vs. Dante Leon
02. Alex Colon vs. Tony Deppen
03. Alex Zayne vs. Nick Wayne
04. Handicap Match: The Second Gear Crew (Mance Warner & Matthew Justice) vs. Big Starkz Brand (Billie Starkz & Calvin Tankman & Cole Radrick)
05. Seven Way Scramble Match: Nate Webb vs. Lucky 13 vs. Gringo Loco vs. Steve Scott vs. Jimmy Lloyd vs. ASF vs. Yoya
06. GCW Tag Team Titles: BUSSY (Allie Katch & Effy) vs. 1 Called Manders & Levi Everett
07. Alex Shelley vs. Jordan Oliver
08. John Wayne Murdoch vs. Joey Janela
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/04/23 - Detroit, MI - „THE OLD ME“ [2 DISC-SET]
01. Five Way Scramble Match: Steve Scott vs. Tony Deppen vs. Jordan Oliver vs. Billie Starkz vs. Yoya
02. Alex Shelley vs. Nick Wayne
03. Chris Dickinson vs. ACH
04. GCW Tag Team Titles: BUSSY (Allie Katch & Effy) vs. ASF & Gringo Loco
05. Joey Janela vs. Bandido
06. 2 Cold Scorpio vs. Minoru Suzuki
07. GCW Ultraviolent Title - Death Match: John Wayne Murdoch vs. Hoodfoot
08. TNT Extreme Division Title - Death Match: Alex Colon vs. Jimmy Lloyd
09. High Incident Match: The Briscoes (Jay Briscoe & Mark Briscoe) vs. The Second Gear Crew (Mance Warner & Matthew Justice)
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/04/30 - Atlantic City, NJ - „IN TOO DEEP“ [2 DISC-SET]
01. Seven Way Scramble Match: Gringo Loco vs. Shane Mercer vs. Axton Ray vs. Jimmy Lloyd vs. Drago Kid vs. Dante Leon vs. ASF
02. Jordan Oliver vs. Masha Slamovich
03. ACH vs. Alex Zayne
04. The Second Gear Crew (AJ Gray & Mance Warner & Matthew Justice) vs. BUSSY 420 (Allie Katch & Effy & Grim Reefer)
05. Biff Busick vs. Blake Christian
06. Joey Janela vs. Mike Bailey
07. Tournament Of Survival - Qualifying Match: AKIRA vs. Hoodfoot
08. Tournament Of Survival - Qualifying Match: SLADE vs. Sawyer Wreck
09. GCW Ultraviolent Title: John Wayne Murdoch vs. Cole Radrick
2 Discs - 210 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/05/01 - Atlantic City, NJ - „JCW: MAY FLOWERS“
01. Jimmy Lloyd & Reid Walker vs. Young Dumb N Broke (Charlie Tiger & Ellis Taylor)
02. 1 Called Manders vs. Frontman Jah
03. Three Way Match: Azrieal vs. Grim Reefer vs. Steve Scott
04. Hoodfoot vs. Yoya
05. Axton Ray vs. Marcus Mathers
06. Brandon Kirk vs. Big Vin
07. Alec Price vs. Dyln McKay
08. Bam Sullivan vs. Charles Mason
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

GCW - 2022/05/01 - Atlantic City, NJ - „LIFE GOES ON“
01. Alec Price vs. ASF
02. Alex Zayne vs. Dante Leon
03. GCW Tag Team Titles: BUSSY (Allie Katch & Effy) vs. The Rejects (AKIRA & John Wayne Murdoch)
04. Tournament Of Survival Qualifying Match: Shane Mercer vs. Jimmy Lloyd
05. GCW Extreme Title - Six Way Scramble Match: AJ Gray vs. Gringo Loco vs. Axton Ray vs. Cole Radrick vs. Drago Kid vs. Marcus Mathers
06. Jordan Oliver & Nick Wayne vs. The SAT (Joel Maximo & Jose Maximo)
07. Joey Janela vs. Masha Slamovich
08. Tournament Of Survival Qualifying Match: Matt Tremont vs. Brandon Kirk
1 Disc - 135 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/05/21 - Los Angeles, CA - „LA FIGHTS VOLUME 4“
01. Six Way Scramble Match: Gregory Sharpe vs. Eli Everfly vs. Keita Murray vs. Ju Dizz vs. Cameron Gates vs. Rob Shit
02. Damian Drake vs. Midas Kreed
03. Brandon Gatson vs. Bad Dude Tito
04. Jordan Cruz vs. Jai Vidal
05. Lucas Riley vs. Titus Alexander
06. PPRay (Peter Avalon & Ray Rosas) vs. Gangsta Party (B-Boy & Lil Cholo)
07. Hunter Freeman vs. Juicy Finau
1 Disc - 135 minutes - Source: Webstream

GCW - 2022/05/21 - Los Angeles, CA - „MANIAC“ [2 DISC-SET]
01. Kevin Blackwood vs. Blake Christian
02. Tony Deppen vs. Titus Alexander
03. Mike Bailey vs. Masha Slamovich
04. GCW Extreme Title - Six Way Scramble Match: AJ Gray vs. Cole Radrick vs. Jimmy Lloyd vs. Starboy Charlie vs. Jack Cartwheel vs. Ninja Mack
05. Biff Busick vs. Jordan Oliver
06. LuFisto vs. Dark Sheik
07. Bandido vs. Nick Wayne
08. GCW Tag Team Titles: BUSSY (Allie Katch & Effy) vs. Toko Uso (Juicy Finau & Toa Liona)
09. Death Match: Joey Janela vs. Drew Parker
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

GCW - 2022/05/28 - Las Vegas, NV - „DOWNWARD SPIRAL“ [2 DISC-SET]
01. Six Way Scramble Match: The Rotation vs. Jimmy Lloyd vs. Matt Vandagriff vs. Titus Alexander vs. Marcus Mathers vs. Early Morning Guy Steele
02. Allie Katch & Billie Starkz & Sandra Moone vs. AJ Gray & Mance Warner & Matthew Justice
03. Mike Bailey vs. Chris Bey
04. Matt Cardona vs. Blake Christian
05. Jordan Oliver & Nick Wayne vs. ASF & Gringo Loco
06. Effy vs. Kevin Blackwood
07. Dark Sheik vs. Jai Vidal
08. Johnny Game Changer vs. Joey Janela
09. Alex Colon & John Wayne Murdoch vs. Cole Radrick & Rina Yamashita
2 Discs - 180 minutes - Source: FiteTV

gcw.txt · Last modified: 2022/05/30 07:24 by 127.0.0.1