User Tools

Site Tools


noah_2021_2025

PRO WRESTLING NOAH (2021-2024)

PRO WRESTLING NOAH - 2021/01/04 - Tokyo, Korakuen Hall - „NEW SUNRISE 2021“ [2 DISC-SET]
01. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Junta Miyawaki & Yasutaka Yano vs. Hajime Ohara & Seiki Yoshioka & YO-HEY & Kai Fujimura
02. Daiki Inaba & Yoshiki Inamura vs. Manabu Soya & Tadasuke
03. Kazuyuki Fujita vs. Masao Inoue
04. Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi vs. Akitoshi Saito & Shiro Koshinaka
05. Osamu Nishimura vs. Kinya Okada
06. HAYATA & Yuya Susumu vs. Hao & Nio
07. Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura & Kazunari Murakami vs. Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Masa Kitamiya
08. Yoshinari Ogawa vs. Kotaro Suzuki
09. Go Shiozaki & Hiroshi Hase & Kaito Kiyomiya vs. Keiji Muto & Naomichi Marufuji & Masato Tanaka
2 Discs - 195 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/01/10 - Tokyo, Korakuen Hall - „HIGHER GROUND 2021 - DAY # 1“
01. Kai Fujimura & Yasutaka Yano vs. Seiki Yoshioka & YO-HEY
02. Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi vs. Kinya Okada & Yoshiki Inamura
03. Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai vs. Atsushi Kotoge & Daiki Inaba & Junta Miyawaki
04. HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu vs. Hao & Nio & Tadasuke
05. GHC Junior Heavyweight Title: Daisuke Harada vs. Hajime Ohara
06. Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya & Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya & Masa Kitamiya
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/01/16 - Yokohama Radiant Hall - „HIGHER GROUND 2021 - DAY # 2“
01. Junta Miyawaki & Kai Fujimura & Yasutaka Yano vs. Hajime Ohara & Seiki Yoshioka & YO-HEY
02. Akitoshi Saito & Masao Inoue vs. Kinya Okada & Yoshiki Inamura
03. Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi vs. Katsuhiko Nakajima & Masa Kitamiya
04. NOSAWA Rongai & Takashi Sugiura & Kazunari Murakami vs. Kenoh & Manabu Soya & Tadasuke
05. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: HAYATA & Yoshinari Ogawa vs. Hao & Nio
06. Go Shiozaki & Naomichi Marufuji vs. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/01/23 - Osaka EDION Arena # 2 - „HIGHER GROUND 2021 - DAY # 3“
01. Daiki Inaba & Yasutaka Yano & YO-HEY vs. Hao & Nio & Tadasuke
02. Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi vs. Manabu Soya & Masa Kitamiya
03. Katsuhiko Nakajima vs. Junta Miyawaki
04. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada vs. Seiki Yoshioka & YO-HEY
05. Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai vs. HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu
06. GHC National Title: Kenoh vs. Kazunari Murakami
07. Go Shiozaki & Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Kaito Kiyomiya & Kinya Okada & Yoshiki Inamura
1 Discs - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/01/31 - Tokyo, Korakuen Hall - „HIGHER GROUND 2021 - DAY # 4“ [2 DISC-SET]
01. Hao & Nio & Tadasuke vs. Junta Miyawaki & Kinya Okada & Yasutaka Yano
02. Atsushi Kotoge & Yoshiki Inamura & Daiki Inaba vs. Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi & YO-HEY
03. Katsuhiko Nakajima & Masa Kitamaya vs. Takashi Sugiura & Kendo KaShin
04. Yoshinari Ogawa & HAYATA & Yuya Susumu vs. Kotaro Suzuki & Ikuto Hidaka & NOSAWA Rongai
05. Masakatsu Funaki & Masato Tanaka vs. Kenoh & Manabu Soya
06. Keiji Muto & Naomichi Marufuji & Seiki Yoshioka vs. Go Shiozaki & Kaito Kiyamiya & Daisuke Harada
2 Discs - 165 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/02/12 - Tokyo, Nihon Budokan - „DESTINATION 2021 ~ BACK TO BUDOKAN ~“ [2 DISC-SET] 01. Akitoshi Saito vs. Kinya Okada
02. Atsushi Kotoge & Daiki Inaba & Yasutaka Yano vs. FULL THROTTLE (Hajime Ohara & YO-HEY) & Kai Fujimura
03. Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka)
04. Twelve Man Tag Team Match: Sugiura-gun (Kazunari Murakami & Kazushi Sakuraba & Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin & NOSAWA Rongai & Takashi Sugiura) vs. Kongo (Hao & Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya & Masa Kitamiya & Nio & Tadasuke)
05. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa) vs. Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki
06. GHC Junior Heavyweight Title: Daisuke Harada vs. Seiki Yoshioka
07. Jun Akiyama & Naomichi Marufuji vs. Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura
08. GHC National Title: Kenoh vs. Masakatsu Funaki
09. GHC Heavyweight Title: Go Shiozaki vs. Keiji Muto
2 Discs - 180 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/02/23 - Yamada Green Dome Maebashi Sub Event Arena - „STEP FORWARD 2021 - DAY # 2“
01. YO-HEY vs. Yasutaka Yano
02. Takashi Sugiura vs. Kinya Okada
03. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) vs. Kongo (Hao & Nio & Tadasuke)
04. Kaito Kiyomiya & Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya & Masa Kitamiya)
05. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Go Shiozaki vs. FULL THROTTLE (Hajime Ohara & Seiki Yoshioka) & Naomichi Marufuji
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/02/24 - Tokyo, Korakuen Hall - „STEP FORWARD 2021 - DAY # 3“ [2 DISC-SET]
01. Hajime Ohara vs. Yasutaka Yano
02. Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Hao & Nio & Tadasuke)
03. Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki vs. FULL THROTTLE (Seiki Yoshioka & YO-HEY)
04. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Kinya Okada vs. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
05. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin & Takashi Sugiura) vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya & Masa Kitamiya)
06. Daiki Inaba & Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya vs. M's Alliance (Keiji Muto & Masato Tanaka & Naomichi Marufuji)
2 Discs- 150 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/03/07 - Yokohama Budokan - „GREAT VOYAGE 2021 IN YOKOHAMA“ [2 DISC-SET]
01. Kai Fujimura & Kinya Okada & Yasutaka Yano vs. Hajime Ohara & Seiki Yoshioka & YO-HEY
02. Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi vs. Akitoshi Saito & Masao Inoue
03. Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai vs. Hao & Nio & Tadasuke
04. Kazuyuki Fujita vs. Manabu Soya
05. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Junta Miyawaki vs. HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu
06. GHC National Title: Kenoh vs. Kendo KaShin
07. Go SHiozaki & Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. Keiji Muto & Masato Tanaka & Naomichi Marufuji
08. GHC Tag Team Titles: Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura vs. Katsuhiko Nakajima & Masa Kitamiya
2 Discs - 225 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/03/14 - Fukuoka International Center - „GREAT VOYAGE 2021 IN FUKUOKA“ [2 DISC-SET]
01. Kinya Okada & Yasutaka Yano & Yoshiki Inamura vs. Hajime Ohara & YO-HEY & Shuhei Taniguchi
02. HAYATA vs. Junta Miyawaki
03. Mohammed Yone vs. Akitoshi Saito
04. Daisuke Harada & Kai Fujimura vs. HAYATA & Yuya Susumu
05. Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin & NOSAWA Rongai vs. Kenoh & Hao & Nio
06. GHC Junior Heavyweight Title: Seiki Yoshioka vs. Atsushi Kotoge
07. Go Shiozaki & Kotaro Suzuki & Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya & Masa Kitamiya & Tadasuke
08. GHC Heavyweight Title: Keiji Muto vs. Kaito Kiyomiya
2 Discs - 240 minutes - Source: Abema TV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/03/21 - Tokyo, Korakuen Hall - „THE INFINITY 2021“ [2 DISC-SET]
01. Atsushi Kotoge & Kai Fujimura & Yasutaka Yano vs. Hao & Nio & Tadasuke
02. Hajime Ohara vs. Yuya Susumu
03. Ikuto Hidaka & NOSAWA Rongai vs. Seiki Yoshioka & YO-HEY
04. Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi vs. Akitoshi Saito & Masao Inoue
05. Kendo KaShin & Takashi Sugiura vs. Naomichi Marufuji & Yuko Miyamoto
06. Kinya Okada & Osamu Nishimura & Yoshiki Inamura vs. Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya & Masa Kitamiya
07. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: HAYATA & Yoshinari Ogawa vs. Daisuke Harada & Junta Miyawaki
08. GHC National Title: Kenoh vs. Kazuyuki Fujita
2 Discs - 165 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/04/03 - Yokohama Radiant Hall - „NEO BREEZE 2021 - DAY # 1“
01. Junta Miyawaki & Kai Fujimura & Kinya Okada & Yasutaka Yano vs. Akitoshi Saito & Masao Inoue & Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi
02. Takashi Sugiura vs. Hajime Ohara
03. NOSAWA Rongai vs. HAYATA
04. Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki vs. Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu
05. Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya & Tadasuke vs. Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Naomichi Marufuji
06. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. Kenoh & Hao & Nio & Masa Kitamiya)
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/04/04 - Act City Hamamatsu - „NEO BREEZE 2021 - DAY # 2“
01. Ikuto Hidaka vs. Yasutaka Yano
02. Junta Miyawaki & Kai Fujimura & Kinya Okada vs. Hajime Ohara & Seiki Yoshioka & YO-HEY
03. Tadasuke vs. Kaito Kiyomiya
04. Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya & Masa Kitamiya vs. Akitoshi Saito & Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi
05. Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai vs. HAYATA & Yoshinari Ogawa
06. Takashi Sugiura vs. Yoshiki Inamura
07. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Naomichi Marufuji vs. Kenoh & Hao & Nio
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/04/18 - Tokyo, Korakuen Hall - „NEO BREEZE 2021 - DAY # 3“ [2 DISC-SET]
01. Junta Miyawaki & Kinya Okada & Yasutaka Yano vs. FULL THROTTLE (Hajime Ohara & Seiki Yoshioka & YO-HEY)
02. Daisuke Harada vs. Kai Fujimura
03. Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. Funky Express (Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi)
04. Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai vs. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
05. Sugiura-gun (Kazuyuki Fujita & Kendo Kashin) vs. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura)
06. GHC Junior Heavyweight Title: Atsushi Kotoge vs. Nio
07. The Aggression (Katsuhiko Nakajima & Masa Kitamiya) vs. M's Alliance (Keiji Muto & Naomichi Marufuji)
2 Discs - 165 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/04/24 - Yokohama Radiant Hall - „NEO BREEZE 2021 - DAY # 4“
01. Hajime Ohara vs. Kai Fujimura
02. Junta Miyawaki & Yoshiki Inamura vs. Kinya Okada & Yasutaka Yano
03. Takashi Sugiura vs. Nio
04. Katsuhiko Nakajima & Masa Kitamiya vs. Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi
05. NOSAWA Rongai vs. Yoshinari Ogawa
06. Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki vs. HAYATA & Yuyu Susumu
07. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Kaito Kiyomiya vs. Seiki Yoshioka & YO-HEY & Naomichi Marufuji
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/04/29 - Nagoya International Conference Hall Event Hall - „THE GLORY 2021“ [2 DISC-SET]
01. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Yasutaka Yano vs. Hajime Ohara & Seiki Yoshioka & YO-HEY
02. Akitoshi Saito & Junta Miyawaki vs. Katsuhiko Nakajima & Nio
03. Kotaro Suzuki vs. Yuya Susumu
04. Kazunari Murakami & Kazushi Sakuraba & Kendo KaShin vs. Masao Inoue & Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi
05. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: HAYATA & Yoshinari Ogawa vs. Ikuto Hidaka & NOSAWA Rongai
06. Kaito Kiyomiya & Kinya Okada & Yoshiki Inamura vs. Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka & Naomichi Marufuji
07. GHC National Title: Kazuyuki Fujita vs. Takashi Sugiura
08. GHC Heavyweight Title: Keiji Muto vs. Masa Kitamiya
2 Discs - 180 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/05/02 - Tokyo, Korakuen Hall - „THE OVATION 2021 - DAY # 1“ [2 DISC-SET]
01. Yasutaka Yano vs. Kai Fujimura
02. Kinya Okada & Yoshiki Inamura vs. Funky Express (Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi)
03. Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai vs. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Junta Miyawaki
04. Masao Inoue vs. Takashi Sugiura
05. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) vs. FULL THROTTLE (Hajime Ohara & Seiki Yoshioka & YO-HEY)
06. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Masa Kitamiya & Nio) vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Naomichi Marufuji & Yuko Miyamoto)
07. Masato Tanaka vs. Kaito Kiyomiya
2 Discs - 165 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/05/03 - Tokyo, Korakuen Hall - „THE OVATION 2021 - DAY # 2“ [2 DISC-SET]
01. Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & YO-HEY vs. Kai Fujimura & Kinya Okada & Yasutaka Yano
02. Kendo KaShin vs. Masao Inoue
03. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Masa Kitamiya & Nio) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi)
04. Ikuto Hidaka vs. Kaito Kiyomiya
05. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara & Junta Miyawaki vs. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
06. Masato Tanaka vs. Yoshiki Inamura
07. Sugiura-gun (Kazunari Murakami & Takashi Sugiura) vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Naomichi Marufuji)
2 Discs - 165 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/05/15 - Tokyo, Korakuen Hall - „ALL OUT ATTACK 2021 - DAY # 1“ [2 DISC-SET]
01. Yasutaka Yano vs. Kinya Okada
02. Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & YO-HEY vs. Kongo (Hao & Nio & Tadasuke)
03. Atsushi Kotoge & Junta Miyawaki vs. Stinger (Seiki Yoshioka & Yuya Susumu)
04. Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka)
05. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya & Masa Kitamiya) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Masao Inoue & Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi)
06. Sugiura-gun (Kazuyuki Fujita & Takashi Sugiura) vs. Sugiura-gun (Kazunari Murakami & Kazushi Sakuraba)
07. Keiji Muto & Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa) vs. Daisuke Harada & Hajime Ohara & Naomichi Marufuji
2 Discs - 180 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/05/22 - Tokyo, Korakuen Hall - „ALL OUT ATTACK 2021 - DAY # 1“
01. Yoshiki Inamura vs. Kinya Okada
02. Kotaro Suzuki & YO-HEY vs. Kai Fujimura & Yasutaka Yano
03. Kongo (Hao & Nio & Tadasuke) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi)
04. NOSAWA Rongai vs. Kaito Kiyomiya
05. Eight Man Tag Team Elimination Match: Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara & Junta Miyawaki vs. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/05/23 - Niigata, Bandaishima Multipurpose Plaza - „ALL OUT ATTACK 2021 - DAY # 3“
01. Kongo (Manabu Soya & Masa Kitamiya) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Shuhei Taniguchi)
02. Junta Miyawaki & Kinya Okada vs. Kongo (Hao & Nio)
03. Ikuto Hidaka & NOSAWA Rongai vs. Kongo (Kenoh & Tadasuke)
04. Mohammed Yone vs. Katsuhiko Nakajima
05. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara vs. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa)
06. Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/05/31 - Tokyo, Korakuen Hall - „MITSUHARU MISAWA MEMORIAL 2021 IN KORAKUEN HALL ~ FOREVER IN OUT HEARTS ~“ [2 DISC-SET]
01. Hao vs. Seiki Yoshioka
02. Junta Miyawaki & Kaito Kiyomiya & Kinya Okada & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Kenoh & Manabu Soya & Nio & Tadasuke)
03. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: HAYATA & Yoshinari Ogawa vs. Daisuke Harada & Hajime Ohara
04. GHC Tag Team Titles: The Aggression (Katsuhiko Nakajima & Masa Kitamiya) vs. Funky Express (Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi)
05. GHC Junior Heavyweight Title: Atsushi Kotoge vs. Yuya Susumu
06. GHC National Title: Takashi Sugiura vs. Kazushi Sakuraba
07. M's Alliance (Keiji Muto & Masato Tanaka) vs. M's Alliance (Masakatsu Funaki & Naomichi Marufuji)
2 Discs - 195 minutes - Abema TV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/06/13 - NOAH TV Studio - „MITSUHARU MISAWA MEMORIAL 2021 ~ WE’LL NEVER FORGET THE DAY“ [2 DISC-SET]
01. Shuhei Taniguchi vs. Yoshiki Inamura
02. Hajime Ohara & Junta Miyawaki vs. Kongo (Hao & Nio)
03. Masao Inoue vs. Kenoh
04. Kinya Okada & Masa Kitamiya vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Tadasuke)
05. Kazuyuki Fujita vs. Manabu Soya
06. Eita & Ikuto Hidaka & NOSAWA Rongai vs. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yuya Susumu)
07. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
08. Yoshinari Ogawa vs. Kaito Kiyomiya
09. Atsushi Kotoge & Naomichi Marufuji vs. Daisuke Harada & Takashi Sugiura
2 Discs - 225 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/06/26 - NOAH TV Studio - „CAGE WAR 2021“ [2 DISC-SET] 01. Manabu Soya vs. Kinya Okada
02. Kai Fujimura & Yasutaka Yano vs. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa)
03. Elimination Match: Sugiura-gun (Kazunari Murakami & Kazushi Sakuraba & Kendo KaShin & Takashi Sugiura) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Masao Inoue & Mohammed Yone & Shuhei Taniguchi)
04. Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Naomichi Marufuji)
05. GHC Junior Heavyweight Title - No. 1 Contendership Battle Royal: Ikuto Hidaka vs. NOSAWA Rongai vs. Yoshinari Ogawa vs. Kotaro Suzuki vs. Nio vs. Daisuke Harada vs. Hajime Ohara vs. Tadasuke vs. Yuya Susumu vs. Hao vs. YO-HEY vs. HAYATA vs. Eita vs. Seiki Yoshioka vs. Junta Miyawaki
06. Hair vs. Hair Steel Cage Match: Katsuhiko Nakajima vs. Masa Kitamiya
2 Discs - 210 minutes - Source: Abema TV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/06/27 - Tokyo, NOAH TV Studio - „MUTA THE WORLD“ [2 DISC-SET]
01. Yoshiki Inamura vs. Kinya Okada
02. Kai Fujimura & Yasutaka Yano vs. Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki)
03. Four Way Elimination Match: Mohammed Yone vs. Masao Inoue vs. Akitoshi Saito vs. Shuhei Taniguchi
04. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa) vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & NOSAWA Rongai & YO-HEY)
05. Daisuke Harada & Hajime Ohara & Junta Miyawaki & Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya vs. Kongo (Hao & Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya & Nio & Tadasuke)
06. GHC Junior Heavyweight Title: Atsushi Kotoge vs. HAYATA
07. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura) vs. M's Alliance (Masato Tanaka & Naomichi Marufuji)
08. Great Muta vs. Kenoh\\
2 Discs - 240 minutes - Source: Abema TV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/06/30 - Tokyo, Korakuen Hall - „UP TO EMOTION 2021“ [2 DISC-SET]
01. Junta Miyawaki & Kinya Okada & Yasutaka Yano vs. Funky Express (Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone)
02. YO-HEY vs. Seiki Yoshioka
03. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara vs. Kongo (Hao & Nio & Tadasuke)
04. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) vs. Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & YO-HEY)
05. Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya)
06. Sugiura-gun (Kazunari Murakami & Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura & Yoshiaki Fujiwara) vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka & Naomichi Marufuji & Yuko Miyamoto)
2 Discs - 150 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/07/11 - Sendai Sun Plaza - „CROSS OVER 2021 IN SENDAI“ [2 DISC-SET]
01. Yasutaka Yano vs. Nio
02. Junta Miyawaki & Kinya Okada vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka)
03. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yuya Susumu) vs. Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka & NOSAWA Rongai & YO-HEY)
04. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone)
05. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Daisuke Harada & Hajime Ohara vs. Kongo (Hao & Tadasuke)
06. Atsushi Kotoge & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenou & Manabu Soya)
07. Keiji Muto & Yoshinari Ogawa vs. Kaito Kiyomiya & Kotaro Suzuki
08. GHC Heavyweight Title: Naomichi Marufuji vs. Takashi Sugiura
2 Discs - 195 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/07/18 - Shizuoka, Fujisan Messe - „UP TO EMOTION 2021 - DAY # 3“
01. Mohammed Yone vs. Yasutaka Yano
02. Akitoshi Saito & Kai Fujimura vs. Junta Miyawaki & Naomichi Marufuji
03. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara vs. Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka & NOSAWA Rongai & YO-HEY)
04. Takashi Sugiura vs. King Tany
05. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa) vs. Kongo (Hao & Nio & Tadasuke)
06. Kaito Kiyomiya & Kinya Okada & Masa Kitamiya vs. Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/07/22 - Tokyo, Korakuen Hall - „UP TO EMOTION 2021 - DAY # 4“ [2 DISC-SET]
01. Junta Miyawaki & Kai Fujimura & Kinya Okada & Yasutaka Yano vs. Funky Express (Akitoshi Saito & King Tany & Masao Inoue & Mohammed Yone)
02. Kongo (Hao & Nio & Tadasuke) vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & YO-HEY)
03. Kenoh vs. Daisuke Nakamura
04. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura) vs. M's Alliance (Naomichi Marufuji & Yuko Miyamoto)
05. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara vs. Stinger (Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
06. GHC Junior Heavyweight Title: HAYATA vs. Ikuto Hidaka
07. GHC Tag Team Titles: Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya vs. Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya
2 Discs - 165 minutes - Source: Abema TV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/07/23 - Tokyo, Korakuen Hall - „UP TO EMOTION 2021 - DAY # 5“ [2 DISC-SET]
01. Kinya Okada & Yasutaka Yano vs. Funky Express (Akitoshi Saito & King Tany)
02. Atsushi Kotoge & Hajime Ohara & Junta Miyawaki vs. Kongo (Hao & Nio & Tadasuke)
03. Daisuke Harada vs. Yuya Susumu
04. Mohammed Yone vs. Masaaki Mochizuki
05. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa) vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & YO-HEY)
06. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura) vs. M's Alliance (Masato Tanaka & Naomichi Marufuji)
07. Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya)
2 Discs - 165 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/07/27 - Club Citta Kawasaki - „SANCTUARY“ [2 DISC-SET]
01. Masa Kitamiya & Yasutaka Yano vs. Kai Fujimura & Kinya Okada
02. NOAH Jr. Team Game 4 vs. 4 Elimination Tournament - Semi-Final: Kongo (Aleja & Hao & Nio & Tadasuke) vs. Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & YO-HEY)
03. NOAH Jr. Team Game 4 vs. 4 Elimination Tournament - Semi-Final: Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara & Junta Miyawaki vs. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
04. Daiki Inaba vs. Kaito Kiyomiya
05. NOAH Jr. Team Game 4 vs. 4 Elimination Tournament - Final: Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara & Junta Miyawaki vs. Kongo (Aleja & Hao & Nio & Tadasuke)
2 Discs - 150 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/07/28 - Club Citta Kawasaki - „KONGO PRODUCE: DIAMOND 4 ~ KONGO vs. NOAH“
01. Atsushi Kotoge vs. Nio
02. Aleja vs. Junta Miyawaki
03. Daisuke Harada vs. Hao
04. Tadasuke vs. Kinya Okada
05. Katsuhiko Nakajima vs. Kaito Kiyomiya
06. Kenoh vs. Masa Kitamiya
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/08/01 - Hiroshia Sun Plaza - „CROSS OVER 2021 IN HIROSHIMA“ [2 DISC-SET]
01. Akitoshi Saito & Mohammed Yone vs. Kinya Okada & Shuhei Taniguchi
02. Aleja & Kenoh & Tadasuke vs. Daiki Inaba & Junta Miyawaki & Masa Kitamiya
03. Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki vs. Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa
04. Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin & Takashi Sugiura vs. Hao & Katsuhiko Nakajima & Nio
05. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Daisuke Harada & Hajime Ohara vs. Seiki Yoshioka & Yuyu Susumu
06. Atsushi Kotoge & Kaito Kiyomiya vs. Great Muta & NOSAWA Rongai
07. GHC Junior Heavyweight Title: HAYATA vs. YO-HEY
08. GHC Heavyweight Title: Naomichi Marufuji vs. Kazushi Sakuraba
2 Discs - 180 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/08/05 - Tokyo, Korakuen Hall - „DEPARTURE 2021 - DAY # 1“ [2 DISC-SET]
01. Masa Kitamiya vs. Kinya Okada
02. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka & Yuko Miyamoto) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone)
03. Yoshinari Ogawa vs. Yasutaka Yano
04. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Junta Miyawaki vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & NOSAWA Rongai & YO-HEY)
05. Katsuhiko Nakajima vs. Hajime Ohara
06. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yuya Susumu) vs. Kongo (Aleja & Hao & Tadasuke)
07. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Kazuyuki Fujita) vs. Kongo (Kenoh & Manabu Soya)
08. Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Kaito Kiyomiya & Kotaro Suzuki
2 Discs - 180 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/08/06 - Tokyo, Korakuen Hall - „DEPARTURE 2021 - DAY # 2“ [2 DISC-SET]
01. Hajime Ohara vs. Kai Fujimura
02. Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa vs. Kinya Okada & Kotaro Suzuki
03. Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya vs. Funky Express (Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone)
04. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yuya Susumu) vs. Kongo (Aleja & Hao & Tadasuke)
05. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura) vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka)
06. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya) vs. M's Alliance (Keiji Muto & Masakatsu Funaki & Naomichi Marufuji)
2 Discs - 165 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/08/15 - Culttz Kawasaki - „KAWASAKI GO!“ [2 DISC-SET]
01. N-1 Victory - Block B - Participation Decision Match: Kendo KaShin vs. King Tany
02. Masa Kitamiya vs. Daiki Inaba
03. Junta Miyawaki & Kai Fujimura & Kinya Okada & Yasutaka Yano vs. Akitoshi Saito & King Tany & Masao Inoue & Mohammed Yone
04. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada vs. Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki
05. Hajime Ohara vs. Kaito Kiyomiya
06. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Stinger (Seiki Yoshioka & Yuya Susumu) vs. Kongo (Aleja & Tadasuke)
07. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin) & Daisuke Nakamura vs. Kongo (Hao & Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya)
08. Naomichi Marufuji & NOSAWA Rongai vs. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa)
09. GHC National Title / ZERO1 World Heavyweight Title: Masato Tanaka vs. Takashi Sugiura
2 Discs - 240 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/08/28 - Takaoka Echool - „THE SPIRIT 2021 MASA KITANMIYA 10th ANNIVERSARY“
01. Akitoshi Saito vs. Kinya Okada
02. YO-HEY vs. Kai Fujimura
03. Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. King Tany & Mohammed Yone
04. Kotaro Suzuki vs. Aleja
05. Hajime Ohara & Junta Miyawaki & Yasutaka Yano vs. HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa
06. Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya & Atsushi Kotoge & Daisuke Harada vs. Hao & Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya & Nio
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/08/29 - Ishikawa Industrial Exhibition Hall # 3 - „PREMIUM SUMMER DREAM“
01. Yasutaka Yano vs. Junta Miyawaki
02. Akitoshi Saito vs. Kotaro Suzuki
03. Otoko Sakari & Takashi Sugiura vs. King Tany & Moahmmed Yone
04. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Hajime Ohara vs. Aleja & Hao & Tadasuke
05. YO-HEY vs. Seiki Yoshioka
06. Daiki Inaba & Kinya Okada & Masa Kitamiya vs. Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya
07. Great Muta & Marufuji & NOSAWA Rongai vs. HAYATA & Yoshinari Ogawa & Kaito Kiyomiya
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/08/29 - Ishikawa Industrial Exhibition Hall # 3 - „PREMIUM SUMMER DREAM“
01. Yasutaka Yano vs. Junta Miyawaki
02. Akitoshi Saito vs. Kotaro Suzuki
03. Otoko Sakari & Takashi Sugiura vs. King Tany & Mohammed Yone
04. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Hajime Ohara vs. Aleja & Hao & Tadasuke
05. YO-HEY vs. Seiki Yoshioka
06. Daiki Inaba & Kinya Okada & Masa Kitamiya vs. Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya
07. Great Muta & Marufuji & NOSAWA Rongai vs. HAYATA & Yoshinari Ogawa & Kaito Kiyomiya
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/09/03 - Yokohama Radiant Hall - „JR. YOKOHAMA OVATION“
01. Kai Fujimura & Yasutaka Yano vs. Hao & Nio
02. YO-HEY vs. Aleja
03. Daisuke Harada vs. Tadasuke
04. Atsushi Kotoge & Hajime Ohara & Junta Miyawaki vs. Seiki Yoshiaka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu
05. NOSAWA Rongai vs. Kaito Kiyomiya
06. GHC Jr. Heavyweight Title: HAYATA vs. Kotaro Suzuki
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/09/06 - Tokyo, Shinjuku FACE - „N-1 VICTORY 2021 SPECIAL PROLOGUE“ [2 DISC-SET]
01. Junta Miyawaki & Kinya Okada vs. Kai Fujimura & Yasutaka Yano
02. Ikuto Hidaka vs. Mohammed Yone
03. King Tany vs. Manabu Soya
04. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara vs. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yuya Susumu)
05. Eight Man Tag Team Elimination Match: Akitoshi Saito & Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya & Katsuhiko Nakajima vs. Kenoh & Kotaro Suzuki & Masa Kitamiya & Takashi Sugiura
2 Discs - 165 minutes - Source: iDVD

PRO WRESTLING NOAH - 2021/09/12 - Tokyo, Korakuen Hall - „N-1 VICTORY 2021 - DAY # 1“ [2 DISC-SET]
01. Junta Miyawaki & Kai Fujimura & Yasutaka Yano vs. Aleja & Hao & Tadasuke
02. N-1 Victory 2021 - Block D: Kazuyuki Fujita vs. Masa Kitamiya
03. N-1 Victory 2021 - Block B: Kendo KaShin vs. Kenoh
04. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Seiki Yoshioka & Yuya Susumu vs. Atsushi Kotoge & Hajime Ohara
05. N-1 Victory 2021 - Block C: Masato Tanaka vs. Katsuhiko Nakajima
06. N-1 Victory 2021 - Block A: Keiji Muto vs. Takashi Sugiura
2 Discs - 165 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/09/15 - Club Citta Kawasaki - „SANCTUARY“
01. Yasutaka Yano vs. Junta Miyawaki
02. Kai Fujimura & Kinya Okada vs. King Tany & Mohammed Yone
03. Atsushi Kotoge & Hajime Ohara vs. NOSAWA Rongai & YO-HEY
04. Daisuke Harada vs. HAYATA
1 Disc - 90 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/09/18 - Tokyo, Korakuen Hall - „N-1 VICTORY 2021 - DAY # 2“
01. N-1 Victory 2021 - Block D: Akitoshi Saito vs. Masakatsu Funaki
02. N-1 Victory 2021 - Block C: Kotaro Suzuki vs. Kazushi Sakuraba
03. N-1 Victory 2021 - Block B: Masaaki Mochizuki vs. Daiki Inaba
04. N-1 Victory 2021 - Block A: Manabu Soya vs. Kaito Kiyomiya
1 Disc - 105 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/09/19 - Club Citta Kawasaki - „N-1 VICTORY 2021 - DAY # 3“
01. N-1 Victory 2021 - Block D: Akitoshi Saito vs. Kazuyuki Fujita
02. N-1 Victory 2021 - Block C: Kotaro Suzuki vs. Katsuhiko Nakajima
03. N-1 Victory 2021 - Block B: Kenoh vs. Daiki Inaba
04. N-1 Victory 2021 - Block A: Manabu Soya vs. Keiji Muto
1 Disc - 105 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/09/20 - Club Citta Kawasaki - „N-1 VICTORY 2021 - DAY # 4“
01. N-1 Victory 2021 - Block D: Masakatsu Funaki vs. Masa Kitamiya
02. N-1 Victory 2021 - Block C: Masato Tanaka vs. Kazushi Sakuraba
03. N-1 Victory 2021 - Block B: Kendo KaShin vs. Masaaki Mochizuki
04. N-1 Victory 2021 - Block A: Takashi Sugiura vs. Kaito Kiyomiya
1 Disc - 120 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/09/26 - Tokyo, Korakuen Hall - „N-1 VICTORY 2021 - DAY # 5“ [2 DISC-SET] 01. N-1 Victory 2021 - Block D: Akitoshi Saito vs. Masa Kitamiya
02. N-1 Victory 2021 - Block A: Takashi Sugiura vs. Manabu Soya
03. N-1 Victory 2021 - Block B: Kendo KaShin vs. Daiki Inaba
04. N-1 Victory 2021 - Block C: Masato Tanaka vs. Kotaro Suzuki
05. N-1 Victory 2021 - Block C: Katsuhiko Nakajima vs. Kazushi Sakuraba
06. N-1 Victory 2021 - Block B: Masaaki Mochizuki vs. Kenoh
07. N-1 Victory 2021 - Block D: Kazuyuki Fujita vs. Masakatsu Funaki
08. N-1 Victory 2021 - Block A: Keiji Muto vs. Kaito Kiyomiya
2 Discs - 180 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/10/03 - Tokyo, Korakuen Hall - „N-1 VICTORY 2021 - DAY # 6 - FINAL“ [2 DISC-SET] 01. Akitoshi Saito & Kendo KaShin & Manabu Soya vs. Daiki Inaba & Kotaro Suzuki & Masa Kitamiya
02. N-1 Victory 2021 - Semi-Final: Kenoh vs. Kaito Kiyomiya
03. N-1 Victory 2021 - Semi-Final: Katsuhiko Nakajima vs. Masakatsu Funaki
04. Atsushi Kotoge vs. Eita
05. Daisuke Harada & Junta Miyawaki vs. HAYATA & Yoshinari Ogawa
06. Daisuke Harada vs. HAYATA
07. Kazushi Sakuraba & Kazuyuki Fujita & Takashi Sugiura vs. Keiji Muto & Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka
08. N-1 Victory 2021 - Final: Katsuhiko Nakajima vs. Kenoh
2 Discs - 195 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/10/10 - Osaka, EDION Arena - „GRAND SQUARE 2021 IN OSAKA“ [2 DISC-SET]
01. Daiki Inaba & Kai Fujimura vs. Kinya Okada & Yasutaka Yano
02. Kongo (Hao & Nio & Tadasuke) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone)
03. Junta Miyawaki & Masa Kitamiya vs. Kongo (Aleja & Manabu Soya)
04. Stinger (Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa) vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & YO-HEY)
05. Sugiura-gun (Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin & Takashi Sugiura) vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Masakatsu Funaki & Masato Tanaka)
06. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Atsushi Kotoge & Hajime Ohara vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & NOSAWA Rongai)
07. GHC Junior Heavyweight Title: HAYATA vs. Daisuke Harada
08. Kazushi Sakuraba & Keiji Muto vs. Kaito Kiyomiya & Kenoh
09. GHC Heavyweight Title: Naomichi Marufuji vs. Katsuhiko Nakajima
2 Discs - 210 minutes - Source: Abema TV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/10/15 - Yokohama Radiant Hall - „GO ON THE DEMOLITION STAGE 2021“ [2 DISC-SET]
01. Yasutaka Yano vs. Daiki Inaba
02. Kotaro Suzuki vs. Kai Fujimura
03. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yuya Susumu) vs. Kongo (Aleja & Hao & Tadasuke)
04. Nio vs. Kaito Kiyomiya
05. Eight Man Survival Tag Team Match: Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara & Junta Miyawaki vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Ikuto Hidaka & NOSAWA Rongai & YO-HEY)
2 Discs - 150 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/10/17 - Club Citta Kawasaki - „SANCTUARY“ [2 DISC-SET]
01. Junta Miyawaki & Masa Kitamiya vs. Kinya Okada & Yasutaka Yano
02. Kongo (Aleja & Hao & Manabu Soya & Nio & Tadasuke) vs. Funky Express (King Tany & Mohammed Yone) & Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara
03. Kotaro Suzuki vs. Daiki Inaba
04. Kenoh vs. Seiki Yoshioka
05. Naomichi Marufuji & NOSAWA Rongai & Yoshinari Ogawa vs. HAYATA & Kaito Kiyomiya & YO-HEY
06. Katsuhiko Nakajima & Masaaki Mochizuki vs. Dangan Yankees (Masato Tanaka & Takashi Sugiura)
2 Discs - 165 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/10/24 - Aore Nagaoka - „GO ON THE DEMOLITION STAGE 2021“ [2 DISC-SET]
01. Kotaro Suzuki vs. Kinya Okada
02. NOSAWA Rongai vs. HAYATA
03. Kai Fujimura & Masa Kitamiya & Seiki Yoshioka vs. Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka & YO-HEY) & Daiki Inaba
04. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara & Takashi Sugiura & Yasutaka Yano vs. Kongo (Aleja & Hao & Kenoh & Nio & Tadasuke)
05. Yoshinari Ogawa vs. Kaito Kiyomiya
06. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya) vs. M's Alliance (Masato Tanaka & Naomichi Marufuji)
2 Discs - 165 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/10/30 - Fukuoka International Center - „DEMOLITION STAGE 2021 IN FUKUOKA“ [2 DISC-SET]
01. Hajime Ohara & Kai Fujimura & Kinya Okada vs. Kongo (Hao & Nio & Tadasuke)
02. Ikuto Hidaka vs. Aleja
03. Kongo (Kenoh & Manabu Soya) vs. Funky Express (King Tany & Mohammed Yone)
04. Stinger (Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa) & Yasutaka Yano vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Kotaro Suzuki & YO-HEY)
05. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) vs. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura)
06. GHC Junior Heavyweight Title: NOSAWA Rongai vs. HAYATA
07. Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya vs. M's Alliance (Keiji Mutoh & Masaaki Mochizuki & Naomichi Marufuji)
08. GHC Heavyweight Title: Katsuhiko Nakajima vs. Masato Tanaka
2 Discs - 255 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2021/11/03 - Yokohama Radiant Hall - „GO ON THE DEMOLITION STAGE 2021“ [2 DISC-SET]
01. Ikuto Hidaka vs. Kotaro Suzuki
02. HAYATA & Yasutaka Yano vs. Kongo (Aleja & Tadasuke)
03. Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba
04. Atsushi Kotoge vs. Daisuke Harada
05. Kinya Okada & Masa Kitamiya vs. Kongo (Manabu Soya & Nio)
06. Katsuhiko Nakajima vs. Seiki Yoshioka
07. Naomichi Marufuji vs. Kaito Kiyomiya
2 Discs - 150 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/11/10 - Tokyo, Korakuen Hall - „GO ON THE DEMOLITION STAGE 2021“ [2 DISC-SET]
01. Manabu Soya vs. Yoshiki Inamura
02. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara & Junta Miyawaki & Yasutaka Yano vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & YO-HEY)
03. Kinya Okada & Takashi Sugiura vs. Funky Express (King Tany & Mohammed Yone)
04. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) vs. Kongo (Aleja & Hao & Nio & Tadasuke)
05. Masaaki Mochizuki & Masakatsu Funaki vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh)
06. Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya vs. M's Alliance (Keiji Muto & Masato Tanaka & Naomichi Marufuji)
2 Discs - 150 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/11/13 - Yokohama Budokan - „DEMOLITION STAGE 2021 IN YOKOHAMA“ [2 DISC-SET]
01. Yasutaka Yano vs. Hajime Ohara
02. Tadasuke vs. YO-HEY
03. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Kendo KaShin & Takashi Sugiura) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone)
04. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Daiki Inaba & Kinya Okada vs. Kongo (Hao & Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya & Nio)
05. Kazuyuki Fujita vs. Yoshiki Inamura
06. Stinger (Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai)
07. GHC Junior Heavyweight Title: HAYATA vs. Aleja
08. GHC National Title: Masaaki Mochizuki vs. Kenoh
09. GHC Tag Team Titles: Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya vs. M's Alliance (Keiji Muto & Naomichi Marufuji)
2 Discs - 240 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/11/23 - Niigata, Bamdajima Multipurpose Plaza Big Kama - „PREMIUM PRELUDE 2021“ [2 DISC-SET]
01. Masao Inoue vs. Kai Fujimura
02. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Hajime Ohara vs. Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki & YO-HEY
03. Manabu Soya vs. Kinya Okada
04. HAYATA & Seiki Yoshioka vs. Aleja & Tadasuke
05. Handicap Match: NOSAWA Rongai vs. Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa
06. Katsuhiko Nakajima & Nio vs. Hao & Kenoh
07. Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. King Tany & Mohammed Yone & Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura
2 Discs - 165 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/11/28 - Tokyo, Yoyogi National Stadium Gym # 2 - „THE BEST 2021“ [2 DISC-SET]
01. Kinya Okada vs. Kai Fujimura
02. Seiki Yoshioka & Yuya Susumu vs. Kotaro Suzuki & YO-HEY
03. Daiki Inaba & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone
04. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Hajime Ohara & Kaito Kiyomiya & Yasutaka Yano vs. Aleja & Hao & Manabu Soya & Nio & Tadasuke
05. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Eita & NOSAWA Rongai vs. HAYATA & Yoshinari Ogawa
06. Kazushi Sakuraba & Kazuyuki Fujita & Takashi Sugiura vs. Keiji Muto & Masato Tanaka & Naomichi Marufuji
07. GHC Heavyweight Title & GHC National Title: Katsuhiko Nakajima vs. Kenoh
2 Discs- 210 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/12/05 - Nagoya International Conference Hall Event Hall - „THE WAR ROAD 2021 IN NAGOYA“ [2 DISC-SET]
01. Atsushi Kotoge & Kai Fujimura & Kinya Okada & Yasutaka Yano vs. Kongo (Aleja & Hao & Manabu Soya & Nio)
02. Daisuke Harada vs. YO-HEY
03. Stinger (Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa) vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai)
04. Hajime Ohara vs. Kazushi Sakuraba
05. Daiki Inaba & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Sugiura-gun (Kazuyuki Fujita & Kendo Kashin & Takashi Sugiura)
06. GHC Junior Heavyweight Title: HAYATA vs. Tadasuke
07. M's Alliance (Keiji Muto & Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka & Naomichi Marufuji) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & King Tany & Masao Inoue & Mohammed Yone)
08. Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh)
2 Discs - 225 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/12/07 - Tokyo, Korakuen Hall - „MAN CRUSH 2021“ [2 DISC-SET]
01. Kongo (Aleja & Hao & Manabu Soya & Nio & Tadasuke) vs. Funky Express (King Tany & Mohammed Yone) & Hajime Ohara & Kai Fujimura & Yasutaka Yano
02. Kotaro Suzuki vs. Atsushi Kotoge
03. Stinger (Seiki Yoshioka & Yuya Susumu) vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & NOSAWA Rongai)
04. Daiki Inaba & Kinya Okada & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin & Takashi Sugiura)
05. Keiji Muto vs. Masaaki Mochizuki
06. Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh)
07. Daisuke Harada & Yoshinari Ogawa vs. HAYATA & YO-HEY
08. Masato Tanaka vs. Naomichi Marufuji
2 Discs - 195 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/12/12 - Kira Messe Numazu - „MAN CRUSH 2021 - DAY # 2“
01. Tadasuke & Haoh & Nioh vs. Mohammed Yone & Akitoshi Saito & Kinya Okada
02. Seiki Yoshioka vs. Aleja
03. Yoshinari Ogawa & King Tani & Yasutaka Yano vs. HAYATA & Masao Inoue & Kai Fujimura
04. Daisuke Harada & Atsushi Kotoge & Hajime Ohara vs. NOSAWA Rongai & YO-HEY & Kotaro Suzuki
05. Takashi Sugiura & Masa Kitamiya vs. Naomichi Marufuji & Daiki Inaba
06. Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya vs. Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/12/25 - Yokohama Radiant Hall - „MAN CRUSH 2021 - DAY # 3“
01. Akitoshi Saito & Hajime Ohara & Kai Fujimura & Yasutaka Yano vs. Kongo (Aleja & Manabu Soya & Nio & Tadasuke)
02. Hao vs. Seiki Yoshioka
03. Daiki Inaba & Kinya Okada & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Funky Express (King Tany & Mohammed Yone) & Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura
04. Yoshinari Ogawa vs. HAYATA
05. Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh)
06. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles - No. 1 Contendership Match: Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & YO-HEY)
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2021/12/27 - Tokyo, Korakuen Hall - „SUGIURA-GUN PRODUCE: ALL DOGS GATHER! 3“ [2 DISC-SET]
01. Kai Fujimura & Yasutaka Yano vs. Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka & YO-HEY)
02. Kendo KaShin vs. King Tany
03. Hajime Ohara & Masao Inoue & Naomichi Marufuji vs. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & NOSAWA Rongai) & Daisuke Nakamura
04. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Daiki Inaba & Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya vs. Kongo (Hao & Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya & Nio)
05. Kazuyuki Fujita vs. Masato Tanaka
06. Takashi Sugiura vs. Masakatsu Funaki
2 Discs - 165 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2022/01/01 - Tokyo, Nihon Budokan - „THE NEW YEAR 2022“ [3 DISC-SET]
01. Junta Miyawaki & Kinya Okada vs. Kai Fujimura & Yasutaka Yano
02. Kongo (Manabu Soya & Nio & Tadasuke) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone)
03. Stinger (Seiki Yoshioka & Yuya Susumu) vs. Kongo (Aleja & Hao)
04. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hajime Ohara & Ultimo Dragon) vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & YO-HEY)
05. Ikuto Hidaka & Masakatsu Funaki vs. Sugiura-gun (Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin)
06. GHC Junior Heavyweight Title: HAYATA vs. Yoshinari Ogawa
07. GHC Tag Team Titles: M's Alliance (Keiji Muto & Naomichi Marufuji) vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka)
08. Daiki Inaba & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura) & KENTA
09. GHC National Title: Kenoh vs. Kaito Kiyomiya
10. GHC Heavyweight Title: Katsuhiko Nakajima vs. Go Shiozaki
3 Discs - 330 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2022/01/04 - Tokyo, Korakuen Hall - „NEW SUNRISE 2022“ [2 DISC-SET]
01. Yasutaka Yano vs. Kai Fujimura
02. Junta Miyawaki & Kinya Okada vs. Funky Express (King Tany & Mohammed Yone)
03. Kongo (Hao & Nio) vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & NOSAWA Rongai)
04. Atsushi Kotoge vs. Seiki Yoshioka
05. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Kazuyuki Fujita & Takashi Sugiura) vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka) & Daiki Inaba
06. Daisuke Harada & Hajime Ohara & Masa Kitamiya & Naomichi Marufuji & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Aleja & Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya & Tadasuke)
07. Go Shiozaki vs. Kaito Kiyomiya
08. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa) vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & YO-HEY)
2 Discs - 180 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2022/01/05 - Tokyo, Korakuen Hall - „REBOOT 2022“ [2 DISC-SET]
01. Junta Miyawaki & Yasutaka Yano vs. Kai Fujimura & Kinya Okada
02. Ikuto Hidaka & Masaaki Mochizuki & Mohammed Yone vs. Kazushi Sakuraba & King Tany & Kotaro Suzuki
03. Masao Inoue vs. Masakatsu Funaki
04. Dragon Kid & Ultimo Dragon vs. Atsushi Kotoge & Hajime Ohara
05. Hao & Manabu Soya & Tadasuke vs. Aleja & Katsuhiko Nakajima & Nio
06. HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu vs. Eita & NOSAWA Rongai & YO-HEY & Super Crazy
07. GHC National Title: Kenoh vs. Daisuke Harada
08. Daiki Inaba & Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Keiji Muto & Masato Tanaka & Naomichi Marufuji & Kazuyuki Fujita & Takashi Sugiura
2 Discs - 150 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2022/01/06 - Yokohama Radiant Hall - „N INNOVATION U-CUP - DAY # 1“
01. Ikuto Hidaka & Super Crazy vs. Kai Fujimura & Yasutaka Yano
02. U-Cup Tag Team Match: Atsushi Kotoge & Daisuke Harada vs. Eita & NOSAWA Rongai
03. U-Cup Tag Team Match: HAYATA & Yoshinari Ogawa vs. Hao & Nio
04. U-Cup Tag Team Match: Hajime Ohara & Junta Miyawaki vs. Aleja & Tadasuke
05. U-Cup Tag Team Match: Seiki Yoshioka & Yuya Susumu vs. Kotaro Suzuki & YO-HEY
06. Daiki Inaba vs. Kaito Kiyomiya
07. GHC Junior Heavyweight Title - No. 1 Contendership U-Cup Rumble Match: NOSAWA Rongai vs. Yoshinari Ogawa vs. Kotaro Suzuki vs. Nio vs. Atsushi Kotoge vs. Daisuke Harada vs. Hajime Ohara vs. Tadasuke vs. Yuya Susumu vs. Hao vs. YO-HEY vs. Eita vs. Seiki Yoshioka vs. Aleja vs. Junta Miyawaki
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/01/07 - Yokohama Radiant Hall - „N INNOVATION U-CUP - DAY # 2“
01. Yasutaka Yano vs. Kai Fujimura
02. U-Cup Six Man Tag Team Match: Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Junta Miyawaki vs. HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susume
03. U-Cup Six Man Tag Team Match: Aleja & Nio & Tadasuke vs. Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & YO-HAY
04. U-Cup Four Way Elimination Match: Haijime Ohara vs. Hao vs. Eita vs. Seiki Yoshioka
05. Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya vs. Ikuto Hidaka & Super Crazy
06. U-Cup - Final - 8 Man Tag Team Survival Match: Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Hajime Ohara & Junta Miyawaki vs. Aleja & Hao & Nio & Tadasuke
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/01/16 - Sendai Sun Plaza - „BUMPER CROMP 2022 IN SENDAI“ [2 DISC-SET]
01. Aleja & Hao & Nio vs. Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & YO-HEY
02. Atsushi Kotoge & Hajime Ohara vs. HAYATA & Yuya Susumu
03. Daisuke Harada vs. Seiki Yoshioka
04. Daisuke Harada & Hao vs. Aleja & Nio
05. Kazushi Sakuraba & Kazuyuki Fujita & KendoKaShin & Takashi Sugiura vs. King Tany & Mohammed Yone & Go Shiozaki & Masakatsu Funaki
06. GHC Tag Team Titles: Keiji Muto & Naomichi Marufuji vs. Kenoh & Manabu Soya
07. GHC Heavyweight Title: Katsuhiko Nakajima vs. Masa Kitamiya
2 Discs - 180 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/01/22 - Osaka EDION Arena # 2 - „HIGHER GROUND 2022 - DAY # 1“ [2 DISC-SET]
01. Nio vs. Hao
02. Funky Express (King Tany & Mohammed Yone) vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai)
03. YO-HEY vs. HAYATA
04. Daisuke Harada & Go Shiozaki & Masa Kitamiya vs. Kongo (Aleja & Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya)
05. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Atsushi Kotoge & Hajime Ohara vs. Stinger (Seiki Yoshioka & Yuya Susumu)
06. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura) vs. M's Alliance (Masato Tanaka & Naomichi Marufuji)
07. GHC National Title: Kenoh vs. Masakatsu Funaki
2 Discs - 165 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/01/27 - Tokyo, Korakuen Hall - „HIGHER GROUND 2022 - DAY # 2“ [2 DISC-SET]
01. Yasutaka Yano vs. Junta Miyawaki
02. Atsushi Kotoge & Daiki Inaba & Masa Kitamiya & Mohammed Yone vs. Hajime Ohara & King Tany & Kinya Okada & Yoshiki Inamura
03. Daisuke Harada & Hao vs. Aleja & Tadasuke
04. Kotaro Suzuki vs. Kaito Kiyomiya
05. HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu vs. Eita & NOSAWA Rongai & Super Crazy & YO-HEY
06. Kenoh & Manabu Soya & Masakatsu Funaki vs. Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka & Naomichi Marufuji
07. Takashi Sugiura vs. Go Shiozaki
2 Discs - 150 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/02/09 - Tokyo, Korakuen Hall - „STEP FORWARD 2022 - DAY # 1“ [2 DISC-SET]
01. Yasutaka Yano vs. Kai Fujimura
02. Kinya Okada & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone
03. Hajime Ohara & Hao vs. Aleja & Nio
04. Atsushi Kotoge & Junta Miyawaki & Naomichi Marufuji vs. Kotaro Suzuki & Super Crazy & Daiki Inaba
05. HAYATA vs. Kaito Kiyomiya
06. Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu vs. Eita & NOSAWA Rongai & YO-HEY
07. GHC Junior Heavyweight Title: Daisuke Harada vs. Tadasuke
08. Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin & Takashi Sugiura vs. Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya
09. Masato Tanaka vs. Go Shiozaki
2 Discs - 210 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/02/10 - Tokyo, Korakuen Hall - „STEP FORWARD 2022 - DAY # 2“ [2 DISC-SET]
01. Kai Fujimura & Kinya Okada vs. Aleja & Nio
02. Tadasuke vs. Hao
03. Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya vs. Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone
04. HAYATA & Seiki Yoshioka vs. NOSAWA Rongai & YO-HEY
05. Kaito Kiyomiya & Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa vs. Eita & Kotaro Suzuki & Super Crazy
06. Atsushi Kotoge & Daiki Inaba & Junta Miyawaki & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura & Daisuke Harada & Hajime Ohara & Masato Tanaka
07. Naomichi Marufuji vs. Go Shiozaki
08. GHC National Title: Masakatsu Funaki vs. Masaaki Mochizuki
2 Discs - 195 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/02/11 - Tokyo, Korakuen Hall - „STEP FORWARD 2022 - DAY # 3“ [2 DISC-SET]
01. Daisuke Harada & Hao vs. Aleja & Nio
02. Hajime Ohara & Kazushi Sakuraba & Mohammed Yone vs. Junta Miyawaki & King Tany & Takashi Sugiura
03. Atsushi Kotoge vs. Tadasuke
04. Kinya Okada & Yoshiki Inamura vs. Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya
05. HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu & Yasutaka Yano vs. Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & Super Crazy & YO-HEY
06. Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya vs. Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka & Naomichi Marufuji
07. Go Shiozaki vs. Kenoh
2 Discs - 180 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/02/12 - Shimada City General Sports Center Sub Arena - „STEP FORWARD 2022 - DAY # 4“
01. Hajime Ohara & Hao & Junta Miyawaki vs. Aleja & Nio & Tadasuke
02. Kinya Okada & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. King Tany & Mohammed Yone & Takashi Sugiura
03. Daisuke Harada & Kai Fujimura & Yasutaka Yano vs. Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & Super Crazy
04. Atsushi Kotoge & YO-HEY vs. HAYATA & Naomichi Marufuji
05. Yoshinari Ogawa vs. Kaito Kiyomiya
06. Akitoshi Saito & Daiki Inaba & Go Shiozaki vs. Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/02/23 - Nagoya Congress Center Event Hall - „GAIN CONTROL IN NAGOYA“ [2 DISC-SET]
01. Funky Express (Akitoshi Saito & Masao Inoue) vs. Funky Express (King Tany & Mohammed Yone)
02. Nio vs. Kinya Okada
03. Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai)
04. Hao & Junta Miyawaki & Kai Fujimura vs. Kongo (Aleja & Hajime Ohara & Tadasuke)
05. Kendo KaShin vs. Masato Tanaka
06. Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura
07. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Atsushi Kotoge & YO-HEY vs. Stinger (HAYATA & Yuya Susumu)
08. GHC Junior Heavyweight Title: Daisuke Harada vs. Super Crazy
09. Daiki Inaba & Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya vs. Kongo (Kenoh & Manabu Soya & Masakatsu Funaki)
10. GHC Heavyweight Title: Katsuhiko Nakajima vs. Kazuyuki Fujita
2 Discs - 210 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/02/25 - Yokohama Radiant Hall - „STEP FORWARD 2022 - DAY # 5“
01. Yasutaka Yano vs. Junta Miyawaki
02. Mohammed Yone vs. Kinya Okada
03. Hao & Kai Fujimura vs. Kongo (Aleja & Tadasuke)
04. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) vs. Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki & Super Crazy)
05. Go Shiozaki & King Tany vs. Kongo (Manabu Soya & Nio)
06. Daisuke Harada & YO-HEY vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & NOSAWA Rongai)
07. Masa Kitamiya & Takashi Sugiura & Yoshiki Inamura vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Naomichi Marufuji) & Daiki Inaba
08. Atsushi Kotoge & Kaito Kiyomiya vs. Kongo (Hajime Ohara & Kenoh)
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/03/05 - Yokohama Radiant Hall - „N INNOVATION“
01. Super Crazy vs. Yasutaka Yano
02. Alejandro & Kai Fujimura vs. Kongo (Nio & Tadasuke)
03. Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya vs. Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka & Kotaro Suzuki)
04. NOSAWA Rongai vs. YO-HEY
05. Daisuke Harada & Hao & Junta Miyawaki vs. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
06. Atsushi Kotoge vs. Hajime Ohara
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/03/13 - Yokohama Budokan - „GREAT VOYAGE IN YOKOHAMA 2022“ [2 DISC-SET]
01. Junta Miyawaki vs. Kinya Okada
02. GHC Tag Team Title Tournament - Semi-Final: Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Naomichi Marufuji)
03. GHC Tag Team Title Tournament - Semi-Final: Sugiura-gun (Hideki Suzuki & Takashi Sugiura) vs. Kongo (Kenoh & Masakatsu Funaki)
04. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa) & Yasutaka Yano vs. Kongo (Hajime Ohara & Nio & Tadasuke)
05. Alejandro & Atsushi Kotoge & Hao vs. Los Perros del Mal de Japon (Ikuto Hidaka & NOSAWA Rongai & Super Crazy)
06. Kotaro Suzuki vs. YO-HEY
07. Go Shiozaki vs. Manabu Soya
08. Masa Kitamiya & Masato Tanaka & Yoshiki Inamura vs. Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin)
09. GHC Junior Heavyweight Title: Daisuke Harada vs. Eita
10. GHC Tag Team Title Tournament - Final: Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya vs. Sugiura-gun (Hideki Suzuki & Takashi Sugiura)
2 Discs - 255 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2022/03/20 - Kumamoto Circulation Information Hall - „JUST FINE!“
01. Alejandro & Kai Fujimura vs. Kinya Okada & Yasutaka Yano
02. Kongo (Hajime Ohara & Nio & Tadasuke) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone)
03. Atsushi Kotoge & Hao & YO-HEY vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & Super Crazy)
04. Masato Tanaka & Takashi Sugiura vs. Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura
05. Daisuke Harada & Junta Miyawaki & Kaito Kiyomiya vs. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa) & Naomichi Marufuji
06. Daiki Inaba & Go Shiozaki & Masaaki Mochizuki) vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya)
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/03/21 - Fukuoka International Center - „GREAT VOYAGE IN FUKUOKA 2022“ [2 DISC-SET]
01. Kinya Okada & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Funky Express (Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone)
02. Alejandro & Hao & Kai Fujimura vs. Kongo (Hajime Ohara & Nio & Tadasuke)
03. Naomichi Marufuji vs. Yasutaka Yano
04. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa) vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Super Crazy)
05. Daisuke Harada & Junta Miyawaki vs. Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya
06. Go Shiozaki vs. Masaaki Mochizuki
07. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Atsushi Kotoge & YO-HEY vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai)
08. Sugiura-gun (Hideki Suzuki & Kazushi Sakuraba & Kendo KaShin & Takashi Sugiura) vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya & Masakatsu Funaki)
09. GHC Heavyweight Title: Kazuyuki Fujita vs. Masato Tanaka
2 Discs - 225 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2022/03/23 - Tokyo, Korakuen Hall - „JUST FINE!“ [2 DISC-SET] 01. Tadasuke vs. Kai Fujimura
02. Kinya Okada & Masaaki Mochizuki vs. Funky Express (King Tany & Mohammed Yone)
03. Alejandro & Daisuke Harada & Junta Miyawaki vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & Super Crazy)
04. Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa vs. HAYATA & Kaito Kiyomiya
05. Daiki Inaba & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Sugiura-gun (Hideki Suzuki & Takashi Sugiura) & Masato Tanaka
06. YO-HEY vs. Eita
07. Atsushi Kotoge & Hao & Kazuyuki Fujita & Naomichi Marufuji vs. Kongo (Hajime Ohara & Kenoh & Manabu Soya & Nio)
08. Katsuhiko Nakajima vs. Go Shiozaki
2 Discs - 210 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/04/03 - G Messe Gunma - „REAL OVERTURE 2022“ [2 DISC-SET]
01. Kinya Okada & Yoshiki Inamura vs. Funky Express (King Tany & Mohammed Yone)
02. Daisuke Harada & Junta Miyawaki vs. Alejandro & Kai Fujimura
03. Manabu Soya vs. Hideki Suzuki
04. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) & Yasutaka Yano vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & Super Crazy)
05. Kotaro Suzuki vs. Yuya Susumu
06. Hao & Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Nio)
07. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Atsushi Kotoge & YO-HEY vs. Kongo (Hajime Ohara & Tadasuke)
08. Go Shiozaki & Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya
2 Discs - 195 minutes - Source: Abema TV

PRO WRESTLING NOAH - 2022/04/08 - Tokyo, Korakuen Hall - „REAL OVERTURE 2022“ [2 DISC-SET]
01. Super Crazy vs. Yasutaka Yano
02. Daiki Inaba & Kai Fujimura & Kinya Okada vs. Alejandro & Funky Express (King Tany & Mohammed Yone)
03. H.Y.O vs. Junta Miyawaki
04. Daisuke Harada & Hao & Masa Kitamiya & YO-HEY & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Hajime Ohara & Kenoh & Manabu Soya & Nio & Tadasuke)
05. Katsuhiko Nakajima vs. Hideki Suzuki
06. Atsushi Kotoge & Naomichi Marufuji vs. Kaito Kiyomiya & Yoshinari Ogawa
07. Stinger (HAYATA, Seiki Yoshioka & Yuya Susumu) vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita, Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai)
08. Go Shiozaki & Masato Tanaka vs. Sugiura-gun (Kazuyuki Fujita & Takashi Sugiura)
2 Discs - 210 minutes - Source: Abema TV

PRO WRESTLING NOAH - 2022/04/09 - Tokyo, Korakuen Hall - „REAL OVERTURE 2022“
01. Kai Fujimura & Kinya Okada vs. Funky Express (King Tany & Mohammed Yone)
02. Yasutaka Yano vs. Alejandro
03. Hao & Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Manabu Soya & Masakatsu Funaki & Nio)
04. Hideki Suzuki & Los Perros del Mal de Japon (NOSAWA Rongai & Super Crazy) vs. Kongo (Hajime Ohara & Katsuhiko Nakajima & Tadasuke)
05. Junta Miyawaki & Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & YO-HEY vs. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
06. Daiki Inaba & Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya vs. M's Alliance (Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka & Naomichi Marufuji)
07. Takashi Sugiura vs. Kenoh
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/04/17 - Bandaijima Multipurpose Plaza Okuma - „REAL OVERTURE 2022“
01. Seiki Yoshioka vs. Kai Fujimura
02. Tadasuke & Hajime Ohara vs. NOSAWA Rongai & Super Crazy
03. Daisuke Harada vs. Alejandro
04. Daiki Inaba & Yoshiki Inamura & Kinya Okada vs. King Tani & Mohammed Yone & Akitoshi Saito
05. Atsushi Kotoge & YO-HEY & Junta Miyawaki vs. HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yasutaka Yano
06. Naomichi Marufuji & Kotaro Suzuki vs. Kaito Kiyomiya & Yuya Susumu
07. Takashi Sugiura & Go Shiozaki & Masa Kitamiya & Haoh vs. Kenoh & Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya & Nioh
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/04/29 - Tokyo, Ryogoku Kokugikan - „MAJESTIC 2022 - N INNOVATION“ [3 DISC-SET]
01. Ikuto Hidaka vs. Kai Fujimura
02. Yasutaka Yano vs. Slex
03. Kotaro Suzuki vs. Yuya Susumu
04. Kongo (Hajime Ohara & Tadasuke) & Shuji Kondo vs. Los Perros del Mal de Japon (El Texano Jr. & NOSAWA Rongai & Super Crazy)
05. Loser Has To Change His Name Match: Nio vs. Hao
06. Extreme Tiger vs. Seiki Yoshioka
07. Alejandro & Daisuke Harada & Junta Miyawaki vs. Z-Brats (H.Y.O & SB KENTo & Shun Skywalker)
08. Three Way Elimination Match: Alpha Wolf vs. Dragon Bane vs. Ninja Mack
09. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Atsushi Kotoge & YO-HEY vs. Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa)
10. GHC Junior Heavyweight Title: Eita vs. HAYATA
3 Discs - 330 minutes - Source: Abema TV

PRO WRESTLING NOAH - 2022/04/30 - Tokyo, Ryogoku Kokugikan - „MAJESTIC 2022“ [3 DISC-SET]
01. Alejandro & Yasutaka Yano vs. Kai Fujimura & Slex
02. Akitoshi Saito & King Tany & Mohammed Yone vs. Hajime Ohara & Manabu Soya & Tadasuke
03. Eita & El Texano Jr. & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & Super Crazy vs. Chris Ridgeway & HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu
04. Don Fujii & Masaaki Mochizuki vs. Kazushi Sakuraba & Kendo Kashin
05. El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Rene Dupree vs. Daiki Inaba & Masato Tanaka
06. Michael Elgin vs. Masa Kitamiya
07. GHC National Title: Masakatsu Funaki vs. Simon Gotch
08. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Junta Miyawaki & YO-HEY vs. Alpha Wolf & Dragon Bane & Extreme Tiger & Ninja Mack
09. Naomichi Marufuji & Satoshi Kojima vs. Kinya Okada & Yoshiki Inamura
10. GHC Tag Team Titles: Hideki Suzuki & Takashi Sugiura vs. Katsuhiko Nakajima & Kenoh
11. GHC Heavyweight Title: Go Shiozaki vs. Kaito Kiyomiya
3 Discs - 330 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/05/04 - Tokyo, Korakuen Hall - „DREAM ON 2022“ [2 DISC-SET]
01. Simon Gotch vs. Kinya Okada
02. Alejandro & Kai Fujimura & Yasutaka Yano vs. Los Perros del Mal de Japon (El Texano Jr. & NOSAWA Rongai & Super Crazy)
03. Kendo KaShin & Slex vs. Kongo (Kenoh & Masakatsu Funaki)
04. Alpha Wolf & Dragon Bane & Extreme Tiger vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69 & Tadasuke)
05. Masa Kitamiya & Michael Elgin vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya)
06. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hao & Junta Miyawaki & YO-HEY vs. Stinger (Chris Ridgeway & HAYATA & Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
07. Kaito Kiyomiya vs. Ninja Mack
08. Daiki Inaba & Go Shiozaki & Yoshiki Inamura vs. M's Alliance (Masato Tanaka & Naomichi Marufuji) & Satoshi Kojima
09. GHC Tag Team Titles: Sugiura-gun (Hideki Suzuki & Takashi Sugiura) vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Rene Dupree
2 Discs - 195 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/05/05 - Tokyo, Korakuen Hall - „DREAM ON 2022“ [2 DISC-SET]
01. Slex vs. Kinya Okada
02. Atsushi Kotoge & Hao vs. Los Perros del Mal de Japon (El Texano Jr. & Super Crazy)
03. Kongo (Hi69 & Katsuhiko Nakajima) vs. Funky Express (King Tany & Mohammed Yone)
04. Alejandro & Alpha Wolf & Dragon Bane & Extreme Tiger vs. Stinger (HAYATA & Seiki Yoshioka & Yuya Susumu) & Kai Fujimura
05. Naomichi Marufuji & Ninja Mack & YO-HEY vs. Kongo (Hajime Ohara & Kenoh & Tadasuke)
06. Michael Elgin vs. Manabu Soya
07. Daisuke Harada & Junta Miyawaki & Kaito Kiyomiya vs. Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa) & Simon Gotch
08. Satoshi Kojima vs. Yoshiki Inamura
09. Daiki Inaba & Go Shiozaki & Masa Kitamiya & Masato Tanaka vs. Sugiura-gun (Hideki Suzuki & Takashi Sugiura) & El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Rene Dupree
2 Discs - 180 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/05/14 - Yokohama Radiant Hall - „N INNOVATION“ [2 DISC-SET]
01. Junta Miyawaki vs. Kinya Okada
02. Alejandro & Atsushi Kotoge & Hao vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69 & Tadasuke)
03. Extreme Tiger & YO-HEY vs. HAYATA & Kai Fujimura
04. Seiki Yoshioka vs. Chris Ridgeway
05. Simon Gotch & Yoshinari Ogawa vs. Kaito Kiyomiya & Yuya Susumu
06. Daisuke Harada vs. H.Y.O
2 Discs - 165 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/05/21 - Tokyo, Ota Ward Gym - „DREAM ON 2022 FINAL“ [2 DISC-SET]
01. Kazuyuki Fujita vs. Kinya Okada
02. Daiki Inaba & Junta Miyawaki vs. Kai Fujimura & Yoshiki Inamura
03. Mohammed Yone vs. Shuhei Taniguchi
04. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & Hao & YO-HEY vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69 & Tadasuke) & Shuji Kondo
05. Sugiura-gun (Hideki Suzuki & Takashi Sugiura) & Masaaki Mochizuki vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya & Masakatsu Funaki)
06. Simon Gotch vs. Kenoh
07. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa) vs. Stinger (Seiki Yoshioka & Yuya Susumu)
08. GHC Junior Heavyweight Title: HAYATA vs. Extreme Tiger
09. GHC Tag Team Titles: El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Rene Dupree vs. Masa Kitamiya & Michael Elgin
10. Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya & Masato Tanaka vs. M's Alliance (Keiji Muto & Naomichi Marufuji) & Satoshi Kojima
2 Discs - 225 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/05/30 - Club Citta Kawasaki - „SANCTUARY“ [2 DISC-SET]
01. Kazusada Higuchi vs. Yoshiki Inamura
02. Extreme Tiger & YO-HEY vs. Alejandro & Hao
03. Masa Kitamiya & Michael Elgin vs. Kinya Okada & Simon Gotch
04. Kaito Kiyomiya vs. Junta Miyawaki
05. Hajime Ohara & Hi69 & Kenoh vs. Daisuke Sasaki & KANON & MJ Paul
06. Atsushi Kotoge & Mohammed Yone & Satoshi Kojima vs. Daisuke Harada & Go Shiozaki & Shuhei Taniguchi
2 Discs - 150 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH – 2022/06/05 – Aore Nagaoka – „SUNNY VOYAGE 2022“ [2 DISC-SET]
01. Hao vs. Kai Fujimura
02. Rene Dupree vs. Kinya Okada
03. Stinger (Seiki Yoshioka & Yuya Susumu) vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai)
04. Alejandro & Atsushi Kotoge & Extreme Tiger vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69 & Tadasuke)
05. Daisuke Harada & Kaito Kiyomiya & YO-HEY vs. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa) & Simon Gotch
06. Masa Kitamiya & Michael Elgin & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya)
07. Go Shiozaki & Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba & Mohammed Yone & Satoshi Kojima
2 Discs – 195 minutes – Source: WrestleUniverse

PRO WRESTLING NOAH – 2022/06/07 – Tokyo, Korakuen Hall – „STAR NAVIGATION 2022 – DAY # 1“ [2 DISC-SET]
01. Alejandro vs. Hajime Ohara
02. Kai Fujimura & Shuhei Taniguchi vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
03. Daiki Inaba & HAYATA vs. Kinya Okada & YO-HEY
04. Atsushi Kotoge vs. Extreme Tiger
05. Hi69 & Tadasuke vs. Daisuke Harada & Hao
06. Satoshi Kojima vs. Manabu Soya
07. Open The Triangle Gate Title: Los Perros del Mal de Japon (Eita & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai) vs. Stinger (Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
08. Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka & Simon Gotch vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Masakatsu Funaki)
09. Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya & Michael Elgin & Yoshiki Inamura vs. Sugiura-gun (El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Hideki Suzuki & Rene Dupree & Takashi Sugiura & Timothy Thatcher)
2 Discs – 195 minutes – Source: WrestleUniverse

PRO WRESTLING NOAH – 2022/06/08 – Tokyo, Korakuen Hall – „STAR NAVIGATION 2022 – DAY # 2“ [2 DISC-SET]
01. Kinya Okada & Yoshiki Inamura vs. Sugiura-gun (Hideki Suzuki & Kazuyuki Fujita)
02. Alejandro & Extreme Tiger & Hao vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai)
03. HAYATA & Kai Fujimura & Simon Gotch vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69 & Tadasuke)
04. Shuhei Taniguchi vs. Timothy Thatcher
05. Sugiura-gun (El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Rene Dupree & Takashi Sugiura) vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya)
06. Open The Triangle Gate Title: Stinger (Seiki Yoshioka & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) vs. Momo No Seishun Tag (Atsushi Kotoge & Daisuke Harada) & YO-HEY
07. Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya & Michael Elgin vs. Daiki Inaba & Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka & Satoshi Kojima
2 Discs – 180 minutes – Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH – 2022/06/23 – Tokyo, Shinjuku FACE – „N INNOVATION“ [2 DISC-SET]
01. Hi69 & Shuji Kondo vs. Kaito Kiyomiya & Satoshi Kojima
02. Yoshinari Ogawa vs. Kai Fujimura
03. Yuya Susumu vs. Seiki Yoshioka
04. Open The Triangle Gate Title: Atsushi Kotoge & Extreme Tiger & YO-HEY vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai)
05. Loser Leaves NOAH Match: Tadasuke vs. Hao
06. GHC Junior Heavyweight Title: Hajime Ohara vs. HAYATA
2 Discs – 180 minutes – Source: Wrestling Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/07/16 - Tokyo, Nihon Budokan - „DESTINATION 2022“ [2 DISC-SET]
01. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada & Xtreme Tiger & YO-HEY vs. Hajime Ohara & Hi69 & Shuji Kondo & Tadasuke
02. Anthony Greene & El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Rene Dupree & Simon Gotch & Stallion Rogers vs. Daiki Inaba & Kazushi Sakuraba & Kinya Okada & Masaaki Mochizuki & Shuhei Taniguchi
03. Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu vs. Eita & Kotaro Suzuki
04. Dante Leon vs. Ninja Mack
05. Hardcore Tag Team Match: NOSAWA Rongai & Super Crazy vs. Masato Tanaka & Rob Van Dam
06. Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya & Masakatsu Funaki vs. Go Shiozaki & Kazuyuki Fujita & Takashi Sugiura
07. Keiji Muto vs. Kaito Kiyomiya
08. GHC Tag Team Titles Decision Match: Hideki Suzuki & Timothy Thatcher vs. Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura
09. GHC Junior Heavyweight Title: HAYATA vs. Seiki Yoshioka
10. GHC Heavyweight Title: Satoshi Kojima vs. Kenoh
2 Discs - 270 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/07/21 - Tokyo, Korakuen Hall - „STAR NAVIGATION 2022“ [2 DISC-SET]
01. Shuhei Taniguchi vs. Kinya Okada
02. Alejandro & Ninja Mack vs. Dante Leon & YO-HEY
03. Daisuke Harada vs. Seiki Yoshioka
04. Daiki Inaba & Mohammed Yone & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya)
05. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) & Kai Fujimura vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69 & Tadasuke) & Shuji Kondo
06. Atsushi Kotoge & Satoshi Kojima vs. Anthony Greene & Stallion Rogers
07. Open The Triangle Gate Title: Los Perros del Mal de Japon (Eita & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai) vs. HIGH-END (Dragon Kid & Kagetora & YAMATO)
08. Go Shiozaki & Masa Kitamiya & Masato Tanaka vs. Sugiura-gun (Kazuyuki Fujita & Takashi Sugiura) & Kaito Kiyomiya
2 Discs - 210 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/07/30 - Act City Hamamatsu - „SUNNY VOYAGE 2022“
01. Hi69 vs. Kai Fujimura
02. Kinya Okada & Masa Kitamiya vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
03. Alejandro vs. Dante Leon
04. Daisuke Harada & Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
05. Shuhei Taniguchi & Stallion Rogers & Takashi Sugiura vs. Anthony Greene & Daiki Inaba & Satoshi Kojima
06. Atsushi Kotoge & Go Shiozaki & Kaito Kiyomiya & Ninja Mack & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Hajime Ohara & Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya & Tadasuke)
1 Disc - 120 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/07/31 - Ishikawa Industrial Exhibition Hall # 3 - „MIDSUMMER CLASH 2022“ [2 DISC-SET]
01. Akitoshi Saito & Kinya Okada vs. Alexander Otsuka & Mohammed Yone
02. Atsushi Kotoge vs. Kai Fujimura
03. Dante Leon & Ninja Mack & YO-HEY vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69 & Tadasuke)
04. Masa Kitamiya & Stallion Rogers vs. Anthony Greene & Daiki Inaba
05. Alejandro & Daisuke Harada & Seiki Yoshioka vs. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
06. Go Shiozaki & Shuhei Taniguchi vs. Sugiura-gun (Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin)
07. Kaito Kiyomiya & Satoshi Kojima & Takashi Sugiura vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh & Manabu Soya)
2 Discs - 150 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/08/05 - Tokyo, Korakuen Hall - „DEPARTURE 2022“ [2 DISC-SET]
01. Masaaki Mochizuki & Shuhei Taniguchi vs. Masa Kitamiya & Mohammed Yone
02. Kai Fujimura & Stinger (Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & NOSAWA Rongai & Super Crazy)
03. Anthony Greene & Stallion Rogers vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya)
04. Atsushi Kotoge & Dante Leon & YO-HEY vs. Daisuke Harada & Ninja Mack & Seiki Yoshioka
05. Alejandro & El Hijo del Santo & Kaito Kiyomiya & Ultimo Dragon vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69 & Kenoh & Tadasuke)
06. N-1 Victory Contestant Match: Yoshiki Inamura vs. Kinya Okada
07. Go Shiozaki & Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba & Masato Tanaka & Satoshi Kojima
08. GHC Junior Heavyweight Title: HAYATA vs. Shuji Kondo
2 Discs - 195 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/08/11 - Yokohama Budokan - „N-1 VICTORY 2022 - DAY # 1“ [2 DISC-SET]
01. N-1 Victory 2022 - Block B: Katsuhiko Nakajima vs. Masa Kitamiya
02. N-1 Victory 2022 - Block A: Masato Tanaka vs. Anthony Greene
03. N-1 Victory 2022 - Block B: Masakatsu Funaki vs. Kinya Okada
04. N-1 Victory 2022 - Block A: Masaaki Mochizuki vs. Hideki Suzuki
05. Daisuke Harada & Kai Fujimura & Seiki Yoshioka vs. Alejandro & Atsushi Kotoge & YO-HEY
06. N-1 Victory 2022 - Block B: Kaito Kiyomiya vs. Jack Morris
07. N-1 Victory 2022 - Block A: Kenoh vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr.
08. El Hijo del Santo & Naomichi Marufuji & Ultimo Dragon vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & Super Crazy)
09. N-1 Victory 2022 - Block B: Satoshi Kojima vs. Takashi Sugiura
10. N-1 Victory 2022 - Block A: Kazuyuki Fujita vs. Go Shiozaki
2 Discs - 225 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2022/08/13 - Osaka EDION Arena # 2 - „N-1 VICTORY 2022 - DAY # 2“ [2 DISC-SET]
01. N-1 Victory 2022 - Block A: Go Shiozaki vs. Anthony Greene
02. N-1 Victory 2022 - Block B: Satoshi Kojima vs. Kinya Okada
03. N-1 Victory 2022 - Block A: Kazuyuki Fujita vs. El Hijo del Dr. Wagner jr.
04. N-1 Victory 2022 - Block A: Masaaki Mochizuki vs. Hideki Suzuki
05. Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka vs. Daisuke Harada & YO-HEY
06. N-1 Victory 2022 - Block A: Masaaki Mochizuki vs. Kenoh
07. N-1 Victory 2022 - Block B: Masa Kitamiya vs. Kaito Kiyomiya
08. N-1 Victory 2022 - Block A: Masato Tanaka vs. Hideki Suzuki
09. N-1 Victory 2022 - Block B: Katsuhiko Nakajima vs. Masakatsu Funaki
2 Discs - 195 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2022/08/14 - Hiroshima Sun Plaza Hall - „N-1 VICTORY 2022 - DAY # 3“ [2 DISC-SET]
01. N-1 Victory 2022 - Block B: Takashi Sugiura vs. Kinya Okada
02. N-1 Victory 2022 - Block A: El Hijo del Wagner jr. vs. Anthony Greene
03. N-1 Victory 2022 - Block B: Masakatsu Funaki vs. Masa Kitamiya
04. Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Kai Fujimura & Yuya Susumu
05. N-1 Victory 2022 - Block B: Satoshi Kojima vs. Jack Morris
06. N-1 Victory 2022 - Block A: Go Shiozaki vs. Masaaki Mochizuki
07. N-1 Victory 2022 - Block B: Kaito Kiyomiya vs. Katsuhiko Nakajima
08. N-1 Victory 2022 - Block A: Masato Tanaka vs. Kenoh
2 Discs - 195 minutes - Source: AbemaTV

PRO WRESTLING NOAH - 2022/08/17 - Sendai Sun Plaza - „N-1 VICTORY 2022 - DAY # 4“ [2 DISC-SET]
01. Yoshiki Inamura vs. Kai Fujimura
02. N-1 Victory 2022 - Block B: Kinya Okada vs. Jack Morris
03. N-1 Victory 2022 - Block A: Masaaki Mochizuki vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr.
04. N-1 Victory 2022 - Block B: Satoshi Kojima vs. Masa Kitamiya
05. Daisuke Harada & Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Los Perros del Mal de Japon (NOSAWA Rongai & Super Crazy) & Kendo Kashin
06. N-1 Victory 2022 - Block A: Kazuyuki Fujita vs. Hideki Suzuki
07. N-1 Victory 2022 - Block B: Takashi Sugiura vs. Katsuhiko Nakajima
08. N-1 Victory 2022 - Block A: Go Shiozaki vs. Kenoh
2 Discs - 195 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/08/19 - Tokyo, Korakuen Hall - „N-1 VICTORY 2022 - DAY # 5“
01. Daiki Inaba & Kai Fujimura vs. Stallion Rogers & Yoshiki Inamura
02. N-1 Victory 2022 - Block A: Kazuyuki Fujita vs. Anthony Greene
03. N-1 Victory 2022 - Block B: Katsuhiko Nakajima vs. Jack Morris
04. N-1 Victory 2022 - Block A: Masato Tanaka vs. Masaaki Mochizuki
05. Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu)
06. N-1 Victory 2022 - Block B: Takashi Sugiura vs. Masa Kitamiya
07. N-1 Victory 2022 - Block A: Kenoh vs. Hideki Suzuki
08. N-1 Victory 2022 - Block B: Masakatsu Funaki vs. Kaito Kiyomiya
1 Disc - 135 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/08/20 - Tokyo, Korakuen Hall - „N-1 VICTORY 2022 - DAY # 6“ [2 DISC-SET]
01. N-1 Victory 2022 - Block B: Kaito Kiyomiya vs. Kinya Okada
02. N-1 Victory 2022 - Block A: Hideki Suzuki vs. Anthony Greene
03. N-1 Victory 2022 - Block B: Takashi Sugiura vs. Jack Morris
04. Shuhei Taniguchi & Yoshiki Inamura vs. Daiki Inaba & Mohammed Yone
05. N-1 Victory 2022 - Block A: Go Shiozaki vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr.
06. N-1 Victory 2022 - Block B: Satoshi Kojima vs. Masakatsu Funaki
07. N-1 Victory 2022 - Block A: Kazuyuki Fujita vs. Masato Tanaka
2 Discs - 150 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/08/27 - Nagoya Congress Center Event Hall - „N-1 VICTORY 2022 - DAY # 7“ [2 DISC-SET]
01. Akitoshi Saito & Stallion Rogers vs. Kai Fujimura & Yoshiki Inamura
02. N-1 Victory 2022 - Block A: Kenoh vs. Anthony Greene
03. N-1 Victory 2022 - Block B: Masa Kitamiya vs. Kinya Okada
04. N-1 Victory 2022 - Block A: El Hijo del Dr. Wagner Jr. vs. Hideki Suzuki
05. N-1 Victory 2022 - Block B: Masakatsu Funaki vs. Jack Morris
06. Alpha Wolf & Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka vs. Alejandro & Dragon Bane & YO-HEY
07. N-1 Victory 2022 - Block A: Kazuyuki Fujita vs. Masaaki Mochizuki
08. N-1 Victory 2022 - Block B: Takashi Sugiura vs. Kaito Kiyomiya
09. N-1 Victory 2022 - Block A: Masato Tanaka vs. Go Shiozaki
10. N-1 Victory 2022 - Block B: Satoshi Kojima vs. Katsuhiko Nakajima
2 Discs - 195 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/08/28 - Cultz Kawasaki - „N-1 VICTORY 2022 - DAY # 8“ [2 DISC-SET]
01. N-1 Victory 2022 - Block A: Masaaki Mochizuki vs. Anthony Greene
02. N-1 Victory 2022 - Block B: Masa Kitamiya vs. Jack Morris
03. N-1 Victory 2022 - Block A: Masato Tanaka vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr.
04. N-1 Victory 2022 - Block B: Takashi Sugiura vs. Masakatsu Funaki
05. Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa & Yuya Susumu) & Kai Fujimura vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Kotaro Suzuki & NOSAWA Rongai & Super Crazy)
06. N-1 Victory 2022 - Block A: Go Shiozaki vs. Hideki Suzuki
07. N-1 Victory 2022 - Block B: Katsuhiko Nakajima vs. Kinya Okada
08. Alejandro & Alpha Wolf & Dragon Bane vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69 & Tadasuke)
09. N-1 Victory 2022 - Block A: Kazuyuki Fujita vs. Kenoh
10. N-1 Victory 2022 - Block B: Satoshi Kojima vs. Kaito Kiyomiya
2 Discs - 210 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/09/03 - Osaka EDION Arena - „N-1 VICTORY 2022 - GRAND FINAL“ [2 DISC-SET]
01. Super Crazy vs. Hajime Ohara
02. Anthony Greene & Stallion Rogers vs. Daiki Inaba & Jack Morris
03. Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Stinger (HAYATA & Yuya Susumu) & Kai Fujimura
04. Alejandro & Masa Kitamiya & Mohammed Yone vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Masakatsu Funaki & Shuji Kondo)
05. Satoshi Kojima & Takashi Sugiura vs. Shuhei Taniguchi & Yoshiki Inamura
06. Alpha Wolf vs. Dragon Bane
07. Go Shiozaki & Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka & Naomichi Marufuji vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Kazuyuki Fujita & Kendo KaShin & Timothy Thatcher)
08. GHC Junior Heavyweight Tag Team Titles: Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa) vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Kotaro Suzuki)
09. Great-O-Khan & Great Muta & NOSAWA Rongai vs. Kongo (Kenoh & Manabu Soya & Tadasuke)
10. N-1 Victory 2022 - Final: Hideki Suzuki vs. Kaito Kiyomiya
2 Discs - 255 minutes - Source: Wrestle Universe

PRO WRESTLING NOAH - 2022/09/15 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2022 - DAY # 1” [2 DISC-SET]

  • Yoshiki Inamura vs. Daiji Ozawa
  • Super Crazy vs. Kai Fujimura
  • Mohammed Yone & Naomichi Marufuji vs. Masato Tanaka & Shuhei Taniguchi
  • Alejandro, Alpha Wolf, Dragon Bane & Extreme Tiger vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69, Shuji Kondo & Tadasuke)
  • Masaaki Mochizuki, Satoshi Kojima & Takashi Sugiura vs. Sugiura-gun (El Hijo del Dr. Wagner Jr., Hideki Suzuki & Timothy Thatcher)
  • Atsushi Kotoge, Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Stinger (Chris Ridgeway, HAYATA & Yoshinari Ogawa)
  • Daiki Inaba, Jack Morris, Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima, Kenoh, Manabu Soya & Masakatsu Funaki)

PRO WRESTLING NOAH - 2022/09/16 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2022 - DAY # 2” [2 DISC-SET]

  • Shuhei Taniguchi vs. Daiji Ozawa
  • Extreme Tiger vs. Kai Fujimura
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone) & Satoshi Kojima
  • Alpha Wolf vs. Dragon Bane
  • Kongo (Hajime Ohara, Hi69, Katsuhiko Nakajima, Manabu Soya & Tadasuke) vs. Los Perros del Mal de Japon (Kotaro Suzuki, NOSAWA Rongai & Super Crazy) & Sugiura-gun (El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Hideki Suzuki)
  • Alejandro, Naomichi Marufuji, Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Jack Morris & Stinger (Chris Ridgeway, HAYATA & Yoshinari Ogawa)
  • Atsushi Kotoge & Kaito Kiyomiya vs. Kongo (Kenoh & Shuji Kondo)
  • Takashi Sugiura vs. Timothy Thatcher

PRO WRESTLING NOAH - 2022/09/19 - Yokohama Radiant Hall - “SUNNY VOYAGE 2022”

  • Masa Kitamiya vs. Daichi Ozawa
  • Masato Tanaka vs. Yoshiki Inamura
  • Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura vs. Sugiura-gun (El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Hideki Suzuki)
  • Katsuhiko Nakajima vs. Daiki Inaba
  • Jack Morris & Kaito Kiyomiya vs. Kongo (Kenoh & Manabu Soya)
  • Satoshi Kojima vs. Timothy Thatcher

PRO WRESTLING NOAH - 2022/09/21 - Tokyo, Shinjuku FACE - “N INNOVATION”

  • Yasutaka Yano vs. Kai Fujimura
  • Kongo (Hajime Ohara, Hi69 & Tadasuke) vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita, NOSAWA Rongai & Super Crazy)
  • Kotaro Suzuki vs. Shuji Kondo
  • Five Way Match: Extreme Tiger vs. Alpha Wolf vs. Alejandro vs. Dragon Bane vs. Ninja Mack
  • Six Man Tag Team Elimination Match: Atsushi Kotoge, Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Stinger (Chris Ridgeway, HAYATA & Yoshinari Ogawa)

PRO WRESTLING NOAH - 2022/09/25 - Nagoya, Dolphins Arena - “GRAND SHIP IN NAGOYA - PRO-WRESTLING LOVE FOREVER 2 - OUTBREAK” [2 DISC-SET]

  • Kai Fujimura & Yasutaka Yano vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & NOSAWA Rongai)
  • Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
  • Alejandro, Extreme Tiger & Ninja Mack vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69 & Tadasuke)
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Jack Morris & Naomichi Marufuji vs. Daiki Inaba, Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title: Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa) © vs. Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka
  • GHC Tag Team Title Match: Hideki Suzuki & Timothy Thatcher © vs. Satoshi Kojima & Takashi Sugiura
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: HAYATA © vs. YO-HEY
  • Kazuyuki Fujita & Keiji Muto vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Masakatsu Funaki)
  • GHC Heavyweight Title Match: Kenoh © vs. Kaito Kiyomiya

PRO WRESTLING NOAH - 2022/10/07 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2022 - DAY # 3” [2 DISC-SET]

  • Kai Fujimura vs. Daichi Ozawa
  • Jack Morris, Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita, NOSAWA Rongai & Super Crazy)
  • Kendo Kashin, Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka vs. Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Shuhei Taniguchi
  • Alejandro, Atsushi Kotoge, Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69, Shuji Kondo & Tadasuke)
  • Extreme Tiger & Ninja Mack vs. Stinger (Chris Ridgeway & HAYATA)
  • Kazushi Sakuraba, Naomichi Marufuji, Satoshi Kojima & Takashi Sugiura vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima, Kenoh, Manabu Soya & Masakatsu Funaki)
  • Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. Sugiura-gun (Hideki Suzuki & Kazuyuki Fujita)

PRO WRESTLING NOAH - 2022/10/08 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2022 - DAY # 4” [2 DISC-SET]

  • Mohammed Yone vs. Daichi Ozawa
  • Kongo (Hajime Ohara, Hi69 & Shuji Kondo) vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita, NOSAWA Rongai & Super Crazy)
  • Extreme Tiger vs. Alejandro
  • Kai Fujimura, Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa) & Yasutaka Yano
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Manabu Soya)
  • Atsushi Kotoge vs. Tadasuke
  • Kendo Kashin, Masaaki Mochizuki & Masato Tanaka vs. Naomichi Marufuji, Satoshi Kojima & Takashi Sugiura
  • HAYATA & Jack Morris vs. Kaito Kiyomiya & Ninja Mack

PRO WRESTLING NOAH - 2022/10/14 - Kumamoto Castle Hall Civic Hall - “SUNNY VOYAGE 2022”

  • Kai Fujimura vs. Daichi Ozawa
  • Three Way Match: Hajime Ohara vs. YO-HEY vs. Extreme Tiger
  • Jack Morris, Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita, NOSAWA Rongai & Super Crazy)
  • Masa Kitamiya, Masato Tanaka, Naomichi Marufuji & Shuhei Taniguchi vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone), Satoshi Kojima & Takashi Sugiura
  • Alejandro & Ninja Mack vs. Stinger (Chris Ridgeway & HAYATA)
  • Atsushi Kotoge, Daiki Inaba, Kaito Kiyomiya, Seiki Yoshioka & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Hi69, Katsuhiko Nakajima, Kenoh, Manabu Soya & Tadasuke)

PRO WRESTLING NOAH - 2022/10/15 - Sun Arena Sendai - “SUNNY VOYAGE 2022”

  • Shuhei Taniguchi vs. Daichi Ozawa
  • Extreme Tiger vs. Kai Fujimura
  • Ninja Mack & YO-HEY vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Super Crazy)
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone) & Masato Tanaka
  • Hi69 vs. Seiki Yoshioka
  • HAYATA, Kaito Kiyomiya & Yasutaka Yano vs. Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa) & Jack Morris
  • Alejandro, Atsushi Kotoge, Naomichi Marufuji, Satoshi Kojima & Takashi Sugiura vs. Kongo (Hajime Ohara, Katsuhiko Nakajima, Kenoh, Manabu Soya & Tadasuke)

PRO WRESTLING NOAH - 2022/10/16 - Fukuoka International Center - “DEMOLITION STAGE 2022 IN FUKUOKA 2022” [2 DISC-SET]

  • Manabu Soya vs. Daichi Ozawa
  • Masa Kitamiya & Shuhei Taniguchi vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
  • Kai Fujimura, Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita, NOSAWA Rongai & Super Crazy)
  • Katsuhiko Nakajima vs. Chris Ridgeway
  • Daiki Inaba, Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. Sugiura-gun (Kazuyuki Fujita & Takashi Sugiura) & Masato Tanaka
  • Eight Man Tag Team Elimination Match: Alejandro, Atsushi Kotoge, Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69, Shuji Kondo & Tadasuke)
  • Keiji Muto, Ninja Mack & Satoshi Kojima vs. HAYATA, Jack Morris & Naomichi Marufuji
  • Hideki Suzuki & Kazushi Sakuraba vs. Kongo (Kenoh & Masakatsu Funaki)

PRO WRESTLING NOAH - 2022/10/30 - Tokyo, Ariake Arena - “ARIAKE TRIUMPH - THE RETURN - PRO WRESTLING LOVE FOREVER 3 ~ TRIUMPH ~”

  • Alejandro, Extreme Tiger & Shuhei Taniguchi vs. Kongo (Hajime Ohara, Manabu Soya & Shuji Kondo)
  • Daiki Inaba & YO-HEY vs. Dante Leon & Jack Morris
  • Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa) & Yasutaka Yano vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita, NOSAWA Rongai & Super Crazy)
  • Masa Kitamiya & Masato Tanaka vs. Sugiura-gun (El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Hideki Suzuki)
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka © vs. Kongo (Hi69 & Tadasuke)
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: HAYATA © vs. Ninja Mack
  • GHC National Title Match: Masakatsu Funaki © vs. Kazushi Sakuraba
  • GHC Tag Team Title Match: Satoshi Kojima & Takashi Sugiura © vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh)
  • Keiji Muto, Naomichi Marufuji & Yoshiki Inamura vs. Great Bash Heel (Togi Makabe & Tomoaki Honma) & Hiroshi Tanahashi
  • GHC Heavyweight Title Match: Kaito Kiyomiya © vs. Kazuyuki Fujita

PRO WRESTLING NOAH - 2022/11/03 - Kira Messe Numazu - “SUNNY VOYAGE 2022”

  • Shuhei Taniguchi vs. Daishi Ozawa
  • Extreme Tiger & Ninja Mack vs. Dante Leon & YO-HEY
  • Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa vs. Los Perros del Mal de Japon (NOSAWA Rongai & Super Crazy)
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Satoshi Kojima, Takashi Sugiura & Timothy Thatcher vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone), Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura
  • Alejandro & AMAKUSA vs. Kongo (Hi69 & Tadasuke)
  • Atsushi Kotoge, Daiki Inaba, Masa Kitamiya, Naomichi Marufuji & Seiki Yoshioka vs. Kongo (Hajime Ohara, Katsuhiko Nakajima, Kenoh, Manabu Soya & Shuji Kondo)

PRO WRESTLING NOAH - 2022/11/10 - Tokyo, Korakuen Hall - “GLOBAL HONORED CROWN” [2 DISC-SET]

  • Kai Fujimura & Yoshiki Inamura vs. Daishi Ozawa & Yasutaka Yano
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka © vs. Kongo (Hajime Ohara & Shuji Kondo)
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: Ninja Mack © vs. Dante Leon
  • GHC Tag Team Title Match: Satoshi Kojima & Takashi Sugiura © vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
  • GHC National Title Match: Masakatsu Funaki © vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr.
  • GHC Heavyweight Title Match: Kaito Kiyomiya © vs. Timothy Thatcher

PRO WRESTLING NOAH - 2022/11/11 - Tokyo, Korakuen Hall - “GLOBAL DREAM” [2 DISC-SET]

  • Kai Fujimura, Yasutaka Yano & Yoshiki Inamura vs. Madoka Kikuta, Mochizuki Jr. & Ryu Fuda
  • Five Way Tag Team Elimination Match: BIG BOSS Shimizu & Mohammed Yone vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita & Super Crazy) vs. GOLD CLASS (Ben-K & Minorita) vs. M3K (Susumu Mochizuki & Yasushi Kanda) vs. ISHIN & Manabu Soya
  • Genki Horiguchi, NOSAWA Rongai & Ryo Saito vs. Natural Vibes (Funky Jacky Kamei & Kzy) & YO-HEY
  • Satoshi Kojima vs. Kono Mama Ichikawa
  • Atsushi Kotoge, Dante Leon & Punch Tominaga vs. Natural Vibes (Jason Lee, Strong Machine J & U-T)
  • YAMATO vs. Seiki Yoshioka
  • AMAKUSA & Takuma Fujiwara vs. Shun Skywalker & Tadasuke
  • Alejandro, Dragon Dia, Dragon Kid, Extreme Tiger & Ninja Mack vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69) & Z-Brats (BxB Hulk, Diamante & H.Y.O)
  • Kenoh & Kota Minoura vs. Kaito Kiyomiya & Yuki Yoshioka

PRO WRESTLING NOAH - 2022/11/23 - Tokyo, Yoyogi National Gym # 2 - “THE BEST” [2 DISC-SET]

  • Kongo (Hi69 & Tadasuke) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
  • Shuhei Taniguchi vs. Hideki Suzuki
  • Kai Fujimura, Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa vs. Los Perros del Mal de Japon (Eita, NOSAWA Rongai & Super Crazy)
  • Daiki Inaba vs. Jack Morris
  • Masaaki Mochizuki, Masato Tanaka & Naomichi Marufuji vs. Sugiura-gun (Kazuyuki Fujita, Takashi Sugiura & Timothy Thatcher)
  • Alejandro & AMAKUSA vs. Dante Leon & YO-HEY
  • Kaito Kiyomiya, Masa Kitamiya & Satoshi Kojima vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Manabu Soya)
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: Kongo (Hajime Ohara & Shuji Kondo) © vs. Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka
  • GHC National Title Match: El Hijo del Dr. Wagner Jr. © vs. Yoshiki Inamura

PRO WRESTLING NOAH - 2022/12/14 - Fukushima, Aizuwakamatsu City Bunka Center - “SUNNY VOYAGE 2022”

  • Hi69 vs. Taishi Ozawa
  • Akitoshi Saito & Mohammed Yone vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • Kai Fujimura & Yoshiki Inamura vs. Jack Morris & Naomichi Marufuji
  • NOSAWA Rongai vs. Yoshinari Ogawa
  • Alejandro & AMAKUSA vs. Dante Leon & YO-HEY
  • Atsushi Kotoge, Kaito Kiyomiya, Satoshi Kojima, Seiki Yoshioka & Takashi Sugiura vs. Hajime Ohara, Katsuhiko Nakajima, Kenoh, Manabu Soya & Tadasuke

PRO WRESTLING NOAH - 2022/12/18 - Tokyo, Shin-Kiba, 1st Ring - “KONGO PRODUCE DIAMOND 5”

  • Hi69 vs. Alejandro
  • Daiki Inaba & Seiki Yoshioka vs. Kongo (Manabu Soya & Shuji Kondo)
  • Masakatsu Funaki vs. Yoshiki Inamura
  • Satoshi Kojima vs. Katsuhiko Nakajima
  • Tadasuke vs. AMAKUSA
  • Hajime Ohara vs. Kenoh

PRO WRESTLING NOAH - 2022/12/18 - Tokyo, Shin-Kiba, 1st Ring - “NEW HOPE”

  • Atsushi Kotoge vs. Shoki Kitamura
  • Daiki Inaba & Masa Kitamiya vs. Daishi Ozawa & Yoshiki Inamura
  • Naomichi Marufuji vs. Alejandro
  • AMAKUSA & Kaito Kiyomiya vs. Dante Leon & Jack Morris
  • Satoshi Kojima vs. Yasutaka Yano

PRO WRESTLING NOAH - 2022/12/19 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2022” [2 DISC-SET]

  • Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone) vs. Daishi Ozawa & Shuhei Taniguchi
  • Hajime Ohara vs. Eita
  • Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa vs. Kongo (Hi69 & Tadasuke)
  • YO-HEY vs. Seiki Yoshioka
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Sugiura-gun (Hideki Suzuki, Kazuyuki Fujita & Takashi Sugiura)
  • Katsuhiko Nakajima vs. Jack Morris
  • Atsushi Kotoge, Kaito Kiyomiya & Masato Tanaka vs. Kongo (Kenoh, Manabu Soya & Shuji Kondo)
  • AMAKUSA & Ninja Mack vs. Alejandro & Dante Leon
  • Satoshi Kojima vs. Naomichi Marufuji

PRO WRESTLING NOAH - 2022/12/20 - Tokyo, Korakuen Hall - “TOKYO GURENTAI PRODUCE: TOKYO DREAM FINAL - LAST FESTIVAL” [2 DISC-SET]

  • 2, Ikuto Hidaka, SUSHI & Takatoshi Matsumoto vs. Daisuke Nakamura, Hideki Monma, Takuya Kai & Tyson Maeguchi
  • Natsu Sumire & Rina Yamashita vs. Maya Yukihi & Miyuki Takase
  • Kotaro Suzuki vs. Eita
  • Three Way Match: Dante Leon vs. Ninja Mack vs. The Leave Mask
  • BxB Hulk, Hokuto Omori & Yoshitomo Shimohigashi vs. Akito, Masaaki Mochizuki & Naomichi Marufuji
  • Twelve Man Tag Team Match: Tokyo Gurentai (FUJITA, KIKUZAWA, MAZADA, NOSAWA Rongai & TAKEMURA) & Dick Togo vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69, Katsuhiko Nakajima, Kenoh, Manabu Soya & Tadasuke)

PRO WRESTLING NOAH - 2022/12/23 - Tokyo, Shinjuku FACE - “N INNOVATION” [2 DISC-SET]

  • Hi69 vs. Shoki Kitamura
  • Alejandro, Andy Wu & Ninja Mack vs. Kongo (Hajime Ohara, Shuji Kondo & Tadasuke)
  • NOSAWA Rongai vs. Yasutaka Yano
  • Yoshinari Ogawa vs. Eita
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka © vs. Kzy & YO-HEY
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: Dante Leon © vs. AMAKUSA

PRO WRESTLING NOAH - 2023/01/01 - Tokyo, Nihon Budokan - “THE NEW YEAR 2023” [3 DISC-SET]

  • Yasutaka Yano vs. Taishi Ozawa
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone) & Shuhei Taniguchi
  • Alejandro, Dante Leon & Ninja Mack vs. Kongo (Hi69, Shuji Kondo & Tadasuke)
  • Atsushi Kotoge, El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Seiki Yoshioka vs. M3K (Masaaki Mochizuki, Mochizuki Jr. & Susumu Mochizuki)
  • Sugiura-gun (Kazuyuki Fujita, Kendo Kashin & NOSAWA Rongai) & Hiroshi Hase vs. Kongo (Hajime Ohara, Katsuhiko Nakajima, Manabu Soya & Masakatsu Funaki)
  • Timothy Thatcher vs. Jack Morris
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: AMAKUSA © vs. Junta Miyawaki
  • GHC Tag Team Title Match: Satoshi Kojima & Takashi Sugiura © vs. KENTA & Naomichi Marufuji
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: Kzy & YO-HEY © vs. Eita & Yoshinari Ogawa
  • GHC Heavyweight Title Match: Kaito Kiyomiya © vs. Kenoh
  • Shinsuke Nakamura vs. Great Muta

PRO WRESTLING NOAH - 2023/01/08 - Tokyo, Korakuen Hall - “NEW SUNRISE 2023” [2 DISC-SET]

  • Daiki Inaba & Masa Kitamiya vs. Taishi Ozawa & Yasutaka Yano
  • Sugiura-gun (El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Timothy Thatcher) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
  • Masaaki Mochizuki vs. Jack Morris
  • Eita & Yoshinari Ogawa vs. Alejandro & Junta Miyawaki
  • Scramble Shuffle Tag Tournament NOAH & Kongo First Round Match: Katsuhiko Nakajima & Seiki Yoshioka vs. Hi69 & Naomichi Marufuji
  • Scramble Shuffle Tag Tournament NOAH & Kongo First Round Match: Hajime Ohara & Takashi Sugiura vs. Masakatsu Funaki & YO-HEY
  • Dante Leon vs. Ninja Mack
  • Scramble Shuffle Tag Tournament NOAH & Kongo First Round Match: Atsushi Kotoge & Manabu Soya vs. Kaito Kiyomiya & Tadasuke
  • Scramble Shuffle Tag Tournament NOAH & Kongo First Round Match: Satoshi Kojima & Shuji Kondo vs. AMAKUSA & Kenoh
  • Jake Lee vs. Yoshiki Inamura

PRO WRESTLING NOAH - 2023/01/08 - Tokyo, Korakuen Hall - “REBOOT 2023” [2 DISC-SET]

  • Shuhei Taniguchi vs. Taishi Ozawa
  • Scramble Shuffle Tag Tournament NOAH & Kongo Semi Final Match: Katsuhiko Nakajima & Seiki Yoshioka vs. Atsushi Kotoge & Manabu Soya
  • Scramble Shuffle Tag Tournament NOAH & Kongo Semi Final Match: Satoshi Kojima & Shuji Kondo vs. Masakatsu Funaki & YO-HEY
  • Yasutaka Yano vs. Dante Leon
  • Daiki Inaba & Masa Kitamiya vs. Sugiura-gun (Takashi Sugiura & Timothy Thatcher)
  • AMAKUSA & Ninja Mack vs. Kongo (Hi69 & Tadasuke)
  • Masato Tanaka & Shoki Kitamura vs. Kongo (Hajime Ohara & Kenoh)
  • Eita, El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Yoshinari Ogawa vs. Alejandro, Junta Miyawaki & Naomichi Marufuji
  • Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. Jack Morris & Jake Lee
  • Scramble Shuffle Tag Tournament NOAH & Kongo Semi Final Match: Satoshi Kojima & Shuji Kondo vs. Katsuhiko Nakajima & Seiki Yoshioka

PRO WRESTLING NOAH - 2023/01/09 - Yokohama Radiant Hall - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Tadasuke vs. Taishi Ozawa
  • Shuhei Taniguchi vs. Jack Morris
  • Kongo (Katsuhiko Nakajima & Manabu Soya) vs. Sugiura-gun (El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Timothy Thatcher)
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone) & Naomichi Marufuji
  • Yasutaka Yano vs. Junta Miyawaki
  • Kongo (Hajime Ohara & Kenoh) vs. Sugiura-gun (NOSAWA Rongai & Takashi Sugiura)
  • AMAKUSA vs. Kaito Kiyomiya

PRO WRESTLING NOAH - 2023/01/15 - Shizuoka, Fujisan Messe - “SUNNY VOYAGE 2023” [2 DISC-SET]

  • Yasutaka Yano vs. Atsushi Kotoge
  • Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & YO-HEY vs. Kongo (Manabu Soya & Tadasuke)
  • Timothy Thatcher vs. Seiki Yoshioka
  • NOSAWA Rongai & Yoshinari Ogawa vs. Alejandro & Junta Miyawaki
  • Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba
  • Kaito Kiyomiya & Shuhei Taniguchi vs. Jack Morris & Jake Lee
  • AMAKUSA, Dante Leon, Naomichi Marufuji, Ninja Mack & Satoshi Kojima vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69, Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Shuji Kondo)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/01/22 - Yokohama Arena - “GREAT MUTA FINAL BYE-BYE” [2 DISC-SET]

  • Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69)
  • Maya Yukihi & Natsu Sumire vs. Jungle Kyona & Saori Anou
  • Masaaki Mochizuki vs. Timothy Thatcher
  • Eita, NOSAWA Rongai & Yoshinari Ogawa vs. Alejandro, Junta Miyawaki & Yasutaka Yano
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & Jake Lee)
  • GHC Martial Arts Rules Match: Kazushi Sakuraba vs. Hideki Suzuki
  • AMAKUSA, Ninja Mack & Ultimo Dragon vs. Dante Leon, Kzy & YO-HEY
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Kaito Kiyomiya, Satoshi Kojima & Takashi Sugiura vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima, Kenoh, Manabu Soya & Masakatsu Funaki)
  • AKIRA, Hakushi & Naomichi Marufuji vs. Darby Allin, Great Muta & Sting

PRO WRESTLING NOAH - 2023/02/04 - Nippon Totor Green Dome Maebashi - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Shuhei Taniguchi vs. Taishi Ozawa
  • Atsushi Kotoge, Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69 & Tadasuke)
  • Naomichi Marufuji, Ninja Mack & Satoshi Kojima vs. Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Super Crazy
  • Mohammed Yone vs. Anthony Greene
  • Sugiura-gun (El Hijo del Dr. Wagner Jr., Takashi Sugiura & Timothy Thatcher) vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Manabu Soya)
  • Chris Ridgeway, Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa vs. Alejandro, AMAKUSA & Junta Miyawaki
  • Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. GLG (Jack Morris & Jake Lee)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/02/05 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2023” [2 DISC-SET]

  • Kinya Okada & Taishi Ozawa vs. Kongo (Hi69 & Tadasuke)
  • Super Crazy vs. Yasutaka Yano
  • Masaaki Mochizuki & Shuhei Taniguchi vs. Sugiura-gun (Hideki Suzuki & Timothy Thatcher)
  • Atsushi Kotoge, Daiki Inaba, Ninja Mack & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Hajime Ohara, Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Shuji Kondo)
  • Satoshi Kojima vs. Masa Kitamiya
  • Kaito Kiyomiya, Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & Jake Lee)
  • Ten Man Tag Team Elimination Match: Daga, Eita, NOSAWA Rongai & Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa) vs. Alejandro, AMAKUSA, Junta Miyawaki, Seiki Yoshioka & YO-HEY
  • GHC National Title Match: El Hijo del Dr. Wagner Jr. © vs. Manabu Soya

PRO WRESTLING NOAH - 2023/02/12 - Osaka, EDION Arena - “GREAT VOYAGE IN OSAKA” [2 DISC-SET]

  • Kinya Okada & Taishi Ozawa vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
  • Chris Ridgeway & Daga vs. Kongo (Hajime Ohara & Tadasuke)
  • Masaaki Mochizuki, Masato Tanaka & Yoshiki Inamura vs. Sugiura-gun (Hideki Suzuki, Kazuyuki Fujita & Timothy Thatcher)
  • AMAKUSA, El Hijo del Dr. Wagner Jr., Naomichi Marufuji & Ninja Mack vs. Kongo (Hi69, Katsuhiko Nakajima, Masakatsu Funaki & Shuji Kondo)
  • Yasutaka Yano & YO-HEY vs. El Desperado & NOSAWA Rongai
  • Kongo (Kenoh & Manabu Soya) vs. GLG (Anthony Greene & Jake Lee)
  • Atsushi Kotoge vs. Dralistico
  • GHC Tag Team Title Match: Satoshi Kojima & Takashi Sugiura © vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: Eita & Yoshinari Ogawa © vs. Alejandro & Junta Miyawaki
  • GHC Heavyweight Title Match: Kaito Kiyomiya © vs. Jack Morris

PRO WRESTLING NOAH - 2023/02/21 - Tokyo Dome - “KEIJI MUTO GRAND FIAL PRO-WRESTLING LAST LOVE HOLD OUT” [3 DISC-SET]

  • Yasutaka Yano & Yoshiki Inamura vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • Miyu Yamashita, Rika Tatsumi, Shoko Nakajima & Yuka Sakazaki vs. Maki Ito, Miu Watanabe, Mizuki & Yuki Arai
  • Sugiura-gun (Takashi Sugiura & Timothy Thatcher) & Satoshi Kojima vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & Jake Lee)
  • Chris Ridgeway, Daga, Eita, HAYATA & Yoshinari Ogawa vs. Alejandro, Atsushi Kotoge, Junta Miyawaki, Seiki Yoshioka & YO-HEY
  • The 37KAMIINA (MAO, Shunma Katsumata, Toi Kojima & Yuki Ueno) vs. Burning (Tetsuya Endo & Yuya Koroku), Hideki Okatani & Takeshi Masada
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Naomichi Marufuji & Ninja Mack vs. Z-Brats (Diamante, KAI & Shun Skywalker)
  • Kongo (Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Manabu Soya) vs. Zennichi Shin Jidai (Kento Miyahara & Yuma Aoyagi) & Suwama
  • MAZADA & NOSAWA Rongai vs. BULLET CLUB (Gedo & Taiji Ishimori)
  • AMAKUSA vs. Hiromu Takahashi
  • Kazuchika Okada vs. Kaito Kiyomiya
  • Keiji Muto vs. Tetsuya Naito
  • Keiji Muto vs. Masahiro Chono

PRO WRESTLING NOAH - 2023/03/09 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2023” [2 DISC-SET]

  • Kinya Okada, Taishi Ozawa & Yasutaka Yano vs. Kongo (Hajime Ohara, Shuji Kondo & Tadasuke)
  • Alejandro, Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Extreme Tiger, Lancelot & Super Crazy
  • Exhibition Match: Atsushi Kotoge vs. Daisuke Harada
  • Masaaki Mochizuki, Naomichi Marufuji & Shuhei Taniguchi vs. Sugiura-gun (Hideki Suzuki, Kazuyuki Fujita & Takashi Sugiura)
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Manabu Soya)
  • HAYATA vs. Eita
  • Yoshinari Ogawa vs. Chris Ridgeway
  • Atsushi Kotoge & Kaito Kiyomiya vs. GLG (Anthony Greene & Jake Lee)
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: AMAKUSA © vs. Hi69

PRO WRESTLING NOAH - 2023/03/14 - Yokohama Radiant Hall - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Shuhei Taniguchi & Yasutaka Yano vs. Kinya Okada & Taishi Ozawa
  • Kenoh vs. Daiki Inaba
  • Manabu Soya vs. Masa Kitamiya
  • Hajime Ohara, Hi69 & Tadasuke vs. Lancelot, Super Crazy & Xtreme Tiger
  • Yoshinari Ogawa vs. HAYATA
  • Eita vs. Chris Ridgeway
  • Anthony Greene & Jake Lee vs. Kaito Kiyomiya & YO-HEY

PRO WRESTLING NOAH - 2023/03/19 - Yokohama Budokan - “VOYAGE 2023 IN YOKOHAMA” [2 DISC-SET]

  • Yasutaka Yano vs. Taishi Ozawa
  • Alejandro, Atsushi Kotoge, Seiki Yoshioka & YO-HEY vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69, Shuji Kondo & Tadasuke)
  • Katsuhiko Nakajima vs. Kinya Okada
  • Mohammed Yone & Yoshiki Inamura vs. Hideki Suzuki & Saxon Huxley
  • Takashi Sugiura vs. Shuhei Taniguchi
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Naomichi Marufuji vs. GLG (Anthony Greene & Jack Morris)
  • AMAKUSA & Ninja Mack vs. Lancelot & Xtreme Tiger
  • GHC Tag Team Title Match: Daiki Inaba & Masa Kitamiya © vs. Kongo (Kenoh & Manabu Soya)
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: Eita & Yoshinari Ogawa © vs. Chris Ridgeway & HAYATA
  • GHC Heavyweight Title Match: Kaito Kiyomiya © vs. Jake Lee

PRO WRESTLING NOAH - 2023/03/24 - Akita, Selion Plaza - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Kinya Okada & Taishi Ozawa vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
  • Yasutaka Yano vs. Yoshiki Inamura
  • Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69)
  • Naomichi Marufuji, Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba, Kaito Kiyomiya & Masa Kitamiya
  • Extreme Tiger, Lancelot & Super Crazy vs. Alejandro, AMAKUSA & Ninja Mack
  • Manabu Soya vs. Saxon Huxley
  • Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa) & El Hijo del Dr. Wagner Jr. vs. GLG (Jack Morris, Tadasuke & YO-HEY)
  • Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh) vs. GLG (Anthony Greene & Jake Lee)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/03/25 - Morioka Gymnasium - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Kinya Okada vs. Taishi Ozawa
  • Alejandro, Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka vs. HAYATA, Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Naomichi Marufuji vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura
  • AMAKUSA, Kaito Kiyomiya & Ninja Mack vs. Lancelot, Super Crazy & Xtreme Tiger
  • Six Man Tag Team Best 2 Out Of 3 Falls Match: Kongo (Hajime Ohara, Hi69, Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Manabu Soya) vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/03/26 - Mutsu Maeda Arena - “SUNNY VOYAGE 2023” [2 DISC-SET]

  • Yasutaka Yano vs. Taishi Ozawa
  • Akitoshi Saito & Kinya Okada vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • Extreme Tiger & Super Crazy vs. Alejandro & Ninja Mack
  • Mohammed Yone vs. Saxon Huxley
  • Stinger (HAYATA & Yoshinari Ogawa) vs. GLG (Tadasuke & YO-HEY)
  • Atsushi Kotoge, Naomichi Marufuji, Seiki Yoshioka, Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69, Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Manabu Soya)
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: AMAKUSA © vs. Lanzeloth
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & Jake Lee)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/03/27 - Hachinohe YouTree 1st Floor Multipurpose Hall - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Mohammed Yone vs. Taishi Ozawa
  • Akitoshi Saito, Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba, Kinya Okada & Masa Kitamiya
  • Extreme Tiger, Lanzeloth, Ninja Mack & Super Crazy vs. Alejandro, AMAKUSA, Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka
  • Saxon Huxley vs. Yoshiki Inamura
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Yoshinari Ogawa vs. HAYATA & Kaito Kiyomiya
  • Naomichi Marufuji vs. Yasutaka Yano
  • Captain's Fall Ten Man Tag Team Match: Kongo (Hajime Ohara, Hi69, Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Manabu Soya) vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/04/08 - Osaka, ATC Hall - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 9”

  • Kinya Okada vs. Taishi Ozawa
  • Extreme Tiger, Lanzeloth & Super Crazy vs. Alejandro, Ninja Mack & Seiki Yoshioka
  • Hideki Suzuki & Saxon Huxley vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69)
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Yoshinari Ogawa vs. GLG (Jack Morris & Tadasuke)
  • AMAKUSA & Atsushi Kotoge vs. HAYATA & Yasutaka Yano
  • YO-HEY vs. Eita
  • Naomichi Marufuji, Sean Legacy, Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba, Kaito Kiyomiya, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura
  • Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh) vs. GLG (Anthony Greene & Jake Lee)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/04/09 - Takaoka Echool - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 10”

  • Kinya Okada & Taishi Ozawa vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69)
  • Shuhei Taniguchi vs. Daiki Inaba
  • Hideki Suzuki & Saxon Huxley vs. Sean Legacy & Yoshiki Inamura
  • Extreme Tiger, Lanzeloth, Naomichi Marufuji & Super Crazy vs. Alejandro, Atsushi Kotoge, Ninja Mack & Seiki Yoshioka
  • Yasutaka Yano & Yoshinari Ogawa vs. GLG (Tadasuke & YO-HEY)
  • AMAKUSA & El Hijo del Dr. Wagner Jr. vs. HAYATA & Kaito Kiyomiya
  • Kongo (Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Manabu Soya) vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & Jake Lee)
  • Takashi Sugiura vs. Masa Kitamiya

PRO WRESTLING NOAH - 2023/04/16 - Xebio Arena Sendai - “GREEN JOURNEY IN SENDAI 2023” [2 DISC-SET]

  • Atsushi Kotoge, Kaito Kiyomiya, Naomichi Marufuji, Ninja Mack & Seiki Yoshioka vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69, Kenoh & Shuji Kondo) & Jinsei Shinzaki
  • Three On Two Handicap Match: Alpha Wolf & Lanzeloth vs. Alejandro, Dragon Bane & Dralistico
  • GHC Tag Team Title Match: Daiki Inaba & Masa Kitamiya © vs. Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: Eita & Yoshinari Ogawa © vs. GLG (Tadasuke & YO-HEY)
  • GHC National Title Match: El Hijo del Dr. Wagner Jr. © vs. Jack Morris
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: AMAKUSA © vs. HAYATA
  • GHC Heavyweight Title Match: Jake Lee © vs. Katsuhiko Nakajima

PRO WRESTLING NOAH - 2023/04/22 - Takaoka Echool - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 11”

  • Masa Kitamiya vs. Taishi Ozawa
  • Three Way Match: Super Crazy vs. Lanzeloth vs. Alejandro
  • Kongo (Katsuhiko Nakajima & Kenoh) vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
  • AMAKUSA, Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69 & Shuji Kondo)
  • Kaito Kiyomiya & Yoshinari Ogawa vs. GLG (Anthony Greene & Jack Morris)
  • Daiki Inaba & HAYATA vs. Ninja Mack & Sean Legacy
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Shuhei Taniguchi, Takashi Sugiura & Yoshiki Inamura vs. Hideki Suzuki, Kazuyuki Fujita, Saxon Huxley & Timothy Thatcher
  • Alpha Wolf, Dragon Bane & Naomichi Marufuji vs. GLG (Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/04/23 - Kyoto KBS Hall - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 12”

  • Mohammed Yone vs. Taishi Ozawa
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Shuhei Taniguchi vs. Hideki Suzuki & Timothy Thatcher
  • Super Crazy & Yoshinari Ogawa vs. Alejandro & AMAKUSA
  • Three Way Match: Tadasuke vs. Lanzeloth vs. Alpha Wolf
  • Atsushi Kotoge, Daiki Inaba, Masa Kitamiya, Seiki Yoshioka & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69, Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Manabu Soya)
  • Takashi Sugiura vs. Saxon Huxley
  • Four Way Match: YO-HEY vs. HAYATA vs. Dragon Bane vs. Ninja Mack
  • Kaito Kiyomiya, Naomichi Marufuji & Sean Legacy vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & Jake Lee)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/04/29 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2023 - DAY # 3” [2 DISC-SET]

  • HAYATA & Super Crazy vs. Lanzeloth & Ninja Mack
  • Atsushi Kotoge & Daiki Inaba vs. Kongo (Hajime Ohara & Katsuhiko Nakajima)
  • Alejandro & Seiki Yoshioka vs. Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa)
  • Masa Kitamiya, Naomichi Marufuji & Yoshiki Inamura vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & Jake Lee)
  • AMAKUSA, Kaito Kiyomiya & Sean Legacy vs. Kongo (Kenoh, Manabu Soya & Shuji Kondo)
  • Hi69 vs. Junta Miyawaki
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura vs. Hideki Suzuki, Saxon Huxley & Timothy Thatcher
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: GLG (Tadasuke & YO-HEY) © vs. Alpha Wolf & Dragon Bane

PRO WRESTLING NOAH - 2023/05/04 - Tokyo, Ryogoku Kokugikan - “MAJESTIC 2023” [3 DISC-SET]

  • Alpha Wolf, Dragon Bane, Sean Legacy & Stallion Rogers vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris, Tadasuke & YO-HEY)
  • Natsu Sumire & Ryo Mizunami vs. Maya Yukihi & SAKI
  • Alejandro, AMAKUSA & Junta Miyawaki vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69 & Shuji Kondo)
  • Kazuyuki Fujita & Masato Tanaka vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • GHC Martial Arts Rules Match: Masakatsu Funaki vs. Shinya Aoki
  • Daga & Eita vs. Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa)
  • Rey Escorpion vs. Dralistico
  • GHC Tag Team Title Match: Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura © vs. Saxon Huxley & Timothy Thatcher
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: HAYATA © vs. Ninja Mack
  • GHC National Title Match: El Hijo del Dr. Wagner Jr. © vs. Hideki Suzuki
  • Go Shiozaki, Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. Kongo (Katsuhiko Nakajima, Kenoh & Manabu Soya)
  • GHC Heavyweight Title Match: Jake Lee © vs. Naomichi Marufuji

PRO WRESTLING NOAH - 2023/05/14 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2023 - DAY # 4” [2 DISC-SET]

  • Alejandro, AMAKUSA, Junta Miyawaki & Lanzeloth vs. Alpha Wolf, Dragon Bane, Super Crazy & Xtreme Tiger
  • Shuhei Taniguchi vs. Stallion Rogers
  • Kongo (Hajime Ohara & Hi69) vs. Chris Ridgeway & Daga
  • Daiki Inaba & THE TOUGH (Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura) vs. Sugiura-gun (Hideki Suzuki, Saxon Huxley & Timothy Thatcher)
  • HAYATA & Naomichi Marufuji vs. Dante Leon & Sean Legacy
  • Yoshinari Ogawa vs. Eita
  • Atsushi Kotoge, Kaito Kiyomiya, Seiki Yoshioka & Takashi Sugiura vs. GLG (Anthony Greene, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • Kongo (Kenoh & Manabu Soya) vs. AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/05/21 - Hyogo, Kobe Sanbo Hall - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 13” [2 DISC-SET]

  • Alejandro & Super Crazy vs. Kongo (Hajime Ohara & Hi69)
  • Alpha Wolf, Dante Leon & Extreme Tiger vs. Dragon Bane, HAYATA & Lanzeloth
  • Dave The Clown, Kazuyuki Fujita, Kendo Kashin & Masato Tanaka vs. Daiki Inaba, Masa Kitamiya, Shuhei Taniguchi & Yoshiki Inamura
  • AMAKUSA, Junta Miyawaki & Kaito Kiyomiya vs. Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa) & Sean Legacy
  • Daga vs. Eita
  • AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima) vs. Kongo (Masakatsu Funaki & Shuji Kondo)
  • Atsushi Kotoge, Naomichi Marufuji, Seiki Yoshioka & Takashi Sugiura vs. GLG (Anthony Greene, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • AJPW World Tag Team Title Match: Kongo (Kenoh & Manabu Soya) © vs. KONO & Suwama

PRO WRESTLING NOAH - 2023/05/28 - Bandaijima Multipurpose Plaza Okuma - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 14”

  • Hajime Ohara vs. Taishi Ozawa
  • HAYATA & Lanzeloth vs. Dante Leon & Super Crazy
  • Extreme Tiger, Sean Legacy & Stallion Rogers vs. Kongo (Hi69, Kenoh & Manabu Soya)
  • Mohammed Yone & Naomichi Marufuji vs. Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura
  • Alejandro, AMAKUSA & Junta Miyawaki vs. Stinger (Chris Ridgeway, Daga & Yoshinari Ogawa)
  • Atsushi Kotoge, Seiki Yoshioka, Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura vs. GLG (Anthony Greene, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya vs. AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/05/31 - Tokyo, Shinjuku FACE - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 15” [2 DISC-SET]

  • Manabu Soya vs. Taishi Ozawa
  • Stinger (Chris Ridgeway, Daga & Yoshinari Ogawa) vs. Kongo (Hajime Ohara, Hi69 & Shuji Kondo)
  • Stallion Rogers vs. Sean Legacy
  • Eita & HAYATA vs. Dante Leon & Junta Miyawaki
  • Akitoshi Saito, Mohammed Yone, Naomichi Marufuji, Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba, Go Shiozaki, Kaito Kiyomiya, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: GLG (Tadasuke & YO-HEY) © vs. Atsushi Kotoge & Seiki Yoshioka
  • Katsuhiko Nakajima vs. Kenoh

PRO WRESTLING NOAH - 2023/06/10 - Yokohama Radiant Hall - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 16”

  • Eita vs. Seiki Yoshioka
  • Atsushi Kotoge & Kai Fujimura vs. LEONA & Yoshinari Ogawa
  • Tadasuke vs. Chris Ridgeway
  • AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima) vs. Kongo (Hajime Ohara & Manabu Soya)
  • Kaito Kiyomiya vs. Sean Legacy
  • Daiki Inaba, HAYATA, Stallion Rogers & Super Crazy vs. Alejandro, Dante Leon, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura
  • AMAKUSA & Takashi Sugiura vs. GLG (Jake Lee & YO-HEY)
  • Hi69 vs. Kenoh

PRO WRESTLING NOAH - 2023/06/17 - Nagoya International Conference Hall Event Hall - “GREEN JOURNEY 2023 IN NAGOYA” [2 DISC-SET]

  • Akitoshi Saito, Seiki Yoshioka & Stallion Rogers vs. Alejandro, Mohammed Yone & Taishi Ozawa
  • Hi69 vs. Hajime Ohara
  • AMAKUSA, Junta Miyawaki & Kaito Kiyomiya vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr., Kai Fujimura & Yoshinari Ogawa
  • Shuhei Taniguchi vs. Hideki Suzuki
  • Atsushi Kotoge & Daiki Inaba vs. Eita & Naomichi Marufuji
  • Chris Ridgeway, Daga & Sean Legacy vs. Jack Morris, Tadasuke & YO-HEY
  • Kenoh & Manabu Soya vs. AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima)
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: HAYATA © vs. Dante Leon
  • GHC Tag Team Title Match: Saxon Huxley & Timothy Thatcher © vs. Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura
  • GHC Heavyweight Title Match: Jake Lee © vs. Takashi Sugiura

PRO WRESTLING NOAH - 2023/06/18 - Osaka ATC Hall - “SUNNY VOYAGE 2023 IN OSAKA”

  • Mohammed Yone & Super Crazy vs. Kai Fujimura & Stallion Rogers
  • Hi69 vs. Manabu Soya
  • Eita & HAYATA vs. Alejandro & Dante Leon
  • AMAKUSA, Sean Legacy & Seiki Yoshioka vs. Stinger (Chris Ridgeway & Yoshinari Ogawa) & El Hijo del Dr. Wagner Jr.
  • THE TOUGH (Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura), Daiki Inaba & Kaito Kiyomiya vs. Sugiura-gun (Hideki Suzuki, Saxon Huxley & Timothy Thatcher) & Shuhei Taniguchi
  • AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima) vs. Kongo (Hajime Ohara & Kenoh)
  • YO-HEY vs. Daga
  • Atsushi Kotoge, Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. GLG (Jack Morris, Jake Lee & Tadasuke)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/06/22 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2023 - DAY # 5” [2 DISC-SET]

  • Katsuhiko Nakajima & Seiki Yoshioka vs. Kongo (Hajime Ohara & Manabu Soya)
  • THE TOUGH (Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura), Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone) & Stallion Rogers vs. REAL (Hideki Suzuki, Kazuyuki Fujita, Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Daiki Inaba & Sean Legacy vs. GLG (Jack Morris & Jake Lee)
  • Eita, HAYATA & Kaito Kiyomiya vs. Kai Fujimura, LEONA & Yoshinari Ogawa
  • Shuji Kondo vs. Hi69
  • AMAKUSA, Atsushi Kotoge & Naomichi Marufuji vs. Dante Leon, El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Ninja Mack
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: GLG (Tadasuke & YO-HEY) © vs. Stinger (Chris Ridgeway & Daga)
  • Go Shiozaki vs. Kenoh

PRO WRESTLING NOAH - 2023/06/24 - Tokushima City Gym - “KENOH 15th ANNIVERSARY SHOW ~ SINCE 2008 ~”

  • Hi69 vs. Taishi Ozawa
  • Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Daiki Inaba & Stallion Rogers
  • Dante Leon vs. Ninja Mack
  • AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima), GAINA & Mohammed Yone vs. REAL (Kazuyuki Fujita, Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Atsushi Kotoge, Seiki Yoshioka & Super Crazy vs. Stinger (Chris Ridgeway, Daga & Yoshinari Ogawa)
  • Eita, El Hijo del Dr. Wagner Jr., HAYATA & Kaito Kiyomiya vs. GLG (Jack Morris, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • Alejandro, AMAKUSA, Kazushi Sakuraba, Masato Tanaka & Naomichi Marufuji vs. Kongo (Hajime Ohara, Kenoh, Manabu Soya, Masakatsu Funaki & Shuji Kondo)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/07/09 - Tokyo, Tama Mirai Messe - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 18” [2 DISC-SET]

  • Hi69 vs. Taishi Ozawa
  • LEONA & Yoshinari Ogawa vs. Kai Fujimura & Super Crazy
  • Seiki Yoshioka & Shuji Kondo vs. Alejandro & Hajime Ohara
  • Go Shiozaki, Masa Kitamiya, Mohammed Yone & Yoshiki Inamura vs. REAL (Hideki Suzuki, Kazuyuki Fujita, Saxon Huxley & Shuhei Taniguchi)
  • Adam Brooks & Ninja Mack vs. Dante Leon & Stallion Rogers
  • AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima), Eita & HAYATA vs. GLG (Jack Morris, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • GHC National Title Match: El Hijo del Dr. Wagner Jr. © vs. AMAKUSA
  • Daiki Inaba & Manabu Soya vs. Kaito Kiyomiya & Kenoh

PRO WRESTLING NOAH - 2023/07/15 - Tokyo, Korakuen Hall - “ONE NIGHT DREAM” [2 DISC-SET]

  • Kai Fujimura vs. Yu Owada
  • Jimmy Yang, Stallion Rogers & Super Crazy vs. GLG (Anthony Greene, Tadasuke & YO-HEY)
  • Hibiscus Mii & Yuu vs. Jazzy Yang & Miyuki Takase
  • Adam Brooks, Jack Morris, Lance Anoa'i & Saxon Huxley vs. Daiki Inaba, Manabu Soya, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Go Shiozaki vs. Jake Lee & Kenoh
  • AMAKUSA, Dralistico & Ninja Mack vs. Dante Leon, HAYATA & Rey Escorpion
  • Katsuhiko Nakajima vs. Kento Miyahara

PRO WRESTLING NOAH - 2023/07/20 - Tokyo, Shinjuku FACE - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 19”

  • Taishi Ozawa vs. Yu Owada
  • AMAKUSA, Hajime Ohara & Junta Miyawaki vs. Kai Fujimura, Super Crazy & Yoshinari Ogawa
  • Stallion Rogers vs. Ninja Mack
  • Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Adam Brooks & Lance Anoai
  • Atsushi Kotoge, Kenoh & Naomichi Marufuji vs. AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima) & Hi69
  • Eita vs. LEONA
  • Alejandro, Daiki Inaba, Manabu Soya, Seiki Yoshioka & Shuji Kondo vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: HAYATA © vs. Atsuki Aoyagi

PRO WRESTLING NOAH - 2023/07/23 - G Messe Gunma C Hall - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 20”

  • Yoshiki Inamura vs. Yu Owada
  • Shuhei Taniguchi vs. Taishi Ozawa
  • AMAKUSA, Junta Miyawaki & Super Crazy vs. Kai Fujimura, LEONA & Yoshinari Ogawa
  • Daiki Inaba, Manabu Soya & Masa Kitamiya vs. Lance Anoa'i, Mohammed Yone & Naomichi Marufuji
  • Alejandro & Seiki Yoshioka vs. Hajime Ohara & Ninja Mack
  • Adam Brooks, Eita, HAYATA, Kenoh & Stallion Rogers vs. Anthony Greene, Jack Morris, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY
  • Atsushi Kotoge & Hi69 vs. AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/07/29 - Aore Nagaoka - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 21”

  • Kai Fujimura vs. Yu Owada
  • Atsushi Kotoge & Hi69 vs. Daiki Inaba & Taishi Ozawa
  • Adam Brooks, Seiki Yoshioka & Super Crazy vs. LEONA, Stallion Rogers & Yoshinari Ogawa
  • Shuhei Taniguchi vs. Lance Anoai
  • Katsuhiko Nakajima & Mohammed Yone vs. Hajime Ohara & Naomichi Marufuji
  • Alejandro, Manabu Soya, Masa Kitamiya, Ninja Mack & Yoshiki Inamura vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • AMAKUSA, Junta Miyawaki & Kenoh vs. Eita, Go Shiozaki & HAYATA

PRO WRESTLING NOAH - 2023/07/30 - Ishikawa Industrial Exhibition Hall No. 3 - “SUNNY VOYAGE 2023 - DAY # 22” [2 DISC-SET]

  • Kai Fujimura vs. Yu Owada
  • Mohammed Yone & Taishi Ozawa vs. Akitoshi Saito & Super Crazy
  • Hajime Ohara vs. Ninja Mack
  • Alejandro, Seiki Yoshioka & Stallion Rogers vs. GLG (Anthony Greene, Tadasuke & YO-HEY)
  • Shuhei Taniguchi vs. Daiki Inaba
  • Eita & HAYATA vs. LEONA & Yoshinari Ogawa
  • Manabu Soya, Masa Kitamiya & Yoshiki Inamura vs. Adam Brooks, Kenoh & Lance Anoai
  • Atsushi Kotoge, Hi69 & Kazushi Sakuraba vs. AMAKUSA, Junta Miyawaki & Naomichi Marufuji
  • AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima) vs. GLG (Jack Morris & Jake Lee)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/08/06 - Yokohama Budokan - “N-1 VICTORY 2023 - DAY # 1” [2 DISC-SET]

  • Anthony Greene, Tadasuke & YO-HEY vs. Seiki Yoshioka, Shuji Kondo & Stallion Rogers
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Katsuhiko Nakajima vs. Manabu Soya
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Yoshiki Inamura vs. Jack Morris
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Lance Anoa'i vs. Yuma Anzai
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Masa Kitamiya vs. Yuki Yoshioka
  • Atsushi Kotoge, Hi69 & Naomichi Marufuji vs. AMAKUSA, Junta Miyawaki & Kazuyuki Fujita
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: El Hijo del Dr. Wagner Jr. vs. Daiki Inaba
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Kenoh vs. Adam Brooks
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Go Shiozaki vs. Saxon Huxley
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Timothy Thatcher vs. Jake Lee

PRO WRESTLING NOAH - 2023/08/09 - Tokyo, Korakuen Hall - “N-1 VICTORY 2023 - DAY # 2” [2 DISC-SET]

  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Manabu Soya vs. Daiki Inaba
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Masa Kitamiya vs. Adam Brooks
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Go Shiozaki vs. Yuma Anzai
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Timothy Thatcher vs. Yoshiki Inamura
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: El Hijo del Dr. Wagner Jr. vs. Lance Anoai
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Tournament First Round Match: Hajime Ohara & Seiki Yoshioka vs. GLG (Tadasuke & YO-HEY)
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Jake Lee vs. Yuki Yoshioka
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Katsuhiko Nakajima vs. Saxon Huxley

PRO WRESTLING NOAH - 2023/08/10 - Tokyo, Korakuen Hall - “N-1 VICTORY 2023 - DAY # 3” [2 DISC-SET]

  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Timothy Thatcher vs. Yuki Yoshioka
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Manabu Soya vs. Yuma Anzai
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Masa Kitamiya vs. Jack Morris
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Lance Anoai vs. Saxon Huxley
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Jake Lee vs. Adam Brooks
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title #1 Contendership Tournament First Round Match: Atsushi Kotoge & Hi69 vs. AMAKUSA & Junta Miyawaki
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Katsuhiko Nakajima vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr.
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Kenoh vs. Yoshiki Inamura

PRO WRESTLING NOAH - 2023/08/11 - Tokyo, Korakuen Hall - “N-1 VICTORY 2023 - DAY # 4” [2 DISC-SET]

  • Kai Fujimura vs. Yu Owada
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Timothy Thatcher vs. Jack Morris
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Katsuhiko Nakajima vs. Daiki Inaba
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Masa Kitamiya vs. Yoshiki Inamura
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Manabu Soya vs. Saxon Huxley
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Kenoh vs. Yuki Yoshioka
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title #1 Contendership Tournament Final Match: Atsushi Kotoge & Hi69 vs. GLG (Tadasuke & YO-HEY)
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Go Shiozaki vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr.

PRO WRESTLING NOAH - 2023/08/19 - Chateraise Gateaux Kingdom Sapporo - N-1 VICTORY 2023 - DAY # 5“ [2 DISC-SET]

  • Kai Fujimura & Seiki Yoshioka vs. Taishi Ozawa & Yu Owada
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Daiki Inaba vs. Saxon Huxley
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Adam Brooks vs. Yuki Yoshioka
  • Alejandro, Junta Miyawaki & Naomichi Marufuji vs. GLG (Anthony Greene, Tadasuke & YO-HEY)
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Katsuhiko Nakajima vs. Yuma Anzai
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Kenoh vs. Jack Morris
  • Eita, HAYATA & Kaito Kiyomiya vs. LEONA, Stallion Rogers & Yoshinari Ogawa
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Go Shiozaki vs. Lance Anoai
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Jake Lee vs. Masa Kitamiya

PRO WRESTLING NOAH - 2023/08/20 - Chateraise Gateaux Kingdom Sapporo - N-1 VICTORY 2023 - DAY # 6” [2 DISC-SET]

  • Taishi Ozawa vs. Yu Owada
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Adam Brooks vs. Yoshiki Inamura
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Hijo del Dr. Wagner jr. vs. Yuma Anzai
  • Anthony Greene, YO-HEY & Tadasuke vs. Yoshinari Ogawa, LEONA & Stallion Rogers
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Kenoh vs. Timothy Thatcher
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Manabu Soya vs. Lance Anoa'i
  • Go Shiozaki, Kaito Kiyomiya, HAYATA & Eita vs. Naomichi Marufuji, Seiki Yoshioka, Alejandro & Junta Miyawaki
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Jake Lee vs. Jack Morris

PRO WRESTLING NOAH - 2023/08/26 - Sendai PIT - N-1 VICTORY 2023 - DAY # 7“ [2 DISC-SET]

  • Alejandro & Yu Owada vs. Kai Fujimura & Taishi Ozawa
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Timothy Thatcher vs. Adam Brooks
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: El Hijo del Dr. Wagner Jr. vs. Saxon Huxley
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Yuki Yoshioka vs. Jack Morris
  • Hajime Ohara, Seiki Yoshioka & Stallion Rogers vs. GLG (Anthony Greene, Tadasuke & YO-HEY)
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Go Shiozaki vs. Manabu Soya
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Jake Lee vs. Yoshiki Inamura
  • HAYATA & Yuma Anzai vs. Junta Miyawaki & Kaito Kiyomiya
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Katsuhiko Nakajima vs. Lance Anoai
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Kenoh vs. Masa Kitamiya

PRO WRESTLING NOAH - 2023/08/27 - Culttz Kawasaki - N-1 VICTORY 2023 - DAY # 8” [2 DISC-SET]

  • Hajime Ohara, Seiki Yoshioka & Shuji Kondo vs. GLG (Anthony Greene, Tadasuke & YO-HEY)
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Saxon Huxley vs. Yuma Anzai
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Yuki Yoshioka vs. Yoshiki Inamura
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Timothy Thatcher vs. Masa Kitamiya
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Adam Brooks vs. Jack Morris
  • Atsushi Kotoge, Hi69 & Kai Fujimura vs. Chris Ridgeway, Daga & Yoshinari Ogawa
  • Eita, HAYATA, Kaito Kiyomiya, Kazuyuki Fujita & Lance Anoai vs. Alejandro, Junta Miyawaki, Masato Tanaka, Naomichi Marufuji & Stallion Rogers
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Manabu Soya vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr.
  • N-1 Victory 2023 Block B Match: Katsuhiko Nakajima vs. Go Shiozaki
  • N-1 Victory 2023 Block A Match: Kenoh vs. Jake Lee
  • N-1 Victory 2023 Block B Decision Match: Go Shiozaki vs. Manabu Soya

PRO WRESTLING NOAH - 2023/09/03 - Osaka, EDION Arena - “N-1 VICTORY 2023 - DAY # 9 - FINAL” [3 DISC-SET]

  • Mohammed Yone & Yu Owada vs. Kai Fujiwara & Taishi Ozawa
  • Eita & HAYATA vs. GLG (Tadasuke & YO-HEY)
  • Hibiscus Mii, Hiroyo Matsumoto & Yuu vs. Maya Yukihi, Miyuki Takase & Sumire Natsu
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Lance Anoai vs. Adam Brooks & Stallion Rogers
  • Hajime Ohara, Junta Miyawaki & Katsuhiko Nakajima vs. Manabu Soya, Seiki Yoshioka & Shuji Kondo
  • Four Way Survival Match: Alpha Wolf vs. Alejandro vs. Dragon Bane vs. Ninja Mack
  • GLG (Anthony Greene, Jack Morris & Jake Lee) vs. REAL (Hideki Suzuki, Saxon Huxley & Timothy Thatcher)
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: Stinger (Chris Ridgeway & Daga) © vs. Atsushi Kotoge & HIROKI
  • Masa Kitamiya, Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Yoshiki Inamura, Yuki Yoshioka & Yuma Anzai
  • GHC Martial Arts Rules Match: Josh Barnett vs. Masakatsu Funaki
  • Yoshinari Ogawa & Zack Sabre Jr. vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa
  • N-1 Victory 2023 Final Match: Go Shiozaki vs. Kenoh

PRO WRESTLING NOAH - 2023/09/09 - Tokyo, Shinjuku FACE - “SUNNY VOYAGE 2023” [2 DISC-SET]

  • Taishi Ozawa & Yu Owada vs. GLG (Tadasuke & YO-HEY)
  • Atsushi Kotoge & Hi69 vs. Adam Brooks & Mohammed Yone
  • Hajime Ohara, Junta Miyawaki & Kai Fujimura vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & LEONA
  • Anthony Greene vs. Saxon Huxley
  • Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa vs. REAL (Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Kenoh, Lance Anoai & Stallion Rogers vs. Daiki Inaba, Manabu Soya & Masa Kitamiya
  • Eita & HAYATA vs. Seiki Yoshioka & Shuji Kondo
  • Alpha Wolf, Dragon Bane & Psycho Clown vs. Alejandro, El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Ninja Mack
  • AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima) vs. GLG (Jack Morris & Jake Lee)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/09/10 - Kasukabe Furei Cube - “SUNNY VOYAGE 2023” [2 DISC-SET]

  • Taishi Ozawa vs. Yu Owada
  • GLG (Anthony Greene, Jack Morris & Tadasuke) vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Masa Kitamiya & Mohammed Yone vs. Junta Miyawaki & Naomichi Marufuji
  • Atsushi Kotoge, Daiki Inaba & Kai Fujimura vs. Eita, HAYATA & Katsuhiko Nakajima
  • Three Way Match: Alpha Wolf vs. Dragon Bane vs. Ninja Mack
  • Hajime Ohara, Seiki Yoshioka & Shuji Kondo vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & LEONA
  • Adam Brooks & Stallion Rogers vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa
  • Kenoh & Lance Anoai vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Manabu Soya
  • Go Shiozaki & Hi69 vs. GLG (Jake Lee & YO-HEY)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/09/17 - Tokyo, Korakuen Hall - “NAOMICHI MARUFUJI DEBUT 25th ANNIVERSARY SHOW” [2 DISC-SET]

  • Alpha Wolf, Dragon Bane & Seiki Yoshioka vs. Alejandro, Hajime Ohara & Ninja Mack
  • Kai Fujimura, Taishi Ozawa & Yu Owada vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone) & Takashi Sugiura
  • Junta Miyawaki vs. Ryohei Oiwa
  • Daiki Inaba, Kazuyuki Fujita, Manabu Soya & Masa Kitamiya vs. REAL (Hideki Suzuki, Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Eita, HAYATA & Kaito Kiyomiya vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & Stallion Rogers
  • Kenoh & Psycho Clown vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Lance Anoai
  • AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima), Adam Brooks, Atsushi Kotoge & Hi69 vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • Naomichi Marufuji vs. Will Ospreay

PRO WRESTLING NOAH - 2023/09/23 - Shimada City Sports Center Sub Arena - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Junta Miyawaki & Kai Fujimura vs. Taishi Ozawa & Yu Owada
  • Hajime Ohara vs. LEONA
  • Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & Stallion Rogers vs. GLG (Jack Morris, Tadasuke & YO-HEY)
  • Adam Brooks, Masa Kitamiya & Mohammed Yone vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Atsushi Kotoge & Hi69 vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa
  • Alpha Wolf, Dragon Bane & Kenoh vs. Alejandro, Naomichi Marufuji & Ninja Mack
  • Eita, El Hijo del Dr. Wagner Jr., HAYATA & Lance Anoai vs. Daiki Inaba, Manabu Soya, Seiki Yoshioka & Shuji Kondo
  • AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima) vs. GLG (Anthony Greene & Jake Lee)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/09/24 - Nagoya Congress Center Event Hall - “GRAND SHIP 2023 IN NAGOYA” [2 DISC-SET]

  • Akitoshi Saito, Atsushi Kotoge, Stallion Rogers & Taishi Ozawa vs. Daiki Inaba, Hi69, Mohammed Yone & Yu Owada
  • Hajime Ohara & Shuji Kondo vs. GLG (Tadasuke & YO-HEY)
  • Manabu Soya, Masa Kitamiya & Takashi Sugiura vs. Hideki Suzuki, Kazuyuki Fujita & Shuhei Taniguchi
  • Daga vs. Junta Miyawaki
  • Kenoh & Lance Anoai vs. Adam Brooks & Katsuhiko Nakajima
  • Eita, Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa vs. LEONA, Naomichi Marufuji & Yoshinari Ogawa
  • GHC Tag Team Title Match: REAL (Saxon Huxley & Timothy Thatcher) © vs. GLG (Anthony Greene & Jack Morris)
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: Alpha Wolf & Dragon Bane vs. Alejandro & Ninja Mack
  • GHC National Title Match: El Hijo del Dr. Wagner Jr. © vs. Psycho Clown
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: HAYATA © vs. Yuki Yoshioka
  • GHC Heavyweight Title Match: Jake Lee © vs. Go Shiozaki

PRO WRESTLING NOAH - 2023/10/09 - Tokyo, Shinjuku FACE - “MONDAY MAGIC # 1”

  • Ninja Mack vs. Terry Yaki
  • Go Shiozaki, Junta Miyawaki & Kazuyuki Fujita vs. Kai Fujimura, Manabu Soya & Masa Kitamiya
  • LJ Cleary & Ryohei Oiwa vs. GLG (Anthony Greene & Jake Lee)
  • Mio Momono & Takumi Iroha vs. Riko Kawahata & Yuu
  • Three Way Tag Team Elimination Match: Atsushi Kotoge & Hi69 vs. Alpha Wolf & Dragon Bane vs. GLG (Tadasuke & YO-HEY)
  • Kenoh vs. Great Mummy (Satoshi Kojima)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/10/14 - Yokohama Radiant Hall - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Manabu Soya & Taishi Ozawa vs. Daiki Inaba & Yu Owada
  • Atsushi Kotoge, Hajime Ohara & Hi69 vs. Alejandro, Ninja Mack & Terry Yaki
  • Go Shiozaki & Junta Miyawaki vs. Kai Fujimura & Masa Kitamiya
  • HAYATA vs. Stallion Rogers
  • Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa vs. GLG (Anthony Greene & LJ Cleary)
  • YO-HEY vs. Dragon Bane
  • Alpha Wolf & Kenoh vs. GLG (Jake Lee & Tadasuke)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/10/20 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2023” [2 DISC-SET]

  • Kai Fujimura & Stallion Rogers vs. Taishi Ozawa & Yu Owada
  • Alejandro, Ninja Mack & Terry Yaki vs. Atsushi Kotoge, Hajime Ohara & Seiki Yoshioka
  • Shuji Kondo & Xtreme Tiger vs. Hi69 & Junta Miyawaki
  • Kazunari Murakami, Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Hideki Suzuki, Saxon Huxley & Shuhei Taniguchi
  • Eita & HAYATA vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa)
  • Anthony Greene, LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY vs. Alpha Wolf, Dragon Bane, Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Kenoh vs. Jack Morris & Jake Lee
  • Daiki Inaba, Manabu Soya & Masaaki Mochizuki vs. AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima) & Masa Kitamiya

PRO WRESTLING NOAH - 2023/10/22 - Shimizu Marine Building - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Kai Fujimura vs. Yu Owada
  • Mohammed Yone & Taishi Ozawa vs. REAL (Saxon Huxley & Shuhei Taniguchi)
  • Extreme Tiger & Junta Miyawaki vs. Ninja Mack & Terry Yaki
  • Atsushi Kotoge, Hi69, Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba, Hajime Ohara, Manabu Soya, Masa Kitamiya & Shuji Kondo
  • Anthony Greene vs. Ryohei Oiwa
  • Daga, LEONA & Yoshinari Ogawa vs. Eita, HAYATA & Kaito Kiyomiya
  • Alpha Wolf, Dragon Bane, El Hijo del Dr. Wagner Jr., Kenoh & Stallion Rogers vs. GLG (Jack Morris, Jake Lee, LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/10/23 - Tokyo, Shinjuku FACE - “MONDAY MAGIC # 2”

  • Daga vs. HAYATA
  • Kai Fujimura & Yu Owada vs. REAL (Saxon Huxley & Shuhei Taniguchi)
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Extreme Tiger & Terry Yaki vs. Alejandro, Junta Miyawaki & Naomichi Marufuji
  • GHC Hardcore Openweight Title Match: Masato Tanaka vs. Ninja Mack
  • 12 Man Tag Team Elimination Match: Alpha Wolf, Daiki Inaba, Dragon Bane, Kaito Kiyomiya, Manabu Soya & Masa Kitamiya vs. GLG (Jack Morris, Jake Lee, LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/10/26 - Hiroshima Industrial Hall West Exhibition Hall - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Alejandro, Atsushi Kotoge & Hi69 vs. Kai Fujimura, Taishi Ozawa & Yu Owada
  • Manabu Soya & Masa Kitamiya vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone)
  • Daiki Inaba, Hajime Ohara & Seiki Yoshioka vs. GLG (LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)
  • Jack Morris vs. Ryohei Oiwa
  • Eita, HAYATA & Kaito Kiyomiya vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & El Hijo del Dr. Wagner Jr.
  • Alpha Wolf, Dragon Bane & Extreme Tiger vs. Junta Miyawaki, Ninja Mack & Terry Yaki
  • Kenoh & Stallion Rogers vs. GLG (Anthony Greene & Jake Lee)
  • Go Shiozaki, Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. REAL (Hideki Suzuki, Saxon Huxley & Shuhei Taniguchi

PRO WRESTLING NOAH - 2023/10/27 - Kumamoto Castle Hall Civic Hall - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Hajime Ohara & Kai Fujimura vs. Taishi Ozawa & Yu Owada
  • Atsushi Kotoge, Extreme Tiger & Hi69 vs. Alejandro, Ninja Mack & Terry Yaki
  • Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone) & Takashi Sugiura vs. REAL (Hideki Suzuki, Saxon Huxley & Shuhei Taniguchi)
  • Daiki Inaba & Manabu Soya vs. Junta Miyawaki & Masa Kitamiya
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & LJ Cleary)
  • Eita & HAYATA vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa)
  • Alpha Wolf, Dragon Bane & Kenoh vs. GLG (Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • Naomichi Marufuji & Shuji Kondo vs. Go Shiozaki & Seiki Yoshioka

PRO WRESTLING NOAH - 2023/10/28 - Fukuoka Kokusai Center - “DEMOLITION STAGE 2023 IN FUKUOKA” [2 DISC-SET]

  • Mohammed Yone, Taishi Ozawa & Yu Owada vs. Akitoshi Saito, Kai Fujimura & Stallion Rogers
  • Atsushi Kotoge, Extreme Tiger, Hajime Ohara, Hi69 & Junta Miyawaki vs. Alejandro, Ninja Mack, Seiki Yoshioka, Shuji Kondo & Terry Yaki
  • Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa vs. GLG (Anthony Greene & LJ Cleary)
  • Daiki Inaba, Manabu Soya & Masa Kitamiya vs. REAL (Hideki Suzuki, Saxon Huxley & Shuhei Taniguchi)
  • Eita & HAYATA vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa)
  • Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. AXIZ (Go Shiozaki & Katsuhiko Nakajima)
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: Alpha Wolf & Dragon Bane © vs. GLG (Tadasuke & YO-HEY)
  • GHC National Title Match: El Hijo del Dr. Wagner Jr. © vs. Jack Morris
  • GHC Heavyweight Title Match: Jake Lee © vs. Kenoh

PRO WRESTLING NOAH - 2023/11/04 - Niigata City Gymnasium - “DEMOLITION STAGE IN NIIGATA” [2 DISC-SET]

  • Eita vs. Yu Owada
  • Stallion Rogers & Taishi Ozawa vs. REAL (Saxon Huxley & Shuhei Taniguchi)
  • Atsushi Kotoge, Hajime Ohara, Hi69 & Kai Fujimura vs. Alejandro, Extreme Tiger, Ninja Mack & Terry Yaki
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. vs. LJ Cleary
  • Super Crazy & Yoshinari Ogawa vs. Junta Miyawaki & Shuji Kondo
  • Go Shiozaki, Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba, Manabu Soya & Masa Kitamiya
  • Alpha Wolf, Dragon Bane & Kenoh vs. GLG (Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • GHC Tag Team Title Match: GLG (Anthony Greene & Jack Morris) © vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: HAYATA © vs. Daga

PRO WRESTLING NOAH - 2023/11/11 - Osaka, EDION Arena # 2 - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Taishi Ozawa vs. Yu Owada
  • Atsushi Kotoge & Hi69 vs. Stallion Rogers & Super Crazy
  • Alpha Wolf, Dragon Bane & Extreme Tiger vs. Alejandro, Ninja Mack & Terry Yaki
  • Kai Fujimura & Takashi Sugiura vs. REAL (Saxon Huxley & Shuhei Taniguchi)
  • Hajime Ohara, Junta Miyawaki & Shuji Kondo vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & LEONA
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Ryohei Oiwa vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & LJ Cleary)
  • Eita, Go Shiozaki & HAYATA vs. GLG (Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Kenoh vs. Kaito Kiyomiya & Manabu Soya

PRO WRESTLING NOAH - 2023/11/13 - Tokyo, Shinjuku FACE - “MONDAY MAGIC # 3”

  • Exhibition Match: Kenoh & Uruka Sasaki vs. Daisuke Nakamura & Manabu Soya
  • GHC National Title #1 Contendership Rumble Match: Takashi Sugiura vs. Masaaki Mochizuki vs. Shuhei Taniguchi vs. Hajime Ohara vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr. vs. Saxon Huxley vs. Kai Fujimura vs. Great Mummy vs. Great Mummy
  • Atsushi Kotoge & Terry Yaki vs. HAYATA & Titus Alexander
  • Hibiscus Mii & Yuu vs. Chihiro Hashimoto & Miyuki Takase
  • Alpha Wolf vs. Dragon Bane
  • Kaito Kiyomiya, Ryohei Oiwa & Yuma Anzai vs. GLG (Anthony Greene, Jake Lee & LJ Cleary)

PRO WRESTLING NOAH - 2023/11/17 - Light Cube Utsunomiya - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Alpha Wolf, Extreme Tiger & Hajime Ohara vs. Alejandro, Ninja Mack & Terry Yaki
  • Mohammed Yone, Super Crazy, Takashi Sugiura & Yu Owada vs. Go Shiozaki, Kai Fujimura, Stallion Rogers & Taishi Ozawa
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Naomichi Marufuji vs. REAL (Saxon Huxley & Shuhei Taniguchi)
  • Masa Kitamiya vs. Anthony Greene
  • Junta Miyawaki & Shuji Kondo vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa)
  • Atsushi Kotoge, Daiki Inaba, Hi69, Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa vs. GLG (Jack Morris, Jake Lee, LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)
  • HAYATA & Manabu Soya vs. Dragon Bane & Kenoh

PRO WRESTLING NOAH - 2023/11/18 - Agematsu Town Community Center - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Taishi Ozawa vs. Yu Owada
  • Alpha Wolf, Dragon Bane & Extreme Tiger vs. Alejandro, Ninja Mack & Terry Yaki
  • Kai Fujimura vs. Ryohei Oiwa
  • Hajime Ohara & Manabu Soya vs. Kenoh & Super Crazy
  • Daiki Inaba, El Hijo del Dr. Wagner Jr., Junta Miyawaki, Masa Kitamiya & Shuji Kondo vs. GLG (Jack Morris, Jake Lee, LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)
  • Eita, HAYATA & Kaito Kiyomiya vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & LEONA

PRO WRESTLING NOAH - 2023/11/24 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2023” [2 DISC-SET]

  • Junta Miyawaki vs. Taishi Ozawa
  • Alpha Wolf, Dragon Bane, Extreme Tiger & Super Crazy vs. Alejandro, Hajime Ohara, Ninja Mack & Terry Yaki
  • Go Shiozaki, Kazuyuki Fujita & Takashi Sugiura vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Eita & HAYATA vs. Kai Fujimura & LEONA
  • Atsushi Kotoge, Hi69, Naomichi Marufuji & Titus Alexander vs. GLG (Jake Lee, LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Kenoh & Stallion Rogers vs. Kaito Kiyomiya, Manabu Soya & Ryohei Oiwa
  • GHC Tag Team Title Match: GLG (Anthony Greene & Jack Morris) © vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: Daga © vs. Shuji Kondo

PRO WRESTLING NOAH - 2023/11/27 - Tokushima, Shinjuku FACE - “MONDAY MAGIC # 4”

  • Three Way Elimination Match: YO-HEY vs. Alejandro vs. Dragon Bane
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Hajime Ohara & Titus Alexander vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & LJ Cleary
  • Daiki Inaba, Kaito Kiyomiya, Masa Kitamiya & Ryohei Oiwa vs. REAL (Saxon Huxley & Timothy Thatcher), Alpha Zo & Vinnie Massaro
  • Nagisa Nozaki vs. Haruka Umesaki
  • HAYATA & Rising HAYATO vs. Junta Miyawaki & Shuji Kondo
  • GHC Hardcore Openweight Title Three Way Match: Masato Tanaka © vs. Super Crazy vs. Ninja Mack
  • Go Shiozaki & Manabu Soya vs. Kenoh & Satoshi Kojima

PRO WRESTLING NOAH - 2023/12/02 - Yokohama Budokan - “THE BEST 2023” [2 DISC-SET]

  • Kai Fujimura & LEONA vs. Taishi Ozawa & Yu Owada
  • Alejandro, Ninja Mack & Xtreme Tiger vs. Alpha Zo, Super Crazy & Terry Yaki
  • Daiki Inaba & Masa Kitamiya vs. Stallion Rogers & Vinnie Massaro
  • Atsushi Kotoge & Hi69 vs. Eita & HAYATA
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa vs. Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher
  • GHC National Title Match: Jack Morris © vs. Hajime Ohara
  • Go Shiozaki, Junta Miyawaki, Naomichi Marufuji, Shuji Kondo & Takashi Sugiura vs. GLG (Anthony Greene, Jake Lee, LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)
  • Jinsei Shinzaki & Kenoh vs. Manabu Soya & Tatsumi Fujinami

PRO WRESTLING NOAH - 2023/12/10 - Shizuoka, Kira Messe Numazu - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Super Crazy & Yu Owada vs. Hajime Ohara & Kai Fujimura
  • Extreme Tiger vs. Terry Yaki
  • Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone) & Taishi Ozawa vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Tadasuke vs. Alejandro
  • Atsushi Kotoge, Hi69 & Takashi Sugiura vs. GLG (Jake Lee, LJ Cleary & YO-HEY)
  • Eita & HAYATA vs. Junta Miyawaki & Shuji Kondo
  • Go Shiozaki, Kenoh & Naomichi Marufuji vs. Daiki Inaba, Manabu Soya & Masa Kitamiya

PRO WRESTLING NOAH - 2023/12/16 - Yokohama Radiant Hall - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Atsushi Kotoge & Hi69 vs. GLG (Tadasuke & YO-HEY)
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Taishi Ozawa vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Extreme Tiger & Super Crazy vs. Alejandro & Terry Yaki
  • LJ Cleary vs. Ryohei Oiwa
  • Kenoh & Yu Owada vs. Kai Fujimura & Manabu Soya
  • Kaito Kiyomiya vs. Junta Miyawaki

PRO WRESTLING NOAH - 2023/12/17 - Act City Hamamatsu - “SUNNY VOYAGE 2023”

  • Taishi Ozawa vs. Yu Owada
  • Alejandro & TERRY YAKI vs. Hajime Ohara & Xtreme Tiger
  • Junta Miyawaki vs. Kai Fujimura
  • Saxon Huxley, Timothy Thatcher & Shuhei Taniguchi vs. Go Shiozaki, Atsushi Kotoge & Hi69
  • Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa vs. Yoshinari Ogawa & Super Crazy
  • Manabu Soya, Masa Kitamiya & Daiki Inaba vs. Kenoh, Mohammed Yone & Akitoshi Saito
  • Naomichi Marufuji, Takashi Sugiura, HAYATA & Eita vs. Jake Lee, LJ Cleary, YO-HEY & Tadasuke

PRO WRESTLING NOAH - 2023/12/18 - Tokyo, Shinjuku FACE - “MONDAY MAGIC # 5 - FINAL EPISODE”

  • REAL (Saxon Huxley & Timothy Thatcher) vs. Great Mummy & Great Mummy
  • Alejandro, Masato Tanaka, Terry Yaki & Titus Alexander vs. GLG (Jake Lee, LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)
  • Arisa Nakajima & Nagisa Nozaki vs. Haruka Umesaki & Miyuki Takase
  • Daiki Inaba, Manabu Soya & Masa Kitamiya vs. GOLD CLASS (Ben-K & Kota Minoura) & Kenoh
  • HAYATA & Yoshinari Ogawa vs. Eita & Gedo
  • Kaito Kiyomiya vs. Ryohei Oiwa

PRO WRESTLING NOAH - 2023/12/20 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2023” [2 DISC-SET]

  • Kai Fujimura & LEONA vs. Taishi Ozawa & Yu Owada
  • Hi69 vs. Hajime Ohara
  • Akitoshi Saito, Go Shiozaki & Mohammed Yone vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Xtreme Tiger vs. Terry Yaki
  • Super Crazy, Vinnie Massaro & Yoshinari Ogawa vs. Eita, HAYATA & Titus Alexander
  • Naomichi Marufuji vs. Atsushi Kotoge
  • Junta Miyawaki, Kaito Kiyomiya, Ryohei Oiwa & Shuji Kondo vs. GLG (Jake Lee, LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)
  • Kazuyuki Fujita, Kenoh & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba, Manabu Soya & Masa Kitamiya

PRO WRESTLING NOAH - 2023/12/23 - Chiba, Makuhari Messe Hall 6 - “THE GIFT 2023 ~ KEIJI MUTO HAPPY BIRTHDAY ~”

  • Shuhei Taniguchi vs. Yu Owada
  • Atsushi Kotoge, Go Shiozaki & Taishi Ozawa vs. Funky Express (Akitoshi Saito & Mohammed Yone) & Super Crazy
  • Hi69 vs. Eita
  • Hajime Ohara, Kai Fujimura & Takashi Sugiura vs. Junta Miyawaki, Kazuyuki Fujita & Shuji Kondo
  • Alejandro, Naomichi Marufuji & Terry Yaki vs. GLG (Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • Yoshinari Ogawa vs. HAYATA
  • Daiki Inaba, Manabu Soya & Masa Kitamiya vs. Kaito Kiyomiya, Kenoh & Ryohei Oiwa

PRO WRESTLING NOAH - 2024/01/02 - Tokyo, Ariake Arena - “THE NEW YEAR 2024” [3 DISC-SET]

  • Taishi Ozawa vs. Yu Owada
  • Akitoshi Saito, Hajime Ohara, Hi69 & Kai Fujimura vs. Atsushi Kotoge, Mohammed Yone, Super Crazy & Terry Yaki
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Three Way Elimination Match: Alpha Wolf & Dragon Bane © vs. Alejandro & Ninja Mack vs. GLG (Tadasuke & YO-HEY)
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Titus Alexander & Vinnie Massaro vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & Jake Lee)
  • Tomohiro Ishii vs. Masa Kitamiya
  • Satoshi Kojima vs. Go Shiozaki
  • Great Sakuya & Nagisa Nozaki vs. Luminous (Haruka Umesaki & Miyuki Takase)
  • Takashi Sugiura vs. Ulka Sasaki
  • Yoshinari Ogawa & Zack Sabre Jr. vs. HAYATA & Hiroshi Tanahashi
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: Daga © vs. Eita
  • Twelve Man Tag Team Elimination Match: Daiki Inaba, Junta Miyawaki, Kaito Kiyomiya, Ryohei Oiwa, Shota Umino & Shuji Kondo vs. House Of Torture (Dick Togo, EVIL, Ren Narita, SHO, Yoshinobu Kanemaru & Yujiro Takahashi)
  • GHC Heavyweight Title Match: Kenoh © vs. Manabu Soya
  • Naomichi Marufuji vs. Kota Ibushi

PRO WRESTLING NOAH - 2024/01/13 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2024” [2 DISC-SET]

  • Three Way Tag Team Match: Eita & HAYATA vs. Alpha Wolf & Dragon Bane vs. Alejandro & Ninja Mack
  • Shuhei Taniguchi vs. Ulka Sasaki
  • Akitoshi Saito, Atsushi Kotoge, Hi69 & Mohammed Yone vs. Naomichi Marufuji, Taishi Ozawa, Takashi Sugiura & Yu Owada
  • Hajime Ohara, Kaito Kiyomiya & Super Crazy vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & El Hijo del Dr. Wagner Jr.
  • Titus Alexander & Vinnie Massaro vs. GLG (Jack Morris & LJ Cleary)
  • Manabu Soya vs. Ryohei Oiwa
  • Daiki Inaba, Junta Miyawaki, Masa Kitamiya & Shuji Kondo vs. GLG (Anthony Greene, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • GHC Heavyweight Title Match: Kenoh © vs. Go Shiozaki

PRO WRESTLING NOAH - 2024/01/17 - Tokyo, Shinjuku FACE - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Alejandro vs. Ninja Mack
  • Hajime Ohara, Naomichi Marufuji & Super Crazy vs. Junta Miyawaki, Manabu Soya & Shuji Kondo
  • Takashi Sugiura & Ulka Sasaki vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • Atsushi Kotoge, Go Shiozaki & Hi69 vs. Kenoh, Taishi Ozawa & Yu Owada
  • Eita & HAYATA vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa)
  • Alpha Wolf, Dragon Bane, El Hijo del Dr. Wagner Jr., Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa vs. GLG (Anthony Greene, Jake Lee, LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)
  • GHC National Title Match: Jack Morris © vs. Titus Alexander

PRO WRESTLING NOAH - 2024/01/20 - Nagano Arcs Center - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Shuhei Taniguchi vs. Yu Owada
  • Super Crazy vs. Hajime Ohara
  • Daiki Inaba, Eita, HAYATA, Masa Kitamiya & Ryohei Oiwa vs. Alejandro, Naomichi Marufuji, Ninja Mack, Takashi Sugiura & Ulka Sasaki
  • Alpha Wolf, Dragon Bane & Kenoh vs. GLG (Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • Kaito Kiyomiya vs. Taishi Ozawa
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & LJ Cleary)
  • Atsushi Kotoge, Go Shiozaki & Hi69 vs. Junta Miyawaki, Manabu Soya & Shuji Kondo

PRO WRESTLING NOAH - 2024/01/21 - Tama Mirai Messe - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Ryohei Oiwa vs. Taishi Ozawa
  • Alejandro, Alpha Wolf & Eita vs. Dragon Bane, HAYATA & Ninja Mack
  • Akitoshi Saito, Atsushi Kotoge, Hi69 & Mohammed Yone vs. Naomichi Marufuji, Takashi Sugiura, Ulka Sasaki & Yu Owada
  • Hajime Ohara, Kenoh & Super Crazy vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & El Hijo del Dr. Wagner Jr.
  • Go Shiozaki vs. Shuhei Taniguchi
  • 2/3 Falls Match: Daiki Inaba, Junta Miyawaki, Kaito Kiyomiya, Manabu Soya, Masa Kitamiya & Shuji Kondo vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris, Jake Lee, LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)

PRO WRESTLING NOAH - 2024/01/23 - Yokohama Radiant Hall - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Hajime Ohara vs. Daga
  • Tadasuke vs. Junta Miyawaki
  • Alejandro & Alpha Wolf vs. GLG (Jack Morris & LJ Cleary)
  • Jake Lee vs. Taishi Ozawa
  • Anthony Greene vs. Dragon Bane
  • Kenoh & Yu Owada vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr. & HAYATA
  • Daiki Inaba, Manabu Soya & Masa Kitamiya vs. Kaito Kiyomiya, Ryohei Oiwa & Ulka Sasaki
  • Shuji Kondo vs. YO-HEY

PRO WRESTLING NOAH - 2024/01/28 - Osaka, EDION Arena # 2 - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Shuhei Taniguchi vs. Yu Owada
  • Alejandro, Alpha Wolf, Dragon Bane & Ninja Mack vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris, Jake Lee & LJ Cleary)
  • Naomichi Marufuji, Takashi Sugiura & Ulka Sasaki vs. Daiki Inaba, Manabu Soya & Masa Kitamiya
  • Hajime Ohara & Kenoh vs. Daga & El Hijo del Dr. Wagner Jr.
  • Akitoshi Saito, Atsushi Kotoge, Go Shiozaki & Hi69 vs. Eita, HAYATA, Kaito Kiyomiya & Kazuyuki Fujita
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: GLG (Tadasuke & YO-HEY) © vs. Junta Miyawaki & Shuji Kondo

PRO WRESTLING NOAH - 2024/02/03 - Kasukabe Fureai Cube - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Eita & HAYATA vs. Alejandro & Ninja Mack
  • Takashi Sugiura & Ulka Sasaki vs. Junta Miyawaki & Naomichi Marufuji
  • Atsushi Kotoge vs. LJ Cleary
  • Akitoshi Saito, Go Shiozaki & Mohammed Yone (13:32 vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Kenoh & Yu Owada vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Ryohei Oiwa
  • Hajime Ohara & Kaito Kiyomiya vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa)
  • Alpha Wolf, Daiki Inaba, Dragon Bane, Manabu Soya & Masa Kitamiya vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)

PRO WRESTLING NOAH - 2024/02/04 - Sendai Sun Plaza - “CROSS OVER 2024 IN SENDAI” [2 DISC-SET]

  • Three Way Match: Alejandro vs. LJ Cleary vs. Ninja Mack
  • Akitoshi Saito, Atsushi Kotoge, Go Shiozaki, Hi69 & Mohammed Yone vs. Daiki Inaba, Eita, HAYATA, Manabu Soya & Masa Kitamiya
  • Naomichi Marufuji, Takashi Sugiura & Ulka Sasaki vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Yoshinari Ogawa & Yu Owada vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa
  • Junta Miyawaki, Kazuyuki Fujita & Shuji Kondo vs. GLG (Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: Daga © vs. Hajime Ohara
  • GHC Tag Team Title Match: GLG (Anthony Greene & Jack Morris) © vs. Alpha Wolf & Dragon Bane
  • GHC Heavyweight Title Match: Kenoh © vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr.

PRO WRESTLING NOAH - 2024/02/08 - Yokohama Radiant Hall - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Kenoh vs. Yu Owada
  • Atsushi Kotoge & Hi69 vs. Alpha Wolf & Dragon Bane
  • Daiki Inaba, Hajime Ohara & Masa Kitamiya vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Tadasuke vs. Eita
  • GLG (Anthony Greene & Jake Lee) vs. GLG (Jack Morris & LJ Cleary)
  • Kaito Kiyomiya, Ninja Mack & Ryohei Oiwa vs. Junta Miyawaki, Manabu Soya & Shuji Kondo
  • YO-HEY vs. HAYATA

PRO WRESTLING NOAH - 2024/02/11 - New Sunpia Tochigi - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Yu Owada vs. Ulka Sasaki
  • Alpha Wolf & Dragon Bane vs. Alejandro & Ninja Mack
  • Hajime Ohara & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & Super Crazy vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Kenoh vs. LJ Cleary
  • Atsushi Kotoge, Go Shiozaki & Hi69 vs. Junta Miyawaki, Naomichi Marufuji & Shuji Kondo
  • Eita, HAYATA, Kaito Kiyomiya, Manabu Soya & Ryohei Oiwa vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)

PRO WRESTLING NOAH - 2024/02/15 - Tokyo, Korakuen Hall - “LIMIT BREAK.1 ~ STARTING OVER ~” [2 DISC-SET]

  • TAKA Michinoku vs. Hi69
  • Shuji Ishikawa vs. Yu Owada
  • No Three Count Special Rules Match: Daisuke Sekimoto vs. Kazushi Sakuraba
  • Mohammed Yone vs. Masato Tanaka
  • Akitoshi Saito & Kazuyuki Fujita vs. Great Bash Heel (Togi Makabe & Tomoaki Honma)
  • Jun Akiyama & Yuji Nagata vs. Atsushi Kotoge & Go Shiozaki

PRO WRESTLING NOAH - 2024/02/17 - Gunma, G Messe Gunma Main Hall - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Super Crazy vs. Daga vs. Alejandro
  • Masa Kitamiya & Ninja Mack vs. Alpha Wolf & Dragon Bane
  • Kenoh & Yu Owada vs. Daiki Inaba & Hajime Ohara
  • Atsushi Kotoge, Go ShiozakI & Hi69 vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Tadasuke vs. HAYATA
  • GLG (Anthony Greene & LJ Cleary) vs. GLG (Jack Morris & Jake Lee)
  • YO-HEY vs. Eita
  • Naomichi Marufuji, Takashi Sugiura, Ulka Sasaki & Yoshinari Ogawa vs. Junta Miyawaki, Kaito Kiyomiya, Manabu Soya & Ryohei Oiwa

PRO WRESTLING NOAH - 2024/02/23 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2024” [2 DISC-SET]

  • Alejandro vs. Hi69
  • Hajime Ohara & Super Crazy vs. Daga & Yoshinari Ogawa
  • Junta Miyawaki vs. Ninja Mack
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya, Takashi Sugiura & Ulka Sasaki vs. Alpha Wolf, Atsushi Kotoge, Dragon Bane & Go Shiozaki
  • Manabu Soya, Saxon Huxley, Shuji Kondo & Timothy Thatcher vs. Kaito Kiyomiya, Kenoh, Ryohei Oiwa & Yu Owada
  • Kazuyuki Fujita & Naomichi Marufuji vs. Jake Lee & LJ Cleary
  • GHC National Title Match: Jack Morris © vs. Anthony Greene
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: Tadasuke & YO-HEY © vs. Eita & HAYATA

PRO WRESTLING NOAH - 2024/02/24 - Yokohama Radiant Hall - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Hajime Ohara vs. Junta Miyawaki
  • Alejandro, HAYATA & Ninja Mack vs. GLG (Jack Morris, Jake Lee & LJ Cleary)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Daiki Inaba & Masa Kitamiya vs. Alpha Wolf & Dragon Bane
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Manabu Soya & Shuji Kondo vs. Kenoh & Yu Owada
  • Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & Super Crazy vs. GLG (Anthony Greene, Tadasuke & YO-HEY)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa vs. REAL (Saxon Huxley & Timothy Thatcher)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Takashi Sugiura & Ulka Sasaki vs. Atsushi Kotoge & Go Shiozaki

PRO WRESTLING NOAH - 2024/02/28 - Tokyo, Shinjuku FACE - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Three Way Match: Hajime Ohara vs. Alejandro vs. Junta Miyawaki
  • Shuhei Taniguchi vs. Jason Lee
  • HAYATA & Ninja Mack vs. GLG (Anthony Greene & LJ Cleary)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Alpha Wolf & Dragon Bane vs. REAL (Saxon Huxley & Timothy Thatcher)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Takashi Sugiura & Ulka Sasaki vs. Manabu Soya & Shuji Kondo
  • Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & Super Crazy vs. GLG (Jack Morris, Tadasuke & YO-HEY)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Atsushi Kotoge & Go Shiozaki vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Kenoh & Yu Owada vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa

PRO WRESTLING NOAH - 2024/03/02 - Nagoya Congress Center Event Hall - “GREAT VOYAGE 2024 IN NAGOYA” [2 DISC-SET]

  • Alejandro vs. Ninja Mack
  • Akitoshi Saito & Hi69 vs. Hajime Ohara & Junta Miyawaki
  • Naomichi Marufuji, Super Crazy & Yoshinari Ogawa vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & YO-HEY)
  • HAYATA vs. LJ Cleary
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Kenoh & Yu Owada vs. Alpha Wolf & Dragon Bane
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Manabu Soya & Shuji Kondo vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: Daga © vs. Tadasuke
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Atsushi Kotoge & Go Shiozaki vs. REAL (Saxon Huxley & Timothy Thatcher)
  • Kazuyuki Fujita vs. Jake Lee
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Takashi Sugiura & Ulka Sasaki vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa

PRO WRESTLING NOAH - 2024/03/03 - Toyama, Takaoka Ekuru - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Three Way Match: Hajime Ohara vs. HAYATA vs. Ninja Mack
  • Alejandro & Junta Miyawaki vs. GLG (Anthony Greene & Tadasuke)
  • Hi69 vs. Jake Lee
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Kenoh & Yu Owada vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Takashi Sugiura & Ulka Sasaki vs. REAL (Saxon Huxley & Timothy Thatcher)
  • Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & Super Crazy vs. GLG (Jack Morris, LJ Cleary & YO-HEY)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Alpha Wolf & Dragon Bane vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Atsushi Kotoge & Go Shiozaki vs. Manabu Soya & Shuji Kondo

PRO WRESTLING NOAH - 2024/03/08 - Hiroshima Industrial Hall West Exhibition Hall - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Akitoshi Saito, Hi69 & Mohammed Yone vs. Alejandro, HAYATA & Ninja Mack
  • Hajime Ohara vs. Anthony Greene
  • Junta Miyawaki & Naomichi Marufuji vs. GLG (Jack Morris & Jake Lee)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Takashi Sugiura & Ulka Sasaki vs. Alpha Wolf & Dragon Bane
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Atsushi Kotoge & Go Shiozaki vs. Kenoh & Yu Owada
  • Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & Super Crazy vs. GLG (LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Manabu Soya & Shuji Kondo vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Daiki Inaba & Masa Kitamiya vs. REAL (Saxon Huxley & Timothy Thatcher)

PRO WRESTLING NOAH - 2024/03/09 - Fukuoka Island-City Forum - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Hajime Ohara & Super Crazy vs. Alejandro & Ninja Mack
  • HAYATA vs. Junta Miyawaki
  • Akitoshi Saito, Hi69 & Mohammed Yone vs. GLG (Anthony Greene, Jake Lee & LJ Cleary)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Manabu Soya & Shuji Kondo vs. REAL (Saxon Huxley & Timothy Thatcher)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Atsushi Kotoge & Go Shiozaki vs. Alpha Wolf & Dragon Bane
  • Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & Naomichi Marufuji vs. GLG (Jack Morris, Tadasuke & YO-HEY)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Takashi Sugiura & Ulka Sasaki vs. Kenoh & Yu Owada
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Daiki Inaba & Masa Kitamiya vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa

PRO WRESTLING NOAH - 2024/03/10 - Kumamoto Castle Hall Civic Hall - “SUNNY VOYAGE 2024” [2 DISC-SET]

  • Akitoshi Saito, Hi69 & Mohammed Yone vs. Alejandro, Hajime Ohara & Super Crazy
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Takashi Sugiura & Ulka Sasaki vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Manabu Soya & Shuji Kondo vs. Alpha Wolf & Dragon Bane
  • Junta Miyawaki vs. LJ Cleary
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Kenoh & Yu Owada vs. REAL (Saxon Huxley & Timothy Thatcher)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Match: Atsushi Kotoge & Go Shiozaki vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa
  • HAYATA, Naomichi Marufuji & Ninja Mack vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & Jake Lee)
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: GLG (Tadasuke & YO-HEY) © vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa)
  • Victory Challenge Tag League 2024 Final Match: Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa vs. Saxon Huxley & Timothy Thatcher

PRO WRESTLING NOAH - 2024/03/11 - KDDI Ishin Hall - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Ninja Mack & Alejandro vs. HAYATA & Dragon Bane
  • Daiki Inaba vs. Hajime Ohara
  • Saxon Huxley, Timothy Thatcher & Shuhei Taniguchi vs. Go Shiozaki, Mohammed & Yone & Akitoshi Saito
  • Atsushi Kotoge & Hi69 vs. Kenoh & Yu Owada
  • Yoshinari Ogawa, Ulka Sasaki & Ryohei Oiwa vs. Anthony Greene, LJ Cleary & Tadasuke
  • Jake Lee vs. Alpha Wolf
  • Kaito Kiyomiya & Daga vs. Jack Morris & YO-HEY
  • Manabu Seiya, Masa Kitamiya & Shuji Kondo vs. Naomichi Marufuji, Takashi Sugiura & Junta Miyawaki

PRO WRESTLING NOAH - 2024/03/13 - Arcrea Himeji - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Super Crazy vs. Yu Owada
  • Alpha Wolf, Dragon Bane & Ninja Mack vs. Alejandro, HAYATA & Shuji Kondo
  • Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) vs. GLG (LJ Cleary & YO-HEY)
  • Tadasuke vs. Kenoh
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Ulka Sasaki vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Jack Morris vs. Ryohei Oiwa
  • Akitoshi Saito, Atsushi Kotoge, Go Shiozaki, Hi69 & Mohammed Yone vs. Hajime Ohara, Junta Miyawaki, Manabu Soya, Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura
  • Anthony Greene vs. Kaito Kiyomiya

PRO WRESTLING NOAH - 2024/03/14 - Gifu Memorial Center Gymnasium - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Alpha Wolf & Dragon Bane vs. Alejandro & Ninja Mack
  • Takashi Sugiura vs. Hi69
  • Daiki Inaba, Manabu Soya & Shuji Kondo vs. REAL (Saxon Huxley, Shuhei Taniguchi & Timothy Thatcher)
  • Go Shiozaki vs. Junta Miyawaki
  • Akitoshi Saito, Atsushi Kotoge & Mohammed Yone vs. Hajime Ohara, Masa Kitamiya & Naomichi Marufuji
  • Kenoh & Yu Owada vs. HAYATA & Ulka Sasaki
  • Anthony Greene vs. Ryohei Oiwa
  • Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa), Kaito Kiyomiya & Super Crazy vs. GLG (Jack Morris, Jake Lee, LJ Cleary, Tadasuke & YO-HEY)

PRO WRESTLING NOAH - 2024/03/17 - Yokohama Budokan - “GREAT VOYAGE 2024 IN YOKOHAMA” [2 DISC-SET]

  • Alpha Wolf, Dragon Bane & Super Crazy vs. Alejandro, HAYATA & Ninja Mack
  • Shuhei Taniguchi vs. Daiki Inaba
  • Hajime Ohara vs. LJ Cleary
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Shuji Kondo vs. GLG (Jake Lee & Tadasuke)
  • Three Way Match: Manabu Soya vs. Masa Kitamiya vs. Ryohei Oiwa
  • Kenoh vs. Ulka Sasaki
  • Ten Man Tag Team Elimination Match: Akitoshi Saito, Atsushi Kotoge, Go Shiozaki, Hi69 & Mohammed Yone vs. Junta Miyawaki, Naomichi Marufuji, Takashi Sugiura, Yoshinari Ogawa & Yu Owada
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: Daga © vs. YO-HEY
  • GHC Tag Team Title Match: GLG (Anthony Greene & Jack Morris) © vs. REAL (Saxon Huxley & Timothy Thatcher)

PRO WRESTLING NOAH - 2024/03/20 - Yokohama Radiant Hall - “LIMIT BREAK ex.”

  • Rukiya vs. Yu Owada
  • Hi69 & Mohammed Yone vs. Harutoki & Yuto Kikuchi
  • Atsushi Kotoge & Kazuyuki Fujita vs. Black Menso-re & Kazusada Higuchi
  • Akitoshi Saito & Jun Akiyama vs. Ren Ayabe & Shuji Ishikawa
  • Genta Yubari & Go Shiozaki vs. Burning (Tetsuya Endo & Yuki Ino)

PRO WRESTLING NOAH - 2024/03/31 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2024”

  • Shuhei Taniguchi vs. Masa Kitamiya
  • Atsushi Kotoge & Go Shiozaki vs. Hajime Ohara & Takashi Sugiura
  • Anthony Greene vs. Daiki Inaba
  • Alejandro, Junta Miyawaki & Ninja Mack vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & Super Crazy
  • Kenoh & Yu Owada vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa
  • Naomichi Marufuji vs. Ulka Sasaki
  • Alpha Wolf, Dragon Bane & HAYATA vs. GLG (Jack Morris, Tadasuke & YO-HEY)
  • GHC Heavyweight Title Match: El Hijo del Dr. Wagner Jr. © vs. Jake Lee

PRO WRESLING NOAH - 2024/04/01 - Tokyo, Shinjuku FACE - “MONDAY MAGIC SEASON 2 - EPISODE # 1”

  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Luis Mante vs. Alpha Wolf & Dragon Bane
  • Kenoh vs. Ryohei Oiwa
  • Miyuki Takase & Nanashi vs. Great Sakuya & Nagisa Nozaki
  • Junta Miyawaki, Masa Kitamiya & Yu Owada vs. GLG (Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • Gedo & Yoshinari Ogawa vs. Eita & HAYATA
  • Kaito Kiyomiya vs. Ulka Sasaki

PRO WRESTLING NOAH - 2024/04/06 - Shizuoka,Shimizu Marine Building - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Takashi Sugiura vs. Yu Owada
  • Shuhei Taniguchi vs. Junta Miyawaki
  • Hajime Ohara & Shuji Kondo vs. Daga & Yoshinari Ogawa
  • Atsushi Kotoge & Go Shiozaki vs. Jake Lee & Tadasuke
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Ulka Sasaki vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • Alejandro, Naomichi Marufuji & Ninja Mack vs. Alpha Wolf, Dragon Bane & Kenoh
  • HAYATA, Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa vs. Anthony Greene, Jack Morris & YO-HEY

PRO WRESTLING NOAH - 2024/04/07 - Osaka EDION Arena # 2 - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Tadasuke vs. Yu Owada
  • Three Way Match: Alejandro vs. Hajime Ohara vs. Junta Miyawaki
  • Atsushi Kotoge vs. YO-HEY
  • Daga & Yoshinari Ogawa vs. HAYATA & Shuji Kondo
  • Alpha Wolf vs. Ninja Mack
  • Kenoh, Masa Kitamiya, Shuhei Taniguchi & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba, El Hijo del Dr. Wagner Jr., Naomichi Marufuji & Ulka Sasaki
  • Go Shiozaki vs. Jake Lee
  • GHC Tag Team Title Match: Anthony Greene & Jack Morris © vs. Kaito Kiyomiya & Ryohei Oiwa

PRO WRESTLING NOAH - 2024/04/08 - Tokyo, Shinjuku FACE - “MONDAY MAGIC SEASON 2 - EPISODE # 2”

  • Jake Lee vs. Yu Owada
  • HAYATA & Shuhei Taniguchi vs. Daiki Inaba & Junta Miyawaki
  • Miyuki Takase vs. Great Sakuya
  • Four Way Match: Daga vs. Alpha Wolf vs. Alejandro vs. Ninja Mack
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Kazunari Murakami & Takashi Sugiura vs. Kaito Kiyomiya, Masa Kitamiya & Ryohei Oiwa
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Match: GLG (Tadasuke & YO-HEY) © vs. Yankee Two Kenju (Isami Kodaka & Yuko Miyamoto)

PRO WRESTLING NOAH - 2024/04/11 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2024” [2 DISC-SET]

  • Three Way Match: Alpha Wolf vs. Alejandro vs. Ninja Mack
  • Daiki Inaba vs. Yu Owada
  • Atsushi Kotoge, Hi69 & Mohammed Yone vs. GLG (Anthony Greene, Tadasuke & YO-HEY)
  • Hajime Ohara, Junta Miyawaki & Shuji Kondo vs. Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa) & Ulka Sasaki
  • GHC National Title Match: Jack Morris © vs. HAYATA
  • Go Shiozaki, Kazuyuki Fujita, Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr., Jake Lee, Masa Kitamiya & Ryohei Oiwa
  • Kenoh vs. Kaito Kiyomiya

PRO WRESTLING NOAH - 2024/04/14 - Shinagawa Prince Hotel Club eX - “SUNNY VOYAGE 2024 IN SHINAGAWA VOL. 1”

  • Ulka Sasaki vs. Yu Owada
  • Kenoh vs. Junta Miyawaki
  • Jake Lee vs. Atsushi Kotoge
  • Hijo de Dr. Wagner Jr. vs. Alejandro
  • Naomichi Marufuji vs. Ryohei Oiw
  • Kaito Kiyomiya vs. Shuji Kondo

PRO WRESTLING NOAH - 2024/04/14 - Shinagawa Prince Hotel Club eX - “SUNNY VOYAGE 2024 IN SHINAGAWA VOL. 2”

  • Kenoh vs. Yu Owada
  • Three Way Match: Alpha Wolf vs. Ninja Mack vs. Hajime Ohara
  • Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba
  • Go Shiozaki & Hi69 vs. Anthony Greene & Tadasuke
  • Daga, Yoshinari Ogawa & Ulka Sasaki vs. Kaito Kiyomiya, Alejandro & Junta Miyawaki
  • Masa Kitamiya vs. Ryohei Oiwa
  • Hijo de Dr. Wagner Jr., Naomichi Marufuji & HAYATA vs. Jake Lee, Jack Morris & YO-HEY

PRO WRESTLING NOAH - 2024/04/15 - Tokyo, Shinjuku FACE - “MONDAY MAGIC SEASON 2 - EPISODE # 3”

  • Daiki Inaba & Masa Kitamiya vs. Kaito Kiyomiya & Kenoh
  • Daga vs. Alejandro
  • GHC Tag Team Title Match: GLG (Anthony Greene & Jack Morris) © vs. Great Mummy #1 & Great Mummy #2
  • HAYATA & Ulka Sasaki vs. Ryohei Oiwa & Yu Owada
  • Miyuki Takase & Takumi Iroha vs. Great Sakuya & Nagisa Nozaki
  • El Hijo del Dr. Wagner Jr., Junta Miyawaki & Shuji Kondo vs. GLG (Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)
  • GHC Hardcore Title Match: Ninja Mack © vs. Alpha Wolf

PRO WRESTLING NOAH - 2024/04/22 - Tokyo, Shinjuku FACE - “MONDAY MAGIC SEASON 2 - EPISODE # 4 FINAL”

  • Ryohei Oiwa vs. Yu Owada
  • Titus Alexander & Starboy Charlie vs. Naomichi Marufuji & Hajime Ohara
  • Ulka Sasaki vs. Masa Kitamiya
  • GHC Tag Team Titles: Jack Morris & Anthony Greene © vs. Masaaki Mochizuki & Susumu Yokosuka
  • MAGIC Scrabble ~ Special 10 Man Tag Match: Alejandro, Shuji Kondo, Junta Miyawaki, Alpha Wolf & Dragon Bane vs. HAYATA, Ninja Mack, Daga, YO-HEY & Tadasuke
  • GHC Heavyweight Title #1 Contendership: Kaito Kiyomiya vs, Jake Lee

PRO WRESTLING NOAH - 2024/04/26 - Niigata, Bandaijima Multipurpose Plaza Okuma - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Shuhei Taniguchi vs. Ulka Sasaki
  • Five Way Match: HAYATA vs. Alpha Wolf vs. Dragon Bane vs. Junta Miyawaki vs. Ninja Mack
  • Kenoh vs. Ryohei Oiwa
  • Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. Daiki Inaba & Masa Kitamiya
  • Hajime Ohara, Kaito Kiyomiya & Yu Owada vs. El Hijo del Dr. Wagner Jr. & Stinger (Daga & Yoshinari Ogawa)
  • Akitoshi Saito, Atsushi Kotoge, Go Shiozaki, Hi69 & Mohammed Yone vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris, Jake Lee, Tadasuke & YO-HEY)

PRO WRESTLING NOAH - 2024/04/27 - Yokohama Radiant Hall - “LIMIT BREAK ex.”

  • Yoshitatsu vs. Yu Owada
  • Jun Akiyama & Rukiya vs. Atsushi Kotoge & Black Menso-re
  • Hi69 vs. Tetsuya Endo
  • Go Shiozaki, Kazuyuki Fujita & Mohammed Yone vs. Shuji Ishikawa, Yuki Ino & Yukio Naya
  • ZERO1 World Heavyweight Title Match: Akitoshi Saito © vs. Satsuki Nagao

PRO WRESTLING NOAH - 2024/05/04 - Tokyo, Ryogoku Kokugikan - “WRESTLE MAGIC 2024” [2 DISC-SET]

  • GHC Hardcore Openweight Title Match: Ninja Mack © vs. Shuji Ishikawa
  • Daiki Inaba & Ryohei Oiwa vs. Starboy Charlie & Titus Alexander
  • Takashi Sugiura vs. Masa Kitamiya
  • AKIRA, Eita & HAYATA vs. Hitoshi Kumano, Junta Miyawaki & Yu Owada
  • GHC Junior Heavyweight Tag Team Title Three Way Elimination Match: GLG (Tadasuke & YO-HEY) © vs. Shuji Kondo & YASSHI vs. Alpha Wolf & Dragon Bane
  • YAMATO vs. Kenoh
  • Kazushi Sakuraba & Ulka Sasaki vs. Hikaru Sato & Shuhei Taniguchi
  • Giulia, Mai Sakurai, MIRAI & Utami Hayashishita vs. Great Sakuya, Miyuki Takase, Nagisa Nozaki & Takumi Iroha
  • Hajime Ohara & Naomichi Marufuji vs. Jake Lee & Tajiri
  • GHC Junior Heavyweight Title Match: Daga © vs. Alejandro
  • GHC Tag Team Title Match: GLG (Anthony Greene & Jack Morris) © vs. TenKoji (Hiroyoshi Tenzan & Satoshi Kojima)
  • GHC Heavyweight Title Match: El Hijo del Dr. Wagner Jr. © vs. Kaito Kiyomiya

PRO WRESTLING NOAH - 2024/05/18 - Yokohama Radiant Hall - “SUNNY VOYAGE 2024”

  • Hi69 vs. Tadasuke
  • Eita & Shuji Kondo vs. Junta Miyawaki & Starboy Charlie
  • Daiki Inaba, Masa Kitamiya & Takashi Sugiura vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris & Jake Lee)
  • Atsushi Kotoge vs. YO-HEY
  • Alejandro & Kaito Kiyomiya vs. Ulka Sasaki & Yu Owada
  • Go Shiozaki vs. Ryohei Oiwa

PRO WRESTLING NOAH - 2024/05/21 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION 2024” [2 DISC-SET]

  • Daiki Inaba & Masa Kitamiya vs. Junta Miyawaki & Yu Owada
  • Mohammed Yone vs. Shuhei Taniguchi
  • Starboy Charlie & Titus Alexander vs. GLG (Anthony Greene & Tadasuke)
  • Akitoshi Saito & Kazuyuki Fujita vs. Atsushi Kotoge & Go Shiozaki
  • Masaaki Mochizuki, Naomichi Marufuji & Takashi Sugiura vs. GLG (Jack Morris, Jake Lee & LJ Cleary)
  • Hi69 vs. YO-HEY
  • Alejandro, Cristobal, Kaito Kiyomiya & Kenoh vs. Eita, Ryohei Oiwa, Shuji Kondo & Ulka Sasaki

PRO WRESTLING NOAH - 2024/05/22 - Tokyo, Korakuen Hall - “STAR NAVIGATION ~ ONE NIGHT DREAM 2 ~” [2 DISC-SET]

  • Hikaru Sato vs. Ulka Sasaki
  • Daiki Inaba, Junta Miyawaki, Ryohei Oiwa & Yu Owada vs. GLG (Anthony Greene, Jack Morris, LJ Cleary & YO-HEY)
  • Miyuki Takase, Nagisa Nozaki & Takumi Iroha vs. Brooke Havok, Great Sakuya & Yuu
  • Starboy Charlie & Titus Alexander vs. All Rebellion (Alejandro & Kaito Kiyomiya)
  • Tomohiro Ishii vs. Masa Kitamiya
  • Los Ingobernables de Japon (Shingo Takagi & Tetsuya Naito) vs. GLG (Jake Lee & Tadasuke)
  • Minoru Suzuki vs. Kenoh
noah_2021_2025.txt · Last modified: 2024/05/28 21:04 by thewrestlingdvd